Veletržní regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

přesun koeficientů K4 ze závodu 212104

CTL 212127
Datum závodu 19.06.2021
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 6-7P, RS Vareo-7P, ILCA 6-4K, Optimist-4K, RS Vareo-4K, Evropa-3M, ILCA 4-3M, Optimist-3M
Poznámka přesun koeficientů K4 ze závodu 212104

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0054 Kováč Vladimír
4*
1
2
3
6
6478
2
1909-0080 Kučerová Michaela
2
3*
3
2
7
5274
3
2001-0235 Ptáčková Tereza
3
8*
4
1
8
4570
4
2201-0053 Kováč Richard
7
7
1
8*
15
4070
5
2101-0756 Čaganová Julie
5
6
5
7*
16
3682
6
2101-0757 Blatecká Veronika
8
18*
6
4
18
3365
7
2101-0729 Beroun Daniel
1
9
10
13*
20
3098
8
1909-0119 Kudláčková Karolína
12
2
20*
12
26
2866
9
2201-0051 Piňos Jindřich
11
5
18*
10
26
2661
10
2405-0160 Fikáček Jan
9
11
7
16*
27
2478
11
2101-0765 Konopík Šimon
10
10
12
19*
32
2312
12
2001-0240 Ptáčková Markéta
13
15*
15
5
33
2161
13
2101-0754 Ira David
16
21*
11
6
33
2022
14
2101-0705 Konopík Tomáš
6
14*
14
14
34
1894
15
9999-0012 Hruska Simon
17
4
23*
18
39
1774
16
1909-0061 Flídr Jaromír
14
12
13
15*
39
1662
17
2101-0722 Blatecký Martin
19
17
8
21*
44
1556
18
2101-0780 Čaganová Sofie
18
19
22*
9
46
1457
19
2116-0013 Halouzková Marie
21
13
24*
17
51
1363
20
2101-0752 Mátl Albert
20
16
16
22*
52
1274
21
2101-0778 Balzerová Mariana
15
20*
19
20
54
1189
22
2101-0777 Hykrdová Sára
29*
25
9
23
57
1108
23
2101-0768 Blatecká Eliška
23
26
28*
11
60
1031
24
2101-0779 Maar Matěj
22
22
21
26*
65
957
25
1909-0125 Rollerová Nella
27*
24
17
27
68
886
26
2101-0742 Karas Filip
28*
23
25
25
73
818
27
2101-0747 Sachs Vojtěch
25
29
31*
24
78
753
28
2404-0463 Hejnová Anna
24
27
29*
28
79
689
29
2101-0783 Maarová Barbora
26
28
27
29*
81
628
30
2101-0784 Martiš Max
31*
30
26
30
86
570
31
2101-0776 Beroun Marek
30
31*
30
31
91
513
32
2101-0767 Lidaříková Ema
32
DNC*
32
32
96
457
33
2101-0772 Karas Hynek
33*
32
33
33
98
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0766 Chlupová Kateřina
2
2
1
3*
5
3012
2
2404-0454 Žáček Jiří
3
3
5*
1
7
2109
3
2201-0019 Kováčová Tereza
5
1
7*
2
8
1581
4
2101-0481 Balzerová Lenka
1
8*
6
4
11
1206
5
2001-0154 Kafka Richard
4
6*
3
5
12
915
6
1609-0287 Mlejnek Tomáš
7*
7
2
6
15
678
7
2001-0155 Kafka Roman
6
5
4
8*
15
477
8
9999-0015 Blatecká Kateřina
DNC*
4
8
7
19
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0509 Chlup Zdeněk
1*
1
1
1
3
7707
2
1607-0166 Himmelová Klára
2
4
5*
3
9
5600
3
2101-0473 Blatecký David
4
2
4
5*
10
4367
4
1607-0165 Himmel Jiří
7
8*
3
2
12
3493
5
2101-0761 Hlavsa Tomáš
5
3
6*
4
12
2814
6
2101-0653 Kališová Markéta
3
6
7*
6
15
2260
7
2101-0608 Kmenta Martin
9
7
2
10*
18
1791
8
2101-0453 Hrubý Karel
6
5
8*
7
18
1385
9
2101-0258 Štěpán David
8
9*
9
8
25
1027
10
9999-0014 Pospíšilová Klára
10*
10
10
9
29
707
11
2101-0447 Hýža Vít
DNC*
DNC
DNC
DNC
36
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0005 Halouzka Michal
1
2
4*
1
4
3303
2
2101-0758 Blatecká Michaela
6*
1
2
3
6
2400
3
2404-0467 Bělunková Tatiana
3
5
1
7*
9
1872
4
2101-0741 Hýžová Helena
2
3
7*
4
9
1497
5
2103-0853 Bína Rudolf
7*
7
3
2
12
1206
6
2404-0450 Hejnová Karolína
4
4
5*
5
13
969
7
2419-0079 Fanfrlová Markéta
5
6
8*
6
17
768
8
2103-0951 Knetig Jindřich
8*
8
6
8
22
594
9
2103-1030 Jančová Claudia
9
9
9
DNC*
27
440
10
2103-0995 Kabát Jiří
10
10
10
DNC*
30
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
3
6*
1
1
1
6
7707
2
2103-0874 Kubeš Fedor
2
1
6*
3
2
8
5600
3
2103-0207 Pavlík Jiří
1
4
4
2
5*
11
4367
4
2101-0375 Pospíšil Martin
5
2
2
6*
3
12
3493
5
2101-0342 Sláma Ivo
6*
3
3
4
4
14
2814
6
2103-0221 Fanta Miroslav
4
5
5
5
DNC*
19
2260
7
2103-0784 Otevřel Pavel
7
7
8*
8
6
28
1791
8
2103-0873 Knetig Jindřich
10*
9
9
7
7
32
1385
9
2103-0908 Filip Miroslav
9
10*
7
9
8
33
1027
10
2103-0727 Labuda Ondřej
8
8
DNC*
DNC
DNC
42
707
11
2103-1001 Bureš Zdeněk
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
52
0
11
2103-0399 Janáček Martin
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
52
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ