9. Offshore Cup ČANY

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 217009
Datum závodu 19.09.2021
Dní 6
Místo konání Německo - Balt
Pořadatel Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
Zúčastněné třídy Námořní jachty-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0075 Nedvědický Alexandr
1
1
8261
9999-0259 Špilar Vojtěch
1
8261
9999-0258 Raban Jan
1
8261
9999-0295 Fajfrlík Václav
1
8261
1130-1655 Janovský Tomáš
1
8261
2
9999-0298 Kolín Robert
2
2
6154
9999-0303 Fabinger Luděk
2
6154
9999-0299 Sroka Pavel
2
6154
9999-0301 Fól Tomáš
2
6154
9999-0300 Houser František
2
6154
9999-0302 Šafránek Libor
2
6154
3
9999-0248 Jakeš Michal
3
3
4921
9901-0046 Strapáčová Petra
3
4921
9999-0249 Kubaczka Robert
3
4921
9999-0251 Webr Otakar
3
4921
9999-0252 Pytlík Milan
3
4921
9999-0250 Berný Jan
3
4921
4
9999-0242 Seitl Martin
4
4
4047
9999-0244 Novák Luboš
4
4047
9999-0246 Voves Jiří
4
4047
9999-0245 Maindl Julius
4
4047
9999-0243 Bartoš Václav
4
4047
9999-0247 Sobotka Miloš
4
4047
5
1202-0084 Žemlička Pavel
DNF
13
1874
9999-0237 Sobek Jiří
13
1874
9999-0238 Krákora Jiří
13
1874
9999-0239 Bárta Marek
13
1874
9999-0240 Kolář František
13
1874
9999-0241 Krygel Ondřej
13
1874
5
9999-0253 Fajtl Jan
DNF
13
1874
2405-0161 Chovanec Luděk
13
1874
9999-0257 Šimůnková Tereza
13
1874
9999-0304 Turzó Bedřich
13
1874
9999-0255 Zemen Pavel
13
1874
9999-0256 Širc Filip
13
1874
5
9999-0260 Bernáthová Pavlína
DNF
13
1874
9999-0261 Zitová Klára
13
1874
9999-0263 Špačková Jana
13
1874
9999-0264 Janečková Ester
13
1874
9999-0262 Taubelová Daniela
13
1874
9999-0265 Janeček Zdeněk
13
1874
5
9999-0266 Eliáš Vojtěch
DNF
13
1874
9999-0269 Böhm Jaromír
13
1874
9999-0271 Chwalek Radomír
13
1874
9999-0267 Eliáš Radim
13
1874
9999-0268 Wroblowsky Petr
13
1874
9999-0272 Pieronkiewicz Daniel
13
1874
9999-0270 Beneš Jiří
13
1874
5
1213-0212 Dvořák Radim
DNF
13
1874
9999-0275 Vosyka Ondřej
13
1874
9999-0274 Koblása Michal
13
1874
9999-0273 Müller Miloň
13
1874
9999-0277 Kubínek Jaroslav
13
1874
9999-0276 Jošt Martin
13
1874
5
9999-0278 Markant Miroslav
DNF
13
1874
9999-0280 Čáp Jiří
13
1874
9999-0283 Sládeček Vojtěch
13
1874
9999-0282 Zábřeský Jiří
13
1874
9999-0281 Hubáček Tomáš
13
1874
9999-0279 Uzdař Zdeněk
13
1874
5
9999-0284 Stavný Vojtěch
DNF
13
1874
9999-0285 Čada Roman
13
1874
9999-0288 Urban Miroslav
13
1874
9999-0286 Cundr Luděk
13
1874
9999-0296 Vejlupek Tomáš
13
1874
5
9999-0289 Rychta Tomáš
DNF
13
1874
9999-0291 Heissiger Jindřich
13
1874
9999-0294 Rejtar Milan
13
1874
9999-0293 Bezouška Jaroslav
13
1874
9999-0292 Iljuchin Ilja
13
1874
9999-0290 Stránecký Marian
13
1874
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ