CERE regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211126
Datum závodu 04.09.2021
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 4-7P, Optimist - starší žactvo-7P, Optimist - mladší žactvo-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
1
2
3
2610
2
1130-1129 Paigerová Nina
4
1
5
2008
3
1304-0262 Flosmanová Kristýna
2
3
5
1656
4
1609-0308 Tlapáková Zuzana
3
6
9
1406
5
2101-0726 Dokoupilová Linda
7
4
11
1212
6
1606-0279 Kaláb Jindřich
8
5
13
1054
7
1609-0301 Tlapák Vojtěch
6
7
13
920
8
1702-0191 Povolný Adam
5
11
16
804
9
1504-0094 Motlíková Pavlína
10
10
20
702
10
1508-0202 Pitelová Ema
12
9
21
610
11
1702-0226 Čížková Barbora
14
8
22
527
12
2103-0853 Bína Rudolf
11
13
24
452
13
1504-0001 Rezek Richard
9
16
25
382
14
1702-0193 Chlumský Tomáš
15
12
27
318
15
2103-0951 Knetig Jindřich
13
15
28
258
16
1130-1659 Naxerová Nina
16
14
30
202
17
2103-1030 Jančová Claudia
DNC
DNC
36
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
1
1606
2
1609-0303 Kříž Jan
2
2
1305
3
1101-0478 Štolbová Ela
3
3
1129
4
2001-0235 Ptáčková Tereza
4
4
1004
5
2201-0039 Krč Lukáš
5
5
907
6
1305-0321 Lojková Karolína
6
6
828
7
1130-0853 Valenta Jan
7
7
761
8
1701-0331 Klíma Ondřej
8
8
703
9
2201-0053 Kováč Richard
9
9
652
10
1909-0099 Bilerová Rozálie
10
10
606
11
1101-0433 Klíma Jáchym
11
11
565
12
1609-0312 Podrábská Adéla
12
12
527
13
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
13
13
492
14
1702-0220 Bernt Bartoloměj
14
14
460
15
1203-0589 Roček Matyáš
15
15
430
16
2001-0240 Ptáčková Markéta
16
16
402
17
1702-0225 Čížková Zuzana
17
17
376
18
1606-0956 Knorr Petr
18
18
351
19
1909-0080 Kučerová Michaela
19
19
327
20
1101-0474 Škoda Jan
20
20
305
21
1702-0206 Povolný Jakub
21
21
284
22
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
22
22
264
23
1909-0125 Rollerová Nella
23
23
244
24
1606-0304 Snížek Jan
24
24
226
25
1609-0272 Beerová Anežka
25
25
208
26
1504-0141 Rezková Ludmila
26
26
191
27
1701-0337 Novák Vojtěch
BFD
34
137
27
2101-0725 Dokoupilová Beáta
BFD
34
137
27
1909-0061 Flídr Jaromír
BFD
34
137
27
1703-0249 Tomeš Jiří
BFD
34
137
27
1101-0470 Peterka Tomáš
BFD
34
137
27
1606-0282 Ráža Matyáš
BFD
34
137
27
2101-0729 Beroun Daniel
DNC
34
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-1240 Horký Antonín
1
1
1606
2
1130-0981 Valenta Max
2
2
1305
3
1101-0526 Zákoucký Václav
3
3
1129
4
1305-0328 Lojka Jakub
4
4
1004
5
1101-0572 Štolba Marek
5
5
907
6
1702-0205 Chlumská Tereza
6
6
828
7
1504-0132 Cintlová Zuzana
7
7
761
8
1101-0505 Tomolová Kateřina
8
8
703
9
1604-0276 Záchvěj Filip
9
9
652
10
2201-0054 Kováč Vladimír
10
10
606
11
1909-0115 Vondra Vojtěch
11
11
565
12
1609-0313 Podrábská Denisa
12
12
527
13
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
13
13
492
14
1504-0109 Drahorádová Ema
14
14
460
15
1101-0592 Zákoucký Hynek
15
15
430
16
1101-0507 Skořepová Anna
16
16
402
17
1606-0301 Vlčková Světlana
17
17
376
18
1101-0500 Busta Anna
18
18
351
19
1504-0122 Skala Filip
19
19
327
20
1101-0514 Klímová Johana
20
20
305
21
2101-0749 Dokoupil Hynek
21
21
284
22
1606-0299 Rážová Lea
22
22
264
23
1504-0110 Brejšová Nevena
23
23
244
24
2001-0252 Grodl Tomáš
24
24
226
25
2301-0231 Mikula Daniel
25
25
208
26
1101-0571 Košík Benjamín
26
26
191
27
2001-0250 Vašíčková Tereza
27
27
175
28
2001-0257 Mahr Emma
28
28
159
29
1504-0111 Brejšová Violeta
29
29
144
30
2001-0251 Urbancová Kristina
30
30
129
31
1609-0274 Vaszi Victoria
31
31
115
32
1909-0120 Výprachtický Petr
BFD
35
101
32
1130-1573 Čulenová Karolína
DNC
35
0
32
2101-0776 Beroun Marek
DNC
35
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ