Velká cena YC Dyje

 Stáhnout výsledky jako XLS

POZOR nový termín závodu !!!

CTL 212116
Datum závodu 12.06.2021
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 4-8mz, 29er-7P, ILCA 4-7P, ILCA 6-7P, Optimist - starší žactvo-7P, Optimist - mladší žactvo-7P
Poznámka POZOR nový termín závodu !!!

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0003 Halouzka Jiří
1
1
1
3
7029
2
1702-0145 Vacula Jiří
2
2
2
6
4921
3
2101-0509 Chlup Zdeněk
3
3
3
9
3689
4
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
4
4
4
12
2814
5
1607-0165 Himmel Jiří
5
5
5
15
2136
6
2101-0653 Kališová Markéta
7
7
6
20
1582
7
1101-0219 Motejlová Klára
6
6
DNC
23
1113
8
1901-0455 Veselý Štěpán
8
DNF
DNC
30
707
9
1504-0001 Rezek Richard
DNC
DNC
DNC
33
0
9
2101-0637 Kališová Lenka
DNC
DNC
DNC
33
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0005 Halouzka Michal
3
2
1
6
9963
2
1609-0298 Rais Michal
1
3
6
10
7855
3
2101-0741 Hýžová Helena
2
8
4
14
6623
4
2103-0853 Bína Rudolf
4
4
9
17
5748
5
1609-0301 Tlapák Vojtěch
5
11
2
18
5070
6
1130-1194 Mastník Štěpán
9
5
5
19
4515
7
2404-0467 Bělunková Tatiana
7
14
3
24
4047
8
1702-0191 Povolný Adam
6
13
7
26
3641
9
1130-1447 Popov Adam
13
6
8
27
3283
10
1508-0202 Pitelová Ema
10
7
11
28
2963
11
2101-0758 Blatecká Michaela
15
10
10
35
2673
12
1304-0262 Flosmanová Kristýna
8
1
DNC
38
2408
13
2103-0951 Knetig Jindřich
14
9
DNC
52
2165
14
2301-0220 Zahornacký Jan
11
12
DNC
52
1940
15
1504-0094 Motlíková Pavlína
16
15
DNC
60
1730
16
1130-1685 Ziegenfuss Denis
17
16
DNC
62
1534
17
1609-0308 Tlapáková Zuzana
18
17
DNC
64
1349
18
2301-0214 Hubáček Michal 2006
19
18
DNC
66
1176
19
1508-0205 Bělík Jan
12
DNC
DNC
70
1011
20
2419-0079 Fanfrlová Markéta
DNF
DNC
DNC
87
781
20
2103-0864 Šebková Kristýna
DNF
DNC
DNC
87
781
20
1130-1129 Paigerová Nina
DNC
DNC
DNC
87
0
20
2419-0059 Fanfrlová Eliška
DNC
DNC
DNC
87
0
20
2301-0247 Pasteková Eva Klára
DNC
DNC
DNC
87
0
20
1702-0193 Chlumský Tomáš
DNC
DNC
DNC
87
0
20
1130-1659 Naxerová Nina
DNC
DNC
DNC
87
0
20
2301-0244 Zajíček Teo
DNC
DNC
DNC
87
0
20
2404-0450 Hejnová Karolína
DNC
DNC
DNC
87
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0405 Cibulka Vojtěch
1
1
2
4
6623
2103-0724 Tupý Petr
4
6623
2
2103-0796 Dadák Lukáš
2
3
1
6
4515
2103-0794 Viščor Dan
6
4515
3
1401-0476 Baštář Ondřej
DNC
5
3
19
3283
1401-0482 Juha Jan
19
3283
4
1130-0003 Bauerová Markéta
3
6
DNC
20
2408
1401-0481 Holá Magdaléna
20
2408
5
1203-0612 Nahodil Alexander
DNC
2
DNC
24
1730
1103-0317 Sušil Jan
24
1730
6
2103-0795 Viščorová Nela
DNC
4
DNC
26
1176
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
26
1176
7
1101-0575 Iljuchin Matěj
DNC
DNF
DNC
33
707
1702-0267 Dvořák Tobiáš
33
707
7
1609-0256 Nevelöš Tibor
DNC
DNC
DNC
33
0
1609-0255 Nevelöš Adam
33
0
7
1902-0198 Dymák Matyáš
DNC
DNC
DNC
33
0
1401-0478 Čechura Ladislav
33
0
7
1703-0269 Svobodová Sára
DNC
DNC
DNC
33
0
1703-0248 Muchová Kateřina
33
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
6*
3
1
1
5
11765
2
2101-0726 Dokoupilová Linda
1
1
3
8*
5
9658
3
2101-0725 Dokoupilová Beáta
3
2
4*
2
7
8426
4
2201-0039 Krč Lukáš
2
4
7*
3
9
7551
5
2201-0053 Kováč Richard
4
7*
2
4
10
6873
6
1609-0303 Kříž Jan
5
5
5
9*
15
6318
7
1101-0470 Peterka Tomáš
7
10*
9
6
22
5850
8
1902-0197 Dymáková Liliana
12
6
6
13*
24
5444
9
2001-0235 Ptáčková Tereza
10
16*
11
5
26
5086
10
1606-0282 Ráža Matyáš
13*
12
8
11
31
4765
11
2101-0756 Čaganová Julie
15*
8
14
10
32
4476
12
1701-0331 Klíma Ondřej
9
11
13
14*
33
4211
13
1101-0433 Klíma Jáchym
11
14*
10
12
33
3968
14
1606-0304 Snížek Jan
8
13
22*
15
36
3743
15
2203-0243 Valenová Barbora
17
19*
15
7
39
3533
16
1101-0478 Štolbová Ela
14
15
12
17*
41
3337
17
1305-0321 Lojková Karolína
23
9
19
DNS*
51
3152
18
1909-0080 Kučerová Michaela
18
22
16
DNC*
56
2979
19
1606-0956 Knorr Petr
16
23*
23
19
58
2814
20
1909-0099 Bilerová Rozálie
22
20
18
DNC*
60
2658
21
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
25
26*
21
16
62
2510
22
1508-0209 Pitel Štěpán
21
29
17
DNC*
67
2369
23
1701-0337 Novák Vojtěch
DNF*
17
DNF
20
87
2233
24
1705-0164 Verl Jan
20
DNF*
20
DNC
90
2104
25
1609-0272 Beerová Anežka
DNC*
25
DNC
18
93
1980
26
1902-0199 Dymák Vojtěch
27
18
DNC*
DNC
95
1861
27
1609-0312 Podrábská Adéla
24
24
DNC*
DNC
98
1746
28
2101-0722 Blatecký Martin
33
21
DNF*
DNC
104
1635
29
2001-0240 Ptáčková Markéta
28
28
DNC*
DNC
106
1529
30
2101-0757 Blatecká Veronika
29
30
DNF*
DNC
109
1426
31
2101-0752 Mátl Albert
34
31
DNF*
DNC
115
1326
32
1705-0189 Šercl Ondřej
19
DNF*
DNC
DNC
119
1229
33
1702-0206 Povolný Jakub
26
DNC*
DNC
DNC
126
1136
34
1901-0481 Mareš Michael
DNF*
27
DNC
DNC
127
1045
35
1702-0220 Bernt Bartoloměj
30
DNC*
DNC
DNC
130
957
36
2101-0779 Maar Matěj
31
DNF*
DNC
DNC
131
871
37
2101-0754 Ira David
32
DNC*
DNC
DNC
132
788
38
1203-0589 Roček Matyáš
DNS*
DNF
DNF
DNF
150
707
38
1702-0225 Čížková Zuzana
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
2405-0160 Fikáček Jan
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
2101-0729 Beroun Daniel
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
1504-0141 Rezková Ludmila
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
1705-0205 Hegrová Naďa
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
1705-0209 Michalík Daniel
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
2301-0253 Zajíček Alf
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
1705-0188 Zima Daniel
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
1909-0125 Rollerová Nella
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
1508-0214 Pitel David
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
38
1508-0212 Pitel Šimon
DNC
DNC*
DNC
DNC
150
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0054 Kováč Vladimír
1
1
1
3
9658
2
1607-0299 Hrubý David
4
2
2
8
7551
3
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
5
5
4
14
6318
4
1101-0514 Klímová Johana
2
9
5
16
5444
5
1504-0132 Cintlová Zuzana
7
3
6
16
4765
6
2301-0231 Mikula Daniel
11
6
7
24
4211
7
1101-0526 Zákoucký Václav
8
8
9
25
3743
8
1101-0507 Skořepová Anna
9
10
10
29
3337
9
1504-0109 Drahorádová Ema
6
7
DNF
52
2979
10
1305-0328 Lojka Jakub
13
DNF
3
55
2658
11
1101-0572 Štolba Marek
14
4
DNF
57
2369
12
1130-0981 Valenta Max
10
DNF
8
57
2104
13
1702-0205 Chlumská Tereza
3
DNC
DNF
81
1861
14
1130-1240 Horký Antonín
12
DNF
DNF
90
1635
15
1606-0301 Vlčková Světlana
15
DNC
DNC
93
1426
16
2101-0778 Balzerová Mariana
16
DNS
DNS
94
1229
17
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNF
DNC
DNC
117
874
17
1604-0276 Záchvěj Filip
DNC
DNC
UFD
117
874
17
1101-0571 Košík Benjamín
DNS
DNC
DNC
117
874
17
1606-0299 Rážová Lea
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1130-1573 Čulenová Karolína
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2101-0776 Beroun Marek
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1705-0211 Michalík Marek
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2101-0780 Čaganová Sofie
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2101-0768 Blatecká Eliška
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2201-0051 Piňos Jindřich
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2101-0783 Maarová Barbora
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2116-0013 Halouzková Marie
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1909-0124 Vranková Daniela
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1705-0197 Zimová Martina
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1609-0274 Vaszi Victoria
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1609-0313 Podrábská Denisa
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1702-0246 Berntová Ela
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2101-0784 Martiš Max
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1705-0165 Verl Vojtěch
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2101-0767 Lidaříková Ema
DNC
DNC
DNC
117
0
17
2404-0463 Hejnová Anna
DNC
DNC
DNC
117
0
17
1909-0115 Vondra Vojtěch
DNC
DNC
DNC
117
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ