MMČR a Nechranická buchta - 40. ročník

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211623
Datum závodu 26.08.2021
Dní 4
Místo konání Nechranice
Pořadatel Sportklub Lomazice
Zúčastněné třídy Raceboard-12mr, Funboard-7P, Techno 293 - Course-3C, Techno 293 - Course-4K, Raceboard-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1302-0039 Lavický Karel
1
3*
1
1
2*
2*
2
1
1
1
1
2
11
15977
2
2001-0096 Kamenský Radim
3*
1
2*
2*
1
1
1
2
2
2
2
1
13
12365
3
2101-0375 Pospíšil Martin
4
4
5*
4
4
3
3
9*
3
4
5*
3
32
10252
4
1607-0158 Slíva Jakub
2
2
DSQ*
3
3
4
4
3
6
5
12*
13*
32
8753
5
2413-0001 Král Jiří
6*
6
6
7*
9*
5
5
6
5
6
3
4
46
7590
6
2001-0086 Kamenský Pavel
5
7
4
6
6
7
12*
4
14*
13*
7
7
53
6640
7
1607-0169 Parchomenko Ondřej
13*
DNC*
11
11
5
6
9
14*
4
3
8
6
63
5836
8
7019-0144 Hrubý Pavel
7
13*
9
12*
8
10
7
12*
7
7
6
9
70
5140
9
1607-0121 Hnitka Martin
10
10
7
8
13*
8
6
7
8
8
11*
11*
72
4526
10
7019-0339 Slíva Martin
14*
5
3
5
12
15*
13
11
10
9
14*
14
82
3977
11
7019-0359 Dolejš Rudolf
DNF*
14
DNF*
DNC*
10
11
8
5
12
10
9
5
84
3481
12
1503-0181 Hrubá Dagmar
9
12
DNF*
DNC*
7
13
11
8
11
14*
4
12
87
3027
13
2110-0124 Vrána Petr
11
15*
DNC*
DNC*
11
9
10
10
9
12
13
8
93
2610
14
2405-0133 Mielec Lubomír
8
9
12
DNC*
14
14
14
DNC*
DNC*
11
10
10
102
2224
15
2003-0008 Haken Vladimír
12
8
10
9
15
16*
15
13
13
16*
16*
16
111
1864
16
1503-0180 Hrubý Roman
15*
11
8
10
16*
12
16*
15
15
15
15
15
116
1528
17
1503-0186 Hromádka Josef
DNF*
DNF*
DNC
DNC*
DNF
17
DNC
DNC
DNC
DNF
DNF
DNC
161
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7019-0303 Zíma Jakub
1*
1
1
1
1
1
1
6
7707
2
1401-0459 Altmannová Kateřina
2
3
2
2
4
2
DNF*
15
5600
3
7019-0377 Rašková Adéla
4
5*
3
3
5
5
3
23
4367
4
1126-0005 Neumann Lukáš
8
2
4
5
2
3
DNF*
24
3493
5
7019-0024 Sladký Martin
3
6
5
4
3
4
DNF*
25
2814
6
7019-0076 Raška Marek
6
4
6
7*
7
6
2
31
2260
7
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
5
8*
8
8
6
7
4
38
1791
8
2001-0104 Netík Pavel
7
7
7
6
8*
8
5
40
1385
9
1402-0398 Loužek Karel
9
9
9
9
10
10
DNF*
56
1027
10
2001-0225 Netík Pavel
10
DNF*
DNF
10
9
9
DNF
60
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0460 Loužek Štěpán
1
1*
1*
1
1
1
1
1
6
3200
2
1401-0484 Baštářová Veronika
2
2*
2*
2
2
2
2
2
12
1996
3
1705-0213 Brázdová Roxana Adelaida
DNC*
4
DNC*
3
3
3
3
3
19
1291
4
1705-0073 Štěpánková Kristýna
3
3
DNC*
4
4
5*
4
4
22
792
5
1705-0212 Křenek Marek
DNF
DNC*
DNC*
5
5
4
5
5
30
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ