Pavlovská regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212133
Datum závodu 26.06.2021
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Optimist - starší žactvo-7P, Optimist - mladší žactvo-7P, ILCA 4-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0005 Halouzka Michal
1
1
2
2202
2
2301-0244 Zajíček Teo
2
3
5
1600
3
1702-0191 Povolný Adam
5
2
7
1248
4
2101-0758 Blatecká Michaela
3
5
8
998
5
2301-0220 Zahornacký Jan
4
4
8
804
6
1130-1194 Mastník Štěpán
6
7
13
646
7
1702-0193 Chlumský Tomáš
8
6
14
512
8
2301-0247 Pasteková Eva Klára
7
8
15
396
9
1130-1685 Ziegenfuss Denis
9
9
18
294
10
1130-1659 Naxerová Nina
10
10
20
202
11
2103-0853 Bína Rudolf
DNC
DNC
26
0
11
1702-0226 Čížková Barbora
DNC
DNC
26
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
1
3
3156
2
9901-0010 Holešová Livia
1
2
3
2554
3
1101-0478 Štolbová Ela
12
3
15
2202
4
2001-0235 Ptáčková Tereza
3
12
15
1952
5
9901-0001 Babinčák Tomáš
10
6
16
1758
6
2001-0240 Ptáčková Markéta
8
9
17
1600
7
1909-0119 Kudláčková Karolína
7
11
18
1466
8
2101-0756 Čaganová Julie
14
5
19
1350
9
2101-0729 Beroun Daniel
11
8
19
1248
10
9901-0013 Kanukova Kristina
16
4
20
1156
11
2201-0053 Kováč Richard
6
17
23
1073
12
1702-0220 Bernt Bartoloměj
17
7
24
998
13
2101-0757 Blatecká Veronika
9
16
25
928
14
1203-0589 Roček Matyáš
13
13
26
864
15
2405-0160 Fikáček Jan
19
10
29
804
16
1902-0197 Dymáková Liliana
18
14
32
748
17
1909-0061 Flídr Jaromír
15
21
36
695
18
1909-0080 Kučerová Michaela
4
UFD
37
646
19
1909-0099 Bilerová Rozálie
5
UFD
38
599
20
2301-0238 Sklářová Julie
24
15
39
554
21
1702-0206 Povolný Jakub
22
18
40
512
22
1702-0225 Čížková Zuzana
23
19
42
471
23
2101-0722 Blatecký Martin
20
23
43
433
24
2101-0779 Maar Matěj
21
25
46
396
25
1909-0125 Rollerová Nella
29
20
49
360
26
1701-0337 Novák Vojtěch
27
22
49
326
27
2101-0752 Mátl Albert
25
24
49
294
28
1702-0261 Veselý Vilém
26
26
52
262
29
2109-0626 Fojtášek Kristian
28
28
56
231
30
2301-0253 Zajíček Alf
DNF
27
60
202
31
1606-0304 Snížek Jan
DNC
DNC
66
0
31
1606-0956 Knorr Petr
DNC
DNC
66
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0780 Čaganová Sofie
3
1
4
2713
2
1607-0299 Hrubý David
2
3
5
2110
3
2201-0054 Kováč Vladimír
1
5
6
1758
4
2101-0778 Balzerová Mariana
11
2
13
1508
5
1604-0276 Záchvěj Filip
8
6
14
1315
6
2109-0628 Grochal Štěpán
7
7
14
1156
7
2116-0013 Halouzková Marie
4
13
17
1022
8
1702-0205 Chlumská Tereza
5
12
17
906
9
1702-0246 Berntová Ela
6
11
17
804
10
1909-0115 Vondra Vojtěch
10
8
18
713
11
2201-0051 Piňos Jindřich
9
9
18
630
12
2101-0783 Maarová Barbora
12
10
22
554
13
2301-0231 Mikula Daniel
UFD
4
26
485
14
1909-0120 Výprachtický Petr
13
14
27
420
15
9901-0015 Hruska Simon
15
15
30
360
16
9901-0009 Holak Adam
14
17
31
304
17
2101-0776 Beroun Marek
DNC
16
38
252
18
2101-0768 Blatecká Eliška
UFD
18
40
202
19
1606-0299 Rážová Lea
DNC
DNC
44
0
19
1606-0301 Vlčková Světlana
DNC
DNC
44
0
19
9901-0014 Vargova Ema
DNC
DNC
44
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ