49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211322
Datum závodu 02.09.2021
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Český svaz jachtingu
Zúčastněné třídy 49er-18me, 49erFX-18me, Nacra 17-18me
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9920-0001 Umpierre Hernan
1
2
8*
6
6
4
2
1
1
3
26
28141
9920-0002 Diz Fernando
26
28141
2
9902-0014 Głogowski Adam
3
4
9
2
4
1
19*
3
17
2
45
22723
9902-0018 Krusiec Maciej
45
22723
3
9931-0001 Berthet Mathias
4
13*
4
8
3
10
7
6
8
4
54
19553
9931-0002 Aker Jostein
54
19553
4
9902-0005 Butowski Tytus
11
3
1
7
5
5
3
22
22
27*
79
17304
9902-0017 Machowski Lukasz
79
17304
5
9934-0001 Schultheis Richard
14
7
16
13
7
2
22*
4
9
7
79
15560
9934-0006 Körner Max
79
15560
6
9928-0001 Korhonen Ville
20
24*
14
5
10
8
11
10
10
1
89
14134
9928-0002 Bremer Edvard
89
14134
7
9927-0001 de la Hoz Tuells Rafael
5
21*
15
9
15
16
1
SCP
5
9
91
12929
9927-0002 Ruiz Ibánez José Manuel
91
12929
8
9903-0128 Engelmann Niklas
12
6
7
19
11
12
28*
17
2
5
91
11886
9903-0140 Mickausch Justus
91
11886
9
9910-0003 Pulek Buba
7
19
13
3
26*
3
8
8
23
13
97
10965
9910-0004 Lokas Lorens
97
10965
10
9921-0003 Ushkov Mikhail
26*
16
6
24
12
7
4
14
4
15
102
10141
9921-0010 Araslanov Dmitrii
102
10141
11
9921-0001 Usachev Daniil
22*
5
5
14
20
13
9
18
13
6
103
9396
9921-0009 Pushev Leonid
103
9396
12
9917-0001 De Jonghe Arthur
10
27
28*
4
9
19
5
9
7
20
110
8716
9917-0002 Heuninck Jan
110
8716
13
9903-0058 Dorau Moritz
27
1
2
27
18
28*
6
2
3
25
111
8090
9903-0059 Rockenbauch Riko
111
8090
14
9903-0005 Mueller Valentin
13
8
12
18
21*
17
10
13
11
16
118
7511
9903-0146 Fiebig Moritz
118
7511
15
9906-0011 Armstrong Fin
15
14
27*
15
2
18
14
7
15
23
123
6972
9906-0012 Gribbin Ewan
123
6972
16
9903-0115 Royla Philipp
8
10
21*
21
16
11
12
12
16
17
123
6467
9903-0143 Heinrich Tom
123
6467
17
9903-0001 Wrobel Philipp
25
22
19
1
1
14
21
11
18
28*
132
5993
9903-0002 Moritz Hagenmeyer
132
5993
18
9925-0001 Henry Otto
16
20
11
11
8
27*
24
19
12
18
139
5546
9925-0002 Davey Miles
139
5546
19
9903-0144 Pietzcker Paul
2
17
23
23
17
25*
18
5
14
21
140
5124
9903-0147 von Oppen Linus
140
5124
20
9903-0116 Heinrich Ben
19
9
10
12
14
21
15
21
25*
19
140
4723
9903-0117 Matern Tobias
140
4723
21
9903-0119 Wieduwild Mewes
17
15
3
22
29*
22
17
27
6
12
141
4341
9903-0120 Bahr Jesper
141
4341
22
9903-0133 Hesse Lukas
6
12
18
25
22
9
23
16
27*
10
141
3978
9903-0142 Schneider Luca
141
3978
23
9906-0005 Wells Elliott
9
11
29*
20
19
6
25
26
24
14
154
3630
9906-0006 Johnson Louis
154
3630
24
9903-0109 Hadamczik Phillip
23
29*
20
26
24
20
13
28
19
8
181
3297
9903-0145 von Maydell Jonas
181
3297
25
1901-0415 Čermák Jaroslav
21
23
22
10
28
23
29*
23
20
11
181
2978
1901-0414 Košťál Petr
181
2978
26
9906-0009 William Theo
24
25
25
16
23
15
20
20
21
26*
189
2672
9906-0010 Barnes Drew
189
2672
27
9912-0005 de Vos Wiebrand
18
18
24
28*
13
26
16
25
26
24
190
2377
9912-0006 Swart Jorn
190
2377
28
9912-0008 Moliakov Aleksandr
28*
26
17
17
27
24
27
24
28
22
212
2092
9912-0004 van de Luur Rick
212
2092
29
1103-0008 Jurečka Matěj
29
28
26
29
25
29
26
SCP*
29
29
250
1818
1103-0010 Jurečka Šimon
250
1818
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9931-0003 Andersen Pia Dahl
4
9*
1
4
6
3
2
2
9
3
7
41
25982
9931-0004 Edland Nora
41
25982
2
9922-0004 Moss Alice
7
1
5
5
2
9
17*
15
7
5
15
71
20563
9931-0005 Edland Maren
71
20563
3
9929-0005 Fras Alicia
5
3
14
6
8
15*
11
5
11
2
6
71
17393
9929-0006 Goulon Corentin
71
17393
4
9922-0005 Henriksson Julia
6
12
15
10
1
19*
1
6
8
12
2
73
15145
9922-0006 Pettersson Caroline
73
15145
5
9902-0015 Kosmalski Patryk
2
10
6
1
7
21*
14
20
4
6
3
73
13400
9902-0016 Montrymowicz Marcel
73
13400
6
9903-0126 Schwachhofer Katharina
8
5
16*
3
5
11
15
7
1
8
12
75
11975
9903-0127 Stoltze Elena
75
11975
7
9903-0113 Steinlein Sophie
3
4
9
14
15
17
18*
1
18
1
1
83
10770
9903-0114 Batzing Bente
83
10770
8
9902-0009 Korszon Marcelina
12
DNF*
2
21
10
5
9
4
10
4
9
86
9726
9902-0010 Mróz Zuzanna
86
9726
9
9902-0001 Czapska Gabriela
9
6
3
13
17*
16
13
10
6
11
5
92
8805
9902-0002 Rajchert Hanna
92
8805
10
9906-0007 Keers Eleanor
21*
13
10
15
13
1
4
3
13
20
4
96
7982
9906-0008 Chatterton Faye
96
7982
11
9929-0003 Peyre Manon
19*
11
12
11
3
13
3
12
14
10
18
107
7237
9929-0004 Stamminger de Moura Clara-Sofia
107
7237
12
9921-0011 Liksanova Victoria
13
2
7
9
12
22*
6
18
15
13
16
111
6556
9921-0012 Sabirova Diana
111
6556
13
9915-0003 Mosegaard Sophie
14
DSQ*
4
20
14
10
5
8
21
7
10
113
5931
9911-0001 Schärer Fiona
113
5931
14
1214-0102 Tkadlecová Sára
1
16
17
2
9
20*
16
17
16
15
11
120
5351
2103-0856 Justová Anna 2002
120
5351
15
9912-0002 Bramervaer Florine
15
15
8
19
11
6
7
SCP*
17
14
8
120
4812
9912-0007 Lodewijk Isis
120
4812
16
9903-0139 Rieckhof Anna
16
7
11
8
21
2
12
13
22*
17
19
126
4307
9903-0141 Sperling Charlotte
126
4307
17
9905-0001 Szabo Roni Oszkar
11
18
21
22*
4
4
20
11
20
9
13
131
3834
9905-0032 Csébfalvi András Bence
131
3834
18
1609-0256 Nevelöš Tibor
20
20
13
17
DNS*
8
10
SCP
SCP
18
20
142
3387
1609-0255 Nevelöš Adam
142
3387
19
9903-0111 Klimke Niklas
22*
17
19
12
16
14
8
14
12
19
17
148
2964
9903-0112 Herrmann Bastian
148
2964
20
9903-0129 Lukas Kleinow
17
8
18
18
20
7
21*
21
3
21
21
154
2563
9903-0130 Hakon Hertwig
154
2563
21
9903-0131 Porthun Jakob
10
19
22
16
19
12
19
16
2
22
UFD*
157
2182
9903-0132 Jacobs Malte
157
2182
22
9903-0100 Schütze Paula
18
14
20
7
18
18
22*
22
19
16
14
166
1818
9903-0101 Jonas Lille
166
1818
23
9902-0003 Mierzwicki Marceli
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
240
0
9915-0004 Borys Franciszek
240
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ