49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211322
Datum závodu 02.09.2021
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Český svaz jachtingu
Zúčastněné třídy 49er-18me
49erFX-18me
Nacra 17-18me
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
loď
reg.č. jménorok.nar.
body
l.body
1
URU 117
9920-0001 Umpierre Hernan
26.00
28141
9920-0002 Diz Fernando
26.00
28141
2
POL 744
9902-0014 Głogowski Adam
45.00
22723
9902-0018 Krusiec Maciej
45.00
22723
3
NOR 345
9931-0001 Berthet Mathias
54.00
19553
9931-0002 Aker Jostein
54.00
19553
4
POL 702
9902-0005 Butowski Tytus
79.00
17304
9902-0017 Machowski Lukasz
79.00
17304
5
MLT 118
9934-0001 Schultheis Richard
79.00
15560
9934-0006 Körner Max
79.00
15560
6
FIN 311
9928-0001 Korhonen Ville
89.00
14134
9928-0002 Bremer Edvard
89.00
14134
7
ESP 998
9927-0001 de la Hoz Tuells Rafael
91.00
12929
9927-0002 Ruiz Ibánez José Manuel
91.00
12929
8
GER 369
9903-0128 Engelmann Niklas
91.00
11886
9903-0140 Mickausch Justus
91.00
11886
9
CRO 87
9910-0003 Pulek Buba
97.00
10965
9910-0004 Lokas Lorens
97.00
10965
10
RUS 996
9921-0003 Ushkov Mikhail
102.00
10141
9921-0010 Araslanov Dmitrii
102.00
10141
11
RUS 228
9921-0001 Usachev Daniil
103.00
9396
9921-0009 Pushev Leonid
103.00
9396
12
BEL 241
9917-0001 De Jonghe Arthur
110.00
8716
9917-0002 Heuninck Jan
110.00
8716
13
GER 875
9903-0058 Dorau Moritz
111.00
8090
9903-0059 Rockenbauch Riko
111.00
8090
14
GER 718
9903-0005 Mueller Valentin
118.00
7511
9903-0146 Fiebig Moritz
118.00
7511
15
GBR 333
9906-0011 Armstrong Fin
123.00
6972
9906-0012 Gribbin Ewan
123.00
6972
16
GER 115
9903-0115 Royla Philipp
123.00
6467
9903-0143 Heinrich Tom
123.00
6467
17
GER 918
9903-0001 Wrobel Philipp
132.00
5993
9903-0002 Moritz Hagenmeyer
132.00
5993
18
AUS 119
9925-0001 Henry Otto
139.00
5546
9925-0002 Davey Miles
139.00
5546
19
GER 4
9903-0144 Pietzcker Paul
140.00
5124
9903-0147 von Oppen Linus
140.00
5124
20
GER 36
9903-0116 Heinrich Ben
140.00
4723
9903-0117 Matern Tobias
140.00
4723
21
GER 187
9903-0119 Wieduwild Mewes
141.00
4341
9903-0120 Bahr Jesper
141.00
4341
22
GER 161
9903-0133 Hesse Lukas
141.00
3978
9903-0142 Schneider Luca
141.00
3978
23
GBR 245
9906-0005 Wells Elliott
154.00
3630
9906-0006 Johnson Louis
154.00
3630
24
GER 205
9903-0109 Hadamczik Phillip
181.00
3297
9903-0145 von Maydell Jonas
181.00
3297
25
CZE 131
1901-0415 Čermák Jaroslav
181.00
2978
1901-0414 Košťál Petr
181.00
2978
26
GBR 284
9906-0009 William Theo
189.00
2672
9906-0010 Barnes Drew
189.00
2672
27
NED 456
9912-0005 de Vos Wiebrand
190.00
2377
9912-0006 Swart Jorn
190.00
2377
28
NED 420
9912-0008 Moliakov Aleksandr
212.00
2092
9912-0004 van de Luur Rick
212.00
2092
29
CZE 459
1103-0008 Jurečka Matěj
250.00
1818
1103-0010 Jurečka Šimon
250.00
1818
Results link
poř.
loď
reg.č. jménorok.nar.
body
l.body
1
NOR 10
9931-0003 Andersen Pia Dahl
41.00
25982
9931-0004 Edland Nora
41.00
25982
2
SWE 218
9922-0004 Moss Alice
71.00
20563
9931-0005 Edland Maren
71.00
20563
3
FRA 676
9929-0005 Fras Alicia
71.00
17393
9929-0006 Goulon Corentin
71.00
17393
4
SWE 199
9922-0005 Henriksson Julia
73.00
15145
9922-0006 Pettersson Caroline
73.00
15145
5
POL 888
9902-0015 Kosmalski Patryk
73.00
13400
9902-0016 Montrymowicz Marcel
73.00
13400
6
GER 696
9903-0126 Schwachhofer Katharina
75.00
11975
9903-0127 Stoltze Elena
75.00
11975
7
GER 772
9903-0113 Steinlein Sophie
83.00
10770
9903-0114 Batzing Bente
83.00
10770
8
POL 155
9902-0009 Korszon Marcelina
86.00
9726
9902-0010 Mróz Zuzanna
86.00
9726
9
POL 525
9902-0001 Czapska Gabriela
92.00
8805
9902-0002 Rajchert Hanna
92.00
8805
10
GBR 713
9906-0007 Keers Eleanor
96.00
7982
9906-0008 Chatterton Faye
96.00
7982
11
FRA 702
9929-0003 Peyre Manon
107.00
7237
9929-0004 Stamminger de Moura Clara-Sofia
107.00
7237
12
RUS 301
9921-0011 Liksanova Victoria
111.00
6556
9921-0012 Sabirova Diana
111.00
6556
13
SUI 154
9915-0003 Mosegaard Sophie
113.00
5931
9911-0001 Schärer Fiona
113.00
5931
14
CZE 138
1214-0102 Tkadlecová Sára
120.00
5351
2103-0856 Justová Anna 2002
120.00
5351
15
NED 209
9912-0002 Bramervaer Florine
120.00
4812
9912-0007 Lodewijk Isis
120.00
4812
16
GER 578
9903-0139 Rieckhof Anna
126.00
4307
9903-0141 Sperling Charlotte
126.00
4307
17
HUN 22
9905-0001 Szabo Roni Oszkar
131.00
3834
9905-0032 Csébfalvi András Bence
131.00
3834
18
CZE 787
1609-0256 Nevelöš Tibor
142.00
3387
1609-0255 Nevelöš Adam
142.00
3387
19
GER 113
9903-0111 Klimke Niklas
148.00
2964
9903-0112 Herrmann Bastian
148.00
2964
20
GER 810
9903-0129 Lukas Kleinow
154.00
2563
9903-0130 Hakon Hertwig
154.00
2563
21
GER 250
9903-0131 Porthun Jakob
157.00
2182
9903-0132 Jacobs Malte
157.00
2182
22
GER 266
9903-0100 Schütze Paula
166.00
1818
9903-0101 Jonas Lille
166.00
1818
23
POL 88
9902-0003 Mierzwicki Marceli
240.00
0
9915-0004 Borys Franciszek
240.00
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru