Nechranický skluz

 Stáhnout výsledky jako XLS

NOVÝ TERMÍN ZÁVODU / new date of the regatta

CTL 211106
Datum závodu 02.10.2021
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy RS500-12mr, RS500-7P, RS Aero-7P, RS Feva-7P, -1, RS Vareo-1
Poznámka NOVÝ TERMÍN ZÁVODU / new date of the regatta

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0948 Navrátilová Helena
1
3
4
3032
2103-0927 Navrátilová Vanda
4
3032
2
1401-0485 Pelnář Petr
4
1
5
2430
1401-0519 Hrubý Tadeáš
5
2430
3
1145-0109 Stibůrková Eliška
3
4
7
2078
1145-0111 Najvárková Magdaléna
7
2078
4
1401-0496 Martan Matěj
6
2
8
1828
1401-0265 Martan Jiří
8
1828
5
1901-0469 Richterová Eliška
2
8
10
1634
1901-0468 Richter Jan
10
1634
6
2103-0854 Křenková Monika
7
7
14
1476
2103-0852 Křenková Kristýna
14
1476
7
1130-0954 Benovič Vojtěch
10
5
15
1342
1130-1000 Michalčín Šimon
15
1342
8
1130-1562 Nantl Ondřej
11
6
17
1226
1130-0984 Bezušek Kristián
17
1226
9
1101-0466 Borkovec Bořek
9
9
18
1123
1401-0479 Hanton Josef
18
1123
10
1130-1575 Morávek Petr
12
10
22
1032
1130-1756 Němcová Lara
22
1032
11
1101-0498 Sazama Michal
8
15
23
949
1101-0566 Pavelková Sofie
23
949
12
1302-0053 Szmaragowski Dominik
5
19
24
874
1145-0112 Stibůrek Matěj
24
874
13
1302-0054 Szmaragowski David
13
11
24
804
1145-0110 Stibůrková Tereza
24
804
14
1130-0992 Doležel Ondřej
15
13
28
740
1130-0960 Krása Štěpán
28
740
15
2103-0923 Fiala Alexandr
14
18
32
680
2103-1025 Bónová Julia
32
680
16
2103-0870 Krejčiřík Daniel
19
14
33
624
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
33
624
17
1602-0131 Vlach Miroslav
17
17
34
571
1602-0329 Vlachová Eliška
34
571
18
2103-0886 Buchtová Agnes
18
20
38
521
2103-0949 Kalivoda Ondřej
38
521
19
1130-0948 Šiknerová Adriana
UFD
12
39
474
1130-0953 Benovičová Viktorie
39
474
20
1101-0569 Vít Vojtěch
20
22
42
430
1101-0643 Iljuchin Jonáš
42
430
21
2103-0969 Vigh Aoife
UFD
16
43
388
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
43
388
22
1130-1309 Beránková Klára
16
DNC
43
347
1130-1288 Rathousová Berta
43
347
23
1401-0508 Harmáček Milan
21
23
44
308
1401-0518 Křížek David
44
308
24
1901-0502 Rohlík Šimon
DNC
21
48
272
1901-0513 Kosina Václav
48
272
25
1101-0568 Nalevajko Šimon
22
DNS
49
236
1101-0565 Skalová Ema
49
236
26
1901-0505 Lefflerová Zuzana
DNC
DNF
54
202
1901-0504 Leffler Alois
54
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0169 Guryča Daniel
1
3
4
1892
2
1607-0168 Šulc David 2003
5
1
6
1290
3
1149-0002 Kuthan Jiří
4
2
6
938
4
7040-0220 Hrubý Jan
2
4
6
688
5
1607-0302 Bryx Petr
3
5
8
494
6
1607-0301 Mrázová Sylvia
6
6
12
336
7
1901-0475 Bříza Petr 1972
7
7
14
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-1177 Chudoba Stanislav
1
1
2
703
2
1130-1176 Stoklásek Petr
2
2
4
402
3
1130-1175 Michalčín Jiří
3
3
6
226
4
9999-0146 Blažek Jaroslav
4
DNC
9
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
3
1
4
2713
1401-0473 Dobrá Tereza
4
2713
2
1149-0005 Bartoš Richard 1969
1
5
6
2110
9999-0141 Iljuchin Ilja
6
2110
3
1214-0102 Tkadlecová Sára
2
4
6
1758
1130-1746 Houšková Klára
6
1758
4
1702-0258 Dvořák Jan
8
3
11
1508
1702-0185 Lassig Jiří
11
1508
5
2103-0817 Škvařil Patrik
4
7
11
1315
2103-0944 Buchta Jan
11
1315
6
2103-0736 Nejezchleba Jakub
7
6
13
1156
2103-0687 Maršálková Blanka
13
1156
7
9999-0139 Schmiedová Petra
6
8
14
1022
9999-0140 Schmied Martin
14
1022
8
1130-1717 Culek Jindřich
14
2
16
906
1130-1754 Šanda Radek
16
906
9
1302-0018 Szmaragowski Michaela
5
12
17
804
1302-0058 Szmaragowski Daniel
17
804
10
2103-0824 Pešková Adéla
9
9
18
713
2103-0928 Trubačíková Hana
18
713
11
1206-0318 Licková Nikola
10
11
21
630
1206-0317 Licková Aneta
21
630
12
1149-0012 Najvárek Ondřej
12
10
22
554
1149-0010 Najvárek Matěj
22
554
13
1130-0996 Blažek Martin
11
13
24
485
1130-0997 Blažek Marek
24
485
14
1607-0304 Pfeiferová Veronika
13
17
30
420
1607-0303 Bryxová Lucie
30
420
15
2103-0858 Schwanzer Albert
16
14
30
360
2103-0857 Janáček Vojtěch
30
360
16
7040-0158 Buřil Miloš
18
15
33
304
1305-0342 Vastl Ladislav
33
304
17
2103-0887 Buchtová Sarah
15
18
33
252
2103-1023 Kuthanová Eliška
33
252
18
1130-1233 Benovič Martin 1976
17
16
33
202
1130-1201 Nalevajko Radek
33
202
19
1604-0131 Motl Luboš
DNC
DNC
40
0
1604-0270 Martinkovičová Monika
40
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ