Omniplast Cup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212138
Datum závodu 17.07.2021
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy RS Tera-12mr, RS Aero-7P, RS Tera-7P, RS Vareo-7P, RS Feva-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0795 Viščorová Nela
5*
4*
1
3
1
1
3
1
1
11
2838
2103-1025 Bónová Julia
11
2838
2
1130-1562 Nantl Ondřej
6*
2
3
1
3
4*
1
2
2
14
1935
1130-0984 Bezušek Kristián
14
1935
3
2103-0854 Křenková Monika
3
1
2
2
2
5
DNS*
DNC*
DNC
23
1407
2103-0852 Křenková Kristýna
23
1407
4
1130-0002 Bauer František
1
3
4
DNC*
DNC*
2
4
DNC
DNC
30
1032
1130-0006 Bauer Janek
30
1032
5
1130-0004 Bauerová Šárka
2
7
DNC*
DNC*
DNC
3
2
DNC
DNC
38
741
1130-0005 Bauerová Eliška
38
741
6
1203-0423 Bezušková Jana
4
5
DNF*
DNC*
DNC
DNS
DNC
DNF
DNC
49
504
1130-1777 Bezušek Štěpán
49
504
7
2103-0887 Buchtová Sarah
7
6
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
53
303
2103-0886 Buchtová Agnes
53
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0467 Bělunková Tatiana
3*
2
4*
1
1
1
1
1
7
15977
2
1312-0041 Myslík Matyáš
1
1
1
2
2
3*
3
DNC*
10
12365
3
2103-0925 Sklenář Matěj
5*
5*
2
5
4
2
2
2
17
10252
4
2103-1019 Krejčí Jakub
6
9*
6
7*
5
5
4
3
29
8753
5
2407-0218 Doležel František
2
7
8*
6
3
8*
6
6
30
7590
6
2103-0956 Chládek Dan
9*
4
3
4
7*
7
7
5
30
6640
7
2103-0923 Fiala Alexandr
10*
6
7
8*
6
6
5
4
34
5836
8
2103-0971 Šrubařová Kristýna
12*
14*
9
11
9
4
8
8
49
5140
9
2103-0972 Vlach Viktor
4
3
5
3
DNS*
DNC*
DNC
DNC
51
4526
10
2103-0966 Novotný Ondřej
7
DNC*
14*
9
8
12
10
9
55
3977
11
1145-0051 Tomažic Adam
11*
8
10
10
DNC*
9
11
7
55
3481
12
2403-0118 Gelnar Lukáš
8
10
12*
13*
10
10
9
10
57
3027
13
2403-0112 Dragula Lukáš
17*
12
13*
12
13
11
12
11
71
2610
14
2403-0116 Červenková Veronika
16
13
11
15
11
DNF*
DNC*
DNC
84
2224
15
2403-0122 Centrichová Hana
15
11
NSC*
DNC*
14
DNF
DNC
DNC
94
1864
16
2403-0119 Gelnar Tomáš
14
DNC*
DNC*
14
12
DNC
DNC
DNC
94
1528
17
2403-0121 Centrichová Ema
13
DNF*
DNC*
DNC
DNS
DNC
DNC
DNC
103
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0302 Bryx Petr
2*
1
1
2*
1
1
2
1
1
8
7387
2
1130-0169 Guryča Daniel
1
4*
2
1
3
3
1
3
7*
14
5279
3
1607-0301 Mrázová Sylvia
5*
3
4
4
2
2
6*
4
3
22
4047
4
2103-0415 Šormová Marcela
3
2
3
5
5
6
4
DNS*
DNC*
28
3172
5
7040-0158 Buřil Miloš
9*
9*
6
6
4
5
3
2
4
30
2494
6
7040-0220 Hrubý Jan
6*
5
7*
3
6
4
5
5
2
30
1940
7
1901-0475 Bříza Petr 1972
8*
6
8
7
DNC*
7
8
7
5
48
1471
8
1149-0002 Kuthan Jiří
7
8*
9*
8
8
8
7
6
6
50
1065
9
1130-0306 Horáček Jiří
4
7
5
9
7
DNF*
9
DNF*
DNC
51
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
3*
1
1
UFD*
1
2
3
2
2
12
10493
2
2101-0375 Pospíšil Martin
4*
2
2
3
3
5*
1
3
1
15
8385
3
2103-0543 Hartl Radim
8*
3
4
2
2
4
4
1
6*
20
7153
4
2103-0253 Pavlovský Josef
1
6
11*
SCP*
5
1
2
4
4
23
6278
5
2103-0221 Fanta Miroslav
2
8*
8
7
4
3
5
6
DNC*
35
5600
6
1203-0465 Kuthan Martin
5
5
3
5
16*
6
7
15*
5
36
5046
7
2103-0383 Janáček Petr
9*
4
5
9*
8
7
6
5
3
38
4577
8
2103-0207 Pavlík Jiří
10*
7
6
4
15*
8
8
7
8
48
4171
9
2103-0784 Otevřel Pavel
6
12*
7
8
10*
10
10
9
9
59
3813
10
2103-0952 Dojmazov Petr
11
18*
13
17*
7
14
13
8
7
73
3493
11
1312-0039 Myslík Jan 1973
7
DNC*
9
6
6
9
12
DNC*
DNC
76
3203
12
2103-0788 Pavlovská Alexandra
16*
9
12
14
11
13
19*
16
10
85
2938
13
2103-0847 Keprda Jan
14
11
16
15
22*
12
11
12
DNC*
91
2695
14
2103-1012 Březina Jan 1984
17*
21*
15
12
14
15
16
10
11
93
2470
15
2103-0908 Filip Miroslav
13
16
10
16
12
18*
14
17*
13
94
2260
16
1203-0342 Šmídová Pavla
DNF*
10
23
11
9
11
9
DNF*
DNC
100
2064
17
2103-0984 Všetečka Jan
15
15
14
13
17*
19*
17
14
15
103
1879
18
2103-1001 Bureš Zdeněk
21*
19
DNF*
18
20
16
15
11
14
113
1706
19
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
20
22*
17
UFD*
18
17
18
13
12
115
1541
20
2103-0466 Svanovská Helena
18
14
18
10
13
DNC*
DNC*
DNC
DNC
127
1385
21
2103-0873 Knetig Jindřich
12
20
21
19
DNC*
20
21
DNC*
DNC
140
1237
22
2103-0483 Nováková Ludmila
19
13
19
20
21
DNC*
DNC*
DNC
DNC
146
1096
23
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
22
17
20
21
19
DNC*
DNC*
DNC
DNC
153
960
24
2103-1029 Kudrna Jan
23
DNF*
22
22
23
21
22
DNC*
DNC
160
831
25
2103-0941 Lička Radim
DNC*
DNC*
DNF
DNC
DNC
DNC
20
18
16
162
707
26
2103-0235 Vaculka Zbyněk
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
189
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ