Bleděmodrá Stuha Plumlova

 Stáhnout výsledky jako XLS

POZOR změna místa konání, lodní třída - L47-3M zrušena z rozhodnutí pořadatele (COVID-19)

CTL 212203
Datum závodu 29.05.2021
Dní 2
Místo konání Chomoutov
Pořadatel JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy Finn-3M, Optimist-3M
Poznámka POZOR změna místa konání, lodní třída - L47-3M zrušena z rozhodnutí pořadatele (COVID-19)

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2203-0056 Utíkal Petr
4*
3
1
1
5
3166
2
2408-0002 Hyrš Ladislav
1
2
2
4*
5
2263
3
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
3*
1
3
2
6
1734
4
2203-0112 Červenka Matouš
2
6
7*
3
11
1360
5
2203-0134 Heneš David
5*
4
4
5
13
1069
6
2203-0158 Valouch Libor
7
5
5
DNC*
17
831
7
2203-0151 Valouch Vlastimil
6
7*
6
6
18
630
8
2202-0003 Zapletal Zdeněk
8
8
DNC*
DNC
27
456
9
2403-0033 Němec Milan
9
DNC*
DNC
DNC
31
303
10
2201-0024 Sedláček Petr
DNC*
DNC
DNC
DNC
33
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
2
1
4
4644
2
2201-0054 Kováč Vladimír
2
3
3
8
3741
3
2201-0039 Krč Lukáš
6
4
2
12
3213
4
2101-0729 Beroun Daniel
3
1
10
14
2838
5
2201-0053 Kováč Richard
5
6
4
15
2548
6
1909-0080 Kučerová Michaela
9
5
5
19
2310
7
1909-0099 Bilerová Rozálie
8
10
6
24
2109
8
2201-0051 Piňos Jindřich
10
8
7
25
1935
9
2301-0238 Sklářová Julie
4
15
11
30
1782
10
1909-0119 Kudláčková Karolína
7
14
9
30
1644
11
2101-0752 Mátl Albert
14
12
8
34
1520
12
2101-0757 Blatecká Veronika
18
7
12
37
1407
13
1909-0115 Vondra Vojtěch
12
9
18
39
1303
14
2116-0013 Halouzková Marie
16
11
13
40
1206
15
2101-0778 Balzerová Mariana
15
16
17
48
1116
16
2205-0080 Hanák Vít
21
13
15
49
1032
17
2101-0742 Karas Filip
11
17
22
50
953
18
2205-0078 Hanák Jakub
17
19
14
50
879
19
2408-0013 Chwálek Štěpán
20
18
16
54
808
20
2101-0776 Beroun Marek
24
22
20
66
741
21
2405-0144 Bílek Tomáš
23
23
21
67
678
22
2205-0290 Cviček Josef
DNC
20
19
68
617
23
1909-0120 Výprachtický Petr
22
25
23
70
559
24
1909-0061 Flídr Jaromír
13
DNC
DNC
71
504
25
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNC
21
25
75
451
26
2419-0079 Fanfrlová Markéta
19
DNC
DNC
77
400
27
2301-0253 Zajíček Alf
DNC
24
24
77
350
28
2101-0772 Karas Hynek
25
26
DNC
80
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ