GP NJ 2021

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212159
Datum závodu 18.09.2021
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kajutové lodě-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0874 Kubeš Fedor
1*
1
1
1
3
1620
2103-0804 Daněk Jan
3
1620
2103-0221 Fanta Miroslav
3
1620
2
2101-0281 Marečková Renata
2
2
2
3*
6
1318
8888-0031 Skalníková Lucice
6
1318
8888-0030 Pospíšilová Lucie
6
1318
8888-0029 Kokeš Petr
6
1318
2101-0375 Pospíšil Martin
6
1318
3
2103-0943 Bednář Martin
3
4*
3
2
8
1142
2103-0784 Otevřel Pavel
8
1142
2103-0253 Pavlovský Josef
8
1142
8888-0036 Bednář Jan
8
1142
4
2103-0984 Všetečka Jan
6*
3
4
4
11
1017
8888-0013 Mikuláš Fr.
11
1017
2103-0952 Dojmazov Petr
11
1017
2103-0721 Rohovský Martin
11
1017
5
2103-0108 Daněk Tomáš
4
5*
5
5
14
921
8888-0038 Sedlačko Jozef
14
921
2103-0946 Mucska Pavol
14
921
6
2103-0662 Vodáček Lukáš
5
7*
6
6
17
841
8888-0025 Habánová Eva
17
841
8888-0024 Chadimová Vlad.
17
841
8888-0026 Dedo Michal
17
841
7
2103-0908 Filip Miroslav
8*
6
8
7
21
774
8888-0014 Michal Navrátil
21
774
8888-0016 Voleňáková Veronika
21
774
8888-0015 Voleňák Jiří
21
774
8
8888-0040 Křenek Miloš
22*
11
7
8
26
716
8888-0042 Křenek Miloš jr
26
716
8888-0041 Křenek Miloš st.
26
716
2103-0854 Křenková Monika
26
716
9
2103-0881 Všetečka Ladislav
7
8
DNF*
11
26
665
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
26
665
8888-0004 Maruška Tomáš
26
665
10
2103-0841 Šorm Milan 1979
10*
9
9
9
27
620
2103-0415 Šormová Marcela
27
620
11
2103-0235 Vaculka Zbyněk
12*
10
10
10
30
578
2103-0483 Nováková Ludmila
30
578
2103-0820 Červená Monika
30
578
12
2103-0466 Svanovská Helena
9
14
11
15*
34
540
2109-0628 Grochal Štěpán
34
540
8888-0023 Žurková Lenka
34
540
13
9999-0129 Remešová Petra
11
13*
13
13
37
506
8888-0007 Remeš Bohumír
37
506
14
2103-0669 Krupica Miloš
17*
15
12
12
39
473
8888-0002 Mikšová Magdaléna
39
473
8888-0039 Navrátilová Renata
39
473
8888-0001 Kašpárek
39
473
15
2110-0167 Zouhar Jan
15
17*
14
16
45
443
16
2103-0666 Tlach Michal
13
21*
15
20
48
415
8888-0037 Tlachová Zdenka
48
415
17
9999-0130 Juřina Igor
14
22*
18
17
49
389
18
2103-1037 Všetečka Jan
27*
12
16
24
52
364
8888-0043 Všetečka Jan jr
52
364
19
2101-0709 Jára Jaroslav
21*
19
21
14
54
341
8888-0018 Jurman Albert
54
341
8888-0017 Járová Zuzana
54
341
8888-0019 Majzler Tomáš
54
341
20
2103-1028 Schwanzer Pavel
DNC*
16
20
18
54
318
8888-0027 Schwanzer Petr
54
318
21
2103-0587 Hlaváček Jiří
16
20
24*
19
55
297
2103-0505 Němeček Milan
55
297
22
2103-0756 Vaculka Tomáš
19
23*
17
22
58
277
23
2103-0570 Bielik Ivan
20
18
26*
23
61
258
24
2101-0346 Piak Ivan
18
24
23
29*
65
239
8888-0035 Burget Jaromír
65
239
25
2103-0772 Novák Václav
24
26*
19
25
68
222
26
2103-0712 Přikryl David
25
27*
22
21
68
205
8888-0028 Maršálková Jiřina
68
205
27
2103-0404 Bartoš Vítězslav
23
25
25
28*
73
188
8888-0012 Trávníček Zdeněk
73
188
8888-0010 Bartošová Ilona
73
188
8888-0011 Trávníček Jiří
73
188
28
2103-1034 Preiss Jan Egon
26
29*
28
27
81
172
2103-1024 Berka Radek
81
172
8888-0005 Preiss Lenka
81
172
29
2103-0402 Ulrich Karel
29
30
31*
26
85
157
30
2103-0785 Šír Michal
31*
28
27
30
85
142
8888-0034 Šálková Hana
85
142
8888-0033 Sálek Karel
85
142
8888-0032 Šírová Hanka
85
142
31
2103-0935 Hlaváček Jiří
28
32*
29
32
89
128
8888-0020 Loužková Barbora
89
128
8888-0022 Loužil Vladislav
89
128
8888-0021 Loužil Jakub
89
128
32
9999-0131 Juřina Antonín
37*
31
30
31
92
114
33
2103-0715 Pavlíček Jaroslav
30
DNC*
DNC
DNC
98
101
8888-0008 Pavlíčková Jana
98
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ