Pohár Hluboké

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211308
Datum závodu 12.06.2021
Dní 2
Místo konání Bezdrev
Pořadatel Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
Zúčastněné třídy Pirát-7P, Vaurien-7P, Evropa-3C
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1*
1
1
1
1
4
8730
1301-0094 Sivý Dalibor
4
8730
2
1304-0160 Tobolka Michal
2
10*
2
2
5
11
6623
1304-0190 Gardavský Petr
11
6623
3
1702-0049 Moudrý Miroslav
5*
3
3
3
2
11
5390
1701-0135 Moucha Pavel
11
5390
4
1302-0005 Kleiner Otakar
3
5
6
7*
4
18
4515
1206-0321 Svoboda Pavel
18
4515
5
1302-0110 Beneš Pavel
7*
2
5
6
6
19
3837
1302-0017 Mádle Jiří
19
3837
6
1304-0208 Valenta Jan
4
4
9*
4
7
19
3283
1304-0250 Mareš Jan
19
3283
7
1301-0212 Němec Jiří
DNF*
6
4
5
8
23
2814
1301-0303 Koubek Zdeněk
23
2814
8
1206-0094 Svoboda Petr 1969
6
8
10*
9
3
26
2408
1206-0346 Bulušek Jiří
26
2408
9
1301-0067 Kuš Emil
8
7
7
8
DNF*
30
2050
1301-0112 Pour Václav
30
2050
10
1203-0450 Čermák Josef
9
9
8
10*
9
35
1730
1701-0196 Richter Zdeněk
35
1730
11
1701-0363 Vinterlíková Karolína
11
11
11
11
DNS*
44
1440
1701-0336 Novák Adam
44
1440
12
1301-0210 Svoboda Stanislav
10
12
12
13
DNS*
47
1176
1301-0207 Snopek Martin
47
1176
13
1203-0169 Čermák Josef
12
13
13
14*
11
49
932
1203-0224 Seibt Miloš
49
932
14
1206-0322 Horynová Jitka
DNS*
DNC
DNS
12
10
52
707
1206-0337 Horyna Otakar
52
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1
1
2*
1
1
4
3166
2
1203-0364 Soukal Miloslav
2
2
3*
2
2
8
2263
3
1301-0230 Matoušek Ondřej
3*
3
1
3
3
10
1734
4
1609-0287 Mlejnek Tomáš
4
4
4
7*
7
19
1360
5
1301-0229 Matoušek Matěj
5
5
7
9*
4
21
1069
6
1302-0037 Novotný Michal
6
7*
6
6
6
24
831
7
1301-0233 Žíla Jiří
7
6
5
8
DNS*
26
630
8
1301-0232 Sivý Filip
DNC*
DNC
DNC
4
5
29
456
9
1301-0501 Sivý Daniel
8*
8
8
5
8
29
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2104-0073 Kubík Michal
1
1
1
3*
2
5
5600
2104-0145 Kubíková Dana
5
5600
2
2205-0027 Ottová Hana
2*
2
2
1
1
6
3493
2205-0067 Indrák Jiří
6
3493
3
2205-0008 Mlčoch Bronislav
3
3
4*
2
3
11
2260
2205-0077 Mlčoch Jan
11
2260
4
2106-0240 Vacula Karel
4
4
3
4
5*
15
1385
7014-0057 Machovská Lucie
15
1385
5
2101-0462 Formánek Jindřich
5*
5
5
5
4
19
707
7014-0091 Formánková Kateřina
19
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ