Vítr a Slunce

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211313
Datum závodu 03.07.2021
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29er-12mr, Cadet-12mr, Flying Dutchman-12mr, 29er-7P, Fireball-7P, Flying Dutchman-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří
2*
2
1
1
1
5
12663
2103-0693 Houdek Roman
5
12663
2
1605-0093 Storch Petr
4
1
2
DNF*
2
9
9051
1609-0262 Palkovský Tomáš
9
9051
3
1302-0020 Čutka Jan
1
4
7*
3
3
11
6937
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
11
6937
4
9902-0011 Maciej Mateusz
3
3
4*
2
4
12
5438
9902-0015 Tyszkiewicz Piotr
12
5438
5
1301-0169 Šimek Karel
5
5
3
4
7*
17
4275
1302-0110 Beneš Pavel
17
4275
6
1302-0005 Kleiner Otakar
6*
6
5
5
5
21
3325
1302-0111 Novotný Karel
21
3325
7
9902-0014 Chrobak Mateusz
7*
7
6
6
6
25
2522
9902-0016 Zarou Woyciech
25
2522
8
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
9*
8
8
7
8
31
1826
1302-0037 Novotný Michal
31
1826
9
1304-0174 Grill Milan
8
OCS*
DNC
DNC
DNC
41
1212
1607-0298 Neužil Pavel 1961
41
1212
10
9999-0030 Pazdernik Stanislav
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
44
0
9999-0034 Pazdernik Ondřej
44
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0591 Dítětová Tereza
RDG
1
OCS*
5
4
1
12
14966
1203-0608 Dítětová Anna Marie
12
14966
2
1101-0128 Holubová Kristýna
3
5
3
3
2
7*
16
11353
1214-0111 Winklerová Anna
16
11353
3
1214-0110 Winkler Adam
7
3
OCS*
1
1
6
18
9240
1214-0124 Eliáš Dominik
18
9240
4
1203-0589 Roček Matyáš
2
4
OCS*
11
3
3
23
7741
1101-0433 Klíma Jáchym
23
7741
5
1101-0226 Kramplová Annamaria
5
6
6
7*
6
2
25
6578
1214-0120 Cvikrová Berenika
25
6578
6
1203-0586 Pfeifer Matyáš
8
2
1
10
7
10*
28
5628
1130-1605 Kubáňová Nikita
28
5628
7
1101-0525 Vrána Adam
6
7
2
9
9*
5
29
4824
1101-0584 Kukla Jaromír
29
4824
8
1214-0122 Růžička Luděk
4
8
OCS*
6
8
4
30
4128
1214-0114 Skořepová Anna
30
4128
9
1101-0538 Dressler Josef
10
10
4
2
12*
11
37
3515
1101-0522 Šebor Martin Morgan
37
3515
10
1602-0104 Krchňavý Vít
11
9
5
4
11
13*
40
2966
1602-0341 Jiránek Radek
40
2966
11
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
9
12*
7
12
10
8
46
2469
1602-0111 Vojík Matěj
46
2469
12
1602-0340 Kulhavý Jiří
DNC*
13
OCS
8
5
9
50
2015
1101-0514 Klímová Johana
50
2015
13
1101-0513 Beretová Adéla
12
11
8
13
13*
12
56
1598
1101-0537 De Vita Carla
56
1598
14
1101-0539 Dressler Antonín
DNC*
DNC
9
14
14
DNF
67
1212
1101-0573 Horváth Pavel
67
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0095 Kubový Martin
3*
1
1
3
1
6
11047
1203-0268 Roček Roman
6
11047
2
1401-0419 Šnajdr Milan
2
6
4
7
17*
19
8940
1401-0420 Šnajdr Matěj
19
8940
3
1214-0097 Parůžek Jiří
1
2
17*
1
16
20
7707
2103-0684 Košvica Jakub
20
7707
4
1203-0083 Procházka Libor
4
3
15*
8
7
22
6832
1214-0090 Cikrt Tomáš
22
6832
5
1401-0250 Čechura Jiří
23*
8
3
2
14
27
6154
1401-0215 Will Jan
27
6154
6
1203-0477 Mrzílková Lenka
6
17*
6
9
6
27
5600
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
27
5600
7
1214-0037 Verner Jaroslav
10
4
5
10
19*
29
5131
1214-0079 Winkler Pavel
29
5131
8
1214-0107 Skořepová Eva 1971
14
7
OCS*
4
5
30
4725
1203-0610 Spurný Kryštof
30
4725
9
1401-0224 Mudra Martin
8
21*
8
11
4
31
4367
1401-0292 Šedivák Kryštof
31
4367
10
1206-0293 Vomáčko Ladislav
13*
13
9
6
8
36
4047
1201-0127 Gemperle Jiří
36
4047
11
1524-0010 Kacálek Zdeněk
9
19*
10
16
3
38
3757
9999-0035 Karhánek Jiří
38
3757
12
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
5
12
18*
12
9
38
3493
1101-0882 Nápravník Jakub
38
3493
13
1203-0172 Kořan Petr
7
5
11
17
18*
40
3249
1203-0293 Kvasnik Milan
40
3249
14
1606-0186 Klucká Lucie
11
9
14
19*
12
46
3024
1124-0035 Mika Radek
46
3024
15
7012-0034 Veit Martin
12
14*
12
13
10
47
2814
7012-0035 Krejza Filip
47
2814
16
1203-0404 Procházka Filip
17
18*
7
14
11
49
2618
1203-0563 Čáp Milan
49
2618
17
1203-0550 Jedlička Jan
15
20
13
21*
2
50
2434
1203-0503 Štrunc Jan
50
2434
18
1108-0127 Průcha Alexandr
16
11
21*
15
13
55
2260
1108-0131 Beneš Vlastimil
55
2260
19
1124-0004 Janderová Klára
18
15
19
5
23*
57
2096
1402-0353 Dragoun Dominik
57
2096
20
1130-0985 Šamšulová Tereza
19
DNC*
2
18
20
59
1940
1401-0446 Čechura Přemysl
59
1940
21
1203-0520 Štruncová Michaela
21
10
16
24*
15
62
1791
1203-0490 Škoda Michal
62
1791
22
1130-0750 Beneš Jiří
20
16
24*
20
21
77
1650
1130-0749 Špaček Matěj
77
1650
23
7012-0039 Skála David
24*
22
20
22
24
88
1515
7012-0038 Skála Petr
88
1515
24
1203-0499 Havel Filip
22
23
DNC*
23
22
90
1385
1203-0510 Svoboda Lukáš
90
1385
25
1402-0323 Vít Ladislav
25*
24
22
25
25
96
1261
1406-0272 Chodora Miroslav
96
1261
26
7015-1040 Motal Tomáš
28*
27
25
26
27
105
1142
7015-1234 Žalud Tomáš
105
1142
27
1710-0004 Štursová Lucie
27
25
26
28*
28
106
1027
1402-0364 Dragoun Vítek
106
1027
28
1203-0130 Lambl Vladimír
26
28
DNC*
27
26
107
917
1130-1558 Kubáňová Zuzana 1984
107
917
29
1130-0631 Novák David
DNC*
26
27
29
29
111
810
1130-0185 Plesníková Barbora
111
810
30
1504-0015 Jindřichová Markéta
DNC*
DNC
23
DNC
DNC
116
707
1503-0276 Veselá Jana
116
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9903-0040 Krause Carl
23*
2
4
1
1
4
6
5
23
22721
9903-0041 Georgi Max
23
22721
2
9903-0094 Ernst Jule
13
7
1
3
17*
1
2
1
28
19108
9903-0096 Schmidt Louisa
28
19108
3
9905-0040 Attila Tóth
7
1
8
5
4
12*
3
9
37
16995
9905-0041 Levente Borda
37
16995
4
1609-0256 Nevelöš Tibor
21
3
2
SCP*
3
11
9
6
55
15496
1609-0255 Nevelöš Adam
55
15496
5
9905-0008 Zolnai Sámuel
19
4
6
9
32*
20
1
4
63
14333
9905-0025 Aranyi Barna
63
14333
6
9903-0071 Müller Louisa
1
30
10
2
6
8
8
UFD*
65
13383
9903-0103 Fiebig Felizia
65
13383
7
9905-0005 Csekovszky Mór
9
9
20
19
42*
6
7
3
73
12580
9905-0024 Farkas Benedek
73
12580
8
9903-0076 Deike Lena
15
26*
3
8
5
14
26
12
83
11884
9903-0081 Bachschmid Ida
83
11884
9
2103-0796 Dadák Lukáš
14
29*
16
4
10
7
10
24
85
11270
2103-0794 Viščor Dan
85
11270
10
1130-0298 Krsička Michal
26
15
5
6
13
15
5
29*
85
10721
1130-0299 Krsička Lukáš
85
10721
11
9903-0056 Sophie Merz
5
32*
12
7
9
22
29
2
86
10224
9903-0057 Svenja Koch
86
10224
12
9903-0088 Zschech Amal
25
25
22
44*
2
5
4
8
91
9771
9903-0089 Soltau Gregory
91
9771
13
9905-0010 Kis-Szölgyémi Luca
32*
5
29
25
12
9
12
7
99
9353
9905-0023 Ugron Hanga
99
9353
14
9912-0001 de Jong Esther
2
8
28
33
8
2
33*
22
103
8967
9912-0002 de Jong Rolf
103
8967
15
9905-0029 Lacza Boróka
20
6
13
16
18
51*
14
19
106
8608
9905-0003 Juhász Emília
106
8608
16
9905-0038 Herbert Kovács
4
19
7
11
26
49*
21
21
109
8271
9905-0039 Péter Lange
109
8271
17
1401-0439 Dobrý Jakub
6
14
25
13
11
23
17
27*
109
7955
2103-0913 Šabatová Barbora
109
7955
18
9903-0042 Krause Franz
10
34*
26
10
20
18
15
32
131
7657
9903-0043 Stybel Oswin
131
7657
19
1101-0488 Košatová Lucie
12
12
17
20
22
33*
25
23
131
7376
1402-0406 Cibulková Veronika
131
7376
20
9905-0030 Lacza Zaránd
18
17
41*
27
23
25
11
14
135
7108
9905-0002 Kovalik-Deák Bercel
135
7108
21
1402-0405 Cibulka Vojtěch
3
33
19
41*
14
31
20
16
136
6854
2103-0724 Tupý Petr
136
6854
22
9905-0011 Borbás Buda
29
18
21
14
21
3
35*
34
140
6612
9905-0022 Izsák Szabolcs
140
6612
23
9903-0039 Schäfer Mathilda
8
20
18
46
SCP*
16
18
25
151
6380
9903-0038 Mönig Lisa
151
6380
24
9903-0086 von Weidenbach Luna
RDG
43
44*
29
15
19
16
17
165.1
6158
9903-0087 Coers Zoe
165.1
6158
25
1130-0003 Bauerová Markéta
11
10
9
37
36
34
34
40*
171
5945
1401-0481 Holá Magdaléna
171
5945
26
9903-0084 Baumann Lian
24
28
43*
18
40
39
13
10
172
5741
9903-0085 Baumann Leander
172
5741
27
9905-0007 BalázsNo Zétény
46*
22
14
24
19
21
40
36
176
5544
9905-0033 BalászNo Csak
176
5544
28
9905-0034 Pais-Hank Oliviér
43*
11
33
12
39
17
28
38
178
5355
9905-0035 Kis-Kapin Károly
178
5355
29
1201-0166 Milerová Anna
16
24
37
34
7
35
41*
26
179
5172
7055-0002 Pokorný Jan
179
5172
30
9903-0029 Weber Bastian
22
51*
11
32
30
37
39
11
182
4995
9903-0031 Aigner Moritz
182
4995
31
9903-0083 Fink Liam
17
16
53*
22
27
45
37
39
203
4824
9903-0082 Korn Jannes
203
4824
32
1103-0010 Jurečka Šimon
27
36
39*
17
33
32
23
35
203
4659
1103-0008 Jurečka Matěj
203
4659
33
9903-0074 Egger Victoria
38
35
23
21
45
46*
27
18
207
4499
9903-0075 Egger Patrick
207
4499
34
1901-0449 Košťálová Bára
36
37
30
39
16
24
43*
28
210
4343
1901-0465 Košťálová Anna
210
4343
35
9903-0098 Reisner Nando
42
13
35
36
44*
41
30
31
228
4192
9903-0099 Gradel Leo
228
4192
36
9903-0090 Jakob Gauger
37
DNF*
52
30
31
13
22
45
230
4045
9903-0091 Jakob Zwirn
230
4045
37
2103-0795 Viščorová Nela
41
21
24
15
48*
43
42
48
234
3902
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
234
3902
38
9903-0072 Matteo Kelm
55
46
34
23
35
10
56*
33
236
3763
9903-0073 Schwarte Erik
236
3763
39
9905-0042 Richárd Lange
56*
31
15
47
51
29
44
20
237
3628
9905-0043 Bruno Schneider
237
3628
40
9903-0060 Czylwik Bruno
DNE
41
DNC*
28
37
26
19
30
244
3496
9903-0061 Bilke Fynn
244
3496
41
9901-0005 Krivosudský Oliver
52*
44
45
42
24
44
38
13
250
3367
9901-0006 Stolárik Ladislav
250
3367
42
9903-0052 Thamm Malena
39
49*
31
38
29
40
32
44
253
3242
9903-0053 Hoelzle Johanna
253
3242
43
9903-0002 Fiedler Miron
47*
42
38
43
34
36
24
42
259
3119
9903-0003 Fiedler Max
259
3119
44
9905-0009 Badar Borbála
31
38
32
55
43
55*
52
15
266
2999
9905-0032 Stolik Flora
266
2999
45
1401-0476 Baštář Ondřej
40
45
27
52
53*
30
31
46
271
2882
1401-0482 Juha Jan
271
2882
46
9901-0001 Mika Viktor
50
50*
36
48
38
28
36
41
277
2768
9901-0002 Lichvár Oliver
277
2768
47
9903-0050 Mitrofanov Vasily
30
27
42
31
52
47
53*
52
281
2656
9903-0051 Radelt Maximilian
281
2656
48
1130-0593 Sušil Jan
33
23
54
50
55*
38
48
37
283
2546
1203-0612 Nahodil Alexander
283
2546
49
9903-0048 Jannik Rausch
57*
53
51
40
25
27
45
43
284
2438
9903-0049 Jakob Schubach
284
2438
50
9901-0003 Kocanová Barbora
34
47
47
51
49
42
50
UFD*
320
2333
9901-0004 Bartánusová Barbora
320
2333
51
1703-0269 Svobodová Sára
35
56*
49
45
41
52
49
50
321
2230
1703-0248 Muchová Kateřina
321
2230
52
9903-0054 Jonas Hoelzle
44
40
40
53
47
48
51
54*
323
2129
9903-0055 Richard Huebsch
323
2129
53
9905-0012 Biró Panka
28
48
46
59
58
DNC*
DNF
56
358
2029
9905-0031 Fodor Lilla
358
2029
54
9901-0007 Brestovský Alex
SCP*
39
50
54
56
57
55
47
358
1932
9901-0008 Zimáni Ján
358
1932
55
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
51
55
56
49
59*
56
46
49
362
1836
1703-0245 Kraus Tobiáš
362
1836
56
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
54
57*
48
56
54
54
47
51
364
1742
9901-0015 Miškov Alexander
364
1742
57
1902-0198 Dymák Matyáš
49
52
57
58
46
53
58*
55
370
1650
1401-0478 Čechura Ladislav
370
1650
58
9905-0006 Marosi Áron
48
54
55
60
50
50
54
DNC*
371
1560
9905-0028 Bárány Domonkos
371
1560
59
1702-0268 Iljuchin Matěj
53
DNF*
58
57
57
58
57
53
393
1470
1702-0267 Dvořák Tobiáš
393
1470
60
9903-0069 Eva Wiese
DNF
DNC*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
441
1297
9903-0070 Paula Lepa
441
1297
60
9903-0077 Schneider Sophie
DNF
DNC*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
441
1297
9903-0078 Meichle Finn
441
1297
60
9904-0007 Egger Roman
DNF
DNC*
DNF
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
441
1297
9904-0008 Kropfitsch
441
1297
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ