Závod mladých nadějí

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212009
Datum závodu 10.07.2021
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy ILCA 4-7P, Evropa-4K, Optimist-4K, Evropa-3C, Evropa-3C, Evropa-3M, Optimist-3C
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0478 Štolbová Ela
4
5*
2
1
7
7545
2
1101-0470 Peterka Tomáš
2
11*
4
2
8
6341
3
1909-0080 Kučerová Michaela
1
7
9*
3
11
5637
4
1609-0303 Kříž Jan
UFD*
4
1
6
11
5137
5
2101-0725 Dokoupilová Beáta
8*
6
3
4
13
4749
6
1305-0321 Lojková Karolína
5
2
7
8*
14
4433
7
2201-0054 Kováč Vladimír
7
12*
5
5
17
4165
8
1101-0507 Skořepová Anna
6
3
11
16*
20
3933
9
2001-0240 Ptáčková Markéta
3
18
6
25*
27
3728
10
1909-0099 Bilerová Rozálie
UFD*
1
14
14
29
3545
11
1101-0433 Klíma Jáchym
9
9
27*
13
31
3380
12
2201-0053 Kováč Richard
10
UFD*
10
12
32
3229
13
1909-0119 Kudláčková Karolína
14
8
18
22*
40
3090
14
2101-0756 Čaganová Julie
21*
17
15
9
41
2961
15
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
24*
22
12
11
45
2841
16
1101-0572 Štolba Marek
17
10
19
20*
46
2729
17
2101-0757 Blatecká Veronika
18
23
8
UFD*
49
2624
18
2001-0235 Ptáčková Tereza
UFD*
13
21
17
51
2524
19
2101-0754 Ira David
12
21
22*
19
52
2430
20
1305-0328 Lojka Jakub
27
35*
16
10
53
2341
21
1609-0312 Podrábská Adéla
25
15
13
31*
53
2256
22
1901-0482 Plachý Jonáš
23
27
32*
7
57
2176
23
2201-0039 Krč Lukáš
11
UFD*
26
21
58
2098
24
2301-0238 Sklářová Julie
15
28
17
47*
60
2024
25
2101-0729 Beroun Daniel
28*
14
23
24
61
1954
26
1705-0189 Šercl Ondřej
16
16
31
34*
63
1885
27
2116-0013 Halouzková Marie
13
26
28
41*
67
1820
28
2405-0160 Fikáček Jan
19
34
35*
18
71
1757
29
2101-0780 Čaganová Sofie
45*
19
20
35
74
1696
30
2101-0705 Konopík Tomáš
22
24
33*
28
74
1637
31
1101-0514 Klímová Johana
29
20
30
32*
79
1580
32
2101-0722 Blatecký Martin
37*
32
37
15
84
1525
33
2201-0051 Piňos Jindřich
20
25
48*
40
85
1471
34
1101-0505 Tomolová Kateřina
33
29
24
43*
86
1419
35
2101-0778 Balzerová Mariana
41*
37
25
30
92
1369
36
9999-0033 Hruska Simon
31
40
43*
23
94
1320
37
1609-0313 Podrábská Denisa
26
46*
41
27
94
1273
38
2205-0290 Cviček Josef
32
36
47*
26
94
1226
39
1909-0125 Rollerová Nella
35*
31
34
33
98
1181
40
1705-0209 Michalík Daniel
34
45*
38
29
101
1137
41
1705-0165 Verl Vojtěch
39*
30
36
38
104
1094
42
1705-0188 Zima Daniel
30
42
39
48*
111
1052
43
2101-0765 Konopík Šimon
49*
33
40
42
115
1011
44
2205-0081 Cviček Jan
40
43
46*
37
120
972
45
2101-0776 Beroun Marek
36
38
52*
50
124
932
46
1705-0164 Verl Jan
UFD*
UFD
29
36
127
894
47
2001-0252 Grodl Tomáš
43
41
53*
44
128
857
48
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNC*
48
42
39
129
820
49
2301-0253 Zajíček Alf
38
49
45
56*
132
785
50
2205-0080 Hanák Vít
DNF*
39
44
51
134
749
51
2404-0463 Hejnová Anna
42
51
59*
45
138
715
52
1705-0205 Hegrová Naďa
44
44
50
54*
138
681
53
2101-0750 Nováček Vojtěch
47
47
49*
49
143
648
54
1705-0197 Zimová Martina
46
50
57*
55
151
616
55
2101-0767 Lidaříková Ema
DNF*
52
55
46
153
584
56
1705-0211 Michalík Marek
50
54*
51
52
153
553
57
2101-0768 Blatecká Eliška
48
53
56
59*
157
522
58
2101-0771 Plotěná Viktorie
DNC*
57
54
53
164
492
59
2101-0777 Hykrdová Sára
DNC*
56
58
58
172
462
60
1705-0206 Hegrová Julie
DNF*
55
61
57
173
433
61
1705-0216 Divíšková Vanda
DNC*
58
60
60
178
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0454 Žáček Jiří
2
1
3*
1
4
3517
2
1203-0364 Soukal Miloslav
1
3*
2
3
6
2312
3
1609-0287 Mlejnek Tomáš
4*
4
1
2
7
1608
4
2001-0155 Kafka Roman
3
5*
4
4
11
1108
5
2001-0154 Kafka Richard
5
2
6*
5
12
721
6
1606-0288 Lederer Tomáš
6*
6
5
6
17
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2419-0061 Rabasová Adéla
1
1
2
3*
4
10727
2
2101-0653 Kališová Markéta
10*
6
1
2
9
8619
3
2101-0726 Dokoupilová Linda
15*
7
3
5
15
7387
4
1609-0298 Rais Michal
6*
5
4
6
15
6512
5
1304-0262 Flosmanová Kristýna
4
2
16*
11
17
5834
6
2116-0005 Halouzka Michal
8
UFD*
11
1
20
5279
7
2301-0220 Zahornacký Jan
3
8
12*
12
23
4811
8
2301-0244 Zajíček Teo
11
4
22*
8
23
4405
9
2404-0467 Bělunková Tatiana
5
9
20*
10
24
4047
10
1609-0301 Tlapák Vojtěch
2
15
8
21*
25
3727
11
1609-0308 Tlapáková Zuzana
13
23*
5
7
25
3437
12
2404-0450 Hejnová Karolína
23*
3
6
18
27
3172
13
1606-0279 Kaláb Jindřich
14
UFD*
9
4
27
2929
14
2101-0758 Blatecká Michaela
7
19*
10
13
30
2704
15
1130-1129 Paigerová Nina
12
11
17*
9
32
2494
16
2101-0741 Hýžová Helena
17
10
7
20*
34
2298
17
2301-0247 Pasteková Eva Klára
16
17*
14
15
45
2113
18
2419-0079 Fanfrlová Markéta
9
22*
19
19
47
1940
19
1504-0094 Motlíková Pavlína
18
12
18
23*
48
1775
20
1130-1194 Mastník Štěpán
26
16
13
BFD*
55
1619
21
1504-0001 Rezek Richard
24
14
25*
17
55
1471
22
1130-1447 Popov Adam
20
21
23*
14
55
1330
23
2103-0853 Bína Rudolf
22*
20
21
16
57
1194
24
1508-0202 Pitelová Ema
21
13
24*
24
58
1065
25
2101-0751 Kouřil Vít
19
24
15
25*
58
941
26
2301-0214 Hubáček Michal
25
18
26*
22
65
822
27
1130-1659 Naxerová Nina
27*
25
27
26
78
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ