Mistrovství České republiky

 Stáhnout výsledky jako XLS

420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)

CTL 212164
Datum závodu 25.09.2021
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 420-12mr, Evropa-12mr, Fireball-12mr, ILCA 7-12mr, Cadet-8mz, Cadet-7P, Flying Dutchman-7P, RS Vareo-7P, ILCA 7-7P, Evropa-7P
Poznámka 420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0004 Halouzka Jakub
1
1
946
2
2103-0664 Janča Jean-Baptiste
2
2
645
3
2116-0003 Halouzka Jiří
3
3
469
4
1609-0248 Vaszi Mikuláš
4
4
344
5
1703-0228 Václavík Jakub
5
5
247
6
1130-0279 Kašpar Antonín
6
6
168
7
1607-0165 Himmel Jiří
7
7
101
8
2101-0583 Teplý Ondřej
DNC
22
0
8
1130-0518 Valeš Jáchym
DNC
22
0
8
2101-0571 Teplý Viktor
DNC
22
0
8
1504-0055 Drahorád Petr
DNC
22
0
8
2101-0509 Chlup Zdeněk
DNC
22
0
8
1508-0150 Vaidiš Tomáš
DNC
22
0
8
1130-1620 Janatka Jakub
DNC
22
0
8
1508-0231 Liška Matěj
DNC
22
0
8
2101-0453 Hrubý Karel
DNC
22
0
8
1130-0657 Filinger Marek
DNC
22
0
8
1902-0189 Steiner Michal
DNC
22
0
8
2101-0577 Audy Dan
DNC
22
0
8
2301-0099 Přikryl Benjamín
DNC
22
0
8
1130-1741 Bareš David
DNC
22
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0110 Winkler Adam
3
1
4
2285
1203-0613 Kubáňová Nikita
4
2285
2
1203-0591 Dítětová Tereza
1
4
5
1683
1203-0608 Dítětová Anna Marie
5
1683
3
9903-0143 Lischewski Marten
2
3
5
1331
9903-0144 Grunske Larissa
5
1331
4
9903-0148 Witt Johanna
10
2
12
1081
9903-0149 Lihs Charlotte
12
1081
5
1101-0226 Kramplová Annamaria
4
8
12
887
1214-0120 Cvikrová Berenika
12
887
6
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
6
6
12
728
1602-0111 Vojík Matěj
12
728
7
1101-0538 Dressler Josef
9
5
14
595
1101-0522 Šebor Martin Morgan
14
595
8
1214-0122 Růžička Luděk
5
9
14
479
1214-0123 Jiřička Tomáš
14
479
9
9903-0146 Stahnke Hannah
8
7
15
376
9903-0147 Kupper Alexandra
15
376
10
1602-0104 Krchňavý Vít
7
DNF
20
285
1602-0348 Juda Filip
20
285
11
1101-0539 Dressler Antonín
11
10
21
202
1101-0573 Horváth Pavel
21
202
12
1101-0128 Holubová Kristýna
DNC
DNC
26
0
1214-0111 Winklerová Anna
26
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0036 Domeny Marián
9901-0035 Vadura Ivo
1
1710-0004 Štursová Lucie
1710-0003 Štursová Pavla
1
1101-0211 Klíma Vojtěch
1101-0352 Lokajíčková Lucie
1
1909-0035 Kučera Matěj
1909-0132 Rek Adam
1
9999-0086 Holubová Tereza
1214-0121 Cvikrová Michaela
1
1203-0546 Vychová Zuzana
1203-0562 Vychová Eliška
1
9901-0038 Mihalik Marek
9901-0037 Blechtova Jana
1
1402-0464 Štursová Jana
1402-0323 Vít Ladislav
1
9901-0003 Rolik Michal
9901-0039 Rolik Rastislav
1
1203-0314 Hamáčková Alice
1214-0104 Hálová Lucie
1
9901-0001 Prokopcova Nina
9901-0004 Hruskova Sara
1
1702-0186 Ptáčník Matěj
1702-0192 Ptáčník Ondřej
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0250 Čechura Jiří
14*
6
1
2
9
17987
1401-0215 Will Jan
9
17987
2
9911-0004 Haerdi Landerer Christina
3
1
6
15*
10
14375
9911-0005 Landerer Cedric
10
14375
3
1214-0095 Kubový Martin
5
3
2
8*
10
12262
1203-0268 Roček Roman
10
12262
4
1203-0550 Jedlička Jan
6
5
7*
3
14
10763
1203-0477 Mrzílková Lenka
14
10763
5
1203-0172 Kořan Petr
4
2
18*
10
16
9600
1203-0293 Kvasnik Milan
16
9600
6
1203-0083 Procházka Libor
1
13
3
17*
17
8649
1214-0090 Cikrt Tomáš
17
8649
7
1606-0186 Klucká Lucie
2
7
17*
9
18
7846
1124-0035 Mika Radek
18
7846
8
1401-0224 Mudra Martin
17*
9
9
1
19
7150
1401-0292 Šedivák Kryštof
19
7150
9
1130-0985 Šamšulová Tereza
8
4
8
20*
20
6536
1401-0446 Čechura Přemysl
20
6536
10
1401-0419 Šnajdr Milan
9
12
14*
4
25
5987
1401-0420 Šnajdr Matěj
25
5987
11
1214-0037 Verner Jaroslav
12*
8
11
6
25
5491
1214-0079 Winkler Pavel
25
5491
12
1214-0097 Parůžek Jiří
11
10
12*
5
26
5037
2103-0684 Košvica Jakub
26
5037
13
7012-0034 Veit Martin
7
11
15
18*
33
4620
7012-0035 Krejza Filip
33
4620
14
1201-0168 Klusáčková Radka
19
22*
5
11
35
4234
9999-0142 Jeništa Martin
35
4234
15
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
16*
15
13
7
35
3874
1101-0882 Nápravník Jakub
35
3874
16
1124-0004 Janderová Klára
10
14
16*
14
38
3538
1402-0353 Dragoun Dominik
38
3538
17
1201-0116 Jeništa Milan
15
20
4
21*
39
3222
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
39
3222
18
1203-0520 Štruncová Michaela
24*
17
10
16
43
2924
1203-0490 Škoda Michal
43
2924
19
1206-0293 Vomáčko Ladislav
13
18
20*
13
44
2642
1201-0127 Gemperle Jiří
44
2642
20
1108-0127 Průcha Alexandr
18
21*
21
12
51
2375
1108-0131 Beneš Vlastimil
51
2375
21
1201-0142 Šupolík Petr
20*
16
19
19
54
2121
1201-0124 Vích Ondřej
54
2121
22
1504-0015 Jindřichová Markéta
21
19
24*
23
63
1878
1503-0276 Veselá Jana
63
1878
23
1203-0499 Havel Filip
23*
23
22
22
67
1647
1203-0510 Svoboda Lukáš
67
1647
24
1203-0130 Lambl Vladimír
22
24
23
25*
69
1425
1130-1558 Kubáňová Zuzana 1984
69
1425
25
1101-0591 Škopová Barbara
25*
25
25
24
74
1212
9999-0137 Šimková Markéta
74
1212
26
2402-0007 Čudek Radim
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
2402-0004 Šáňa Jan
84
0
26
1130-0750 Beneš Jiří
DNC*
DNC
DNC
DNC
84
0
1203-0404 Procházka Filip
84
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0287 Mlejnek Tomáš
1
1
578
2
2001-0172 Kafková Petra
2
2
277
3
1203-0364 Soukal Miloslav
3
3
101
4
2104-0210 Kubík Martin
DNC
30
0
4
1504-0031 Novotný Václav
DNC
30
0
4
2201-0011 Směšný Marek
DNC
30
0
4
2104-0073 Kubík Michal
DNC
30
0
4
1701-0222 Háma Martin
DNC
30
0
4
1301-0230 Matoušek Ondřej
DNC
30
0
4
1301-0232 Sivý Filip
DNC
30
0
4
1606-0264 Kršňák Jakub
DNC
30
0
4
1701-0122 Kala Roman
DNC
30
0
4
1606-0265 Kršňák Jan
DNC
30
0
4
1606-0244 Pokoš Radim
DNC
30
0
4
1901-0134 Lejhanec David
DNC
30
0
4
2001-0154 Kafka Richard
DNC
30
0
4
2101-0766 Chlupová Kateřina
DNC
30
0
4
2203-0165 Rozsypal Martin
DNC
30
0
4
1145-0079 Staniek Štěpán
DNC
30
0
4
1145-0117 Wehrenberg Anna
DNC
30
0
4
1301-0231 Sivý Štěpán
DNC
30
0
4
1301-0229 Matoušek Matěj
DNC
30
0
4
2201-0020 Kučerová Lucie
DNC
30
0
4
2001-0155 Kafka Roman
DNC
30
0
4
2201-0019 Kováčová Tereza
DNC
30
0
4
1504-0085 Bobková Michaela
DNC
30
0
4
2404-0454 Žáček Jiří
DNC
30
0
4
2404-0379 Bobek Pavel
DNC
30
0
4
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
DNC
30
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
1
2103-0207 Pavlík Jiří
1
2103-1001 Bureš Zdeněk
1
2103-0755 Prax Jakub
1
2103-0727 Labuda Ondřej
1
2101-0281 Marečková Renata
1
2103-0788 Pavlovská Alexandra
1
2103-0847 Keprda Jan
1
2103-1029 Kudrna Jan
1
2103-0221 Fanta Miroslav
1
2103-0784 Otevřel Pavel
1
2103-0399 Janáček Martin
1
2103-0908 Filip Miroslav
1
1702-0256 Jašíková Darina
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ