Memoriál Jana Sedláka

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212169
Datum závodu 02.10.2021
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno, z.s.
Zúčastněné třídy RS Vareo-7P, Vaurien-7P, Waszp-7P, 29er-3C, ILCA 4-3M, ILCA 7-3M, Optimist-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0473 Blatecký David
1
2
1
DNC*
2
1
1
8
2838
2
2101-0761 Hlavsa Tomáš
2
1
2
2
1
2
UFD*
10
1935
3
2404-0454 Žáček Jiří
3
3
4*
1
4
4
4
19
1407
4
2101-0608 Kmenta Martin
4
4
3
3
3
3
DNC*
20
1032
5
2201-0019 Kováčová Tereza
5
5
DNC*
DNC
5
5
5
33
741
6
2101-0555 Perničková Lucie
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
6
2
40
504
7
2101-0258 Štěpán David
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
48
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
9*
1
2
1
2
1
1
8
4859
2
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
2
1
2
1
3*
2
9
3955
3
2101-0756 Čaganová Julie
2
4
5*
3
5
4
5
23
3427
4
9901-0010 Holešová Livia
3
5
4
8*
3
5
3
23
3052
5
2201-0054 Kováč Vladimír
4
3
3
12*
6
2
7
25
2762
6
2101-0729 Beroun Daniel
5
7
10
4
4
11*
9
39
2524
7
2201-0053 Kováč Richard
6
6
8
6
7
8
10*
41
2323
8
2301-0231 Mikula Daniel
8
8
7
5
11*
6
8
42
2149
9
2101-0722 Blatecký Martin
7
9
9
9
12
17*
13
59
1996
10
2201-0051 Piňos Jindřich
10
10
6
7
15
18*
12
60
1859
11
2101-0780 Čaganová Sofie
14*
13
13
14
8
10
4
62
1734
12
2101-0778 Balzerová Mariana
12
14*
12
10
10
14
11
69
1621
13
2205-0078 Hanák Jakub
11
12
11
11
20*
15
15
75
1517
14
2101-0749 Dokoupil Hynek
13
11
16*
15
14
9
16
78
1420
15
2101-0757 Blatecká Veronika
DNC*
DNC
17
16
9
7
6
90
1330
16
2101-0747 Sachs Vojtěch
15
16
14
19
23*
16
17
97
1246
17
2109-0628 Grochal Štěpán
16
19
20
21*
17
13
14
99
1167
18
2101-0779 Maar Matěj
17
20
15
13
24*
24
18
107
1093
19
2205-0080 Hanák Vít
19
23
23
22
13
20
27*
120
1022
20
2001-0257 Mahr Emma
DNF*
15
22
17
18
22
26
120
955
21
9999-0145 Navrátil Vojtěch
DNC*
17
18
25
21
12
28
121
892
22
2101-0776 Beroun Marek
18
18
19
27*
26
21
20
122
831
23
9999-0144 Navrátil Václav
21
24
26
20
30*
23
21
135
773
24
2101-0784 Martiš Max
22
22
25
23
22
26*
22
136
718
25
2404-0463 Hejnová Anna
23
28*
24
28
16
28
23
142
665
26
2101-0742 Karas Filip
20
21
21
26
29
30*
25
142
614
27
2301-0253 Zajíček Alf
26
26
27*
24
19
27
24
146
564
28
2101-0783 Maarová Barbora
DNF*
DNC
28
18
28
25
29
163
517
29
2101-0768 Blatecká Eliška
25
25
DNC*
DNC
25
29
31
170
471
30
2301-0238 Sklářová Julie
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
19
19
178
427
31
2101-0771 Plotěná Viktorie
24
27
29
DNC*
DNC
DNC
DNC
185
384
32
2109-0626 Fojtášek Kristian
27
DNC*
DNC
DNC
27
DNC
DNS
194
343
33
2301-0255 Pokorná Sára
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
31
30
201
303
34
2101-0772 Karas Hynek
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
210
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2205-0027 Ottová Hana
1*
1
1
1
1
1
1
6
7387
2205-0026 Hanáková Marcela
6
7387
2
9901-0040 Jan Hlavsa
2
4*
3
2
3
2
2
14
5279
9901-0041 Andre Esteves
14
5279
3
2205-0008 Mlčoch Bronislav
DNF*
2
2
3
2
4
4
17
4047
2205-0077 Mlčoch Jan
17
4047
4
2106-0240 Vacula Karel
3
3
6*
4
4
3
3
20
3172
7014-0057 Machovská Lucie
20
3172
5
2101-0462 Formánek Jindřich
4
5
5
6
DNF*
5
5
30
2494
2101-0723 Formánek Patrik
30
2494
6
2103-0903 Vorel Petr
5
6
7
7
5
8*
7
37
1940
2106-0241 Vacula Jan
37
1940
7
2103-0755 Prax Jakub
DNC*
7
4
5
DNF
6
8
40
1471
7014-0113 Borčická Lucie
40
1471
8
2301-0254 Pokorný Jiří
DNF*
DNC
DNC
DNC
6
7
6
49
1065
2110-0174 Plotěný Jan
49
1065
9
2104-0073 Kubík Michal
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
60
707
2104-0145 Kubíková Dana
60
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0653 Kališová Markéta
1
1
1
1
3
4*
1
8
3915
2
2101-0726 Dokoupilová Linda
2
5*
2
2
4
1
2
13
3012
3
2404-0467 Bělunková Tatiana
3
2
5*
4
1
2
5
17
2484
4
2101-0741 Hýžová Helena
6
3
3
3
2
9*
8
25
2109
5
2301-0220 Zahornacký Jan
4
4
4
5
5
8
UFD*
30
1818
6
2301-0247 Pasteková Eva Klára
5
6
8
6
11*
3
3
31
1581
7
2103-0853 Bína Rudolf
8
7
7
9
6
7
UFD*
44
1380
8
2301-0244 Zajíček Teo
7
9
11
7
7
5
UFD*
46
1206
9
2101-0751 Kouřil Vít
9
8
6
8
9
14*
11
51
1053
10
2404-0450 Hejnová Karolína
11
13*
10
11
8
11
4
55
915
11
2301-0214 Hubáček Michal 2006
10
10
9
10
12
15*
7
58
791
12
9999-0143 Fanfrlová Markéta
13
12
12
12
14*
6
6
61
678
13
2103-0951 Knetig Jindřich
12
11
14*
13
10
12
10
68
574
14
2101-0752 Mátl Albert
15*
15
13
14
15
13
9
79
477
15
2103-0995 Kabát Jiří
14
14
15
15
13
16
UFD*
87
387
16
2101-0758 Blatecká Michaela
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
10
UFD
95
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0253 Pavlovský Josef
1
2
1
2
5*
1
2
9
9320
2
2103-0399 Janáček Martin
2
1
3
1
4
3
6*
14
7213
3
2103-0874 Kubeš Fedor
3
3
6*
3
3
4
3
19
5980
4
2101-0375 Pospíšil Martin
5
UFD*
10
4
1
2
1
23
5106
5
2101-0342 Sláma Ivo
4
5
4
5
2
5
8*
25
4427
6
2103-0221 Fanta Miroslav
7
4
2
7
6
10*
4
30
3873
7
2103-0289 Pavlovský Marek
6
8
5
9*
8
7
5
39
3404
8
2103-0207 Pavlík Jiří
8
6
8
6
7
6
DNC*
41
2999
9
2103-0784 Otevřel Pavel
9
10
7
8
11*
8
7
49
2640
10
2101-0281 Marečková Renata
12*
11
11
10
9
9
10
60
2320
11
2103-1012 Březina Jan 1984
10
9
9
12
14*
11
12
63
2030
12
2103-1001 Bureš Zdeněk
13
7
12
11
15
16*
15
73
1766
13
2103-0788 Pavlovská Alexandra
14*
12
13
13
12
13
11
74
1523
14
1203-0342 Šmídová Pavla
11
DNF*
DNC
15
10
12
9
75
1297
15
2103-0873 Knetig Jindřich
DNC*
13
DNC
DNF
16
14
14
93
1088
16
2103-1029 Kudrna Jan
DNC*
DNC
DNC
DNF
13
15
13
95
891
17
2103-0984 Všetečka Jan
DNC*
DNF
14
14
DNC
DNC
DNC
100
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ