20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA

 Stáhnout výsledky jako XLS

POZOR změna termínu - COVID-19

CTL 212101
Datum závodu 10.09.2021
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 6-12mr, Evropa-8mz, Finn-8mz, ILCA 7-8mz, Evropa-7P, ILCA 7-7P, Finn-7P, ILCA 6-7P
Poznámka POZOR změna termínu - COVID-19

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0466 Hýža Jiří
2*
1
2
1
4
8940
2
2103-0437 Lidařík Rudolf
3
3
1
UFD*
7
6832
3
9901-0036 Mihalik Tomas
4
2
5*
2
8
5600
4
2101-0577 Audy Dan
1
7*
4
4
9
4725
5
2103-0771 Čajčík Jan
7*
5
3
3
11
4047
6
1702-0039 Vacula Martin
9*
4
6
7
17
3493
7
9901-0002 Loukota Milan
5
11*
8
6
19
3024
8
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
6
6
7
UFD*
19
2618
9
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
10*
9
10
5
24
2260
10
2203-0158 Valouch Libor
8
8
9*
8
24
1940
11
2203-0151 Valouch Vlastimil
11*
10
11
9
30
1650
12
1406-0290 Vít Jaroslav
12*
12
12
10
34
1385
13
2115-0023 Keršner Ferdinand
14*
13
14
11
38
1142
14
9901-0035 Čekovský Andrej
13
UFD*
13
12
38
917
15
2101-0435 Hýža Petr 1973
DNC*
DNC
DNC
UFD
54
707
15
2421-0003 Mušálek Pavel
DNC*
DNC
DNC
DNC
54
0
15
1702-0184 Zbořil Vladimír
DNC*
DNC
DNC
DNC
54
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0571 Teplý Viktor
1*
1
1
1
3
8505
2
2101-0583 Teplý Ondřej
2
2
3*
2
6
6397
3
1203-0452 Šenkýř Ivan
3
3
4
8*
10
5165
4
1508-0150 Vaidiš Tomáš
4
4
6*
6
14
4290
5
1607-0162 Solfronk Antonín
6
8*
2
7
15
3612
6
2101-0453 Hrubý Karel
5
6
5
9*
16
3058
7
1305-0306 Vachel Ondřej
8*
5
7
5
17
2589
8
1402-0361 Nuc Mario
10*
7
8
4
19
2183
9
1508-0151 Netopilík Zdeněk
7
9
9
10*
25
1825
10
1305-0408 Šlechta Jiří
DNC*
DNC
11
3
28
1505
11
1508-0231 Liška Matěj
9
10
10
11*
29
1215
12
1130-1620 Janatka Jakub
11
11
13*
13
35
950
13
1130-1741 Bareš David
12*
12
12
12
36
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0364 Soukal Miloslav
1
1
5
10*
7
9658
2
2203-0165 Rozsypal Martin
2
4*
4
1
7
7551
3
1145-0079 Staniek Štěpán
9*
3
3
6
12
6318
4
2001-0155 Kafka Roman
4
8
12*
2
14
5444
5
2404-0379 Bobek Pavel
10*
7
1
7
15
4765
6
1606-0264 Kršňák Jakub
5
2
9
18*
16
4211
7
1609-0287 Mlejnek Tomáš
3
18*
2
17
22
3743
8
1504-0085 Bobková Michaela
8
14*
13
4
25
3337
9
2201-0020 Kučerová Lucie
13*
5
7
13
25
2979
10
1606-0265 Kršňák Jan
7
12*
6
12
25
2658
11
2201-0019 Kováčová Tereza
18*
11
8
9
28
2369
12
2104-0210 Kubík Martin
16*
9
15
5
29
2104
13
2101-0766 Chlupová Kateřina
12
6
14*
11
29
1861
14
1301-0232 Sivý Filip
11
10
11
16*
32
1635
15
2001-0154 Kafka Richard
DNC*
DNC
10
3
34
1426
16
1301-0230 Matoušek Ondřej
6
13
17*
15
34
1229
17
1901-0134 Lejhanec David
15
16*
16
8
39
1045
18
1301-0229 Matoušek Matěj
14
15
18*
14
43
871
19
2101-0507 Hübnerová Karolina
17
17
19*
19
53
707
20
2201-0011 Směšný Marek
DNC*
DNC
DNC
DNC
63
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0004 Halouzka Jakub
1
1
1
7*
3
17553
2
2116-0003 Halouzka Jiří
4*
4
2
1
7
13940
3
1130-1510 Palanti Alessia
2
5
3
10*
10
11827
4
1607-0165 Himmel Jiří
6
2
16*
3
11
10328
5
2101-0509 Chlup Zdeněk
3
3
8*
6
12
9165
6
1607-0166 Himmelová Klára
5
9*
9
2
16
8215
7
2101-0473 Blatecký David
9
17*
5
4
18
7412
8
2101-0543 Kopcová Markéta
7
8
18*
8
23
6716
9
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
8
7
10
21*
25
6102
10
2101-0761 Hlavsa Tomáš
10
6
15*
11
27
5553
11
2101-0375 Pospíšil Martin
17*
14
7
9
30
5056
12
9901-0001 Kecskésová Michaela
21*
21
6
5
32
4603
13
1609-0212 Müller Ondřej
16
13
4
17*
33
4185
14
1504-0001 Rezek Richard
15*
10
13
12
35
3799
15
1702-0145 Vacula Jiří
11
16
20*
13
40
3440
16
1304-0262 Flosmanová Kristýna
13
12
17*
15
40
3103
17
1901-0449 Košťálová Bára
18*
15
12
14
41
2787
18
2101-0555 Perničková Lucie
14
19*
11
18
43
2489
19
1609-0298 Rais Michal
22*
18
14
16
48
2208
20
1508-0202 Pitelová Ema
23*
11
19
19
49
1940
21
9901-0033 Lacko Peter Dominik
12
20
UFD*
20
52
1686
22
2103-0853 Bína Rudolf
19
22*
21
22
62
1444
23
9901-0034 Rajský Peter
20
23
DNC*
DNC
69
1212
24
2101-0258 Štěpán David
DNC*
DNC
DNC
DNC
78
0
24
1101-0219 Motejlová Klára
DNC*
DNC
DNC
DNC
78
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ