Modrá stuha Lipna-55.ročník

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211316
Datum závodu 17.07.2021
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kajutové lodě-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0406 Štolba Pavel
1
1
1443
8888-0012 Meškán Jan
1
1443
1305-0306 Vachel Ondřej
1
1443
2
2106-0310 Fiala Martin
2
2
1142
8888-0024 Studená Markéta
2
1142
8888-0023 Studený Radek
2
1142
8888-0022 Fialová Martina
2
1142
3
1305-0009 Vachel Petr
3
3
966
8888-0019 John Stanislav
3
966
8888-0020 Souf Antonín
3
966
8888-0013 Jiřík Tomáš
3
966
4
1302-0110 Beneš Pavel
4
4
841
1305-0210 Vachel Jiří
4
841
1301-0308 Hauer Petr
4
841
5
1130-0946 Záruba Adam
5
5
744
2101-0617 Mareček Šimon
5
744
1214-0102 Tkadlecová Sára
5
744
1130-0496 Vítovec Matěj
5
744
6
1213-0067 Čermák Petr
6
6
665
8888-0003 Rota Petr
6
665
8888-0002 Horák Michal
6
665
7
1130-0941 Zelinka Jiří
7
7
598
1130-0157 Zelinková Alena
7
598
8888-0021 Zelinková Veronika
7
598
8
7003-0010 Kölbl Josef
8
8
540
8888-0006 Berounský Jaromír
8
540
8888-0005 Fošum František
8
540
9
1305-0252 Luhanová Lenka
9
9
489
1305-0176 Soukupová Marie
9
489
1305-0340 Luhan Radek
9
489
1305-0329 Luhanová Beata
9
489
1305-0198 Svoboda Jiří
9
489
1305-0319 Gvenetadze Nina
9
489
10
1130-0695 Brabec Václav 1998
10
10
443
1305-0273 Řebík Libor
10
443
8888-0008 Brabec Pavel
10
443
1130-1746 Houšková Klára
10
443
11
7015-1040 Motal Tomáš
11
11
402
1130-0709 Teplý Jakub
11
402
8888-0026 Teplá Michaela
11
402
8888-0025 Teplý Zdeněk
11
402
12
1305-0022 Jegorov Alexandr
12
12
364
1305-0237 Jegorov Alexandr
12
364
13
8888-0017 Vastl Ladislav
13
13
329
1305-0420 Vastl Tomáš
13
329
8888-0018 Vastlová Linda
13
329
14
7003-0021 Homolka Miloš
14
14
297
15
1305-0410 Doležel Martin
15
15
267
8888-0014 Vydrová Jana
15
267
8888-0015 Osika Ondřej
15
267
8888-0016 Trasovič Otmar
15
267
16
1604-0020 Trčka Miroslav
16
16
239
1305-0207 Gvenetadze Hana
16
239
8888-0004 Žampach Antonín
16
239
17
1305-0043 Vachel František
17
17
213
1305-0251 Vachelová Hana
17
213
18
1305-0236 Klíma Pavel
18
18
188
1305-0324 Klíma Matěj
18
188
8888-0029 Kosina Luděk
18
188
8888-0028 Klíma Jan
18
188
8888-0030 Bárta Petr
18
188
19
1305-0269 Kraus Vladimír
19
19
165
8888-0027 Cízler Richard
19
165
1305-0404 Krausová Miroslava
19
165
20
1305-0128 Svoboda Oldřich
20
20
142
8888-0000 Jeřábková Markéta
20
142
21
1305-0156 Zemková Jiřina
21
21
121
1305-0216 Kozák Zdeněk
21
121
22
1305-0027 Klíma Bohuslav
22
22
101
1305-0402 Klíma Petr
22
101
8888-0007 Štros Josef
22
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ