Hurá do školy

 Stáhnout výsledky jako XLS

POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803

CTL 211217
Datum závodu 28.08.2021
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
Zúčastněné třídy Pirát-4K, Pirát-7P, Optimist-1, Cadet-7P, Fireball-3C, RS500-1
Poznámka POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
2
2202
1301-0094 Sivý Dalibor
2
2202
2
1702-0049 Moudrý Miroslav
2
2
4
1600
1701-0135 Moucha Pavel
4
1600
3
1206-0094 Svoboda Petr 1969
3
3
6
1248
1206-0346 Bulušek Jiří
6
1248
4
1203-0450 Čermák Josef
6
4
10
998
1701-0196 Richter Zdeněk
10
998
5
1203-0169 Čermák Josef
4
7
11
804
1203-0224 Seibt Miloš
11
804
6
1701-0363 Vinterlíková Karolína
5
6
11
646
1701-0336 Novák Adam
11
646
7
1206-0321 Svoboda Pavel
DNF
5
16
512
1206-0338 Pačanda David
16
512
8
1206-0322 Horynová Jitka
DNF
8
19
396
1206-0337 Horyna Otakar
19
396
9
1701-0359 Nevole Antonín
DNF
9
20
294
1701-0358 Horáčková Tereza
20
294
10
1206-0358 Pačanda Jiří
DNF
10
21
202
1206-0383 Trnková Daniela
21
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0226 Kramplová Annamaria
2
1
1
4
7387
1214-0120 Cvikrová Berenika
4
7387
2
1203-0591 Dítětová Tereza
1
3
3
7
5279
1203-0608 Dítětová Anna Marie
7
5279
3
1203-0586 Pfeifer Matyáš
5
5
2
12
4047
1203-0613 Kubáňová Nikita
12
4047
4
1602-0104 Krchňavý Vít
6
4
4
14
3172
1206-0406 Svoboda Pavel
14
3172
5
1206-0360 Karbusický Jaroslav
4
2
UFD
16
2494
1206-0378 Bulušek Matěj
16
2494
6
1206-0327 Svoboda Petr
3
6
UFD
19
1940
1206-0334 Horynová Alexandra
19
1940
7
1214-0122 Růžička Luděk
7
7
UFD
24
1471
1214-0123 Jiřička Tomáš
24
1471
8
1602-0341 Jiránek Radek
DNF
DNF
5
25
1065
1602-0348 Juda Filip
25
1065
9
1206-0345 Bulušek Ondřej
DNF
DNF
DNS
30
707
9999-0093 Adamová Tereza
30
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
1
1
2
4
2637
1214-0096 Parůžek Zdeněk
4
2637
2
1201-0116 Jeništa Milan
2
3
1
6
1734
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
6
1734
3
1206-0293 Vomáčko Ladislav
3
2
3
8
1206
1201-0127 Gemperle Jiří
8
1206
4
1201-0168 Klusáčková Radka
4
4
4
12
831
9999-0094 Jeništa Martin
12
831
5
1130-0631 Novák David
5
5
6
16
541
1130-0185 Plesníková Barbora
16
541
6
1203-0130 Lambl Vladimír
6
6
5
17
303
1130-1558 Kubáňová Zuzana 1984
17
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1801-0168 Holanec Martin
1
1
1
3
0
9999-0095 Štěpánský Jan
3
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ