Mem. Ing. Böhma

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211708
Datum závodu 29.05.2021
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P, Star-3C, Finn-2, Pirát-2, Optimist-2, ILCA 6-1, ILCA 4-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0086 Outrata Jiří
2
2
1
5*
3
8
1892
2
1702-0039 Vacula Martin
4
5*
2
1
2
9
1290
3
1219-0006 Skalický Vladimír
5*
3
5
3
1
12
938
4
1214-0017 Plecitý Martin
3
1
4*
4
4
12
688
5
1130-1197 Kaloš Martin
7*
4
3
2
5
14
494
6
1703-0256 Vít Radek
1
7*
6
6
6
19
336
7
1702-0184 Zbořil Vladimír
6
6
7*
7
7
26
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0112 Maier Michael
1*
1
1
1
1
4
2637
1703-0228 Václavík Jakub
4
2637
2
1703-0132 Kramář Tomáš
2
3
2
5*
2
9
1734
1702-0232 Zanker Zbyněk
9
1734
3
1703-0072 Kramář Petr
4
5*
3
2
3
12
1206
1607-0163 Záluský Kamil
12
1206
4
1703-0242 Čeřovský Jakub
3
2
4
4
5*
13
831
1703-0235 Čeřovský Jonáš
13
831
5
1703-0230 Fetterle Jiří
5*
4
5
3
4
16
541
1703-0250 Fetterle David
16
541
6
1703-0229 Rameš Ivan
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
28
303
1703-0243 Kraus Jan
28
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0395 Viták František
3
1
1
2
4*
7
6623
1214-0121 Cvikrová Michaela
7
6623
2
1702-0186 Ptáčník Matěj
2
2
2
3*
1
7
4515
1702-0192 Ptáčník Ondřej
7
4515
3
1203-0546 Vychová Zuzana
5
6*
3
1
3
12
3283
1203-0612 Nahodil Alexander
12
3283
4
1909-0132 Rek Adam
1
3
4
4
DNS*
12
2408
1909-0035 Kučera Matěj
12
2408
5
1101-0211 Klíma Vojtěch
DNF*
4
6
5
2
17
1730
1101-0352 Lokajíčková Lucie
17
1730
6
1203-0314 Hamáčková Alice
4
5
5
DNF*
5
19
1176
1214-0104 Hálová Lucie
19
1176
7
1402-0497 Novák Jaroslav
DNF*
DNF
7
6
6
27
707
9999-0006 Sellner Lukáš
27
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0249 Tomeš Jiří
1
1
1
OCS*
1
4
2760
2
1130-0853 Valenta Jan
2
2
5
OCS*
3
12
2157
3
1701-0331 Klíma Ondřej
3
3
7
OCS*
2
15
1805
4
1701-0337 Novák Vojtěch
4
10*
3
3
6
16
1555
5
1130-0981 Valenta Max
6
4
6
7*
5
21
1362
6
1705-0189 Šercl Ondřej
10
8
4
2
11*
24
1203
7
1702-0205 Chlumská Tereza
8
7
2
15*
7
24
1069
8
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
5
11*
10
1
9
25
953
9
1203-0589 Roček Matyáš
7
6
8*
5
8
26
851
10
1705-0188 Zima Daniel
11*
5
9
11
4
29
760
11
1702-0206 Povolný Jakub
12*
9
12
4
10
35
677
12
1702-0220 Bernt Bartoloměj
9
12
11
6
DNC*
38
601
13
1702-0231 Štěpánek Jakub
14*
13
14
9
12
48
532
14
1705-0197 Zimová Martina
DNC*
14
15
8
15
52
467
15
1130-1240 Horký Antonín
13
16*
16
10
13
52
407
16
1705-0209 Michalík Daniel
DNC*
18
13
12
14
57
351
17
1702-0246 Berntová Ela
15
15
18
14
DNC*
62
299
18
1705-0205 Hegrová Naďa
DNC*
17
17
13
16
63
249
19
1705-0211 Michalík Marek
DNC*
DNF
DNF
DNF
17
77
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
1
1
2
1
DNC*
5
703
2
1702-0191 Povolný Adam
2*
2
1
2
2
7
402
3
1702-0190 Zbořil Matyáš
3
4*
3
4
1
11
226
4
1702-0193 Chlumský Tomáš
4*
3
4
3
3
13
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ