McDonalds cup

 Stáhnout výsledky jako XLS

POZOR - změna termínu

CTL 211309
Datum závodu 21.08.2021
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Optimist - starší žactvo-7P, Optimist - mladší žactvo-7P
Poznámka POZOR - změna termínu

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
2
4
3338
2
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
4
5
2736
3
1101-0478 Štolbová Ela
5
1
6
2384
4
1703-0249 Tomeš Jiří
3
3
6
2134
5
1609-0303 Kříž Jan
4
7
11
1940
6
1101-0433 Klíma Jáchym
10
5
15
1782
7
9901-0010 Holešová Livia
12
6
18
1648
8
1703-0236 Burda František
6
13
19
1532
9
1130-0853 Valenta Jan
7
12
19
1430
10
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
11
10
21
1338
11
1305-0321 Lojková Karolína
8
15
23
1256
12
1701-0331 Klíma Ondřej
14
9
23
1180
13
2001-0240 Ptáčková Markéta
13
11
24
1111
14
2001-0235 Ptáčková Tereza
9
22
31
1046
15
1101-0474 Škoda Jan
24
8
32
986
16
1101-0470 Peterka Tomáš
15
17
32
930
17
1609-0312 Podrábská Adéla
16
16
32
878
18
1203-0589 Roček Matyáš
17
20
37
828
19
2101-0756 Čaganová Julie
18
19
37
781
20
2101-0729 Beroun Daniel
21
18
39
736
21
1702-0225 Čížková Zuzana
28
14
42
694
22
2101-0757 Blatecká Veronika
19
24
43
654
23
2201-0053 Kováč Richard
22
21
43
615
24
2101-0722 Blatecký Martin
20
28
48
578
25
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
27
23
50
543
26
1702-0261 Veselý Vilém
23
27
50
508
27
1702-0220 Bernt Bartoloměj
32
25
57
476
28
1402-0462 Binko Šimon
33
26
59
444
29
1304-0287 Raff Lili
25
DNF
63
414
30
1701-0337 Novák Vojtěch
34
29
63
384
31
1909-0061 Flídr Jaromír
26
DNF
64
356
32
1902-0199 Dymák Vojtěch
36
30
66
328
33
2101-0752 Mátl Albert
35
31
66
301
34
1909-0080 Kučerová Michaela
29
DNF
67
275
35
1909-0119 Kudláčková Karolína
30
DNF
68
250
36
1909-0099 Bilerová Rozálie
31
DNF
69
226
37
2201-0039 Krč Lukáš
DNC
DNF
76
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0507 Skořepová Anna
2
1
3
3406
2
1101-0514 Klímová Johana
6
5
11
2804
3
1702-0205 Chlumská Tereza
10
2
12
2452
4
1101-0526 Zákoucký Václav
11
4
15
2202
5
1101-0592 Zákoucký Hynek
5
10
15
2008
6
9999-0068 Hruska Simon
1
15
16
1850
7
1504-0132 Cintlová Zuzana
7
9
16
1716
8
1607-0299 Hrubý David
8
12
20
1600
9
2101-0780 Čaganová Sofie
15
7
22
1498
10
2101-0765 Konopík Šimon
3
20
23
1406
11
1101-0505 Tomolová Kateřina
17
8
25
1323
12
1305-0328 Lojka Jakub
12
14
26
1248
13
1902-0200 Dymák Jonáš
13
16
29
1178
14
1130-0981 Valenta Max
27
3
30
1114
15
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
9
21
30
1054
16
1604-0276 Záchvěj Filip
21
11
32
998
17
1504-0109 Drahorádová Ema
16
18
34
945
18
1101-0500 Busta Anna
31
6
37
896
19
2101-0749 Dokoupil Hynek
24
13
37
849
20
1504-0110 Brejšová Nevena
22
19
41
804
21
2001-0252 Grodl Tomáš
26
17
43
762
22
2201-0054 Kováč Vladimír
4
UFD
45
721
23
2101-0784 Martiš Max
29
25
54
683
24
2101-0778 Balzerová Mariana
14
UFD
55
646
25
1504-0122 Skala Filip
33
22
55
610
26
1609-0313 Podrábská Denisa
28
27
55
576
27
2101-0776 Beroun Marek
30
26
56
543
28
1130-1240 Horký Antonín
34
23
57
512
29
1909-0115 Vondra Vojtěch
18
DNF
59
481
30
2301-0231 Mikula Daniel
19
UFD
60
452
31
2101-0750 Nováček Vojtěch
20
UFD
61
423
32
1504-0111 Brejšová Violeta
37
24
61
396
33
1702-0246 Berntová Ela
23
DNF
64
369
34
2101-0767 Lidaříková Ema
36
28
64
343
35
1909-0120 Výprachtický Petr
25
DNF
66
318
36
1101-0571 Košík Benjamín
32
DNF
73
294
37
1402-0461 Binko Štěpán
35
DNF
76
270
38
2101-0768 Blatecká Eliška
38
DNF
79
247
39
1909-0124 Vranková Daniela
DNF
DNF
82
213
39
1609-0307 Nevelöšová Sára
DNC
DNF
82
213
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ