Skiregata - Memoriál Petra Haubolda

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211718
Datum závodu 02.10.2021
Dní 2
Místo konání Jablonec
Pořadatel TJ Delfín Jablonec
Zúčastněné třídy Techno 293 - Course-4K, Raceboard-4K, Techno 293 - Course-3C, Raceboard-3C, Techno 293 - Course-2, Raceboard-2, Optimist-1, Vaurien-1, ostatní třídy-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0165 Verl Vojtěch
2
2
1
2
1
4*
8
1055
2
1705-0188 Zima Daniel
1
3
5*
1
2
2
9
754
3
1702-0261 Veselý Vilém
3
1
4*
4
4
1
13
578
4
1705-0209 Michalík Daniel
5*
4
2
3
3
3
15
453
5
1705-0197 Zimová Martina
6*
5
6
5
5
5
26
356
6
1705-0205 Hegrová Naďa
4
8*
8
6
6
6
30
277
7
1705-0211 Michalík Marek
7
6
3
DNC*
DNC
DNC
36
210
8
1705-0206 Hegrová Julie
8*
7
7
7
8
7
36
152
9
1705-0216 Divíšková Vanda
9*
9
9
8
7
8
41
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0111 Skřepek Jan
1
1
4860
2
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
2
2
3656
3
1705-0090 Drda David
3
3
2951
4
7019-0076 Raška Marek
4
4
2452
5
1401-0459 Altmannová Kateřina
5
5
2064
6
1503-0181 Hrubá Dagmar
6
6
1747
7
1130-0573 Kuchař Jan
7
7
1479
8
1401-0461 Altmann Tomáš
8
8
1247
9
1402-0398 Loužek Karel
9
9
1043
10
8888-0003 Roušal Jaroslav
10
10
860
11
2003-0008 Haken Vladimír
11
11
694
12
1503-0180 Hrubý Roman
12
12
543
13
1705-0207 Štěpánek Jiří
13
13
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0166 Šercl Miroslav
3*
1
2
2
1
1
7
879
1705-0210 Michalíková Petra
7
879
2
1705-0105 Havrda Luboš
1
2
3*
3
2
2
10
578
1705-0087 Zimová Lenka
10
578
3
8888-0001 Srb Dušan
6
5
1
1
3
OCS*
16
402
8888-0002 Krupka Miloslav
16
402
4
1705-0156 Kuřák Michal
2
4
5*
5
4
3
18
277
1705-0187 Kuřáková Marie
18
277
5
1705-0130 Hegr Vlastimil
4
6*
4
4
5
4
21
180
1705-0155 Hegr Vojtěch
21
180
6
1705-0002 Kučera Miroslav
5
3
DNC*
DNC
DNC
DNC
29
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0182 Chalupníková Kristýna
1
3
4*
2
1
7
5220
2
1705-0182 Hasman Radim 2006
2
1
3*
3
2
8
4016
3
1705-0074 Štěpánková Markéta
4
2
5*
1
4
11
3312
4
2110-0178 Skřepek Šimon
3
4*
2
4
3
12
2812
5
1705-0202 Štěpánek Jiří
8*
5
1
7
5
18
2425
6
1705-0169 Lojínová Alexandra
5
6
7
5
8*
23
2108
7
1402-0460 Loužek Štěpán
7
8*
6
6
7
26
1840
8
2110-0207 Chalupníková Klára
9*
7
8
9
6
30
1608
9
1703-0236 Burda František
6
9
9
10*
9
33
1404
10
1705-0164 Verl Jan
11
11
DNC*
8
10
40
1220
11
1705-0212 Křenek Marek
10
10
10
11*
11
41
1055
12
1705-0189 Šercl Ondřej
12*
12
11
12
12
47
904
13
1705-0177 Drda Filip
13
13
13
DNC*
DNC
56
765
14
1705-0183 Hasman Janek
14
DNS*
12
DNC
DNC
60
636
15
1705-0203 Štěpánková Jana
15
14
DNC*
DNC
DNC
63
516
16
1705-0073 Štěpánková Kristýna
DNC
DNC*
14
DNC
DNC
65
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ