Modrá Vlajka Seče

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211906
Datum závodu 14.08.2021
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yacht Club Vysoké Mýto
Zúčastněné třídy Evropa-4K, Fireball-4K, Finn-4K, Pirát-4K, Optimist-4K, ILCA 4-3C, ILCA 6-3C, ILCA 7-3C, ILCA 7-3M, RS Feva-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0158 Smutek Jan
1
2
1
4
3784
2
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
3
1
3
7
2580
3
1901-0380 Prokopec Petr
2
4
2
8
1876
4
1901-0235 Čajčík Karel
4
3
5
12
1376
5
1901-0345 Komárek Zdeněk
5
5
4
14
989
6
1902-0033 Dymák Petr
6
6
6
18
672
7
1906-0005 Balada Michal
7
7
7
21
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0070 Steiner Jiří
1
1
1
3
3200
2
1203-0450 Čermák Josef
4
2
2
8
1996
1203-0224 Seibt Miloš
8
1996
3
1201-0097 Svoboda Jiří
2
3
3
8
1291
1201-0116 Jeništa Milan
8
1291
4
1206-0374 Jaroš Marek
3
4
4
11
792
1206-0359 Čeněk Jiří
11
792
5
1902-0042 Randáková Věra
5
5
5
15
404
1902-0085 Randák Jiří
15
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0200 Dymák Jonáš
1
1
1
3
4721
2
2001-0251 Urbancová Kristina
6
6
2
14
3517
3
2001-0250 Vašíčková Tereza
7
5
4
16
2812
4
2001-0252 Grodl Tomáš
3
2
DNF
18
2312
5
1902-0199 Dymák Vojtěch
4
3
DNF
20
1925
6
2001-0257 Mahr Emma
2
7
DNF
22
1608
7
2001-0255 Hofmann Bořek
5
4
DNF
22
1340
8
1901-0484 Satranská Zuzana
9
12
3
24
1108
9
1902-0224 Šulc Jan
12
9
5
26
904
10
1901-0481 Mareš Michael
8
8
DNF
29
721
11
1206-0380 Jaroš Lukáš
10
10
DNF
33
555
12
1901-0510 Veselý Šimon
11
11
DNF
35
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0287 Mlejnek Tomáš
1
1
1
3
3200
2
1901-0446 Plodek Adam
2
2
2
6
1996
3
1606-0288 Lederer Tomáš
4
4
3
11
1291
4
1901-0015 Lejhanec Pavel
3
3
DNC
12
792
5
1902-0151 Šulcová Pavla
5
5
4
14
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0094 Motlíková Pavlína
DNC
DNC
DNC
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0202 Veselá Ema
1
1
1
3
1600
1902-0196 Drábek Oldřich
3
1600
2
1901-0134 Lejhanec David
4
2
2
8
998
1901-0477 Kubů Alvin
8
998
3
1901-0505 Lefflerová Zuzana
2
5
DNF
14
646
1901-0504 Leffler Alois
14
646
4
1901-0502 Rohlík Šimon
3
4
DNF
14
396
5
1902-0134 Zdražil Josef
5
3
DNF
15
202
1902-0216 Drábková Kateřina
15
202
6
1901-0487 Munzar Jakub
DNC
DNC
DNC
21
0
1901-0490 Munzarová Monika
21
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ