Sdružený krajský přebor II.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211504
Datum závodu 19.06.2021
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 4-4K, ILCA 7-4K, Optimist-4K, Finn-4K
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0010 Gebhart Zdeněk
1
1
1
3
3784
2
1504-0061 Ďásek František
2
2
2
6
2580
3
1402-0352 Dragoun Ivan
3
3
4
10
1876
4
1406-0290 Vít Jaroslav
4
4
5
13
1376
5
1504-0064 Hájek Libor
5
5
6
16
989
6
1526-0111 Šturma Petr
DNC
DNC
3
19
672
7
1402-0362 Nuc Jindřich
6
6
DNC
20
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0132 Cintlová Zuzana
3
1
1
5
5108
2
1504-0109 Drahorádová Ema
1
2
3
6
3904
3
1508-0212 Pitel Šimon
4
4
2
10
3200
4
1402-0462 Binko Šimon
7
3
5
15
2700
5
1503-0260 Hošek Tomáš
6
6
8
20
2312
6
1508-0209 Pitel Štěpán
2
5
DNC
23
1996
7
1504-0110 Brejšová Nevena
9
8
6
23
1728
8
1508-0214 Pitel David
8
12
4
24
1496
9
1504-0122 Skala Filip
10
9
7
26
1291
10
1504-0141 Rezková Ludmila
12
7
11
30
1108
11
1504-0111 Brejšová Violeta
11
10
9
30
943
12
1401-0494 Šimánek Jiří
5
11
DNC
32
792
13
1503-0302 Hošek David
DNF
DNC
10
42
653
14
1503-0323 Hanuš Viktor
DNC
DNC
12
44
524
15
1504-0121 Motlík Vít
DNC
DNC
DNS
48
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1508-0205 Bělík Jan
2
1
1
4
3200
2
1504-0094 Motlíková Pavlína
1
2
2
5
1996
3
1504-0001 Rezek Richard
3
4
3
10
1291
4
1508-0202 Pitelová Ema
4
3
DNC
13
792
5
1504-0015 Jindřichová Markéta
5
5
DNC
16
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ