Bambusová regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212010
Datum závodu 17.07.2021
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Optimist - starší žactvo-7P, Optimist - mladší žactvo-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
3
1
2
6*
1
1
1
10
12998
2
1703-0249 Tomeš Jiří
3
1
5
10*
1
2
2
2
16
10891
3
1703-0236 Burda František
4
7*
2
1
3
4
3
6
23
9658
4
1101-0470 Peterka Tomáš
2
4
4
14*
2
7
9
4
32
8784
5
1609-0303 Kříž Jan
7
6
14*
5
5
5
7
3
38
8105
6
2101-0725 Dokoupilová Beáta
5
8
7
3
4
12*
11
5
43
7551
7
1101-0478 Štolbová Ela
DSQ*
11
8
4
8
6
16
14
67
7082
8
2201-0039 Krč Lukáš
14
15
32*
13
11
3
4
8
68
6676
9
2101-0729 Beroun Daniel
6
9
21*
17
10
14
5
11
72
6318
10
2101-0756 Čaganová Julie
13
2
24*
8
9
22
12
12
78
5998
11
1705-0189 Šercl Ondřej
15
18
10
6
7
11
20*
19
86
5708
12
1305-0321 Lojková Karolína
8
10
20
11
20
9
33*
9
87
5444
13
2001-0240 Ptáčková Markéta
9
23
12
23
15
10
26*
10
102
5201
14
1909-0099 Bilerová Rozálie
DSQ*
5
17
22
13
13
29
15
114
4975
15
2001-0235 Ptáčková Tereza
12
12
31*
19
12
18
18
24
115
4765
16
1606-0282 Ráža Matyáš
24
20
11
18
26*
24
13
7
117
4569
17
1901-0482 Plachý Jonáš
16
36*
6
25
27
16
8
21
119
4385
18
1609-0312 Podrábská Adéla
21
16
15
28
21
8
10
35*
119
4211
19
1909-0080 Kučerová Michaela
18
14
22
26*
14
15
21
22
126
4047
20
1101-0433 Klíma Jáchym
23
19
18
7
28*
20
22
20
129
3891
21
1701-0331 Klíma Ondřej
19
35*
25
16
22
25
6
17
130
3743
22
1902-0197 Dymáková Liliana
25
13
9
UFD*
24
19
38
16
144
3601
23
2201-0053 Kováč Richard
22
27
34
UFD*
17
21
15
13
149
3466
24
2101-0754 Ira David
11
22
23
12
39*
28
31
26
153
3337
25
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
10
21
29
29
38*
23
23
25
160
3213
26
1203-0589 Roček Matyáš
26
32
3
24
19
27
43*
32
163
3093
27
1702-0206 Povolný Jakub
17
37
SCP
15
16
34
19
38*
171
2979
28
1702-0220 Bernt Bartoloměj
29
17
30
20
25
17
48*
36
174
2868
29
1702-0225 Čížková Zuzana
20
25
27
27
41*
29
27
23
178
2761
30
1701-0337 Novák Vojtěch
30
30
13
UFD*
23
26
37
27
186
2658
31
1705-0188 Zima Daniel
34
26
33
9
29
33
36
41*
200
2559
32
2101-0705 Konopík Tomáš
31
31
28
35
31
36*
28
18
202
2462
33
1508-0212 Pitel Šimon
41*
34
37
21
40
31
14
34
211
2369
34
1705-0164 Verl Jan
33
29
35
UFD*
18
35
35
31
216
2278
35
1609-0272 Beerová Anežka
39
24
19
41
49*
41
25
28
217
2190
36
1508-0209 Pitel Štěpán
38
38
47*
30
30
39
17
29
221
2104
37
1902-0199 Dymák Vojtěch
35
48*
26
31
33
38
30
30
223
2021
38
2101-0757 Blatecká Veronika
27
40
40
40
35
47*
32
39
253
1940
39
1702-0261 Veselý Vilém
45
45
49*
32
37
37
44
33
273
1861
40
2205-0078 Hanák Jakub
32
43
DNS*
38
47
32
42
40
274
1784
41
2101-0722 Blatecký Martin
40
33
48*
33
45
46
34
43
274
1709
42
1402-0462 Binko Šimon
37
DNF*
36
39
46
30
39
51
278
1635
43
2408-0013 Chwálek Štěpán
36
39
41
UFD*
52
43
24
46
281
1564
44
1909-0061 Flídr Jaromír
UFD*
28
46
UFD
34
40
40
37
283
1494
45
1705-0209 Michalík Daniel
42
42
39
36
42
44
51*
42
287
1426
46
1705-0205 Hegrová Naďa
46
50*
38
37
43
42
41
44
291
1359
47
1508-0214 Pitel David
43
44
50
44
51*
45
46
47
319
1293
48
2101-0779 Maar Matěj
47
47
53*
45
36
49
52
48
324
1229
49
2301-0238 Sklářová Julie
28
55
44
34
55
53
DNC*
DNC
327
1167
50
2101-0752 Mátl Albert
44
53*
43
47
53
52
45
45
329
1105
51
2205-0081 Cviček Jan
49
41
45
UFD*
32
51
54
DNC
330
1045
52
2101-0724 Navrátil Václav
50
49
42
42
48
54
53
DNC*
338
986
53
1504-0141 Rezková Ludmila
51
52
54*
48
44
50
47
49
341
928
54
2301-0253 Zajíček Alf
48
46
51
UFD*
50
48
50
52
345
871
55
1705-0216 Divíšková Vanda
52
56*
55
46
56
55
49
50
363
816
56
2001-0253 Svoboda Vincenc
53
51
52
43
54
DNC*
DNC
DNC
369
761
57
2405-0144 Bílek Tomáš
54
54
56
DNF*
DNS
DNC
DNF
DNC
396
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0054 Kováč Vladimír
1
3
1
1
1
UFD*
1
8
12719
2
1101-0572 Štolba Marek
4*
2
4
3
3
2
4
18
10612
3
1702-0205 Chlumská Tereza
5
9
10*
4
2
1
2
23
9379
4
1101-0514 Klímová Johana
8
6
2
2
5
UFD*
3
26
8505
5
1909-0115 Vondra Vojtěch
7
UFD*
6
5
7
4
6
35
7826
6
1305-0328 Lojka Jakub
2
7
3
7
13
UFD*
10
42
7272
7
2101-0765 Konopík Šimon
3
5
5
21*
12
6
16
47
6803
8
1504-0132 Cintlová Zuzana
6
15
UFD*
9
4
7
7
48
6397
9
1902-0200 Dymák Jonáš
12
1
7
8
9
16*
12
49
6039
10
1504-0109 Drahorádová Ema
11
14
9
6
6
21*
5
51
5719
11
2101-0778 Balzerová Mariana
24*
10
8
13
8
12
8
59
5429
12
1101-0507 Skořepová Anna
14
4
UFD*
11
11
5
17
62
5165
13
2101-0780 Čaganová Sofie
9
8
UFD*
16
10
11
11
65
4921
14
1705-0165 Verl Vojtěch
13
11
12
14
18*
10
9
69
4696
15
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
15
16
13
10
15
UFD*
14
83
4486
16
2205-0290 Cviček Josef
20
13
18
19
17
3
21*
90
4290
17
2116-0013 Halouzková Marie
16
12
11
20
22
14
26*
95
4106
18
1101-0505 Tomolová Kateřina
18
21
26*
12
26
9
22
108
3932
19
2205-0080 Hanák Vít
26
19
15
15
14
29*
20
109
3768
20
1606-0301 Vlčková Světlana
10
18
22
28
32*
15
18
111
3612
21
2101-0750 Nováček Vojtěch
21
22
20
30
35*
13
19
125
3463
22
1702-0231 Štěpánek Jakub
19
27
28*
24
16
24
15
125
3322
23
2101-0747 Sachs Vojtěch
28
20
29*
17
19
17
24
125
3187
24
2201-0051 Piňos Jindřich
17
23
16
26
21
26
27*
129
3058
25
1705-0211 Michalík Marek
23
17
21
23
34*
28
25
137
2933
26
1504-0118 Krieglstein Jan
32
25
14
25
27
20
DNF*
143
2814
27
2001-0252 Grodl Tomáš
UFD*
UFD
17
22
24
22
13
151
2699
28
1101-0571 Košík Benjamín
22
41*
33
27
20
18
31
151
2589
29
1705-0197 Zimová Martina
25
26
19
36*
33
30
29
162
2482
30
2404-0463 Hejnová Anna
33
35
24
18
30
UFD*
30
170
2379
31
1101-0592 Zákoucký Hynek
DNF*
28
23
29
39
19
32
170
2279
32
2101-0771 Plotěná Viktorie
36
37
34
38*
29
8
28
172
2183
33
2001-0254 Svobodová Annie
29
32
25
33
25
34
DNC*
178
2089
34
1609-0313 Podrábská Denisa
31
30
27
35
43
23
DNF*
189
1999
35
2101-0749 Dokoupil Hynek
30
34
31
32
40*
31
33
191
1911
36
2101-0768 Blatecká Eliška
35
29
DNF*
41
38
27
23
193
1825
37
2101-0776 Beroun Marek
39*
31
37
31
28
36
34
197
1742
38
2101-0767 Lidaříková Ema
38
UFD*
30
40
41
25
35
209
1661
39
2101-0783 Maarová Barbora
37
33
38
48
23
33
DNF*
212
1582
40
1402-0461 Binko Štěpán
DNF*
24
35
45
31
32
DNC
220
1505
41
2001-0251 Urbancová Kristina
UFD*
39
32
43
37
35
36
222
1430
42
2404-0465 Holý Jiří
34
36
36
39
44
39
DNC*
228
1356
43
1606-0299 Rážová Lea
DNF*
40
DNC
44
46
40
37
260
1285
44
2001-0250 Vašíčková Tereza
DNF*
42
39
42
42
DNC
DNC
271
1215
45
1705-0206 Hegrová Julie
DNF*
38
DNC
34
45
DNF
DNC
276
1147
46
2101-0777 Hykrdová Sára
DNF*
DNF
DNC
37
36
DNC
DNC
285
1080
47
2408-0015 Gráczová Dorota
DNF*
DNF
DNF
46
47
38
DNC
290
1014
48
2001-0257 Mahr Emma
27
UFD*
DNS
DNC
DNC
DNC
DNC
292
950
49
2101-0738 Navrátil Vojtěch
DNF*
DNF
DNC
49
48
37
UFD
293
888
50
2301-0255 Pokorná Sára
DNF*
DNF
DNC
47
49
DNC
DNC
308
826
51
1609-0274 Vaszi Victoria
DNF*
DNF
DNC
DNF
DNF
DNF
DNF
318
737
51
1901-0484 Satranská Zuzana
DNF*
UFD
DNC
DNF
DNC
DNC
DNC
318
737
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ