Optimistický podzim

 Stáhnout výsledky jako XLS

POZOR - změna termínu

CTL 211801
Datum závodu 25.09.2021
Dní 2
Místo konání Rozkoš
Pořadatel TJ Slávia - jachting Česká Skalice
Zúčastněné třídy ILCA 4-7P, Optimist - starší žactvo-7P, Optimist - mladší žactvo-7P
Poznámka POZOR - změna termínu

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
1
1
4*
1
3
10493
2
1304-0262 Flosmanová Kristýna
UFD*
2
1
3
6
8385
3
2404-0467 Bělunková Tatiana
7*
3
2
6
11
7153
4
2419-0061 Rabasová Adéla
2
6
14*
4
12
6278
5
2101-0726 Dokoupilová Linda
8*
5
6
2
13
5600
6
1702-0191 Povolný Adam
6
7
3
9*
16
5046
7
1609-0301 Tlapák Vojtěch
5
4
7
7*
16
4577
8
2116-0005 Halouzka Michal
4
10
16*
5
19
4171
9
1130-1129 Paigerová Nina
3
9
20*
17
29
3813
10
2101-0758 Blatecká Michaela
16*
13
5
12
30
3493
11
2419-0079 Fanfrlová Markéta
13
8
10
16*
31
3203
12
2301-0220 Zahornacký Jan
14
12
18*
8
34
2938
13
1508-0202 Pitelová Ema
11
14*
11
13
35
2695
14
1508-0205 Bělík Jan
9
21*
12
18
39
2470
15
2301-0244 Zajíček Teo
12
17
19*
10
39
2260
16
2101-0741 Hýžová Helena
10
15
21*
14
39
2064
17
1504-0094 Motlíková Pavlína
17
16
23*
11
44
1879
18
1609-0308 Tlapáková Zuzana
UFD*
11
8
UFD
46
1706
19
1130-1562 Nantl Ondřej
19
25*
9
19
47
1541
20
2301-0247 Pasteková Eva Klára
22*
18
15
15
48
1385
21
1702-0226 Čížková Barbora
23
19
13
24*
55
1237
22
2301-0214 Hubáček Michal 2006
18
24*
17
20
55
1096
23
1130-1685 Ziegenfuss Denis
15
22
25*
22
59
960
24
1702-0193 Chlumský Tomáš
20
20
22*
21
61
831
25
1130-1194 Mastník Štěpán
21
23
24*
23
67
707
26
2101-0653 Kališová Markéta
DNC*
DNC
DNC
DNC
81
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
10*
1
1
6
8
12279
2
2101-0725 Dokoupilová Beáta
8*
2
2
4
8
10172
3
1703-0249 Tomeš Jiří
4
6*
5
1
10
8940
4
1101-0478 Štolbová Ela
25*
3
9
2
14
8065
5
1101-0470 Peterka Tomáš
9*
7
4
3
14
7387
6
1130-0853 Valenta Jan
7
5
24*
7
19
6832
7
2201-0039 Krč Lukáš
1
17*
12
11
24
6364
8
2116-0011 Štafa Patrick
11*
8
7
10
25
5958
9
1609-0303 Kříž Jan
19
23*
3
5
27
5600
10
1305-0321 Lojková Karolína
5
12
22*
14
31
5279
11
1701-0331 Klíma Ondřej
13
38*
6
12
31
4990
12
2001-0240 Ptáčková Markéta
14
9
8
15*
31
4725
13
1909-0080 Kučerová Michaela
2
13
17
UFD*
32
4482
14
1101-0433 Klíma Jáchym
15
20*
14
9
38
4257
15
2001-0235 Ptáčková Tereza
24*
11
10
18
39
4047
16
2201-0053 Kováč Richard
12
18
13
26*
43
3851
17
1902-0197 Dymáková Liliana
29*
14
16
13
43
3666
18
1702-0206 Povolný Jakub
3
24*
23
21
47
3493
19
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
16
16
15
20*
47
3328
20
1203-0589 Roček Matyáš
22
19
34*
8
49
3172
21
2101-0756 Čaganová Julie
26
10
18
UFD*
54
3024
22
1705-0189 Šercl Ondřej
21
26
11
33*
58
2883
23
1705-0188 Zima Daniel
6
36*
32
22
60
2747
24
1609-0312 Podrábská Adéla
27*
27
20
17
64
2618
25
2405-0160 Fikáček Jan
31*
21
21
23
65
2494
26
1909-0099 Bilerová Rozálie
18
22
26
29*
66
2375
27
1101-0474 Škoda Jan
DNC
4
19
UFD*
71
2260
28
1606-0956 Knorr Petr
38*
15
31
27
73
2149
29
1702-0225 Čížková Zuzana
17
33
39*
25
75
2043
30
1508-0212 Pitel Šimon
36
37*
25
16
77
1940
31
1909-0125 Rollerová Nella
20
28
35*
30
78
1840
32
1705-0164 Verl Jan
23
31
27
32*
81
1743
33
1702-0261 Veselý Vilém
35*
35
28
19
82
1650
34
1508-0209 Pitel Štěpán
33
30
36*
24
87
1559
35
1508-0214 Pitel David
30
32
40*
28
90
1471
36
1606-0282 Ráža Matyáš
32
29
33*
31
92
1385
37
1705-0209 Michalík Daniel
37*
25
37
36
98
1302
38
2101-0779 Maar Matěj
28
41*
41
35
104
1221
39
1901-0482 Plachý Jonáš
39
43*
29
38
106
1142
40
1609-0272 Beerová Anežka
40
34
43*
37
111
1065
41
1701-0337 Novák Vojtěch
34
UFD
30
UFD*
112
990
42
2205-0078 Hanák Jakub
42*
42
38
34
114
917
43
2301-0253 Zajíček Alf
41
39
42*
39
119
845
44
1504-0141 Rezková Ludmila
43
40
44*
40
123
775
45
1801-0185 Víšek Jan
44
44
45
DNC*
133
707
46
2101-0729 Beroun Daniel
DNC*
DNC
DNC
DNC
144
0
46
1902-0199 Dymák Vojtěch
DNC*
DNC
DNC
DNC
144
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0132 Cintlová Zuzana
1
6
2
7*
9
11996
2
2201-0054 Kováč Vladimír
18*
1
1
9
11
9889
3
2101-0780 Čaganová Sofie
4
9
16*
2
15
8657
4
2116-0013 Halouzková Marie
3
20*
3
11
17
7782
5
1101-0514 Klímová Johana
7
16*
5
6
18
7104
6
1101-0572 Štolba Marek
8
3
9
14*
20
6549
7
2201-0051 Piňos Jindřich
10
2
12*
10
22
6081
8
1305-0328 Lojka Jakub
12
17*
7
4
23
5675
9
1101-0507 Skořepová Anna
9
10
4
19*
23
5317
10
2301-0231 Mikula Daniel
20*
15
6
5
26
4996
11
2101-0778 Balzerová Mariana
6
5
19*
15
26
4707
12
2101-0765 Konopík Šimon
2
7
21*
18
27
4442
13
2001-0252 Grodl Tomáš
19*
4
14
12
30
4199
14
1606-0301 Vlčková Světlana
13
8
10
17*
31
3974
15
1702-0205 Chlumská Tereza
22*
22
8
3
33
3764
16
1504-0109 Drahorádová Ema
11
25*
11
16
38
3568
17
1909-0120 Výprachtický Petr
27*
18
20
1
39
3383
18
1130-1240 Horký Antonín
17
11
13
23*
41
3210
19
1101-0500 Busta Anna
16
19
24*
8
43
3045
20
1130-0981 Valenta Max
14
13
17
28*
44
2889
21
1705-0165 Verl Vojtěch
5
24*
18
22
45
2741
22
2101-0749 Dokoupil Hynek
23*
14
15
20
49
2600
23
1909-0115 Vondra Vojtěch
24
12
UFD*
21
57
2464
24
2101-0783 Maarová Barbora
26
23
30*
13
62
2335
25
2101-0747 Sachs Vojtěch
15
34*
29
27
71
2211
26
2101-0750 Nováček Vojtěch
21
27
28*
26
74
2092
27
1504-0122 Skala Filip
31*
28
27
24
79
1977
28
1705-0211 Michalík Marek
30*
29
22
29
80
1866
29
1702-0231 Štěpánek Jakub
28
33*
23
30
81
1760
30
2205-0080 Hanák Vít
25
30
26
32*
81
1657
31
1705-0197 Zimová Martina
39*
31
32
25
88
1557
32
1606-0299 Rážová Lea
29
26
35*
34
89
1460
33
1609-0313 Podrábská Denisa
36*
21
34
36
91
1367
34
2001-0250 Vašíčková Tereza
35
32
25
38*
92
1276
35
2101-0776 Beroun Marek
32
39
DNF*
31
102
1188
36
1609-0274 Vaszi Victoria
33
36
DNF*
33
102
1102
37
1130-1707 Jelínek Robert
DNF*
35
31
39
105
1019
38
1705-0206 Hegrová Julie
37
38*
33
35
105
938
39
2001-0257 Mahr Emma
38*
37
36
37
110
859
40
1130-1566 Jeřábek Petr
34
DNC*
DNC
DNC
120
782
41
1902-0224 Šulc Jan
DNF*
DNC
DNC
DNC
129
707
41
1607-0299 Hrubý David
DNC*
DNC
DNC
DNC
129
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ