POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1453 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Peterka Miroslav YC Neratovice 26 34 774
2. Ondíková Petra ČYK 25 72 128
3. Šmídová Petra KJ Těrlicko 23 51 977
4. Knorrová Barbora VS Duchcov 21 37 681
5. Valouch Libor JK Olomouc 21 17 290
6. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 42 235
7. Rozsypal Martin JK Olomouc 20 29 844
8. Korvas Filip ČYK 19 18 551
9. Ircing Pavel TJ Prostějov 19 66 451
10. Zárubová Michaela JK Cheb 19 27 788
11. Tichánek Michael Sokol Palkovice 18 28 154
12. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 18 17 138
13. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 54 461
14. Audy Dan Jachtklub Brno 17 79 330
15. Strejček Radim Sokol Palkovice 17 21 452
16. Fiala Petr YC Neratovice 17 81 664
17. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 17 31 148
18. Utíkal Petr JK Olomouc 17 23 122
19. Stránská Lucie VS Duchcov 17 25 663
20. Starý Martin Slavoj Hluboká 17 31 621
21. Matějková Adéla VS Duchcov 17 14 624
22. Šínová Alexandra ČYK 17 24 993
23. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 25 854
24. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 17 18 278
25. Horáček Marek LS Kroměříž 16 10 241
26. Blatecký David Jachtklub Brno 16 40 143
27. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 16 36 557
28. Sanková Lenka VS Duchcov 16 11 642
29. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 35 812
30. Kotek Kamil JK Staré Splavy 16 43 006
31. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 61 770
32. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 552
33. Sláma Eduard Jachtklub Brno 15 25 753
34. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 15 32 034
35. Fučíkovský Jan JK Sokolov 15 35 654
36. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 20 124
37. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 15 51 622
38. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 15 33 721
39. Karas Tomáš Jachtklub Brno 15 45 656
40. Antel Vladimír LS Kroměříž 15 8 671
41. Mrzílková Lenka YC Neratovice 14 53 798
42. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 22 469
43. Gemperle Jiří ml. Sokol Dobřichovice 14 18 395
44. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 14 8 641
45. Chudějová Hana YC Neratovice 14 20 937
46. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 14 15 499
47. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 14 35 703
48. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 15 355
49. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 14 22 315
50. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 14 11 993
51. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 17 469
52. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 14 7 329
53. Polidarová Marketa JK Cheb 14 21 648
54. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 14 29 222
55. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 14 20 816
56. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 39 011
57. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 17 898
58. Čuláková Adéla YC Neratovice 13 23 553
59. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 17 120
60. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 398
61. Novotný Štěpán JK Cheb 13 16 361
62. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 51 333
63. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 13 17 987
64. Packová Kristýna KJ Těrlicko 13 19 247
65. Kořanová Johanka YC Neratovice 13 42 536
66. Drahorád Petr JK Cheb 13 26 870
67. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 15 156
68. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 13 29 320
69. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 14 069
70. Šárek Martin Sokol Palkovice 13 10 389
71. Škoda Michal YC Neratovice 13 39 044
72. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 13 21 638
73. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 16 812
74. Lorenz Alan JK Česká Lípa 13 13 688
75. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 37 634
76. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 58 099
77. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 53 905
78. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 11 986
79. Šindelka Václav Baník Ostrava 12 7 329
80. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 19 522
81. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 8 213
82. Vít Ladislav JK Plzeň 12 8 149
83. Stará Jitka Slavoj Hluboká 12 9 149
84. Kořan Petr YC Neratovice 12 39 025
85. Burdová Michaela ČYK 12 12 966
86. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 12 7 579
87. Staniek Michal KJ Těrlicko 12 16 133
88. Juřinová Petra YC LS Brno 12 21 572
89. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 30 278
90. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 22 854
91. Adam Zdeněk VS Duchcov 12 33 137
92. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 43 831
93. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 40 456
94. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 52 529
95. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 28 828
96. Outrata Jiří JK Toušeň 12 47 562
97. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 12 186
98. Hájek Daniel YC CERE 12 11 079
99. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 25 283
100. Škoda Vít YC Neratovice 12 13 146
101. Havel Filip YC Neratovice 12 38 953
102. Solík Jakub JK Česká Lípa 12 13 187
103. Kořanová Michaela YC Neratovice 12 27 600
104. Cvachová Adéla Spartak Modřany 12 5 840
105. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 16 124
106. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 44 312
107. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 44 098
108. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 41 677
109. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 34 419
110. SMETANA Matěj Lokomotiva Plzeň 11 6 857
111. Cejnar Tomáš YC CERE 11 5 989
112. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 28 426
113. Štrunc Jan YC Neratovice 11 59 421
114. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 26 629
115. Čajčík Karel YC Pardubice 11 8 470
116. Vacula Martin JK Staré Splavy 11 21 333
117. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 11 34 749
118. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 11 20 427
119. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 11 6 810
120. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 36 590
121. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 11 37 699
122. Roček Roman YC Neratovice 11 46 788
123. Lacinová Alena YC Neratovice 11 13 117
124. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 11 13 315
125. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 11 16 269
126. Janda Martin ASK Lovosice 11 10 654
127. Rešl Matěj VS Duchcov 11 10 500
128. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 9 697
129. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 4 611
130. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 9 933
131. Babický Roman JK Česká Lípa 10 35 029
132. Crháková Lenka Jachtklub Brno 10 21 226
133. Cejnar Lukáš YC CERE 10 7 958
134. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 31 328
135. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 10 12 271
136. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 10 31 828
137. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 14 526
138. Cejnar Matyáš YC CERE 10 10 741
139. Bilík Jan YC Neratovice 10 9 004
140. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 3 217
141. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 10 365
142. Král Karel JK Sokolov 10 6 376
143. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 9 32 155
144. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 9 16 763
145. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 9 4 945
146. Bláha Martin JK Plzeň 9 6 128
147. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 9 2 797
148. Fenclová Veronika YC Praha 12 9 40 679
149. Slíva Jakub YC Nechranice 9 27 131
150. Švarc Roman JK Staré Splavy 9 11 618
151. Kamenský Radim YC Velké Dářko 9 35 956
152. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 21 193
153. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 4 234
154. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 7 126
155. Juppe MIchal Sokol Dobřichovice 9 5 276
156. Němec Vojtěch ČYK 9 13 360
157. Valdhansová Klára ČYK 9 12 709
158. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 9 4 993
159. Rybáček Josef YC Doksy 9 27 225
160. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 9 5 325
161. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 9 27 974
162. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 18 510
163. Plecitý Marek JK Toušeň 9 11 234
164. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 920
165. Zíma Jakub ČWA 9 23 213
166. Kramář Jiří JK Česká Lípa 9 3 934
167. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 9 6 555
168. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 8 378
169. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 9 6 213
170. Lejhanec David YC Pardubice 9 20 294
171. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 16 320
172. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 9 9 301
173. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 9 16 552
174. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 9 10 714
175. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 9 3 628
176. Svozilová Hana Sokol Tovačov 9 23 417
177. Plecitý Martin JK Toušeň 8 30 634
178. Altmann Tomáš Slavia VŠ Plzeň 8 9 728
179. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 17 760
180. Hrnčál Milan YC Pardubice 8 2 960
181. Čondl Petr Baník Most 8 1 880
182. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 19 762
183. Navrátil Jan Sokol Tovačov 8 13 407
184. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 8 20 423
185. Landkammerová Jana YC Neratovice 8 32 746
186. Novák Adam Sokol Dobřichovice 8 3 410
187. Staněk Jan YC Doksy 8 4 139
188. Brázdová Petra YC Pardubice 8 6 359
189. Marián Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 786
190. Gebhartová Barbora JK Cheb 8 7 126
191. Seidl Šimon YC LS Brno 8 19 762
192. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 8 2 774
193. Hartmann Pavel ČWA 8 7 981
194. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 7 734
195. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 1 852
196. Janderová Klára YC SaS 8 12 050
197. Lachner Vít YC Neratovice 8 17 902
198. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 834
199. Hotový Karel Baník Most 8 2 091
200. Himmel Jiří YC Nechranice 8 26 662
201. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 8 24 213
202. Vašík Martin YC LS Brno 8 10 946
203. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 15 270
204. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 29 357
205. Rott Jan JK Plzeň 8 21 228
206. Kubový Martin JK Toušeň 8 37 856
207. Hron Petr PS Eletrika 8 6 192
208. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 8 2 666
209. Crháková Magda Jachtklub Brno 8 15 215
210. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 15 111
211. Sivý Josef Slavoj Hluboká 8 10 567
212. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 8 2 785
213. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 4 255
214. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 5 150
215. Daniel Jakub YC Neratovice 8 12 461
216. Homola Michal ČYK 8 3 456
217. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 8 11 068
218. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 8 15 171
219. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 8 11 581
220. Moucha Pavel YC Doksy 8 8 033
221. Vacula Karel YC Znojmo 7 4 844
222. Kučera Petr TJ Rapid Brno 7 15 510
223. Broul Stanislav Delfín Jablonec 7 4 217
224. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 3 913
225. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 5 777
226. Marval Jan T. J. Sokol Vrané II 7 6 700
227. Storch Petr Chemička Ústí 7 20 908
228. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 7 836
229. Holý Ivo Baník Ostrava 7 12 300
230. Huková Tereza YC LS Brno 7 18 478
231. Vaculka Patrik YC LS Brno 7 7 106
232. Netík Pavel YC Velké Dářko 7 10 877
233. Šára Marek JK Staré Splavy 7 4 941
234. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 5 731
235. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 7 3 401
236. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 4 105
237. Neumann Lukáš YC RODOP 7 17 778
238. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 7 382
239. Zaruba Marek JK Cheb 7 11 397
240. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 8 617
241. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 5 717
242. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 10 623
243. Vinkl Petr YC Kladno 7 12 960
244. Hrubý Pavel ČWA 7 15 198
245. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 7 12 666
246. Huk Václav YC LS Brno 7 8 613
247. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 11 710
247. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 11 710
249. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 18 562
250. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 6 553
251. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 7 12 881
252. Hálová Kateřina JK Toušeň 7 10 994
253. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 313
254. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 6 21 830
255. Šilhavý Martin ČYK 6 10 237
256. Nápravník Jakub ČYK 6 4 710
257. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 20 620
258. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 6 2 034
259. Skála Pavel JK Cheb 6 12 633
260. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 6 18 565
261. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 12 877
262. Audy Petr Jachtklub Brno 6 2 995
263. Vacula Karel YC Znojmo 6 2 265
264. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 6 3 543
265. Podhorec Štefan YC Kladno 6 4 167
266. Nováková Ludmila YC LS Brno 6 10 668
267. Krejča Filip JK Olomouc 6 1 504
268. Sterba Igor YC Znojmo 6 15 156
269. Nápravníková Barbora ČYK 6 7 588
270. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 3 843
271. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 7 881
272. Gebhart Zdeněk JK Cheb 6 8 223
273. Hendrych Václav YC Doksy 6 7 634
274. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 657
275. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 740
276. Lindová Karolína YC Kladno 6 5 542
277. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 6 975
278. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 16 000
279. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 2 785
280. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 6 2 774
281. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 873
282. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 6 7 604
283. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 10 301
284. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 6 11 396
285. Vydra Petr TJ Rapid Brno 6 10 316
286. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 952
287. Šírek Martin Sokol Palkovice 6 4 547
288. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 33 714
289. Buchta Jan ALT FB 6 13 947
290. Kupská Markéta YC LS Brno 6 3 569
291. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 3 391
292. Jackel Josef YC Kladno 6 4 929
293. Bachtík Lukáš YC CERE 6 3 184
294. Handl Erich YC Kladno 6 3 511
295. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 2 624
296. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 6 8 663
297. Bartošek Petr YC Znojmo 6 4 223
298. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 6 474
299. Čondl Pavel Baník Most 6 2 251
300. Polidar Martin JK Cheb 6 1 450
301. Korbová Helena JK Olomouc 6 1 858
302. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 567
303. Haubold Petr Delfín Jablonec 6 15 703
304. Konopík Pavel Jachtklub Brno 5 4 986
305. Chlup Zdenek Jachtklub Brno 5 12 087
306. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 6 302
307. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 5 953
308. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 5 10 632
309. Novotný Vaclav JK Cheb 5 17 039
310. Guryča Jan YC CERE 5 2 594
311. Vacková Danuše TJ Solenice 5 1 951
312. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 5 4 422
313. Frohlich Denis YC Kladno 5 6 216
314. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 5 687
315. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 5 2 144
316. Pilařová Tereza JK Sokolov 5 2 524
317. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 2 032
318. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 25 564
319. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 600
320. Soukup Aleš VS Duchcov 5 2 729
321. Strach Václav Lokomotiva Plzeň 5 5 302
322. Tkadlec Viktor JK Toušeň 5 13 701
323. Musil Tomáš YC RODOP 5 23 959
324. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 5 9 829
325. Hrdina Patrik YC RODOP 5 13 363
326. Procházka Jan JK Plzeň 5 883
327. Laštovka Milan JK Plzeň 5 2 239
328. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 16 062
329. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 1 987
330. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 5 3 184
331. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 626
332. Čech Milan ČWA 5 10 675
333. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 8 368
334. Kittler Jan YC LS Brno 5 8 815
335. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 5 286
336. Kuehnl Šimon ČYK 5 2 064
337. Kantor František YC LS Brno 5 5 426
338. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 9 458
339. Vacula Jan YC Znojmo 5 1 954
340. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 5 1 111
341. Waas František Lokomotiva Plzeň 5 2 507
342. Maršík Karel Chemička Ústí 5 4 417
343. Hanuš Daniel YC Pardubice 5 5 576
344. Bláha Tomáš JK Plzeň 5 907
345. Záruba Marek JK Cheb 5 5 050
346. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 5 3 640
347. Krásný Petr Jachtklub Brno 5 3 554
348. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 374
349. Fanta Miroslav YC Markop FL 5 24 892
350. Šmídová Božena YC Neratovice 5 3 036
351. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 3 866
352. Winkler Pavel JK Toušeň 5 13 913
353. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 1 177
354. Sklenář Petr YC Neratovice 5 15 632
355. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 398
356. Bezděk David Jachtklub Brno 5 1 091
357. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 5 6 478
358. Vašík Radim YC LS Brno 5 13 001
359. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 14 116
360. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 3 018
361. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 070
362. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 24 892
363. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 15 600
364. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 639
365. Snopek Karel T. J. Sokol Vrané II 5 1 089
366. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 5 8 108
367. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 5 4 780
368. Novotný Antonín TJ Rapid Brno 5 3 776
369. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 4 015
370. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 4 574
371. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 2 980
372. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 6 860
373. Jiranová Veronika JK Plzeň 5 1 718
374. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 649
375. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 8 247
376. Sehnal René YC SaS 5 13 050
377. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 4 012
378. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 218
379. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 6 117
380. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 4 112
381. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 6 057
382. Jelínek Jakub Slavia VŠ Plzeň 4 2 441
383. Skala Pavel JK Cheb 4 4 884
384. Šmídová Kateřina KJ Těrlicko 4 17 923
385. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 6 000
386. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 3 010
387. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 4 6 267
388. Ručková Lenka Sokol Palkovice 4 7 864
389. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 784
390. Kopecký Filip JK Plzeň 4 1 551
391. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 11 682
392. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 381
393. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 4 6 554
394. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 4 7 075
395. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 584
396. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 414
397. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 636
398. Utíkal Petr JK Olomouc 4 8 054
399. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 5 200
400. Smolka Milan Sokol Palkovice 4 2 454
401. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 6 614
402. Sivý Josef st. Slavoj Hluboká 4 4 595
403. Pacovský Tomáš YC Kladno 4 799
404. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 9 923
405. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 759
406. Horník Lukáš ČYK 4 7 430
407. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 1 511
408. Lála Miroslav Chemička Ústí 4 2 582
409. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 19 933
410. Hájek Libor JK Cheb 4 1 231
411. Gebhart Zdenek JK Cheb 4 9 180
412. Koskuba David Prazdroj Plzeň 4 2 367
413. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 4 957
414. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 6 947
415. Rečka Jiří 4 2 978
416. Kruml František YC Markop FL 4 8 676
417. Blatecky David Jachtklub Brno 4 6 322
418. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 3 947
419. Porada Henrich Chemička Ústí 4 2 582
420. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 2 770
421. Vinkl Daniel YC Kladno 4 4 765
422. Kulík Martin YC RODOP 4 14 217
423. Fišer Roman JK Královská 4 4 331
424. Lehečka Milan JK Olomouc 4 1 066
425. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 4 6 202
426. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 497
427. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 286
428. Venzarová Věra YC Pardubice 4 1 537
429. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 5 634
430. Gebhart Antonín JK Cheb 4 731
431. Marečková Renata YC Markop FL 4 7 008
432. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 4 987
433. Opletal Ladislav JK Olomouc 4 3 308
434. Rotter Arnošt JK Olomouc 4 2 864
435. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 063
436. Opletal Petr JK Olomouc 4 873
437. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 1 511
438. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 1 209
439. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 1 010
440. Pšeidl Pavel YC SaS 4 7 014
441. Hron Petr PS Eletrika 4 4 460
442. Kraus Jiří YC RODOP 4 14 217
443. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 4 3 045
444. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 22 601
445. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 1 634
446. Zimák Petr LS Kroměříž 4 2 673
447. Lux Arnulf ASK Lovosice 4 2 535
448. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 9 761
449. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 4 268
450. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 6 650
451. Ručka Martin Sokol Palkovice 4 6 017
452. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 4 3 058
453. Novák Michal JK Ostrava Poruba 4 2 920
454. Kovář František MEZ VSETÍN 4 3 434
455. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 4 4 488
456. Kozelská Markéta YC CERE 4 10 142
457. Ocelková Jindřiška ČYK 4 1 428
458. Křížek David YC RODOP 4 14 217
459. Štefan Petr T. J. Sokol Vrané II 4 2 402
460. Valhausová Klára ČYK 4 6 805
461. Novotný Václav JK Cheb 4 17 209
462. Ďásek František JK Cheb 4 2 412
463. Kala ing. Roman YC Doksy 4 11 247
464. Kopřiva Luděk VS Duchcov 4 9 361
465. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 211
466. Fučíkovský Jan JK Sokolov 3 10 094
467. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 5 301
468. Přidal Radim JK Prostějov 3 3 168
469. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 974
470. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 369
471. Kuhnl Šimon ČYK 3 2 170
472. Podzimek Antonín ČYK 3 1 403
473. Chodura Leopold ČYK 3 1 661
474. Horký Jan ČYK 3 1 832
475. Altman Jiří Císařská louka 3 2 890
476. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 1 173
477. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 679
478. Aleš Hrdina YC Příbram 3 1 350
479. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 805
480. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 3 6 573
481. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 260
482. Lipový Vladimír Baník Ostrava 3 3 065
483. Gaba Ondra YC Krnov 3 1 312
484. Novák René Sokol Palkovice 3 5 528
485. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 3 466
486. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 3 1 367
487. Luděk Sejkora YC Markop FL 3 8 443
488. Drncová Ivana JK Plzeň 3 580
489. Vaidisova Katerina JK Sokolov 3 3 770
490. Piňos Jiří TJ Prostějov 3 1 384
491. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 3 782
492. Hruby Karel Jachtklub Brno 3 4 401
493. Skalová Monika JK Cheb 3 606
494. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 3 1 629
495. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 3 7 203
496. Češka Jiří YC Kovářov 3 3 418
497. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 1 883
498. Vyplet Petr YK CERE Plzeň 3 4 215
499. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 2 273
500. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 3 1 320
501. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 7 924
502. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 18 069
503. Koubek Z. Slavoj Hluboká 3 496
504. Soukupová Karolína JK Královská 3 5 443
505. Prochazka Zdenek ASK Lovosice 3 3 950
506. Muller Zdenek ASK Lovosice 3 4 615
507. Polidarová Markéta JK Cheb 3 3 437
508. Riedel Michal VS Duchcov 3 2 716
509. Malina Eduard WS Nechranice 3 2 496
510. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 471
510. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 471
512. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 3 2 598
513. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 3 1 673
514. Bekrová Gabriela Sokol Tovačov 3 3 955
515. Pelikán Martin TJ Rapid Brno 3 2 070
516. Fetterle David YC Znojmo 3 1 801
517. Celá Barbora YC Znojmo 3 1 137
518. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 5 672
519. Lipenský Martin 3 4 272
520. Hejna Jan Baník Ostrava 3 3 065
521. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 6 106
522. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 3 2 178
523. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 7 820
524. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 708
525. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 2 685
526. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 6 427
527. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 3 3 481
528. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 2 430
529. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 6 052
530. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 4 431
531. Svoboda S. Slavoj Hluboká 3 496
532. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 122
533. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 3 952
534. Kořanová Johana YC Neratovice 3 10 661
535. Voskovec Filip YC Kladno 3 10 174
536. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 6 242
537. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 727
538. Pavka Petr YC Znojmo 3 703
539. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 366
540. Vlačiha Josef JK Královská 3 1 312
541. Sladký Martin YC RODOP 3 6 030
542. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 2 926
543. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
543. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
545. Jegorovová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 3 029
546. Sivá Helena Slavoj Hluboká 3 6 242
547. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 3 7 227
548. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 3 374
549. Chaloupka Jiří Baník Most 3 1 176
550. Cintl Václav st. JK Česká Lípa 3 3 400
551. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 3 2 205
552. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 764
553. Miroslav Fanta YC Markop FL 3 8 443
554. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 2 011
555. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 3 1 982
556. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 9 938
557. Vít Jaroslav JK Plzeň 3 855
558. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 1 070
559. Hudec Jaromír YK CERE Plzeň 3 1 625
560. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 7 232
561. Netopilík Zdenek JK Sokolov 3 3 199
562. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 280
563. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 4 697
564. Storchová Lucie Chemička Ústí 3 5 068
565. Ondíková Petra ČYK 3 9 506
566. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 2 996
567. Záruba Libor YC Kladno 3 10 174
568. Josef Ovčička YC Příbram 3 1 049
569. Jakoubková Dita YC Říčany 3 10 210
570. Kynčl Jan LK Štěchovice 3 3 453
571. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 2 702
572. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 3 1 819
573. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 5 631
574. Dyčka Jiří YC Krnov 3 1 398
575. Havel Jiří SC Testudo 3 1 728
576. Opletal František JK Olomouc 3 505
577. Brázda Lukáš YC Pardubice 3 1 242
578. Chyťová Marcela YC LS Brno 3 4 552
579. Václavová Inna YK CERE Plzeň 3 7 702
580. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 3 1 747
581. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 7 235
582. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 3 418
583. Klement Pavel YC RODOP 3 9 999
584. Fiala Petr YC Neratovice 3 21 659
585. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 3 12 039
586. Sojková Kateřina Baník Ostrava 3 1 693
586. Aknai Tomáš Baník Ostrava 3 1 693
588. Berský Ivan Baník Ostrava 3 909
589. Ott Vítězslav YC Znojmo 3 1 307
590. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 3 4 554
591. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 4 697
592. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 814
593. Koubek Miroslav WS Nechranice 3 1 205
594. Hýža Jiří Ing. ju Jachtklub Brno 3 10 339
595. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 6 668
596. Hrnčál Milan YC Pardubice 3 1 407
597. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 1 408
598. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 3 3 304
599. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 2 260
600. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 1 629
601. Štantejský Jan YC RODOP 3 15 682
602. Petr Sklenar YC Neratovice 2 15 277
603. Skoda Michal YC Neratovice 2 6 189
604. Mareček Vít ČYK 2 707
605. Tomas Musil YC RODOP 2 35 814
606. Sinova Alexandra ČYK 2 3 090
607. Peštová Zuzana YC Neratovice 2 1 885
608. Plecity Martin JK Toušeň 2 6 204
609. Pavel Winkler JK Toušeň 2 17 077
610. Plecity Martin JK Toušeň 2 5 596
611. Čermáková Eva JK Toušeň 2 3 120
612. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 560
613. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 4 542
614. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 303
615. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 3 435
616. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 903
617. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 687
618. Brázdová Petra YC Pardubice 2 2 295
619. Alexandra Nováková YC Nechranice 2 404
620. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 707
621. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 2 614
622. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 737
623. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 1 967
624. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 784
625. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 2 1 409
626. Koch Fero YK CERE Plzeň 2 8 395
627. Krejčiřík Jan YC LS Brno 2 3 626
628. Ircing Pavel TJ Prostějov 2 9 275
629. Bulín Zdeněk YC Znojmo 2 101
630. Ministr Jan Baník Ostrava 2 908
631. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 2 2 065
632. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 2 350
633. Toth Martin ČWA 2 1 578
634. Tóth Martin ČWA 2 3 000
635. Čermák Josef YC Neratovice 2 404
636. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 2 13 499
637. Cvach Marek Spartak Modřany 2 1 099
638. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 7 010
639. Nosková Zdena TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
640. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 1 108
641. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 2 600
642. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 3 618
643. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 084
644. Petr Vyplel YK CERE Plzeň 2 904
645. Jaromír Hudeč YK CERE Plzeň 2 11 039
646. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 2 2 333
647. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 2 812
648. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 3 544
649. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 3 007
650. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 544
651. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 5 633
652. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 230
653. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 2 963
654. Kocián Pavel YC Krnov 2 2 446
655. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 015
656. Černý Jaroslav YC Dyje 2 890
657. Krystík Jan ing. YC Dyje 2 772
658. Kalina Jiří YC Dyje 2 0
659. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 828
660. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 792
661. Bažant Jiří VS Duchcov 2 404
662. Hanuš Daniel YC Pardubice 2 951
663. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 808
664. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 160
665. Moucha Pavel YC Doksy 2 3 206
666. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 593
667. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 4 037
668. Švolba Jan YC Dyje 2 215
669. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 2 2 340
670. Holub Miloslav YC Znojmo 2 901
671. Štěrba Igor YC Znojmo 2 1 309
672. Vodacek Tomas YC LS Brno 2 3 213
673. Petr Janacek YC LS Brno 2 15 277
674. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 949
675. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 1 048
676. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 2 2 144
677. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 2 2 736
678. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 3 177
679. Starý Martin Slavoj Hluboká 2 4 300
680. Tobolka Miroslav TJ Jiskra Třeboň 2 950
681. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 885
682. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 1 556
683. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 875
684. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 3 073
685. Skalický Vladimír LK Štěchovice 2 1 819
686. Kadlec Martin YC Příbram 2 6 986
687. Martin Kubovy JK Toušeň 2 24 671
688. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 1 431
689. Petr Koran YC Neratovice 2 17 077
690. Pešta Jan JK Královská 2 516
691. Janda Martin ASK Lovosice 2 4 020
692. Liška Jirka YK CERE Plzeň 2 5 525
693. Vyplel Petr YK CERE Plzeň 2 11 358
694. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 277
695. Milan Hájek Lokomotiva Plzeň 2 904
696. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 3 622
697. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 574
698. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 10 307
699. Rybáček Josef YC Doksy 2 13 396
700. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 277
701. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 1 200
702. Pěč Petr YK CERE Plzeň 2 5 525
703. Koutsky Antonin ASK Lovosice 2 1 137
704. Jakub Kozelský YC Markop FL 2 7 639
705. Zárubová Michaela JK Cheb 2 3 494
706. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 3 277
707. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 2 8 623
708. Brázda Lukáš YC Pardubice 2 1 107
709. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 635
710. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 505
710. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 2 505
712. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 2 2 240
713. Švarc Roman JK Staré Splavy 2 3 457
714. Mouchová Karlolína YC Doksy 2 1 838
715. Moucha3 Pavel YC Doksy 2 1 358
716. Hendrych Václav YC Doksy 2 5 633
717. Rybacek Josef YC Doksy 2 5 614
718. Malinová Míma IWS Club Nechra 2 1 998
719. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 875
720. Sedláček Pavel Slavoj Hluboká 2 1 458
721. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 2 3 400
722. Lambl Vojtech YC Neratovice 2 2 806
723. Paruzek Zdenek JK Toušeň 2 3 240
724. Jakoubek Milan JK Královská 2 1 932
725. Petr Hron PS Eletrika 2 1 850
726. Landkammer Jan YC Neratovice 2 2 437
727. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 2 738
728. Kovařík Petr YC Dyje 2 492
729. Hejnová Radka Baník Ostrava 2 2 077
730. Kuřava Jakub Baník Ostrava 2 1 653
731. Seidl Simon YC LS Brno 2 3 213
732. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 3 366
733. Fantová Kateřina YC LS Brno 2 3 445
734. Janáček Petr YC LS Brno 2 7 311
735. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 506
736. Culakova Adela YC Neratovice 2 3 179
737. Mrzilkova Lenka YC Neratovice 2 7 694
738. Peterka Mirek YC Neratovice 2 1 758
739. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 8 705
740. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 776
741. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 969
742. Jakub Havelka ČYK 2 8 858
743. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 2 303
744. Audy Dan Jachtklub Brno 2 10 004
745. Rudolf Lidařík YC LS Brno 2 7 248
746. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 2 524
747. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 734
748. Cintl Vaclav JK Česká Lípa 2 4 294
749. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 792
750. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 5 717
751. Háma Martin YC Doksy 2 3 204
752. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 3 631
753. Prochazka Libor ASK Lovosice 2 2 085
754. John Vladimír ASK Lovosice 2 1 172
755. Martin Trcka Baník Most 2 11 003
756. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 1 760
757. SOUKUPOVÁ Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 2 619
758. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 636
759. Liška Jiří YK CERE Plzeň 2 8 768
760. Killarová Alexandra Baník Ostrava 2 303
761. Poláková Svatava YC Dyje 2 215
762. Ciprys Ota YC Dyje 2 137
763. Bradáč Roman YC Znojmo 2 628
764. Luža Radomír MEZ VSETÍN 2 505
765. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 728
766. Cvan Martin YC LS Brno 2 1 156
767. Huk Václav YC LS Brno 2 2 541
768. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 810
769. Brabec Jan YC Pardubice 2 1 709
770. Bradáčová Zdenka Jachtklub Brno 2 303
771. Mendik Jan JK Staré Splavy 2 2 362
772. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 2 7 827
773. Cintl Václav ml. JK Česká Lípa 2 5 225
774. Solik Jakub JK Česká Lípa 2 2 028
775. Mouchová Karolina YC Doksy 2 689
776. Mouchová Karolína YC Doksy 2 785
777. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 7 827
778. Riedel Ota VS Duchcov 2 2 914
779. Jablonský Dan YK CERE Plzeň 2 5 525
780. Michael Maier YCR Roudnice 2 14 451
781. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 2 1 172
782. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 10 075
783. Zdeněk Kacálek YC Markop FL 2 7 037
784. Hodac Pavel Slavoj Litoměřice 2 908
785. Havel Filip YC Neratovice 2 5 604
786. Lindová Kateřina YC Kladno 2 2 002
787. Jan Stantejsky YC RODOP 2 35 814
788. Vajsochová Nikola TJ Solenice 2 1 034
789. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 1 513
790. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 606
791. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 2 457
792. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 2 326
793. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 2 6 175
794. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 1 412
795. Paruzek Jiri JK Toušeň 2 1 075
796. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 735
797. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 606
798. Beneš Vlasta Vodní stavby Pha 2 4 127
799. Prchal Pavel ČYK 2 1 881
800. Soukup Jiří JK Královská 2 910
801. Roman Rocek YC Neratovice 2 24 671
802. Koranova Johanka YC Neratovice 2 7 694
803. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 507
804. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 2 650
805. Teplý Jiří, MUDr. YC Dyje 2 137
806. Maier Michael YCR Roudnice 2 12 057
807. Beranek Ivo ASK Lovosice 2 2 429
808. Novotny Jiri ASK Lovosice 2 2 933
809. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 655
810. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 13 396
811. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 734
812. Dostálová Žaneta YC Pardubice 2 1 194
813. Gaba Lukáš YC Krnov 2 694
814. Valík Tomáš YC Krnov 2 1 936
815. Kupská Markéta YC LS Brno 2 808
816. Šmídová Petra KJ Těrlicko 2 13 071
817. Součková Barbora Baník Ostrava 2 908
818. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 742
819. Herudek Petr YC Krnov 2 890
820. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 638
821. Sivý Josef ml. Slavoj Hluboká 2 15 657
822. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 2 3 177
823. Chasák Otakar YC Říčany 2 4 602
824. Koranova Michaela YC Neratovice 2 3 179
825. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 5 763
826. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 1 762
827. Wass František Lokomotiva Plzeň 2 299
828. Holý Rudolf ČYK 2 300
829. Fišer Michal ČYK 2 6 750
830. Čajčík Karel YC Pardubice 2 2 274
831. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 3 961
832. Kovaříková Jana YC Dyje 2 738
833. Jeřábek Alfréd YC Vranovská přehr. 2 933
833. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 933
835. Podolský Marek YC Znojmo 2 428
836. Vysloužil Jan YC Dyje 2 516
837. Divácký Antonín YC Dyje 2 437
838. Pokorný Ladislav YC Dyje 2 137
839. Ott Stanislav YC Znojmo 2 1 206
840. Seidl Šimon YC LS Brno 2 4 695
841. Preibischová Monika 2 3 740
842. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 3 457
843. Polák Jiří VS Duchcov 2 2 914
844. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 717
845. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 396
846. Petrová Kristýna VS Duchcov 1 101
847. Martin Háma YC Doksy 1 2 847
848. Novak Antonin ASK Lovosice 1 303
849. Pinc Tomáš Baník Most 1 402
850. Sachl Zdenek VS Duchcov 1 1 734
851. Stránská Lucie VS Duchcov 1 4 800
852. Diviš Karel YC Doksy 1 4 050
853. Zdeněk Dražil YC Doksy 1 2 847
854. Mouchová Karolína YC Doksy 1 594
855. Tomas Vaidis JK Sokolov 1 1 555
856. Kral Karel JK Sokolov 1 653
857. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 479
858. Dášek František JK Cheb 1 502
859. Polidarová Marketa JK Cheb 1 1 908
860. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 606
861. Krhoutek Petr Prazdroj Plzeň 1 323
862. Brezíková Bára Prazdroj Plzeň 1 946
863. Černý Václav JK Klatovy 1 0
864. Milos Václav YK CERE Plzeň 1 3 888
865. Lišková Kateřina YK CERE Plzeň 1 198
866. Horák Jaroslav YK CERE Plzeň 1 2 891
867. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
868. Kalinová Jana YC Dyje 1 0
869. Rychtář Jaromír JK Staré Splavy 1 1 937
870. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 1 069
871. Jára Václav TJ Jachting Libštát 1 786
872. Hodacova Veronika YC Pardubice 1 1 069
873. Ehl Roman Lanškroun VS 1 938
874. Vomáčka Josef JO Litomyšl 1 1 870
875. Knettig Martin Jachtklub Brno 1 6 781
876. Audy Patr Jachtklub Brno 1 516
877. Petr Novák YC LS Brno 1 7 290
878. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 4 800
879. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 1 1 187
880. Kühnl Šimon ČYK 1 404
881. Klabík Jiří Císařská louka 1 247
882. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 206
883. Horal Jan Císařská louka 1 372
884. Neaton Oregel JK Královská 1 1 055
885. Jaromír Hradecký JK Královská 1 402
886. Kučera Milan JK Královská 1 328
887. Loudín Boh. JK Královská 1 578
888. Soukupová K. JK Královská 1 219
889. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 489
890. Petr Němec YC BARRANDOV 1 469
891. Sehnal Libor YC SaS 1 2 412
892. Vít Lachner YC Neratovice 1 980
893. Škoda Michal YC Neratovice 1 2 838
894. Šuláková Adéla YC Neratovice 1 3 236
895. Štrunc Ján YC Neratovice 1 6 183
896. Šidýlek Jiri Bohemia Poděbrady 1 2 812
897. Zelenka Miroslav ČYK 1 800
898. Havelka Jakub ČYK 1 2 994
899. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
900. SMETANA Radek Lokomotiva Plzeň 1 1 342
901. CERNY Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 923
902. Jiran Petr TJ Jiskra Třeboň 1 736
903. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 481
904. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 404
905. Láznička Miloš YC Kovářov 1 804
906. Zbynek Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
907. Dragoun Dom JK Plzeň 1 247
908. Parúžek Jiří JK Toušeň 1 787
909. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 3 541
910. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 0
911. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 1 003
912. Buchta Václav KJ Těrlicko 1 3 370
913. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 405
914. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 0
915. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 336
916. Richter Boris YC Krnov 1 541
916. Špička Josef YC Krnov 1 541
918. Ladislav Hyrš JK Ostrava Poruba 1 4 427
919. Žakovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 1 156
920. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
921. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 661
922. Jan Hejna Baník Ostrava 1 2 412
923. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 1 608
924. Tomáš Valík YC Krnov 1 1 564
925. Dymakova Tereza YC Vysoké Mýto 1 481
926. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
927. Štěpán David Jachtklub Brno 1 610
928. Jan Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
929. Karáčo Tom Jachtklub Brno 1 4 396
930. Tomáš Karas Jachtklub Brno 1 7 290
931. Zobac Jakub JK Staré Splavy 1 1 197
932. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 786
933. Otto Radovan 1 646
934. Richter Zdeněk YC Doksy 1 3 012
935. Gruser Přemysl ASK Lovosice 1 1 608
936. Grusev Přemysl ASK Lovosice 1 1 407
937. Ouška Miroslav Chemička Ústí 1 1 600
938. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
939. Bronec Boris TJ Rapid Brno 1 303
940. Kucera Petr jun TJ Rapid Brno 1 2 217
941. Kučera jun. Petr TJ Rapid Brno 1 4 570
942. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 1 578
943. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 3 119
944. Alexandr Pacek KJ Těrlicko 1 2 412
944. Jiří Šmíd KJ Těrlicko 1 2 412
946. Packová Saša KJ Těrlicko 1 904
947. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 1 414
948. Podzimek Karel YC Znojmo 1 226
949. Sláma Antonín YC Dyje 1 879
950. Přikryl Václav YC Dyje 1 0
951. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
952. Hykrdova Eliska Jachtklub Brno 1 808
953. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 407
954. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 554
955. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 305
956. Kittler Jan YC LS Brno 1 1 187
957. Kupska Marketa YC LS Brno 1 570
958. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 1 202
959. Šindýlek Vlastimil Dr. Bohemia Poděbrady 1 404
960. Chudejova Hana YC Neratovice 1 978
961. Chudějová Hana YC Neratovice 1 1 333
962. Jan Štrunc YC Neratovice 1 3 677
963. Strunc Jan (NM,OR,RY) YC Neratovice 1 8 819
964. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 2 273
965. Bilik Jan YC Neratovice 1 741
966. Hudec Vaclav YC Neratovice 1 880
967. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 994
968. Milan Jeništa Sokol Dobřichovice 1 2 979
969. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 792
970. Štěpánek J. JK Královská 1 356
971. Vávra Jar. JK Královská 1 453
972. Štěch Stanislav JK Královská 1 1 600
973. Soukupová K. JK Královská 1 1 055
974. Němec Vojtěch ČYK 1 1 356
975. Podzimek Tonda ČYK 1 343
976. Chodura Leopold ČYK 1 891
977. Žižka Zdeněk ČYK 1 594
978. Janák Josef Tatran Praha 1 318
979. Löwit Harry Císařská louka 1 372
980. Švík František YC RODOP 1 4 218
981. Veronika Fenclova YC Praha 12 1 5 106
982. Pavel Pšeidl YC SaS 1 804
983. Šímová Petra JK Černá v Pošumaví 1 1 101
984. Švec Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 356
985. František Svatoš TJ Jiskra Třeboň 1 3 096
986. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 1 003
987. Maria Krausová YK CERE Plzeň 1 1 692
988. Lucia Končeková YK CERE Plzeň 1 3 031
989. Petr Oupický YK CERE Plzeň 1 2 891
990. Tkadlec Viki JK Toušeň 1 2 838
991. ?indýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 554
992. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 0
993. CUTKA JAN YC DIM Bezdrev 1 3 216
994. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 1 1 789
995. Jan Cutka YC DIM Bezdrev 1 5 236
996. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 989
997. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 1 137
998. Roubičák Josef TJ Jiskra Třeboň 1 303
999. Něměc Jiří Slavoj Hluboká 1 831
1000. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 555
1001. Monika Mikešová YK CERE Plzeň 1 1 692
1002. Kontšeková Lucia YK CERE Plzeň 1 1 130
1003. Jelínek Petr YK CERE Plzeň 1 2 887
1003. Liška Martin YK CERE Plzeň 1 2 887
1005. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 1 277
1006. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 0
1007. Radek Smetana Lokomotiva Plzeň 1 4 105
1008. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 495
1009. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 1 5 275
1010. Vít Láďa JK Plzeň 1 645
1011. Outrata Jiri JK Toušeň 1 5 161
1012. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 168
1013. Sindylkova Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 812
1014. Škoda Vít YC Neratovice 1 1 043
1015. Myslík Jan YC RODOP 1 4 218
1016. Bauer Franta YC CERE 1 402
1017. Škoda Vit YC Neratovice 1 1 139
1018. Sehnal Renek YC SaS 1 721
1019. Sehnal Renek YC SaS 1 4 800
1020. David Vopálenský PS Eletrika 1 925
1021. Zelený David SK Yachting Styl 1 4 396
1022. Jan Struha YC Neratovice 1 3 677
1023. Roček Romon YC Neratovice 1 5 925
1024. Lenka Mrzílková YC Neratovice 1 3 051
1025. Koranova Michaela YC Neratovice 1 3 236
1026. Horká Dana ČYK 1 101
1027. Cejnar Aleš Císařská louka 1 548
1028. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 521
1029. Vlačiha Jos. JK Královská 1 309
1030. Vladimír Blecha JK Královská 1 721
1031. Hradecký J. JK Královská 1 386
1032. Jakoubek M. JK Královská 1 302
1033. Štěch Stan. JK Královská 1 382
1034. Kacáková Petra YC Nové Sedlo 1 2 010
1035. Nohač Radek Baník Most 1 363
1036. Červenková Zuzana YK CERE Plzeň 1 721
1037. Zuzana Červenková YK CERE Plzeň 1 6 526
1038. Hes Patrik YK CERE Plzeň 1 2 010
1039. Sluka Milan YK CERE Plzeň 1 2 891
1040. Monika Preibischova 1 2 426
1041. Knorrova Barbora VS Duchcov 1 831
1042. Koubek st. Miroslav WS Nechranice 1 1 241
1043. Vesely Jaromir JK Staré Splavy 1 404
1044. Vacula Libor JK Staré Splavy 1 2 034
1045. Malinova Michaela IWS Club Nechra 1 808
1046. Malinova' Michaela IWS Club Nechra 1 1 212
1047. Miloslav Pokorný YC Doksy 1 2 847
1048. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 069
1049. Venarová Věra YC Pardubice 1 904
1050. Benada Michal YC Pardubice 1 3 200
1051. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 860
1052. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 881
1053. Dostálová Petra JK Staré Splavy 1 2 109
1054. Kramář Jiri JK Česká Lípa 1 707
1055. Martin Pospíšil Jachtklub Brno 1 4 427
1056. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 1 156
1057. Mayerberg Ivo Jachtklub Brno 1 2 702
1058. CHLUP Zdenek Jachtklub Brno 1 2 412
1059. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 6 236
1060. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 2 452
1061. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 713
1062. Markéta Kupská YC LS Brno 1 202
1063. Mayerbergrová Ilona YC LS Brno 1 3 469
1064. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 4 800
1065. Strambach Ladislav Sokol Mohelnice 1 1 304
1066. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 404
1067. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 800
1068. Huss Ladislav YC Znojmo 1 0
1069. Kucera Petr sen TJ Rapid Brno 1 808
1070. Heneš David JK Olomouc 1 962
1071. Vlasák František TJ Rapid Brno 1 400
1072. Bobek Ondra Baník Ostrava 1 1 376
1073. Ondrej Bobek Baník Ostrava 1 5 887
1074. Novotný Alexej ČWA 1 1 559
1075. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 937
1076. Jan Chalupa Sokol Palkovice 1 2 412
1077. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 1 993
1078. Tichánek Michael Sokol Palkovice 1 2 412
1079. Kafka Ota YC Dyje 1 0
1079. Krabička Jiří YC Dyje 1 0
1079. Pokorný Petr YC Dyje 1 0
1082. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1082. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 1 404
1084. Radim Přidal JK Prostějov 1 2 621
1085. Lehečka Zdeněk jn. JK Olomouc 1 1 996
1086. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 456
1087. Svozilová Hana Sokol Tovačov 1 2 994
1088. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 2 412
1089. Vlastimil Lasztowka KJ Těrlicko 1 3 370
1089. Ivan Běhunčík KJ Těrlicko 1 3 370
1091. Kateřina Chalupová Baník Ostrava 1 2 412
1092. Filip Václav YK CERE Plzeň 1 3 031
1093. Miloš Václav YK CERE Plzeň 1 3 515
1093. Tomáš Chlapec YK CERE Plzeň 1 3 515
1095. Baláš Pavel YK CERE Plzeň 1 2 891
1096. Gluchová Maria YK CERE Plzeň 1 1 130
1097. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 712
1098. Nuc Mario JK Plzeň 1 101
1099. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 3 850
1100. Výška Tom Prazdroj Plzeň 1 1 277
1101. Procházka Libor ASK Lovosice 1 202
1102. Vesela Bozena JK Staré Splavy 1 404
1103. Knorr Luděk VS Duchcov 1 323
1104. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 4 396
1105. Cirh Václav JK Česká Lípa 1 3 743
1106. Smutna Veronika JK Staré Splavy 1 2 239
1107. Mendikova Tereza JK Staré Splavy 1 4 647
1108. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 957
1109. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 606
1110. Kmonicek Jiri YC Pardubice 1 2 383
1111. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 786
1112. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 101
1113. Jean-Baptiste Janča YC LS Brno 1 2 812
1114. Blahoňovská Jíťa YC LS Brno 1 741
1115. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 994
1116. Novak Rostislav Jachtklub Brno 1 554
1117. Vomáčka Martin JO Litomyšl 1 1 870
1118. Blecha Vlad. JK Královská 1 833
1118. Dražková Zd. JK Královská 1 833
1120. Lederer Pavel JK Královská 1 168
1121. Pavel Lederer JK Královská 1 1 608
1122. Vávra Jarosl. JK Královská 1 144
1123. Jakoubek M. JK Královská 1 520
1124. Rathouská Z. JK Královská 1 152
1125. Bárta Jan JK Královská 1 210
1126. Machovská Ilona NYK & RS 1 892
1127. Soldát Martin YC SaS 1 3 469
1128. František Švík YC RODOP 1 9 096
1129. Kozelská Markéta YC CERE 1 2 994
1130. Marek Šmíd SK Yachting Styl 1 5 483
1131. Hamouzková Vladislava SK Yachting Styl 1 505
1132. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 497
1133. Davídek Zdeněk ČYK 1 150
1134. Korvas Filip ČYK 1 1 356
1135. Kubát Michal ČYK 1 336
1136. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 456
1137. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 198
1138. Martan Jan Lokomotiva Plzeň 1 629
1139. Stará Jitka Slavoj Hluboká 1 906
1140. Cutra Jan YC DIM Bezdrev 1 7 808
1141. Novotný Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 661
1142. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 1 656
1143. Libor Procházka YC Neratovice 1 3 677
1144. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 396
1145. Petr Fiala YC Neratovice 1 4 685
1146. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 404
1147. Emil Kuš Slavoj Hluboká 1 3 096
1148. Halova Katerina JK Toušeň 1 1 583
1149. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 323
1150. Janáček Martin YC LS Brno 1 3 784
1151. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 610
1152. Čagan Marťas Jachtklub Brno 1 5 276
1153. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 2 838
1154. Kalná Václav YC LS Brno 1 1 108
1155. Fanta Mirek YC LS Brno 1 4 016
1156. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 831
1157. Gerlich Petr Slavoj Český Těšín 1 101
1158. Smidova Katarina Kateřina KJ Těrlicko 1 4 849
1159. Ircin Pavel TJ Prostějov 1 2 400
1160. Šrom Jiří YC Dyje 1 137
1160. Stratil Pavel YC Dyje 1 137
1162. Janík Tomáš st. YC Dyje 1 0
1163. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 101
1164. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 2 412
1165. Lichý Lukáš 1 1 774
1166. Milan Struha YC Neratovice 1 3 677
1167. Rocek Roman YC Neratovice 1 4 800
1168. Kvasník Milan YC Neratovice 1 3 741
1169. SMIDOVA Lenka YC Neratovice 1 12 365
1170. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 2 887
1171. Lukáš Neumann YC RODOP 1 9 096
1171. David Křížek YC RODOP 1 9 096
1173. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 1 663
1174. Švec Petr SK Yachting Styl 1 4 396
1175. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 505
1176. Michal Juppe Sokol Dobřichovice 1 884
1177. Vich Ondra Sokol Dobřichovice 1 1 032
1178. Fišer Roman JK Královská 1 930
1179. Pšeidl Pavel YC SaS 1 1 937
1180. Nešpor Jaroslav YC SaS 1 606
1181. Bohdan Procházka PS Eletrika 1 925
1182. Neaton Oregel JK Královská 1 382
1183. Zuzana Dražková JK Královská 1 101
1184. Jindřich Štěpánek JK Královská 1 404
1185. Voldán František ČYK 1 606
1186. Batěk Vladimír ČYK 1 3 375
1187. Ivan Jedlička ČYK 1 1 713
1188. Jakub Napravnik ČYK 1 2 979
1189. Nápravníková Barbora ČYK 1 4 800
1190. Altman Jiří Císařská louka 1 821
1191. Grunzwbik Stanislav YC Říčany 1 2 592
1192. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 574
1193. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 202
1194. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 904
1195. Šindýlek Micgal Bohemia Poděbrady 1 202
1196. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 1 333
1197. Mrzíková Lenka YC Neratovice 1 4 343
1198. Soukal Miroslav YC Neratovice 1 3 942
1199. Dušková Barbora TJ Jiskra Třeboň 1 456
1200. Jiří Střítězký JK Černá v Pošumaví 1 645
1201. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
1202. Malínová Míma IWS Club Nechra 1 1 404
1203. Dlouhý Jiří 1 595
1204. Trčka Martin Baník Most 1 6 233
1205. Rešl Matěj VS Duchcov 1 1 045
1206. Hiršnál Jan JK Česká Lípa 1 3 443
1207. Kormunda Miloš Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1208. Lejhanec David YC Pardubice 1 3 680
1209. Venyarová Věra YC Pardubice 1 202
1210. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 1 996
1211. Orzech Richard Jachtklub Brno 1 1 272
1212. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 081
1213. Drahorad Petr JK Cheb 1 2 312
1214. Petr Drahorád JK Cheb 1 2 245
1215. Fisher Jan JK Cheb 1 0
1216. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 728
1217. Dastych Petr ASK Lovosice 1 1 683
1218. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 1 4 396
1219. Petr Pěč YK CERE Plzeň 1 3 888
1220. Krausová Marie YK CERE Plzeň 1 1 130
1221. Marie Krausová YK CERE Plzeň 1 3 031
1222. Jančušková Miriam YK CERE Plzeň 1 1 130
1223. Miriam Jančušková YK CERE Plzeň 1 3 031
1224. Jakeš Martin YK CERE Plzeň 1 2 891
1224. Kříž Radislav YK CERE Plzeň 1 2 891
1226. Marklík Dušan JK Klatovy 1 0
1226. Pouška Svatopluk Prazdroj Plzeň 1 0
1228. Cerny Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 996
1229. Havelka Jan Delfín Jablonec 1 505
1230. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 786
1230. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 786
1232. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 277
1233. Kopta Miroslav Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1234. Řehánek Tomáš 1 595
1235. Hendrych Vaclav YC Doksy 1 1 395
1236. Lejhanec Jiří ing. YC Pardubice 1 2 918
1237. Satranský Radek YC Pardubice 1 294
1238. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 1 843
1239. Šamšulova Tereza Jachtklub Brno 1 862
1240. Blatecký Pat Jachtklub Brno 1 2 556
1241. Karel Hrubý Jachtklub Brno 1 2 219
1242. Sedláček Jiří JO Litomyšl 1 1 870
1242. Sedláček Miroslav JO Litomyšl 1 1 870
1244. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 1 606
1245. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 1 277
1246. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 505
1247. Chodora Mirek Prazdroj Plzeň 1 469
1248. Pec Peter YK CERE Plzeň 1 4 880
1249. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
1250. Novotny Jiri ASK Lovosice 1 998
1251. TRCKA Martin Baník Most 1 2 118
1252. Bucha Bohumil Baník Most 1 363
1253. Štorch Petr Chemička Ústí 1 3 200
1254. VAIDISOVA Katerina JK Sokolov 1 1 515
1255. Zaruba Marek JK Cheb 1 2 110
1256. Vavřínová Vl. JK Královská 1 578
1257. Fišer Roman JK Královská 1 946
1258. Rathouský J. JK Královská 1 152
1259. Fišer Roman ml. JK Královská 1 548
1260. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 697
1261. Bauer Karel YC CERE 1 402
1262. Cejnar Lukáš YC CERE 1 833
1263. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 375
1264. Horák Marek ČYK 1 554
1265. Kukačka Pavel ČYK 1 800
1266. Jelínek Jiří Císařská louka 1 703
1266. Janatka Jan Císařská louka 1 703
1268. Lovit Harry st. Císařská louka 1 521
1269. Hradecký J. JK Královská 1 386
1270. Lederer P. JK Královská 1 134
1271. Hradecký Jaromír JK Královská 1 361
1272. Novak Adam Sokol Dobřichovice 1 653
1273. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 2 099
1274. Faltysová Natalie Bohemia Poděbrady 1 753
1275. Sklenař Petr YC Neratovice 1 4 016
1276. Petrák Josef LK Štěchovice 1 344
1277. Podhovec Štefan YC Kladno 1 5 505
1278. Winkler Pavel JK Toušeň 1 277
1279. Lankammerová Jana YC Neratovice 1 672
1280. Kořánová Míša YC Neratovice 1 404
1281. Špatný Jiří YC Písek 1 277
1282. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 404
1283. Hykrpova Eliška Jachtklub Brno 1 1 579
1284. Jakub Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
1285. MArtina Koutna YC Bystrc Brno 1 4 145
1286. Rudolf Lidarik YC LS Brno 1 3 856
1287. Tichý Jonáš YC LS Brno 1 1 003
1288. Procházka Eduard YC Znojmo 1 1 054
1289. Vacula Karel st. YC Znojmo 1 452
1290. Ertl Karel YC Dyje 1 261
1291. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1292. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 587
1293. Brožek Pavel SC Testudo 1 402
1294. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 456
1295. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 1 041
1296. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 967
1297. Mauchová Kája YC Doksy 1 370
1298. Babicky Roman JK Česká Lípa 1 4 792
1299. Cintl Václav ml JK Česká Lípa 1 554
1300. Lejhanecc David YC Pardubice 1 1 940
1301. Petra Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1301. Martina Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1303. Balabán Karel WS Nechranice 1 486
1304. Míma Malinová IWS Club Nechra 1 973
1305. Vyšín Karel 1 595
1306. Štěpánková Kateřina 1 376
1307. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1308. Ráža Pavel VS Duchcov 1 427
1309. Fišer Josef VS Duchcov 1 452
1310. DRAHORAD Petr JK Cheb 1 5 702
1311. Drahorád Petr JK Cheb 1 990
1312. Bejvl Vojtěch SK Pasát NJ 1 606
1313. Kotek Michal YC Markop FL 1 4 800
1313. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 4 800
1315. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
1316. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
1317. Trcka Martin Baník Most 1 4 374
1318. Bartosek Petr YC Znojmo 1 2 199
1319. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 786
1320. Sládeček Petr ČANY 1 139
1321. Jana Šmídová KJ Těrlicko 1 2 412
1322. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 161
1323. Kuřil Petr Baník Ostrava 1 404
1324. Pavel Bobek Baník Ostrava 1 5 887
1325. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 534
1326. Lejhanec Filip YC Pardubice 1 404
1327. Ladislav Smutný Jachtklub Brno 1 7 290
1328. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 1 833
1329. Janca Jean-Baptiste YC LS Brno 1 505
1330. Kupská Martina YC LS Brno 1 493
1331. Martina Kupská YC LS Brno 1 373
1332. Martin Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
1333. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 474
1334. Václavková Inna YK CERE Plzeň 1 3 031
1335. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 131
1336. Kleiner Ota YC DIM Bezdrev 1 927
1337. Šesták Vaclav YC DIM Bezdrev 1 3 055
1338. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 481
1339. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 1 804
1340. Mirovský Petr YC Kovářov 1 606
1341. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 226
1342. Martin Kulík YC RODOP 1 9 096
1342. Tomáš Musil YC RODOP 1 9 096
1344. Valhansová Klára ČYK 1 864
1345. Bezucha Tomáš ČYK 1 3 375
1346. Soukup Jiří JK Královská 1 219
1347. Vavřinová Vl. JK Královská 1 408
1348. Bohumil Křivohlavý JK Královská 1 101
1349. Vavřínová E. JK Královská 1 231
1350. Vrabec Jan YC CERE 1 624
1351. Cejnar Matyáš YC CERE 1 833
1352. Rauová Růžena SK Yachting Styl 1 505
1353. Orlovský Matúš NOT FOR SAIL 1 606
1354. Michal Šára Sokol Dobřichovice 1 3 604
1355. Ivan Šenkýř YC Neratovice 1 3 677
1356. Jan Kratky Slavoj Hluboká 1 2 723
1357. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 404
1358. Hálová Kateřina JK Toušeň 1 1 958
1359. Ovčička Josef YC Příbram 1 2 244
1360. Kušl Emil Slavoj Hluboká 1 998
1361. Čulíková Adela YC Neratovice 1 1 412
1362. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 797
1363. Verner Jarda JK Toušeň 1 3 741
1364. Doubner Tomáš YC Kladno 1 277
1365. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1366. Hulínský Martin ČWA 1 1 009
1367. Ručková Lenka Sokol Palkovice 1 993
1368. Tichanková Soňa Sokol Palkovice 1 365
1369. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 191
1370. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 610
1371. Kohn Vlastimil Sokol Tovačov 1 404
1372. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 2 312
1373. Holotík Miroslav LS Kroměříž 1 101
1374. Kopecká Hana YC Dyje 1 516
1375. Kučera st. Petr TJ Rapid Brno 1 1 069
1376. Kucera Petr TJ Rapid Brno 1 1 441
1377. Petr Utíkal JK Olomouc 1 2 621
1378. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 0
1379. Havel Jiří SC Testudo 1 469
1380. Kittler Honza YC LS Brno 1 1 876
1381. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 606
1382. Chalupský Tomáš YK CERE Plzeň 1 4 513
1383. Šoupal Miloslav 1 1 156
1384. MAIER Michael YCR Roudnice 1 10 331
1385. Bubanec Jaroslav ASK Lovosice 1 303
1386. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 915
1387. TRCKA MARTIN Baník Most 1 3 625
1388. Pinc Tomáš Baník Most 1 363
1389. Schrollová Eva YC Písek 1 374
1390. Kačírek Jan YC Kovářov 1 606
1391. Stachova Katerina Lokomotiva Plzeň 1 562
1392. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 1 686
1393. Heřmanová Jan Prazdroj Plzeň 1 101
1394. Sedláčková Nika Prazdroj Plzeň 1 168
1395. Michal Zbyněk YK CERE Plzeň 1 2 010
1396. Fero Koch YK CERE Plzeň 1 3 888
1397. Svab Tomas JK Staré Splavy 1 1 685
1398. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 881
1399. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 578
1400. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 1 101
1401. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 187
1401. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 187
1403. Muchová Karolína YC Doksy 1 101
1404. Malinová IWS Club Nechra 1 1 769
1405. Milfait Jiří 1 376
1406. Myška František 1 646
1407. Dymak Petr YC Vysoké Mýto 1 1 534
1408. Střítězský Pavel JO Litomyšl 1 1 870
1409. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 414
1410. Slama Ivo Jachtklub Brno 1 2 580
1411. Sláma Ivo Ing. Jachtklub Brno 1 964
1412. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 1 672
1413. Smutný Ladič Jachtklub Brno 1 5 276
1414. Schwarzová Markéta Jachtklub Brno 1 2 994
1415. BLATECKY David Jachtklub Brno 1 2 962
1416. Trenzová Karolina Jachtklub Brno 1 2 812
1417. Jerorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 721
1418. Chmel Vaclav YC Dvořiště-Lišov 1 3 200
1419. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 5 109
1420. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1421. Václav Pour Slavoj Hluboká 1 3 096
1422. Paružek Zdeněk JK Toušeň 1 1 958
1423. Sivý ml. Josef Slavoj Hluboká 1 3 784
1424. Hrdina Aleš YC Příbram 1 911
1425. Skalický Vlad LK Štěchovice 1 645
1426. Outrata Jiri JK Toušeň 1 1 679
1427. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 555
1428. Řezáč Vít TJ Solenice 1 574
1429. Šínová Alexandra ČYK 1 1 668
1430. Marvalová Eva ČYK 1 3 375
1431. Löwit Harry Císařská louka 1 226
1432. Jiří Soukup JK Královská 1 404
1433. Vávra Aleš JK Královská 1 453
1434. Pešta Jan JK Královská 1 101
1435. Richard Rakouš PS Eletrika 1 925
1436. Martin Švihlík YC RODOP 1 9 096
1437. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 864
1438. FENCLOVA VERONIKA YC Praha 12 1 6 835
1439. Fenclová Veronika YC Praha 12 1 8 537
1440. FENCLOVA Veronika YC Praha 12 1 3 513
1441. Johana Koranova YC Neratovice 1 3 051
1442. Kořanová Jája YC Neratovice 1 4 343
1443. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 1 764
1444. SENKYR Ivan YC Neratovice 1 1 170
1445. Kořanová Michaela YC Neratovice 1 1 412
1446. Martin Štikar SK Yachting Styl 1 5 483
1447. Švecová Hana SK Yachting Styl 1 505
1447. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 505
1447. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 505
1450. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 800
1451. Karas Tomáš YC Neratovice 1 2 994
1452. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 2 723
1453. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 400

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ