POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1446 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Fiala Petr YC Neratovice 17 81 664
2. Audy Dan Jachtklub Brno 17 79 330
3. Ondíková Petra ČYK 25 72 128
4. Ircing Pavel TJ Prostějov 19 66 451
5. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 61 770
6. Štrunc Jan YC Neratovice 11 59 421
7. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 58 099
8. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 54 461
9. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 53 905
10. Mrzílková Lenka YC Neratovice 14 53 798
11. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 52 529
12. Šmídová Petra KJ Těrlicko 23 51 977
13. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 15 51 622
14. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 51 333
15. Outrata Jiří JK Toušeň 12 47 562
16. Roček Roman YC Neratovice 11 46 788
17. Karas Tomáš Jachtklub Brno 15 45 656
18. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 44 312
19. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 44 098
20. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 43 831
21. Kotek Kamil JK Staré Splavy 16 43 006
22. Kořanová Johanka YC Neratovice 13 42 536
23. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 42 235
24. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 41 677
25. Fenclová Veronika YC Praha 12 9 40 679
26. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 40 456
27. Blatecký David Jachtklub Brno 16 40 143
28. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 398
29. Škoda Michal YC Neratovice 13 39 044
30. Kořan Petr YC Neratovice 12 39 025
31. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 39 011
32. Havel Filip YC Neratovice 12 38 953
33. Kubový Martin JK Toušeň 8 37 856
34. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 11 37 699
35. Knorrová Barbora VS Duchcov 21 37 681
36. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 37 634
37. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 36 590
38. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 16 36 557
39. Kamenský Radim YC Velké Dářko 9 35 956
40. Jan Stantejsky YC RODOP 2 35 814
40. Tomas Musil YC RODOP 2 35 814
42. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 35 812
43. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 14 35 703
44. Fučíkovský Jan JK Sokolov 15 35 654
45. Babický Roman JK Česká Lípa 10 35 029
46. Peterka Miroslav YC Neratovice 26 34 774
47. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 11 34 749
48. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 34 419
49. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 15 33 721
50. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 33 714
51. Adam Zdeněk VS Duchcov 12 33 137
52. Landkammerová Jana YC Neratovice 8 32 746
53. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 9 32 155
54. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 15 32 034
55. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 10 31 828
56. Starý Martin Slavoj Hluboká 17 31 621
57. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 31 328
58. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 17 31 148
59. Plecitý Martin JK Toušeň 8 30 634
60. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 30 278
61. Rozsypal Martin JK Olomouc 20 29 844
62. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 29 357
63. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 13 29 320
64. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 14 29 222
65. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 28 828
66. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 28 426
67. Tichánek Michael Sokol Palkovice 18 28 154
68. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 9 27 974
69. Zárubová Michaela JK Cheb 19 27 788
70. Kořanová Michaela YC Neratovice 12 27 600
71. Rybáček Josef YC Doksy 9 27 225
72. Slíva Jakub YC Nechranice 9 27 131
73. Drahorád Petr JK Cheb 13 26 870
74. Himmel Jiří YC Nechranice 8 26 662
75. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 26 629
76. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 25 854
77. Sláma Eduard Jachtklub Brno 15 25 753
78. Stránská Lucie VS Duchcov 17 25 663
79. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 25 564
80. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 25 283
81. Šínová Alexandra ČYK 17 24 993
82. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 24 892
82. Fanta Miroslav YC Markop FL 5 24 892
84. Martin Kubovy JK Toušeň 2 24 671
84. Roman Rocek YC Neratovice 2 24 671
86. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 8 24 213
87. Musil Tomáš YC RODOP 5 23 959
88. Čuláková Adéla YC Neratovice 13 23 553
89. Svozilová Hana Sokol Tovačov 9 23 417
90. Zíma Jakub ČWA 9 23 213
91. Utíkal Petr JK Olomouc 17 23 122
92. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 22 854
93. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 22 601
94. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 22 469
95. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 14 22 315
96. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 6 21 830
97. Fiala Petr YC Neratovice 3 21 659
98. Polidarová Marketa JK Cheb 14 21 648
99. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 13 21 638
100. Juřinová Petra YC LS Brno 12 21 572
101. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 552
102. Strejček Radim Sokol Palkovice 17 21 452
103. Vacula Martin JK Staré Splavy 11 21 333
104. Rott Jan JK Plzeň 8 21 228
105. Crháková Lenka Jachtklub Brno 10 21 226
106. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 21 193
107. Chudějová Hana YC Neratovice 14 20 937
108. Storch Petr Chemička Ústí 7 20 908
109. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 14 20 816
110. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 20 620
111. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 11 20 427
112. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 8 20 423
113. Lejhanec David YC Pardubice 9 20 294
114. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 20 124
115. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 19 933
116. Seidl Šimon YC LS Brno 8 19 762
116. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 19 762
118. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 19 522
119. Packová Kristýna KJ Těrlicko 13 19 247
120. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 6 18 565
121. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 18 562
122. Korvas Filip ČYK 19 18 551
123. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 18 510
124. Huková Tereza YC LS Brno 7 18 478
125. Gemperle Jiří ml. Sokol Dobřichovice 14 18 395
126. ŠKODA Jan Lokomotiva Plzeň 17 18 278
127. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 18 069
128. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 13 17 987
129. Šmídová Kateřina KJ Těrlicko 4 17 923
130. Lachner Vít YC Neratovice 8 17 902
131. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 17 898
132. Neumann Lukáš YC RODOP 7 17 778
133. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 17 760
134. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 17 469
135. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 381
136. Valouch Libor JK Olomouc 21 17 290
137. Novotný Václav JK Cheb 4 17 209
138. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 18 17 138
139. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 17 120
140. Pavel Winkler JK Toušeň 2 17 077
140. Petr Koran YC Neratovice 2 17 077
142. Novotný Vaclav JK Cheb 5 17 039
143. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 16 812
144. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 9 16 763
145. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 9 16 552
146. Novotný Štěpán JK Cheb 13 16 361
147. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 16 320
148. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 11 16 269
149. Staniek Michal KJ Těrlicko 12 16 133
150. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 16 124
151. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 16 062
152. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 16 000
153. Haubold Petr Delfín Jablonec 6 15 703
154. Štantejský Jan YC RODOP 3 15 682
155. Sivý Josef ml. Slavoj Hluboká 2 15 657
156. Sklenář Petr YC Neratovice 5 15 632
157. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 15 600
158. Kučera Petr TJ Rapid Brno 7 15 510
159. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 14 15 499
160. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 15 355
161. Petr Sklenar YC Neratovice 2 15 277
161. Petr Janacek YC LS Brno 2 15 277
163. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 15 270
164. Crháková Magda Jachtklub Brno 8 15 215
165. Hrubý Pavel ČWA 7 15 198
166. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 8 15 171
167. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 15 156
167. Sterba Igor YC Znojmo 6 15 156
169. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 15 111
170. Matějková Adéla VS Duchcov 17 14 624
171. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 14 526
172. Michael Maier YCR Roudnice 2 14 451
173. Kraus Jiří YC RODOP 4 14 217
173. Křížek David YC RODOP 4 14 217
173. Kulík Martin YC RODOP 4 14 217
176. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 14 116
177. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 14 069
178. Buchta Jan ALT FB 6 13 947
179. Winkler Pavel JK Toušeň 5 13 913
180. Tkadlec Viktor JK Toušeň 5 13 701
181. Lorenz Alan JK Česká Lípa 13 13 688
182. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 2 13 499
183. Navrátil Jan Sokol Tovačov 8 13 407
184. Rybáček Josef YC Doksy 2 13 396
184. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 13 396
186. Hrdina Patrik YC RODOP 5 13 363
187. Němec Vojtěch ČYK 9 13 360
188. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 11 13 315
189. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
189. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
191. Solík Jakub JK Česká Lípa 12 13 187
192. Škoda Vít YC Neratovice 12 13 146
193. Lacinová Alena YC Neratovice 11 13 117
194. Šmídová Petra KJ Těrlicko 2 13 071
195. Sehnal René YC SaS 5 13 050
196. Vašík Radim YC LS Brno 5 13 001
197. Burdová Michaela ČYK 12 12 966
198. Vinkl Petr YC Kladno 7 12 960
199. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 7 12 881
200. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 12 877
201. Valdhansová Klára ČYK 9 12 709
202. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 7 12 666
203. Skála Pavel JK Cheb 6 12 633
204. Daniel Jakub YC Neratovice 8 12 461
205. SMIDOVA Lenka YC Neratovice 1 12 365
206. Holý Ivo Baník Ostrava 7 12 300
207. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 10 12 271
208. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 12 186
209. Chlup Zdenek Jachtklub Brno 5 12 087
210. Maier Michael YCR Roudnice 2 12 057
211. Janderová Klára YC SaS 8 12 050
212. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 3 12 039
213. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 14 11 993
214. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 11 986
215. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 11 710
215. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 11 710
217. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 11 682
218. Sanková Lenka VS Duchcov 16 11 642
219. Švarc Roman JK Staré Splavy 9 11 618
220. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 8 11 581
221. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 414
222. Zaruba Marek JK Cheb 7 11 397
223. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 6 11 396
224. Vyplel Petr YK CERE Plzeň 2 11 358
225. Kala ing. Roman YC Doksy 4 11 247
226. Plecitý Marek JK Toušeň 9 11 234
227. Hájek Daniel YC CERE 12 11 079
228. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 8 11 068
229. Jaromír Hudeč YK CERE Plzeň 2 11 039
230. Martin Trcka Baník Most 2 11 003
231. Hálová Kateřina JK Toušeň 7 10 994
232. Vašík Martin YC LS Brno 8 10 946
233. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 920
234. Netík Pavel YC Velké Dářko 7 10 877
235. Cejnar Matyáš YC CERE 10 10 741
236. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 9 10 714
237. Čech Milan ČWA 5 10 675
238. Nováková Ludmila YC LS Brno 6 10 668
239. Kořanová Johana YC Neratovice 3 10 661
240. Janda Martin ASK Lovosice 11 10 654
241. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 639
242. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 5 10 632
243. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 10 623
244. Sivý Josef Slavoj Hluboká 8 10 567
245. Rešl Matěj VS Duchcov 11 10 500
246. Šárek Martin Sokol Palkovice 13 10 389
247. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 10 365
248. Hýža Jiří Ing. ju Jachtklub Brno 3 10 339
249. MAIER Michael YCR Roudnice 1 10 331
250. Vydra Petr TJ Rapid Brno 6 10 316
251. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 10 307
252. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 10 301
253. Horáček Marek LS Kroměříž 16 10 241
254. Šilhavý Martin ČYK 6 10 237
255. Jakoubková Dita YC Říčany 3 10 210
256. Záruba Libor YC Kladno 3 10 174
256. Voskovec Filip YC Kladno 3 10 174
258. Kozelská Markéta YC CERE 4 10 142
259. Fučíkovský Jan JK Sokolov 3 10 094
260. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 10 075
261. Audy Dan Jachtklub Brno 2 10 004
262. Klement Pavel YC RODOP 3 9 999
263. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 9 938
264. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 9 933
265. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 9 923
266. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 5 9 829
267. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 9 761
268. Altmann Tomáš Slavia VŠ Plzeň 8 9 728
269. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 9 697
270. Ondíková Petra ČYK 3 9 506
271. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 9 458
272. Kopřiva Luděk VS Duchcov 4 9 361
273. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 9 9 301
274. Ircing Pavel TJ Prostějov 2 9 275
275. Gebhart Zdenek JK Cheb 4 9 180
276. Stará Jitka Slavoj Hluboká 12 9 149
277. Martin Švihlík YC RODOP 1 9 096
277. Martin Kulík YC RODOP 1 9 096
277. Tomáš Musil YC RODOP 1 9 096
277. Lukáš Neumann YC RODOP 1 9 096
277. David Křížek YC RODOP 1 9 096
277. František Švík YC RODOP 1 9 096
283. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 070
284. Bilík Jan YC Neratovice 10 9 004
285. Jakub Havelka ČYK 2 8 858
286. Strunc Jan (NM,OR,RY) YC Neratovice 1 8 819
287. Kittler Jan YC LS Brno 5 8 815
288. Liška Jiří YK CERE Plzeň 2 8 768
289. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 8 705
290. Kruml František YC Markop FL 4 8 676
291. Antel Vladimír LS Kroměříž 15 8 671
292. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 6 8 663
293. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 2 8 623
294. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 8 617
295. Huk Václav YC LS Brno 7 8 613
296. Fenclová Veronika YC Praha 12 1 8 537
297. Čajčík Karel YC Pardubice 11 8 470
298. Luděk Sejkora YC Markop FL 3 8 443
298. Miroslav Fanta YC Markop FL 3 8 443
300. Koch Fero YK CERE Plzeň 2 8 395
301. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 8 378
302. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 8 368
303. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 8 247
304. Gebhart Zdeněk JK Cheb 6 8 223
305. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 8 213
306. Vít Ladislav JK Plzeň 12 8 149
307. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 5 8 108
308. Utíkal Petr JK Olomouc 4 8 054
309. Moucha Pavel YC Doksy 8 8 033
310. Hartmann Pavel ČWA 8 7 981
311. Cejnar Lukáš YC CERE 10 7 958
312. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 7 924
313. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 7 881
314. Ručková Lenka Sokol Palkovice 4 7 864
315. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 7 836
316. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 2 7 827
316. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 7 827
318. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 7 820
319. Cutra Jan YC DIM Bezdrev 1 7 808
320. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 7 734
321. Václavová Inna YK CERE Plzeň 3 7 702
322. Mrzilkova Lenka YC Neratovice 2 7 694
322. Koranova Johanka YC Neratovice 2 7 694
324. Jakub Kozelský YC Markop FL 2 7 639
325. Hendrych Václav YC Doksy 6 7 634
326. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 626
327. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 6 7 604
328. Nápravníková Barbora ČYK 6 7 588
329. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 12 7 579
330. Horník Lukáš ČYK 4 7 430
331. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 7 382
332. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 374
333. Šindelka Václav Baník Ostrava 12 7 329
333. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 14 7 329
335. Janáček Petr YC LS Brno 2 7 311
336. Jakub Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
336. Ladislav Smutný Jachtklub Brno 1 7 290
336. Tomáš Karas Jachtklub Brno 1 7 290
336. Jan Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
336. Petr Novák YC LS Brno 1 7 290
341. Rudolf Lidařík YC LS Brno 2 7 248
342. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 7 235
343. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 7 232
344. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 3 7 227
345. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 218
346. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 3 7 203
347. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 7 126
347. Gebhartová Barbora JK Cheb 8 7 126
349. Vaculka Patrik YC LS Brno 7 7 106
350. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 4 7 075
351. Zdeněk Kacálek YC Markop FL 2 7 037
352. Pšeidl Pavel YC SaS 4 7 014
353. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 7 010
354. Marečková Renata YC Markop FL 4 7 008
355. Kadlec Martin YC Příbram 2 6 986
356. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 6 975
357. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 6 947
358. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 6 860
359. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 11 6 857
360. FENCLOVA VERONIKA YC Praha 12 1 6 835
361. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 11 6 810
362. Valhausová Klára ČYK 4 6 805
363. Marián Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 786
364. Knettig Martin Jachtklub Brno 1 6 781
365. Marval Jan T. J. Sokol Vrané II 7 6 700
366. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 6 668
367. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 6 650
368. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 6 614
369. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 3 6 573
370. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 567
371. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 9 6 555
372. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 4 6 554
373. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 6 553
374. Zuzana Červenková YK CERE Plzeň 1 6 526
375. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 497
376. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 5 6 478
377. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 6 474
378. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 6 427
379. Král Karel JK Sokolov 10 6 376
380. Brázdová Petra YC Pardubice 8 6 359
381. Blatecky David Jachtklub Brno 4 6 322
382. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 6 302
383. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 4 6 267
384. Sivá Helena Slavoj Hluboká 3 6 242
384. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 6 242
386. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 6 236
387. Trčka Martin Baník Most 1 6 233
388. Frohlich Denis YC Kladno 5 6 216
389. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 9 6 213
390. Plecity Martin JK Toušeň 2 6 204
391. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 4 6 202
392. Hron Petr PS Eletrika 8 6 192
393. Skoda Michal YC Neratovice 2 6 189
394. Štrunc Ján YC Neratovice 1 6 183
395. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 2 6 175
396. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 160
397. Bláha Martin JK Plzeň 9 6 128
398. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 6 117
399. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 6 106
400. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 6 057
401. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 6 052
402. Sladký Martin YC RODOP 3 6 030
403. Ručka Martin Sokol Palkovice 4 6 017
404. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 6 000
405. Cejnar Tomáš YC CERE 11 5 989
406. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 5 953
407. Roček Romon YC Neratovice 1 5 925
408. Ondrej Bobek Baník Ostrava 1 5 887
408. Pavel Bobek Baník Ostrava 1 5 887
410. Cvachová Adéla Spartak Modřany 12 5 840
411. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 5 777
412. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 764
413. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 5 763
414. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 5 731
415. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 5 717
415. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 717
415. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 5 717
418. DRAHORAD Petr JK Cheb 1 5 702
419. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 5 687
420. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 5 672
421. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 5 634
422. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 5 633
422. Hendrych Václav YC Doksy 2 5 633
424. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 5 631
425. Rybacek Josef YC Doksy 2 5 614
426. Havel Filip YC Neratovice 2 5 604
427. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 600
428. Plecity Martin JK Toušeň 2 5 596
429. Hanuš Daniel YC Pardubice 5 5 576
430. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 574
431. Lindová Karolína YC Kladno 6 5 542
432. Novák René Sokol Palkovice 3 5 528
433. Jablonský Dan YK CERE Plzeň 2 5 525
433. Pěč Petr YK CERE Plzeň 2 5 525
433. Liška Jirka YK CERE Plzeň 2 5 525
436. Podhovec Štefan YC Kladno 1 5 505
437. Martin Štikar SK Yachting Styl 1 5 483
437. Marek Šmíd SK Yachting Styl 1 5 483
439. Soukupová Karolína JK Královská 3 5 443
440. Kantor František YC LS Brno 5 5 426
441. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 9 5 325
442. Strach Václav Lokomotiva Plzeň 5 5 302
443. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 5 301
444. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 5 286
445. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 9 5 276
445. Čagan Marťas Jachtklub Brno 1 5 276
445. Smutný Ladič Jachtklub Brno 1 5 276
448. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 1 5 275
449. Jan Cutka YC DIM Bezdrev 1 5 236
450. Cintl Václav ml. JK Česká Lípa 2 5 225
451. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 5 200
452. Outrata Jiri JK Toušeň 1 5 161
453. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 5 150
454. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 5 109
455. Veronika Fenclova YC Praha 12 1 5 106
456. Storchová Lucie Chemička Ústí 3 5 068
457. Záruba Marek JK Cheb 5 5 050
458. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 9 4 993
459. Konopík Pavel Jachtklub Brno 5 4 986
460. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 9 4 945
461. Šára Marek JK Staré Splavy 7 4 941
462. Jackel Josef YC Kladno 6 4 929
463. Skala Pavel JK Cheb 4 4 884
464. Pec Peter YK CERE Plzeň 1 4 880
465. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 875
465. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 875
467. Smidova Katarina Kateřina KJ Těrlicko 1 4 849
468. Vacula Karel YC Znojmo 7 4 844
469. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 4 800
469. Stránská Lucie VS Duchcov 1 4 800
469. Sehnal Renek YC SaS 1 4 800
469. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 4 800
469. Rocek Roman YC Neratovice 1 4 800
469. Nápravníková Barbora ČYK 1 4 800
469. Kotek Michal YC Markop FL 1 4 800
469. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 4 800
477. Babicky Roman JK Česká Lípa 1 4 792
478. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 5 4 780
479. Vinkl Daniel YC Kladno 4 4 765
480. Nápravník Jakub ČYK 6 4 710
481. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 4 697
481. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 4 697
483. Seidl Šimon YC LS Brno 2 4 695
484. Petr Fiala YC Neratovice 1 4 685
485. Mendikova Tereza JK Staré Splavy 1 4 647
486. Muller Zdenek ASK Lovosice 3 4 615
487. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 4 611
488. Chasák Otakar YC Říčany 2 4 602
489. Sivý Josef st. Slavoj Hluboká 4 4 595
490. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 4 574
491. Kučera jun. Petr TJ Rapid Brno 1 4 570
492. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 3 4 554
493. Chyťová Marcela YC LS Brno 3 4 552
494. Šírek Martin Sokol Palkovice 6 4 547
495. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 4 542
496. Chalupský Tomáš YK CERE Plzeň 1 4 513
497. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 4 4 488
498. Hron Petr PS Eletrika 4 4 460
499. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 4 431
500. Martin Pospíšil Jachtklub Brno 1 4 427
500. Ladislav Hyrš JK Ostrava Poruba 1 4 427
502. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 5 4 422
503. Maršík Karel Chemička Ústí 5 4 417
504. Hruby Karel Jachtklub Brno 3 4 401
505. Karáčo Tom Jachtklub Brno 1 4 396
505. Zelený David SK Yachting Styl 1 4 396
505. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 4 396
505. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 1 4 396
505. Švec Petr SK Yachting Styl 1 4 396
510. Trcka Martin Baník Most 1 4 374
511. Kořanová Jája YC Neratovice 1 4 343
511. Mrzíková Lenka YC Neratovice 1 4 343
513. Fišer Roman JK Královská 4 4 331
514. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 313
515. Starý Martin Slavoj Hluboká 2 4 300
516. Cintl Vaclav JK Česká Lípa 2 4 294
517. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 286
518. Lipenský Martin 3 4 272
519. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 4 268
520. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 4 255
521. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 4 234
522. Bartošek Petr YC Znojmo 6 4 223
523. Švík František YC RODOP 1 4 218
523. Myslík Jan YC RODOP 1 4 218
525. Broul Stanislav Delfín Jablonec 7 4 217
526. Vyplet Petr YK CERE Plzeň 3 4 215
527. Podhorec Štefan YC Kladno 6 4 167
528. MArtina Koutna YC Bystrc Brno 1 4 145
529. Staněk Jan YC Doksy 8 4 139
530. Beneš Vlasta Vodní stavby Pha 2 4 127
531. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 4 112
532. Radek Smetana Lokomotiva Plzeň 1 4 105
532. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 4 105
534. Diviš Karel YC Doksy 1 4 050
535. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 4 037
536. Janda Martin ASK Lovosice 2 4 020
537. Sklenař Petr YC Neratovice 1 4 016
537. Fanta Mirek YC LS Brno 1 4 016
539. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 4 015
540. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 4 012
541. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 974
542. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 3 961
543. Bekrová Gabriela Sokol Tovačov 3 3 955
544. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 952
545. Prochazka Zdenek ASK Lovosice 3 3 950
546. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 3 947
547. Soukal Miroslav YC Neratovice 1 3 942
548. Kramář Jiří JK Česká Lípa 9 3 934
549. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 3 913
550. Milos Václav YK CERE Plzeň 1 3 888
550. Fero Koch YK CERE Plzeň 1 3 888
550. Petr Pěč YK CERE Plzeň 1 3 888
553. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 3 866
554. Rudolf Lidarik YC LS Brno 1 3 856
555. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 3 850
556. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 3 843
557. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 834
558. Janáček Martin YC LS Brno 1 3 784
558. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 784
558. Sivý ml. Josef Slavoj Hluboká 1 3 784
558. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 784
562. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 3 782
563. Novotný Antonín TJ Rapid Brno 5 3 776
564. Vaidisova Katerina JK Sokolov 3 3 770
565. Cirh Václav JK Česká Lípa 1 3 743
566. Verner Jarda JK Toušeň 1 3 741
566. Kvasník Milan YC Neratovice 1 3 741
568. Preibischová Monika 2 3 740
569. Lejhanec David YC Pardubice 1 3 680
570. Milan Struha YC Neratovice 1 3 677
570. Ivan Šenkýř YC Neratovice 1 3 677
570. Jan Štrunc YC Neratovice 1 3 677
570. Libor Procházka YC Neratovice 1 3 677
570. Jan Struha YC Neratovice 1 3 677
575. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 657
576. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 5 3 640
577. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 636
578. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 3 631
579. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 9 3 628
580. Krejčiřík Jan YC LS Brno 2 3 626
581. TRCKA MARTIN Baník Most 1 3 625
582. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 3 622
583. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 3 618
584. Michal Šára Sokol Dobřichovice 1 3 604
585. Kupská Markéta YC LS Brno 6 3 569
586. Krásný Petr Jachtklub Brno 5 3 554
587. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 3 544
587. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 544
589. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 6 3 543
590. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 3 541
591. Miloš Václav YK CERE Plzeň 1 3 515
591. Tomáš Chlapec YK CERE Plzeň 1 3 515
593. FENCLOVA Veronika YC Praha 12 1 3 513
594. Handl Erich YC Kladno 6 3 511
595. Zárubová Michaela JK Cheb 2 3 494
596. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 3 3 481
597. Soldát Martin YC SaS 1 3 469
597. Mayerbergrová Ilona YC LS Brno 1 3 469
599. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 3 466
600. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 3 457
600. Švarc Roman JK Staré Splavy 2 3 457
602. Homola Michal ČYK 8 3 456
603. Kynčl Jan LK Štěchovice 3 3 453
604. Fantová Kateřina YC LS Brno 2 3 445
605. Hiršnál Jan JK Česká Lípa 1 3 443
606. Polidarová Markéta JK Cheb 3 3 437
607. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 3 435
608. Kovář František MEZ VSETÍN 4 3 434
609. Češka Jiří YC Kovářov 3 3 418
609. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 3 418
611. Novák Adam Sokol Dobřichovice 8 3 410
612. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 7 3 401
613. Cintl Václav st. JK Česká Lípa 3 3 400
613. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 2 3 400
615. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 3 391
616. Fišer Michal ČYK 1 3 375
616. Batěk Vladimír ČYK 1 3 375
616. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 375
616. Bezucha Tomáš ČYK 1 3 375
616. Marvalová Eva ČYK 1 3 375
621. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 3 374
622. Buchta Václav KJ Těrlicko 1 3 370
622. Vlastimil Lasztowka KJ Těrlicko 1 3 370
622. Ivan Běhunčík KJ Těrlicko 1 3 370
625. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 3 366
626. Opletal Ladislav JK Olomouc 4 3 308
627. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 3 3 304
628. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 3 277
629. Martin Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
629. Zbynek Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
631. Paruzek Zdenek JK Toušeň 2 3 240
632. Šuláková Adéla YC Neratovice 1 3 236
632. Koranova Michaela YC Neratovice 1 3 236
634. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 3 217
635. CUTKA JAN YC DIM Bezdrev 1 3 216
636. Seidl Simon YC LS Brno 2 3 213
636. Vodacek Tomas YC LS Brno 2 3 213
638. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 211
639. Moucha Pavel YC Doksy 2 3 206
640. Háma Martin YC Doksy 2 3 204
641. Benada Michal YC Pardubice 1 3 200
641. Chmel Vaclav YC Dvořiště-Lišov 1 3 200
641. Štorch Petr Chemička Ústí 1 3 200
644. Netopilík Zdenek JK Sokolov 3 3 199
645. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 5 3 184
645. Bachtík Lukáš YC CERE 6 3 184
647. Koranova Michaela YC Neratovice 2 3 179
647. Culakova Adela YC Neratovice 2 3 179
649. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 2 3 177
649. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 3 177
651. Přidal Radim JK Prostějov 3 3 168
652. Čermáková Eva JK Toušeň 2 3 120
653. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 3 119
654. František Svatoš TJ Jiskra Třeboň 1 3 096
654. Emil Kuš Slavoj Hluboká 1 3 096
654. Václav Pour Slavoj Hluboká 1 3 096
657. Sinova Alexandra ČYK 2 3 090
658. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 3 073
659. Hejna Jan Baník Ostrava 3 3 065
659. Lipový Vladimír Baník Ostrava 3 3 065
661. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 4 3 058
662. Šesták Vaclav YC DIM Bezdrev 1 3 055
663. Johana Koranova YC Neratovice 1 3 051
663. Lenka Mrzílková YC Neratovice 1 3 051
665. Šmídová Božena YC Neratovice 5 3 036
666. Marie Krausová YK CERE Plzeň 1 3 031
666. Miriam Jančušková YK CERE Plzeň 1 3 031
666. Václavková Inna YK CERE Plzeň 1 3 031
666. Filip Václav YK CERE Plzeň 1 3 031
666. Lucia Končeková YK CERE Plzeň 1 3 031
671. Jegorovová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 3 029
672. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 3 018
673. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 015
674. Richter Zdeněk YC Doksy 1 3 012
675. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 3 010
676. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 3 007
677. Tóth Martin ČWA 2 3 000
678. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 2 996
679. Audy Petr Jachtklub Brno 6 2 995
680. Schwarzová Markéta Jachtklub Brno 1 2 994
680. Karas Tomáš YC Neratovice 1 2 994
680. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 994
680. Havelka Jakub ČYK 1 2 994
680. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 994
680. Kozelská Markéta YC CERE 1 2 994
680. Svozilová Hana Sokol Tovačov 1 2 994
687. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 2 980
688. Jakub Napravnik ČYK 1 2 979
688. Milan Jeništa Sokol Dobřichovice 1 2 979
690. Rečka Jiří 4 2 978
691. BLATECKY David Jachtklub Brno 1 2 962
692. Hrnčál Milan YC Pardubice 8 2 960
693. Novotny Jiri ASK Lovosice 2 2 933
694. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 2 926
695. Lejhanec Jiří ing. YC Pardubice 1 2 918
696. Polák Jiří VS Duchcov 2 2 914
696. Riedel Ota VS Duchcov 2 2 914
698. Sluka Milan YK CERE Plzeň 1 2 891
698. Baláš Pavel YK CERE Plzeň 1 2 891
698. Horák Jaroslav YK CERE Plzeň 1 2 891
698. Petr Oupický YK CERE Plzeň 1 2 891
698. Jakeš Martin YK CERE Plzeň 1 2 891
698. Kříž Radislav YK CERE Plzeň 1 2 891
704. Altman Jiří Císařská louka 3 2 890
705. Jelínek Petr YK CERE Plzeň 1 2 887
705. Liška Martin YK CERE Plzeň 1 2 887
705. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 2 887
708. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 873
709. Rotter Arnošt JK Olomouc 4 2 864
710. Miloslav Pokorný YC Doksy 1 2 847
710. Martin Háma YC Doksy 1 2 847
710. Zdeněk Dražil YC Doksy 1 2 847
713. Škoda Michal YC Neratovice 1 2 838
713. Tkadlec Viki JK Toušeň 1 2 838
713. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 2 838
716. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 828
717. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 2 812
717. Trenzová Karolina Jachtklub Brno 1 2 812
717. Šidýlek Jiri Bohemia Poděbrady 1 2 812
717. Sindylkova Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 812
717. Jean-Baptiste Janča YC LS Brno 1 2 812
722. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 810
723. Lambl Vojtech YC Neratovice 2 2 806
724. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 9 2 797
725. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 8 2 785
725. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 2 785
727. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 6 2 774
727. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 8 2 774
729. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 2 770
730. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 759
731. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 2 2 736
732. Soukup Aleš VS Duchcov 5 2 729
733. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 728
734. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 2 723
734. Jan Kratky Slavoj Hluboká 1 2 723
736. Riedel Michal VS Duchcov 3 2 716
737. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 708
738. Mayerberg Ivo Jachtklub Brno 1 2 702
738. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 2 702
740. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 2 685
741. Zimák Petr LS Kroměříž 4 2 673
742. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 8 2 666
743. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 661
743. Novotný Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 661
745. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 638
746. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 2 624
747. Radim Přidal JK Prostějov 1 2 621
747. Petr Utíkal JK Olomouc 1 2 621
749. SOUKUPOVÁ Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 2 619
750. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 2 614
751. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 610
752. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 2 600
753. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 3 2 598
754. Guryča Jan YC CERE 5 2 594
755. Grunzwbik Stanislav YC Říčany 1 2 592
756. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 584
757. Lála Miroslav Chemička Ústí 4 2 582
757. Porada Henrich Chemička Ústí 4 2 582
759. Slama Ivo Jachtklub Brno 1 2 580
760. Blatecký Pat Jachtklub Brno 1 2 556
761. Huk Václav YC LS Brno 2 2 541
762. Lux Arnulf ASK Lovosice 4 2 535
763. Pilařová Tereza JK Sokolov 5 2 524
764. Waas František Lokomotiva Plzeň 5 2 507
765. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 506
766. Malina Eduard WS Nechranice 3 2 496
767. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 495
768. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 2 457
769. Smolka Milan Sokol Palkovice 4 2 454
770. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 2 452
771. Kocián Pavel YC Krnov 2 2 446
772. Jelínek Jakub Slavia VŠ Plzeň 4 2 441
773. Landkammer Jan YC Neratovice 2 2 437
774. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 2 430
775. Beranek Ivo ASK Lovosice 2 2 429
776. Monika Preibischova 1 2 426
777. CHLUP Zdenek Jachtklub Brno 1 2 412
777. Jan Chalupa Sokol Palkovice 1 2 412
777. Tichánek Michael Sokol Palkovice 1 2 412
777. Kateřina Chalupová Baník Ostrava 1 2 412
777. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 2 412
777. Alexandr Pacek KJ Těrlicko 1 2 412
777. Jiří Šmíd KJ Těrlicko 1 2 412
777. Sehnal Libor YC SaS 1 2 412
777. Ďásek František JK Cheb 4 2 412
777. Jan Hejna Baník Ostrava 1 2 412
777. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 2 412
777. Jana Šmídová KJ Těrlicko 1 2 412
789. Štefan Petr T. J. Sokol Vrané II 4 2 402
790. Ircin Pavel TJ Prostějov 1 2 400
791. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 398
792. Kmonicek Jiri YC Pardubice 1 2 383
793. Koskuba David Prazdroj Plzeň 4 2 367
794. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 366
795. Mendik Jan JK Staré Splavy 2 2 362
796. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 2 2 340
797. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 2 2 333
798. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 2 326
799. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 2 312
799. Drahorad Petr JK Cheb 1 2 312
801. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 305
802. Brázdová Petra YC Pardubice 2 2 295
803. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 277
804. Čajčík Karel YC Pardubice 2 2 274
805. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 2 273
805. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 2 273
807. Vacula Karel YC Znojmo 6 2 265
808. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 2 260
809. Čondl Pavel Baník Most 6 2 251
810. Petr Drahorád JK Cheb 1 2 245
811. Ovčička Josef YC Příbram 1 2 244
812. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 2 2 240
813. Laštovka Milan JK Plzeň 5 2 239
813. Smutna Veronika JK Staré Splavy 1 2 239
815. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 230
816. Karel Hrubý Jachtklub Brno 1 2 219
817. Kucera Petr jun TJ Rapid Brno 1 2 217
818. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 3 2 205
819. Bartosek Petr YC Znojmo 1 2 199
820. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 191
821. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 3 2 178
822. Kuhnl Šimon ČYK 3 2 170
823. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 161
824. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 2 2 144
824. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 5 2 144
826. TRCKA Martin Baník Most 1 2 118
827. Zaruba Marek JK Cheb 1 2 110
828. Dostálová Petra JK Staré Splavy 1 2 109
829. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 2 099
830. Hotový Karel Baník Most 8 2 091
831. Prochazka Libor ASK Lovosice 2 2 085
832. Hejnová Radka Baník Ostrava 2 2 077
833. Pelikán Martin TJ Rapid Brno 3 2 070
834. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 2 2 065
835. Kuehnl Šimon ČYK 5 2 064
836. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 063
837. Vacula Libor JK Staré Splavy 1 2 034
837. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 6 2 034
839. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 2 032
840. Solik Jakub JK Česká Lípa 2 2 028
841. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 2 011
842. Michal Zbyněk YK CERE Plzeň 1 2 010
842. Kacáková Petra YC Nové Sedlo 1 2 010
842. Hes Patrik YK CERE Plzeň 1 2 010
845. Lindová Kateřina YC Kladno 2 2 002
846. Malinová Míma IWS Club Nechra 2 1 998
847. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 1 996
847. Cerny Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 996
847. Lehečka Zdeněk jn. JK Olomouc 1 1 996
850. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 1 987
851. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 3 1 982
852. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 1 967
853. Paružek Zdeněk JK Toušeň 1 1 958
853. Hálová Kateřina JK Toušeň 1 1 958
855. Vacula Jan YC Znojmo 5 1 954
856. Vacková Danuše TJ Solenice 5 1 951
857. Lejhanecc David YC Pardubice 1 1 940
858. Pšeidl Pavel YC SaS 1 1 937
858. Rychtář Jaromír JK Staré Splavy 1 1 937
858. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 937
861. Valík Tomáš YC Krnov 2 1 936
862. Jakoubek Milan JK Královská 2 1 932
863. CERNY Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 923
864. Polidarová Marketa JK Cheb 1 1 908
865. Peštová Zuzana YC Neratovice 2 1 885
866. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 1 883
867. Prchal Pavel ČYK 2 1 881
868. Čondl Petr Baník Most 8 1 880
869. Kittler Honza YC LS Brno 1 1 876
870. Střítězský Pavel JO Litomyšl 1 1 870
870. Sedláček Jiří JO Litomyšl 1 1 870
870. Sedláček Miroslav JO Litomyšl 1 1 870
870. Vomáčka Josef JO Litomyšl 1 1 870
870. Vomáčka Martin JO Litomyšl 1 1 870
875. Korbová Helena JK Olomouc 6 1 858
876. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 1 852
877. Petr Hron PS Eletrika 2 1 850
878. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 1 843
879. Mouchová Karlolína YC Doksy 2 1 838
880. Horký Jan ČYK 3 1 832
881. Skalický Vladimír LK Štěchovice 2 1 819
881. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 3 1 819
883. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 814
884. Fetterle David YC Znojmo 3 1 801
885. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 1 1 789
886. Lichý Lukáš 1 1 774
887. Malinová IWS Club Nechra 1 1 769
888. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 1 764
889. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 1 762
890. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 1 760
891. Peterka Mirek YC Neratovice 2 1 758
892. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 3 1 747
893. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 742
894. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 737
895. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 735
896. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 734
896. Sachl Zdenek VS Duchcov 1 1 734
896. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 734
899. Havel Jiří SC Testudo 3 1 728
900. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 727
901. Jiranová Veronika JK Plzeň 5 1 718
902. Ivan Jedlička ČYK 1 1 713
903. Brabec Jan YC Pardubice 2 1 709
904. Aknai Tomáš Baník Ostrava 3 1 693
904. Sojková Kateřina Baník Ostrava 3 1 693
906. Monika Mikešová YK CERE Plzeň 1 1 692
906. Maria Krausová YK CERE Plzeň 1 1 692
908. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 687
909. Svab Tomas JK Staré Splavy 1 1 685
910. Dastych Petr ASK Lovosice 1 1 683
910. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
910. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
913. Outrata Jiri JK Toušeň 1 1 679
914. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 3 1 673
915. Šínová Alexandra ČYK 1 1 668
916. Nosková Zdena TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
917. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 1 663
917. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
919. Chodura Leopold ČYK 3 1 661
920. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 1 656
921. Kuřava Jakub Baník Ostrava 2 1 653
922. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 649
923. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 1 634
924. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 3 1 629
924. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 1 629
926. Hudec Jaromír YK CERE Plzeň 3 1 625
927. Gruser Přemysl ASK Lovosice 1 1 608
927. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 1 608
927. Pavel Lederer JK Královská 1 1 608
930. Ouška Miroslav Chemička Ústí 1 1 600
930. Štěch Stanislav JK Královská 1 1 600
930. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
933. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 593
934. Halova Katerina JK Toušeň 1 1 583
935. Hykrpova Eliška Jachtklub Brno 1 1 579
936. Toth Martin ČWA 2 1 578
937. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 574
938. Tomáš Valík YC Krnov 1 1 564
939. Novotný Alexej ČWA 1 1 559
940. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 1 556
941. Tomas Vaidis JK Sokolov 1 1 555
942. Kopecký Filip JK Plzeň 4 1 551
943. Venzarová Věra YC Pardubice 4 1 537
944. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 534
944. Dymak Petr YC Vysoké Mýto 1 1 534
946. VAIDISOVA Katerina JK Sokolov 1 1 515
947. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 1 513
948. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 1 511
948. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 1 511
950. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 507
951. Krejča Filip JK Olomouc 6 1 504
952. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 497
953. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 474
954. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 471
954. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 471
956. Sedláček Pavel Slavoj Hluboká 2 1 458
957. Polidar Martin JK Cheb 6 1 450
958. Kucera Petr TJ Rapid Brno 1 1 441
959. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 1 431
960. Ocelková Jindřiška ČYK 4 1 428
961. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 1 414
961. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 414
963. Kořanová Michaela YC Neratovice 1 1 412
963. Čulíková Adela YC Neratovice 1 1 412
963. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 1 412
966. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 2 1 409
967. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 1 408
968. Hrnčál Milan YC Pardubice 3 1 407
968. Grusev Přemysl ASK Lovosice 1 1 407
968. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 407
971. Malínová Míma IWS Club Nechra 1 1 404
972. Podzimek Antonín ČYK 3 1 403
973. Dyčka Jiří YC Krnov 3 1 398
974. Hendrych Vaclav YC Doksy 1 1 395
975. Piňos Jiří TJ Prostějov 3 1 384
976. Bobek Ondra Baník Ostrava 1 1 376
977. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 369
978. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 3 1 367
979. Moucha3 Pavel YC Doksy 2 1 358
980. Švec Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 356
980. Němec Vojtěch ČYK 1 1 356
980. Korvas Filip ČYK 1 1 356
983. Aleš Hrdina YC Příbram 3 1 350
984. SMETANA Radek Lokomotiva Plzeň 1 1 342
985. Chudějová Hana YC Neratovice 1 1 333
985. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 1 333
987. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 3 1 320
988. Gaba Ondra YC Krnov 3 1 312
988. Vlačiha Josef JK Královská 3 1 312
990. Štěrba Igor YC Znojmo 2 1 309
991. Ott Vítězslav YC Znojmo 3 1 307
992. Strambach Ladislav Sokol Mohelnice 1 1 304
993. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 280
994. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 277
994. Výška Tom Prazdroj Plzeň 1 1 277
996. Orzech Richard Jachtklub Brno 1 1 272
997. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 260
998. Brázda Lukáš YC Pardubice 3 1 242
999. Koubek st. Miroslav WS Nechranice 1 1 241
1000. Hájek Libor JK Cheb 4 1 231
1001. Malinova' Michaela IWS Club Nechra 1 1 212
1002. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 1 209
1003. Ott Stanislav YC Znojmo 2 1 206
1004. Koubek Miroslav WS Nechranice 3 1 205
1005. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 1 200
1006. Zobac Jakub JK Staré Splavy 1 1 197
1007. Dostálová Žaneta YC Pardubice 2 1 194
1008. Kittler Jan YC LS Brno 1 1 187
1008. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1008. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 1 1 187
1008. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
1008. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 187
1008. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 187
1014. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 1 177
1015. Chaloupka Jiří Baník Most 3 1 176
1016. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 1 173
1017. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 2 1 172
1017. John Vladimír ASK Lovosice 2 1 172
1019. SENKYR Ivan YC Neratovice 1 1 170
1020. Šoupal Miloslav 1 1 156
1020. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 1 156
1020. Cvan Martin YC LS Brno 2 1 156
1020. Žakovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 1 156
1024. Škoda Vit YC Neratovice 1 1 139
1025. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 1 137
1025. Celá Barbora YC Znojmo 3 1 137
1025. Koutsky Antonin ASK Lovosice 2 1 137
1028. Krausová Marie YK CERE Plzeň 1 1 130
1028. Jančušková Miriam YK CERE Plzeň 1 1 130
1028. Kontšeková Lucia YK CERE Plzeň 1 1 130
1028. Gluchová Maria YK CERE Plzeň 1 1 130
1032. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 122
1033. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 5 1 111
1034. Kalná Václav YC LS Brno 1 1 108
1034. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 1 108
1036. Brázda Lukáš YC Pardubice 2 1 107
1037. Šímová Petra JK Černá v Pošumaví 1 1 101
1038. Cvach Marek Spartak Modřany 2 1 099
1039. Bezděk David Jachtklub Brno 5 1 091
1040. Snopek Karel T. J. Sokol Vrané II 5 1 089
1041. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 084
1042. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 081
1043. Paruzek Jiri JK Toušeň 2 1 075
1044. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 1 070
1045. Kučera st. Petr TJ Rapid Brno 1 1 069
1045. Hodacova Veronika YC Pardubice 1 1 069
1045. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 1 069
1045. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 069
1049. Lehečka Milan JK Olomouc 4 1 066
1050. Neaton Oregel JK Královská 1 1 055
1050. Soukupová K. JK Královská 1 1 055
1052. Procházka Eduard YC Znojmo 1 1 054
1053. Josef Ovčička YC Příbram 3 1 049
1054. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 1 048
1055. Rešl Matěj VS Duchcov 1 1 045
1056. Škoda Vít YC Neratovice 1 1 043
1057. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 1 041
1058. Vajsochová Nikola TJ Solenice 2 1 034
1059. Vich Ondra Sokol Dobřichovice 1 1 032
1060. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 1 010
1061. Hulínský Martin ČWA 1 1 009
1062. Tichý Jonáš YC LS Brno 1 1 003
1062. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 1 003
1062. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 1 003
1065. Novotny Jiri ASK Lovosice 1 998
1065. Kušl Emil Slavoj Hluboká 1 998
1067. Ručková Lenka Sokol Palkovice 1 993
1067. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 1 993
1069. Drahorád Petr JK Cheb 1 990
1070. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 989
1071. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 4 987
1072. Vít Lachner YC Neratovice 1 980
1073. Chudejova Hana YC Neratovice 1 978
1074. Míma Malinová IWS Club Nechra 1 973
1075. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 969
1076. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 967
1077. Sláma Ivo Ing. Jachtklub Brno 1 964
1078. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 2 963
1079. Heneš David JK Olomouc 1 962
1080. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 957
1080. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 4 957
1082. Petra Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1082. Martina Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
1084. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 3 952
1085. Hanuš Daniel YC Pardubice 2 951
1086. Tobolka Miroslav TJ Jiskra Třeboň 2 950
1087. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 949
1088. Fišer Roman JK Královská 1 946
1088. Brezíková Bára Prazdroj Plzeň 1 946
1090. Ehl Roman Lanškroun VS 1 938
1091. Jeřábek Alfréd YC Vranovská přehr. 2 933
1091. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 933
1093. Fišer Roman JK Královská 1 930
1094. Kleiner Ota YC DIM Bezdrev 1 927
1095. Richard Rakouš PS Eletrika 1 925
1095. Bohdan Procházka PS Eletrika 1 925
1095. David Vopálenský PS Eletrika 1 925
1098. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 915
1099. Hrdina Aleš YC Příbram 1 911
1100. Soukup Jiří JK Královská 2 910
1101. Berský Ivan Baník Ostrava 3 909
1102. Ministr Jan Baník Ostrava 2 908
1102. Součková Barbora Baník Ostrava 2 908
1102. Hodac Pavel Slavoj Litoměřice 2 908
1105. Bláha Tomáš JK Plzeň 5 907
1106. Stará Jitka Slavoj Hluboká 1 906
1107. Venarová Věra YC Pardubice 1 904
1107. Packová Saša KJ Těrlicko 1 904
1107. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 904
1107. Milan Hájek Lokomotiva Plzeň 2 904
1107. Petr Vyplel YK CERE Plzeň 2 904
1112. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 903
1113. Holub Miloslav YC Znojmo 2 901
1114. Machovská Ilona NYK & RS 1 892
1115. Chodura Leopold ČYK 1 891
1116. Herudek Petr YC Krnov 2 890
1116. Černý Jaroslav YC Dyje 2 890
1118. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 885
1119. Michal Juppe Sokol Dobřichovice 1 884
1120. Procházka Jan JK Plzeň 5 883
1121. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 881
1121. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 881
1123. Hudec Vaclav YC Neratovice 1 880
1124. Sláma Antonín YC Dyje 1 879
1125. Opletal Petr JK Olomouc 4 873
1126. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 864
1126. Valhansová Klára ČYK 1 864
1128. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 860
1129. Vít Jaroslav JK Plzeň 3 855
1130. Cejnar Lukáš YC CERE 1 833
1130. Cejnar Matyáš YC CERE 1 833
1130. Blecha Vlad. JK Královská 1 833
1130. Dražková Zd. JK Královská 1 833
1134. Knorrova Barbora VS Duchcov 1 831
1134. Něměc Jiří Slavoj Hluboká 1 831
1134. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 831
1137. Altman Jiří Císařská louka 1 821
1138. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 808
1138. Malinova Michaela IWS Club Nechra 1 808
1138. Kucera Petr sen TJ Rapid Brno 1 808
1138. Kupská Markéta YC LS Brno 2 808
1138. Hykrdova Eliska Jachtklub Brno 1 808
1143. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 805
1144. Láznička Miloš YC Kovářov 1 804
1144. Pavel Pšeidl YC SaS 1 804
1144. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 1 804
1147. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 800
1147. Kukačka Pavel ČYK 1 800
1147. Zelenka Miroslav ČYK 1 800
1147. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 800
1151. Pacovský Tomáš YC Kladno 4 799
1152. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 797
1153. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 792
1153. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 792
1153. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 792
1156. Parúžek Jiří JK Toušeň 1 787
1157. Jára Václav TJ Jachting Libštát 1 786
1157. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 786
1157. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 786
1157. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 786
1157. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 786
1157. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 786
1163. Mouchová Karolína YC Doksy 2 785
1164. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 776
1165. Krystík Jan ing. YC Dyje 2 772
1166. Faltysová Natalie Bohemia Poděbrady 1 753
1167. Blahoňovská Jíťa YC LS Brno 1 741
1167. Bilik Jan YC Neratovice 1 741
1169. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 740
1170. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 2 738
1170. Kovaříková Jana YC Dyje 2 738
1172. Jiran Petr TJ Jiskra Třeboň 1 736
1173. Gebhart Antonín JK Cheb 4 731
1174. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 728
1175. Jerorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 721
1175. Červenková Zuzana YK CERE Plzeň 1 721
1175. Sehnal Renek YC SaS 1 721
1175. Vladimír Blecha JK Královská 1 721
1179. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 713
1180. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 712
1181. Kramář Jiri JK Česká Lípa 1 707
1181. Mareček Vít ČYK 2 707
1181. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 707
1184. Pavka Petr YC Znojmo 3 703
1184. Jelínek Jiří Císařská louka 1 703
1184. Janatka Jan Císařská louka 1 703
1187. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 697
1188. Gaba Lukáš YC Krnov 2 694
1189. Mouchová Karolina YC Doksy 2 689
1190. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 679
1191. Lankammerová Jana YC Neratovice 1 672
1191. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 1 672
1193. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 655
1194. Kral Karel JK Sokolov 1 653
1194. Novak Adam Sokol Dobřichovice 1 653
1196. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 2 650
1197. Otto Radovan 1 646
1197. Myška František 1 646
1199. Skalický Vlad LK Štěchovice 1 645
1199. Jiří Střítězký JK Černá v Pošumaví 1 645
1199. Vít Láďa JK Plzeň 1 645
1202. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 636
1203. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 635
1204. Martan Jan Lokomotiva Plzeň 1 629
1205. Bradáč Roman YC Znojmo 2 628
1206. Vrabec Jan YC CERE 1 624
1207. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1207. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
1209. Štěpán David Jachtklub Brno 1 610
1209. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 610
1211. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 606
1211. Kačírek Jan YC Kovářov 1 606
1211. Orlovský Matúš NOT FOR SAIL 1 606
1211. Mirovský Petr YC Kovářov 1 606
1211. Bejvl Vojtěch SK Pasát NJ 1 606
1211. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 1 606
1211. Voldán František ČYK 1 606
1211. Nešpor Jaroslav YC SaS 1 606
1211. Skalová Monika JK Cheb 3 606
1211. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 606
1211. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 606
1211. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 606
1211. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 606
1224. Dlouhý Jiří 1 595
1224. Řehánek Tomáš 1 595
1224. Vyšín Karel 1 595
1227. Mouchová Karolína YC Doksy 1 594
1227. Žižka Zdeněk ČYK 1 594
1229. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 587
1230. Drncová Ivana JK Plzeň 3 580
1231. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 1 578
1231. Loudín Boh. JK Královská 1 578
1231. Kopta Miroslav Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1231. Vavřínová Vl. JK Královská 1 578
1231. Kormunda Miloš Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
1231. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 578
1237. Řezáč Vít TJ Solenice 1 574
1238. Kupska Marketa YC LS Brno 1 570
1239. Stachova Katerina Lokomotiva Plzeň 1 562
1240. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 560
1241. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 555
1241. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 555
1243. Novak Rostislav Jachtklub Brno 1 554
1243. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 554
1243. ?indýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 554
1243. Cintl Václav ml JK Česká Lípa 1 554
1243. Horák Marek ČYK 1 554
1248. Fišer Roman ml. JK Královská 1 548
1248. Cejnar Aleš Císařská louka 1 548
1250. Richter Boris YC Krnov 1 541
1250. Špička Josef YC Krnov 1 541
1252. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 2 524
1253. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 521
1253. Lovit Harry st. Císařská louka 1 521
1255. Jakoubek M. JK Královská 1 520
1256. Vysloužil Jan YC Dyje 2 516
1256. Audy Patr Jachtklub Brno 1 516
1256. Pešta Jan JK Královská 2 516
1256. Kopecká Hana YC Dyje 1 516
1260. Švecová Hana SK Yachting Styl 1 505
1260. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 505
1260. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 505
1260. Janca Jean-Baptiste YC LS Brno 1 505
1260. Rauová Růžena SK Yachting Styl 1 505
1260. Havelka Jan Delfín Jablonec 1 505
1260. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 505
1260. Opletal František JK Olomouc 3 505
1260. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 505
1260. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 2 505
1260. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 505
1260. Hamouzková Vladislava SK Yachting Styl 1 505
1260. Luža Radomír MEZ VSETÍN 2 505
1273. Dášek František JK Cheb 1 502
1274. Koubek Z. Slavoj Hluboká 3 496
1274. Svoboda S. Slavoj Hluboká 3 496
1276. Kupská Martina YC LS Brno 1 493
1277. Kovařík Petr YC Dyje 2 492
1278. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 489
1279. Balabán Karel WS Nechranice 1 486
1280. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 481
1280. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 481
1280. Dymakova Tereza YC Vysoké Mýto 1 481
1283. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 479
1284. Petr Němec YC BARRANDOV 1 469
1284. Havel Jiří SC Testudo 1 469
1286. Dušková Barbora TJ Jiskra Třeboň 1 456
1286. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 456
1286. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 456
1286. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 456
1290. Vávra Jar. JK Královská 1 453
1290. Vávra Aleš JK Královská 1 453
1292. Fišer Josef VS Duchcov 1 452
1292. Vacula Karel st. YC Znojmo 1 452
1294. Divácký Antonín YC Dyje 2 437
1295. Podolský Marek YC Znojmo 2 428
1296. Ráža Pavel VS Duchcov 1 427
1297. Vavřinová Vl. JK Královská 1 408
1298. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 405
1299. Kühnl Šimon ČYK 1 404
1299. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 404
1299. Šindýlek Vlastimil Dr. Bohemia Poděbrady 1 404
1299. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
1299. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 1 404
1299. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 404
1299. Vesela Bozena JK Staré Splavy 1 404
1299. Vesely Jaromir JK Staré Splavy 1 404
1299. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 404
1299. Čermák Josef YC Neratovice 2 404
1299. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 404
1299. Bažant Jiří VS Duchcov 2 404
1299. Lejhanec Filip YC Pardubice 1 404
1299. Kuřil Petr Baník Ostrava 1 404
1299. Jiří Soukup JK Královská 1 404
1299. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
1299. Alexandra Nováková YC Nechranice 2 404
1299. Kohn Vlastimil Sokol Tovačov 1 404
1299. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1299. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 404
1299. Kořánová Míša YC Neratovice 1 404
1299. Jindřich Štěpánek JK Královská 1 404
1321. Bauer Karel YC CERE 1 402
1321. Brožek Pavel SC Testudo 1 402
1321. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
1321. Bauer Franta YC CERE 1 402
1321. Jaromír Hradecký JK Královská 1 402
1321. Pinc Tomáš Baník Most 1 402
1327. Vlasák František TJ Rapid Brno 1 400
1327. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 400
1329. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 396
1329. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 396
1331. Hradecký J. JK Královská 1 386
1331. Hradecký J. JK Královská 1 386
1333. Neaton Oregel JK Královská 1 382
1333. Štěch Stan. JK Královská 1 382
1335. Milfait Jiří 1 376
1335. Štěpánková Kateřina 1 376
1337. Schrollová Eva YC Písek 1 374
1338. Martina Kupská YC LS Brno 1 373
1339. Horal Jan Císařská louka 1 372
1339. Löwit Harry Císařská louka 1 372
1341. Mauchová Kája YC Doksy 1 370
1342. Tichanková Soňa Sokol Palkovice 1 365
1343. Pinc Tomáš Baník Most 1 363
1343. Bucha Bohumil Baník Most 1 363
1343. Nohač Radek Baník Most 1 363
1346. Hradecký Jaromír JK Královská 1 361
1347. Štěpánek J. JK Královská 1 356
1348. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 2 350
1349. Petrák Josef LK Štěchovice 1 344
1350. Podzimek Tonda ČYK 1 343
1351. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 336
1351. Kubát Michal ČYK 1 336
1353. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
1354. Kučera Milan JK Královská 1 328
1355. Krhoutek Petr Prazdroj Plzeň 1 323
1355. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 323
1355. Knorr Luděk VS Duchcov 1 323
1358. Janák Josef Tatran Praha 1 318
1359. Vlačiha Jos. JK Královská 1 309
1360. Roubičák Josef TJ Jiskra Třeboň 1 303
1360. Bradáčová Zdenka Jachtklub Brno 2 303
1360. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 2 303
1360. Killarová Alexandra Baník Ostrava 2 303
1360. Bronec Boris TJ Rapid Brno 1 303
1360. Novak Antonin ASK Lovosice 1 303
1360. Bubanec Jaroslav ASK Lovosice 1 303
1360. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 303
1368. Jakoubek M. JK Královská 1 302
1369. Wass František Lokomotiva Plzeň 2 299
1370. Satranský Radek YC Pardubice 1 294
1371. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 1 277
1371. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 277
1371. Špatný Jiří YC Písek 1 277
1371. Winkler Pavel JK Toušeň 1 277
1371. Doubner Tomáš YC Kladno 1 277
1371. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 1 277
1377. Ertl Karel YC Dyje 1 261
1378. Klabík Jiří Císařská louka 1 247
1378. Dragoun Dom JK Plzeň 1 247
1380. Vavřínová E. JK Královská 1 231
1381. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 226
1381. Löwit Harry Císařská louka 1 226
1381. Podzimek Karel YC Znojmo 1 226
1384. Soukupová K. JK Královská 1 219
1384. Soukup Jiří JK Královská 1 219
1386. Švolba Jan YC Dyje 2 215
1386. Poláková Svatava YC Dyje 2 215
1388. Bárta Jan JK Královská 1 210
1389. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 206
1390. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1390. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 1 202
1390. Procházka Libor ASK Lovosice 1 202
1390. Markéta Kupská YC LS Brno 1 202
1390. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 202
1390. Šindýlek Micgal Bohemia Poděbrady 1 202
1390. Venyarová Věra YC Pardubice 1 202
1390. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
1398. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 198
1398. Lišková Kateřina YK CERE Plzeň 1 198
1400. Lederer Pavel JK Královská 1 168
1400. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 168
1400. Sedláčková Nika Prazdroj Plzeň 1 168
1403. Rathouský J. JK Královská 1 152
1403. Rathouská Z. JK Královská 1 152
1405. Davídek Zdeněk ČYK 1 150
1405. Holý Rudolf ČYK 1 150
1407. Vávra Jarosl. JK Královská 1 144
1408. Sládeček Petr ČANY 1 139
1409. Šrom Jiří YC Dyje 1 137
1409. Stratil Pavel YC Dyje 1 137
1409. Ciprys Ota YC Dyje 2 137
1409. Pokorný Ladislav YC Dyje 2 137
1409. Teplý Jiří, MUDr. YC Dyje 2 137
1414. Lederer P. JK Královská 1 134
1415. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 131
1416. Bohumil Křivohlavý JK Královská 1 101
1416. Heřmanová Jan Prazdroj Plzeň 1 101
1416. Muchová Karolína YC Doksy 1 101
1416. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 1 101
1416. Pešta Jan JK Královská 1 101
1416. Holotík Miroslav LS Kroměříž 1 101
1416. Bulín Zdeněk YC Znojmo 2 101
1416. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 101
1416. Gerlich Petr Slavoj Český Těšín 1 101
1416. Zuzana Dražková JK Královská 1 101
1416. Petrová Kristýna VS Duchcov 1 101
1416. Nuc Mario JK Plzeň 1 101
1416. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 101
1416. Horká Dana ČYK 1 101
1430. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 0
1430. Huss Ladislav YC Znojmo 1 0
1430. Kafka Ota YC Dyje 1 0
1430. Krabička Jiří YC Dyje 1 0
1430. Pokorný Petr YC Dyje 1 0
1430. Černý Václav JK Klatovy 1 0
1430. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 0
1430. Kalinová Jana YC Dyje 1 0
1430. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 0
1430. Přikryl Václav YC Dyje 1 0
1430. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 0
1430. Fisher Jan JK Cheb 1 0
1430. Pouška Svatopluk Prazdroj Plzeň 1 0
1430. Marklík Dušan JK Klatovy 1 0
1430. Janík Tomáš st. YC Dyje 1 0
1430. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 0
1430. Kalina Jiří YC Dyje 2 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ