POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2005




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1446 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Šínová Alexandra ČYK 1 1 668
2. Marvalová Eva ČYK 1 3 375
3. Löwit Harry Císařská louka 1 226
4. Jiří Soukup JK Královská 1 404
5. Vávra Aleš JK Královská 1 453
6. Pešta Jan JK Královská 1 101
7. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 864
8. FENCLOVA VERONIKA YC Praha 12 1 6 835
9. Fenclová Veronika YC Praha 12 1 8 537
10. FENCLOVA Veronika YC Praha 12 1 3 513
11. Richard Rakouš PS Eletrika 1 925
12. Martin Švihlík YC RODOP 1 9 096
13. Martin Štikar SK Yachting Styl 1 5 483
14. Švecová Hana SK Yachting Styl 1 505
14. Rysová Markéta SK Yachting Styl 1 505
14. Joklová Hana SK Yachting Styl 1 505
17. Novák Miroslav Sokol Dobřichovice 1 800
18. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 1 2 723
19. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 400
20. Karas Tomáš YC Neratovice 1 2 994
21. SENKYR Ivan YC Neratovice 1 1 170
22. Johana Koranova YC Neratovice 1 3 051
23. Kořanová Jája YC Neratovice 1 4 343
24. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 1 764
25. Kořanová Michaela YC Neratovice 1 1 412
26. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 1 555
27. Řezáč Vít TJ Solenice 1 574
28. Outrata Jiri JK Toušeň 1 1 679
29. Paružek Zdeněk JK Toušeň 1 1 958
30. Hrdina Aleš YC Příbram 1 911
31. Skalický Vlad LK Štěchovice 1 645
32. Sivý ml. Josef Slavoj Hluboká 1 3 784
33. Václav Pour Slavoj Hluboká 1 3 096
34. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 5 109
35. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 1 404
36. Jerorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 721
37. Chmel Vaclav YC Dvořiště-Lišov 1 3 200
38. Schrollová Eva YC Písek 1 374
39. Kačírek Jan YC Kovářov 1 606
40. Stachova Katerina Lokomotiva Plzeň 1 562
41. Heřmanová Jan Prazdroj Plzeň 1 101
42. Sedláčková Nika Prazdroj Plzeň 1 168
43. Michal Zbyněk YK CERE Plzeň 1 2 010
44. Fero Koch YK CERE Plzeň 1 3 888
45. Chalupský Tomáš YK CERE Plzeň 1 4 513
46. Šoupal Miloslav 1 1 156
47. MAIER Michael YCR Roudnice 1 10 331
48. Bubanec Jaroslav ASK Lovosice 1 303
49. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 915
50. TRCKA MARTIN Baník Most 1 3 625
51. Pinc Tomáš Baník Most 1 363
52. Malinová IWS Club Nechra 1 1 769
53. Milfait Jiří 1 376
54. Myška František 1 646
55. Muchová Karolína YC Doksy 1 101
56. Svab Tomas JK Staré Splavy 1 1 685
57. Metayer Jack JK Česká Lípa 1 881
58. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 1 578
59. Khol Vladimír Slávia Česká Skalice 1 101
60. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 1 1 187
60. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 1 1 187
62. Dymak Petr YC Vysoké Mýto 1 1 534
63. Střítězský Pavel JO Litomyšl 1 1 870
64. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 1 1 414
65. Slama Ivo Jachtklub Brno 1 2 580
66. Sláma Ivo Ing. Jachtklub Brno 1 964
67. Kozelská Markéta Jachtklub Brno 1 672
68. Smutný Ladič Jachtklub Brno 1 5 276
69. Schwarzová Markéta Jachtklub Brno 1 2 994
70. BLATECKY David Jachtklub Brno 1 2 962
71. Trenzová Karolina Jachtklub Brno 1 2 812
72. Kittler Honza YC LS Brno 1 1 876
73. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 606
74. Kopecká Hana YC Dyje 1 516
75. Kučera st. Petr TJ Rapid Brno 1 1 069
76. Kucera Petr TJ Rapid Brno 1 1 441
77. Havel Jiří SC Testudo 1 469
78. Petr Utíkal JK Olomouc 1 2 621
79. Lehečka Ondřej JK Olomouc 1 0
80. Rozsypal Martin JK Olomouc 1 2 191
81. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 610
82. Kohn Vlastimil Sokol Tovačov 1 404
83. Berková Gabriela Sokol Tovačov 1 2 312
84. Holotík Miroslav LS Kroměříž 1 101
85. Ručková Lenka Sokol Palkovice 1 993
86. Tichanková Soňa Sokol Palkovice 1 365
87. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
88. Hulínský Martin ČWA 1 1 009
89. Valhansová Klára ČYK 1 864
90. Bezucha Tomáš ČYK 1 3 375
91. Soukup Jiří JK Královská 1 219
92. Vavřinová Vl. JK Královská 1 408
93. Bohumil Křivohlavý JK Královská 1 101
94. Vavřínová E. JK Královská 1 231
95. Štěpánek Petr YC BARRANDOV 1 226
96. Martin Kulík YC RODOP 1 9 096
96. Tomáš Musil YC RODOP 1 9 096
98. Vrabec Jan YC CERE 1 624
99. Cejnar Matyáš YC CERE 1 833
100. Rauová Růžena SK Yachting Styl 1 505
101. Orlovský Matúš NOT FOR SAIL 1 606
102. Michal Šára Sokol Dobřichovice 1 3 604
103. Ivan Šenkýř YC Neratovice 1 3 677
104. Čulíková Adela YC Neratovice 1 1 412
105. Chudějová Hanka YC Neratovice 1 797
106. Doubner Tomáš YC Kladno 1 277
107. Verner Jarda JK Toušeň 1 3 741
108. Kušl Emil Slavoj Hluboká 1 998
109. Jan Kratky Slavoj Hluboká 1 2 723
110. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 404
111. Hálová Kateřina JK Toušeň 1 1 958
112. Ovčička Josef YC Příbram 1 2 244
113. Kleiner Ota YC DIM Bezdrev 1 927
114. Šesták Vaclav YC DIM Bezdrev 1 3 055
115. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 481
116. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 1 804
117. Mirovský Petr YC Kovářov 1 606
118. Martin Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
119. Vít Ladislav JK Plzeň 1 1 474
120. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 131
121. Václavková Inna YK CERE Plzeň 1 3 031
122. DRAHORAD Petr JK Cheb 1 5 702
123. Drahorád Petr JK Cheb 1 990
124. Bejvl Vojtěch SK Pasát NJ 1 606
125. Kotek Michal YC Markop FL 1 4 800
125. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 4 800
127. Grusser Přemysl ASK Lovosice 1 1 600
128. Trčka Miroslav Baník Most 1 402
129. Trcka Martin Baník Most 1 4 374
130. Kraft Jiří VS Duchcov 1 202
131. Ráža Pavel VS Duchcov 1 427
132. Fišer Josef VS Duchcov 1 452
133. Balabán Karel WS Nechranice 1 486
134. Míma Malinová IWS Club Nechra 1 973
135. Vyšín Karel 1 595
136. Štěpánková Kateřina 1 376
137. Mauchová Kája YC Doksy 1 370
138. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 967
139. Babicky Roman JK Česká Lípa 1 4 792
140. Cintl Václav ml JK Česká Lípa 1 554
141. Martina Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
141. Petra Zakova Slávia Česká Skalice 1 955
143. Lejhanecc David YC Pardubice 1 1 940
144. Lejhanec Filip YC Pardubice 1 404
145. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 1 1 534
146. Ladislav Smutný Jachtklub Brno 1 7 290
147. Kupská Martina YC LS Brno 1 493
148. Martina Kupská YC LS Brno 1 373
149. Janca Jean-Baptiste YC LS Brno 1 505
150. Bartosek Petr YC Znojmo 1 2 199
151. Jana Šmídová KJ Těrlicko 1 2 412
152. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 2 161
153. Kuřil Petr Baník Ostrava 1 404
154. Pavel Bobek Baník Ostrava 1 5 887
155. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 786
156. Sládeček Petr ČANY 1 139
157. Voldán František ČYK 1 606
158. Batěk Vladimír ČYK 1 3 375
159. Ivan Jedlička ČYK 1 1 713
160. Jakub Napravnik ČYK 1 2 979
161. Nápravníková Barbora ČYK 1 4 800
162. Altman Jiří Císařská louka 1 821
163. Neaton Oregel JK Královská 1 382
164. Zuzana Dražková JK Královská 1 101
165. Jindřich Štěpánek JK Královská 1 404
166. Pšeidl Pavel YC SaS 1 1 937
167. Nešpor Jaroslav YC SaS 1 606
168. Bohdan Procházka PS Eletrika 1 925
169. Fišer Roman JK Královská 1 930
170. Lukáš Neumann YC RODOP 1 9 096
171. Štikar Martin SK Yachting Styl 1 1 663
172. Švec Petr SK Yachting Styl 1 4 396
173. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 505
174. Michal Juppe Sokol Dobřichovice 1 884
175. Vich Ondra Sokol Dobřichovice 1 1 032
176. David Křížek YC RODOP 1 9 096
177. Milan Struha YC Neratovice 1 3 677
178. Rocek Roman YC Neratovice 1 4 800
179. Kvasník Milan YC Neratovice 1 3 741
180. SMIDOVA Lenka YC Neratovice 1 12 365
181. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 2 887
182. Soukal Miroslav YC Neratovice 1 3 942
183. Mrzíková Lenka YC Neratovice 1 4 343
184. Lambl Vojtěch YC Neratovice 1 1 333
185. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 1 904
186. Šindýlek Micgal Bohemia Poděbrady 1 202
186. Gottfried Ludvík Bohemia Poděbrady 1 202
188. Grunzwbik Stanislav YC Říčany 1 2 592
189. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 574
190. Dušková Barbora TJ Jiskra Třeboň 1 456
191. Jiří Střítězký JK Černá v Pošumaví 1 645
192. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 335
193. Cerny Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 996
194. Petr Pěč YK CERE Plzeň 1 3 888
195. Krausová Marie YK CERE Plzeň 1 1 130
196. Marie Krausová YK CERE Plzeň 1 3 031
197. Jančušková Miriam YK CERE Plzeň 1 1 130
198. Miriam Jančušková YK CERE Plzeň 1 3 031
199. Jakeš Martin YK CERE Plzeň 1 2 891
199. Kříž Radislav YK CERE Plzeň 1 2 891
201. Pouška Svatopluk Prazdroj Plzeň 1 0
201. Marklík Dušan JK Klatovy 1 0
203. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 1 081
204. Drahorad Petr JK Cheb 1 2 312
205. Petr Drahorád JK Cheb 1 2 245
206. Fisher Jan JK Cheb 1 0
207. Zanker Zbyněk YCR Roudnice 1 4 396
208. Koutský Antonín ASK Lovosice 1 728
209. Dastych Petr ASK Lovosice 1 1 683
210. Trčka Martin Baník Most 1 6 233
211. Rešl Matěj VS Duchcov 1 1 045
212. Malínová Míma IWS Club Nechra 1 1 404
213. Dlouhý Jiří 1 595
214. Hiršnál Jan JK Česká Lípa 1 3 443
215. Kormunda Miloš Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
216. Lejhanec David YC Pardubice 1 3 680
217. Venyarová Věra YC Pardubice 1 202
218. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 1 1 996
219. Orzech Richard Jachtklub Brno 1 1 272
220. Čagan Marťas Jachtklub Brno 1 5 276
221. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 1 2 838
222. Janáček Martin YC LS Brno 1 3 784
223. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 610
224. Fanta Mirek YC LS Brno 1 4 016
225. Kalná Václav YC LS Brno 1 1 108
226. Pavka Rudolf YC Znojmo 1 101
227. Janík Tomáš st. YC Dyje 1 0
228. Ircin Pavel TJ Prostějov 1 2 400
229. Dohnal Josef Sokol Tovačov 1 831
230. Gerlich Petr Slavoj Český Těšín 1 101
231. Smidova Katarina Kateřina KJ Těrlicko 1 4 849
232. Šrom Jiří YC Dyje 1 137
232. Stratil Pavel YC Dyje 1 137
234. Strejček Radim Sokol Palkovice 1 2 412
235. Lichý Lukáš 1 1 774
236. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 375
237. Jelínek Jiří Císařská louka 1 703
237. Janatka Jan Císařská louka 1 703
239. Lovit Harry st. Císařská louka 1 521
240. Hradecký J. JK Královská 1 386
241. Lederer P. JK Královská 1 134
242. Hradecký Jaromír JK Královská 1 361
243. Vavřínová Vl. JK Královská 1 578
244. Fišer Roman JK Královská 1 946
245. Rathouský J. JK Královská 1 152
246. Fišer Roman ml. JK Královská 1 548
247. Jungmann Miroslav YC Kotva Pha 1 697
248. Bauer Karel YC CERE 1 402
249. Cejnar Lukáš YC CERE 1 833
250. Horák Marek ČYK 1 554
251. Kukačka Pavel ČYK 1 800
252. Novak Adam Sokol Dobřichovice 1 653
253. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 2 099
254. Sklenař Petr YC Neratovice 1 4 016
255. Lankammerová Jana YC Neratovice 1 672
256. Kořánová Míša YC Neratovice 1 404
257. Faltysová Natalie Bohemia Poděbrady 1 753
258. Podhovec Štefan YC Kladno 1 5 505
259. Winkler Pavel JK Toušeň 1 277
260. Petrák Josef LK Štěchovice 1 344
261. Roubíček Josef TJ Jiskra Třeboň 1 404
262. Špatný Jiří YC Písek 1 277
263. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 505
264. Pec Peter YK CERE Plzeň 1 4 880
265. Zaruba Marek JK Cheb 1 2 110
266. VAIDISOVA Katerina JK Sokolov 1 1 515
267. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
268. Novotny Jiri ASK Lovosice 1 998
269. TRCKA Martin Baník Most 1 2 118
270. Bucha Bohumil Baník Most 1 363
271. Štorch Petr Chemička Ústí 1 3 200
272. Řehánek Tomáš 1 595
273. Hendrych Vaclav YC Doksy 1 1 395
274. Havelka Jan Delfín Jablonec 1 505
275. Havlíček Miloš TJ Jachting Libštát 1 786
275. Kinský Josef TJ Jachting Libštát 1 786
277. Dufek Miloš Slávia Česká Skalice 1 277
278. Kopta Miroslav Ing. Slávia Česká Skalice 1 578
279. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 1 606
280. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 1 277
281. Lejhanec Jiří ing. YC Pardubice 1 2 918
282. Satranský Radek YC Pardubice 1 294
283. Sedláček Jiří JO Litomyšl 1 1 870
283. Sedláček Miroslav JO Litomyšl 1 1 870
285. Blatecký Pat Jachtklub Brno 1 2 556
286. Karel Hrubý Jachtklub Brno 1 2 219
287. Sláma Eduard Jachtklub Brno 1 1 843
288. Hykrpova Eliška Jachtklub Brno 1 1 579
289. Jakub Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
290. Rudolf Lidarik YC LS Brno 1 3 856
291. Tichý Jonáš YC LS Brno 1 1 003
292. MArtina Koutna YC Bystrc Brno 1 4 145
293. Ertl Karel YC Dyje 1 261
294. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
295. Procházka Eduard YC Znojmo 1 1 054
296. Vacula Karel st. YC Znojmo 1 452
297. Myška Jakub TJ Rapid Brno 1 587
298. Brožek Pavel SC Testudo 1 402
299. Kokaisová Alžběta Sokol Tovačov 1 456
300. Holotík Miroslav, JUDr. LS Kroměříž 1 1 041
301. Blecha Vlad. JK Královská 1 833
301. Dražková Zd. JK Královská 1 833
303. Lederer Pavel JK Královská 1 168
304. Pavel Lederer JK Královská 1 1 608
305. Vávra Jarosl. JK Královská 1 144
306. Jakoubek M. JK Královská 1 520
307. Rathouská Z. JK Královská 1 152
308. Bárta Jan JK Královská 1 210
309. Davídek Zdeněk ČYK 1 150
310. Korvas Filip ČYK 1 1 356
311. Machovská Ilona NYK & RS 1 892
312. Soldát Martin YC SaS 1 3 469
313. František Švík YC RODOP 1 9 096
314. Kozelská Markéta YC CERE 1 2 994
315. Marek Šmíd SK Yachting Styl 1 5 483
316. Hamouzková Vladislava SK Yachting Styl 1 505
317. Kubát Michal ČYK 1 336
318. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 1 1 497
319. Libor Procházka YC Neratovice 1 3 677
320. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 396
321. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 1 656
322. Petr Fiala YC Neratovice 1 4 685
323. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 404
324. Halova Katerina JK Toušeň 1 1 583
325. Ovčička Josef ing. YC Příbram 1 323
326. Emil Kuš Slavoj Hluboká 1 3 096
327. Stará Jitka Slavoj Hluboká 1 906
328. Cutra Jan YC DIM Bezdrev 1 7 808
329. Novotný Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 661
330. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 1 456
331. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 198
332. Martan Jan Lokomotiva Plzeň 1 629
333. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 3 850
334. Filip Václav YK CERE Plzeň 1 3 031
335. Miloš Václav YK CERE Plzeň 1 3 515
335. Tomáš Chlapec YK CERE Plzeň 1 3 515
337. Baláš Pavel YK CERE Plzeň 1 2 891
338. Gluchová Maria YK CERE Plzeň 1 1 130
339. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 712
340. Nuc Mario JK Plzeň 1 101
341. Výška Tom Prazdroj Plzeň 1 1 277
342. Procházka Libor ASK Lovosice 1 202
343. Knorr Luděk VS Duchcov 1 323
344. Vesela Bozena JK Staré Splavy 1 404
345. Smutna Veronika JK Staré Splavy 1 2 239
346. Mendikova Tereza JK Staré Splavy 1 4 647
347. Cintl Václav JK Česká Lípa 1 4 396
348. Cirh Václav JK Česká Lípa 1 3 743
349. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 606
350. Kmonicek Jiri YC Pardubice 1 2 383
351. Blažek Jiří TJ Jachting Libštát 1 786
352. Troup Karel Slávia Česká Skalice 1 101
353. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 1 957
354. Vomáčka Martin JO Litomyšl 1 1 870
355. Novak Rostislav Jachtklub Brno 1 554
356. Mátlová Kateřina Jachtklub Brno 1 2 994
357. Blahoňovská Jíťa YC LS Brno 1 741
358. Jean-Baptiste Janča YC LS Brno 1 2 812
359. Kafka Ota YC Dyje 1 0
359. Krabička Jiří YC Dyje 1 0
359. Pokorný Petr YC Dyje 1 0
362. Radim Přidal JK Prostějov 1 2 621
363. Lehečka Zdeněk jn. JK Olomouc 1 1 996
364. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 1 456
365. Svozilová Hana Sokol Tovačov 1 2 994
366. Nikorjak Marian Slavoj Český Těšín 1 404
366. Hrušovský Jakub Slavoj Český Těšín 1 404
368. Vlastimil Lasztowka KJ Těrlicko 1 3 370
368. Ivan Běhunčík KJ Těrlicko 1 3 370
370. Kateřina Chalupová Baník Ostrava 1 2 412
370. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 1 2 412
372. Horká Dana ČYK 1 101
373. Cejnar Aleš Císařská louka 1 548
374. Lovit Harry ml. Císařská louka 1 521
375. Vlačiha Jos. JK Královská 1 309
376. Vladimír Blecha JK Královská 1 721
377. Hradecký J. JK Královská 1 386
378. Jakoubek M. JK Královská 1 302
379. Štěch Stan. JK Královská 1 382
380. Sehnal Renek YC SaS 1 721
381. Sehnal Renek YC SaS 1 4 800
382. David Vopálenský PS Eletrika 1 925
383. Zelený David SK Yachting Styl 1 4 396
384. Jan Struha YC Neratovice 1 3 677
385. Roček Romon YC Neratovice 1 5 925
386. Lenka Mrzílková YC Neratovice 1 3 051
387. Koranova Michaela YC Neratovice 1 3 236
388. Myslík Jan YC RODOP 1 4 218
389. Bauer Franta YC CERE 1 402
390. Škoda Vit YC Neratovice 1 1 139
391. Škoda Vít YC Neratovice 1 1 043
392. Sindylkova Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 812
393. Outrata Jiri JK Toušeň 1 5 161
394. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 168
395. Něměc Jiří Slavoj Hluboká 1 831
396. Němec Jiří Slavoj Hluboká 1 555
397. Jan Cutka YC DIM Bezdrev 1 5 236
398. Kleinerová Simona YC DIM Bezdrev 1 989
399. Solfronk Antonín Koh-i-noor ČB 1 1 137
400. Roubičák Josef TJ Jiskra Třeboň 1 303
401. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 1 2 495
402. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 1 5 275
403. Radek Smetana Lokomotiva Plzeň 1 4 105
404. Vít Láďa JK Plzeň 1 645
405. Nenadovič Petr Prazdroj Plzeň 1 277
406. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 0
407. Monika Mikešová YK CERE Plzeň 1 1 692
408. Kontšeková Lucia YK CERE Plzeň 1 1 130
409. Jelínek Petr YK CERE Plzeň 1 2 887
409. Liška Martin YK CERE Plzeň 1 2 887
411. Červenková Zuzana YK CERE Plzeň 1 721
412. Zuzana Červenková YK CERE Plzeň 1 6 526
413. Hes Patrik YK CERE Plzeň 1 2 010
414. Sluka Milan YK CERE Plzeň 1 2 891
415. Monika Preibischova 1 2 426
416. Kacáková Petra YC Nové Sedlo 1 2 010
417. Nohač Radek Baník Most 1 363
418. Knorrova Barbora VS Duchcov 1 831
419. Malinova Michaela IWS Club Nechra 1 808
420. Malinova' Michaela IWS Club Nechra 1 1 212
421. Miloslav Pokorný YC Doksy 1 2 847
422. Koubek st. Miroslav WS Nechranice 1 1 241
423. Vesely Jaromir JK Staré Splavy 1 404
424. Vacula Libor JK Staré Splavy 1 2 034
425. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 881
426. Dostálová Petra JK Staré Splavy 1 2 109
427. Kramář Jiri JK Česká Lípa 1 707
428. Havrda Luboš Delfín Jablonec 1 1 069
429. Venarová Věra YC Pardubice 1 904
430. Benada Michal YC Pardubice 1 3 200
431. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 860
432. Martin Pospíšil Jachtklub Brno 1 4 427
433. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 1 156
434. Mayerberg Ivo Jachtklub Brno 1 2 702
435. CHLUP Zdenek Jachtklub Brno 1 2 412
436. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 1 6 236
437. Teplý Roman Jachtklub Brno 1 2 452
438. Kafka Richard YC Velké Dářko 1 713
439. Pavlovský Marek YC LS Brno 1 4 800
440. Mayerbergrová Ilona YC LS Brno 1 3 469
441. Markéta Kupská YC LS Brno 1 202
442. Huss Ladislav YC Znojmo 1 0
443. Kucera Petr sen TJ Rapid Brno 1 808
444. Vlasák František TJ Rapid Brno 1 400
445. Heneš David JK Olomouc 1 962
446. Strambach Ladislav Sokol Mohelnice 1 1 304
447. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 404
448. Hrušovský Ján Slavoj Český Těšín 1 800
449. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 937
450. Jan Chalupa Sokol Palkovice 1 2 412
451. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 1 993
452. Tichánek Michael Sokol Palkovice 1 2 412
453. Bobek Ondra Baník Ostrava 1 1 376
454. Ondrej Bobek Baník Ostrava 1 5 887
455. Novotný Alexej ČWA 1 1 559
456. Zelenka Miroslav ČYK 1 800
457. Kühnl Šimon ČYK 1 404
458. Holý Rudolf ČYK 1 150
459. Fišer Michal ČYK 1 3 375
460. Klabík Jiří Císařská louka 1 247
461. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 206
462. Horal Jan Císařská louka 1 372
463. Neaton Oregel JK Královská 1 1 055
464. Jaromír Hradecký JK Královská 1 402
465. Kučera Milan JK Královská 1 328
466. Loudín Boh. JK Královská 1 578
467. Soukupová K. JK Královská 1 219
468. Toušek Vlastimil YC ČSA 1 489
469. Petr Němec YC BARRANDOV 1 469
470. Sehnal Libor YC SaS 1 2 412
471. Havelka Jakub ČYK 1 2 994
472. Riedl Vlastimil SK Yachting Styl 1 1 663
473. Vít Lachner YC Neratovice 1 980
474. Šuláková Adéla YC Neratovice 1 3 236
475. Štrunc Ján YC Neratovice 1 6 183
476. Šidýlek Jiri Bohemia Poděbrady 1 2 812
477. Škoda Michal YC Neratovice 1 2 838
478. Parúžek Jiří JK Toušeň 1 787
479. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 3 541
480. Hauer Petr Slavoj Hluboká 1 0
481. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 1 1 003
482. Jiran Petr TJ Jiskra Třeboň 1 736
483. Vachelová Radka JK Černá v Pošumaví 1 481
484. Kovařík František YC Dvořiště-Lišov 1 404
485. Láznička Miloš YC Kovářov 1 804
486. Zbynek Mudra Lokomotiva Plzeň 1 3 269
487. SMETANA Radek Lokomotiva Plzeň 1 1 342
488. CERNY Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 923
489. Krhoutek Petr Prazdroj Plzeň 1 323
490. Brezíková Bára Prazdroj Plzeň 1 946
491. Černý Václav JK Klatovy 1 0
492. Milos Václav YK CERE Plzeň 1 3 888
493. Lišková Kateřina YK CERE Plzeň 1 198
494. Horák Jaroslav YK CERE Plzeň 1 2 891
495. Dragoun Dom JK Plzeň 1 247
496. Sikora Ivan Lokomotiva Cheb 1 606
497. Dášek František JK Cheb 1 502
498. Polidarová Marketa JK Cheb 1 1 908
499. Tomas Vaidis JK Sokolov 1 1 555
500. Kral Karel JK Sokolov 1 653
501. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 479
502. Novak Antonin ASK Lovosice 1 303
503. Pinc Tomáš Baník Most 1 402
504. Sachl Zdenek VS Duchcov 1 1 734
505. Stránská Lucie VS Duchcov 1 4 800
506. Petrová Kristýna VS Duchcov 1 101
507. Martin Háma YC Doksy 1 2 847
508. Diviš Karel YC Doksy 1 4 050
509. Zdeněk Dražil YC Doksy 1 2 847
510. Mouchová Karolína YC Doksy 1 594
511. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 396
512. Rychtář Jaromír JK Staré Splavy 1 1 937
513. Hegr Vlastimil Delfín Jablonec 1 1 069
514. Jára Václav TJ Jachting Libštát 1 786
515. Hodacova Veronika YC Pardubice 1 1 069
516. Ehl Roman Lanškroun VS 1 938
517. Vomáčka Josef JO Litomyšl 1 1 870
518. Knettig Martin Jachtklub Brno 1 6 781
519. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
520. Audy Patr Jachtklub Brno 1 516
521. Petr Novák YC LS Brno 1 7 290
522. Blahoňovský Jan YC LS Brno 1 4 800
523. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 1 1 187
524. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 1 0
525. Navařík Robert Sokol Tovačov 1 336
526. Kalinová Jana YC Dyje 1 0
527. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 405
528. Buchta Václav KJ Těrlicko 1 3 370
529. Jan Hejna Baník Ostrava 1 2 412
530. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 661
531. Richter Boris YC Krnov 1 541
531. Špička Josef YC Krnov 1 541
533. Ladislav Hyrš JK Ostrava Poruba 1 4 427
534. Žakovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 1 156
535. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
536. Němec Vojtěch ČYK 1 1 356
537. Podzimek Tonda ČYK 1 343
538. Chodura Leopold ČYK 1 891
539. Žižka Zdeněk ČYK 1 594
540. Janák Josef Tatran Praha 1 318
541. Löwit Harry Císařská louka 1 372
542. Štěpánek J. JK Královská 1 356
543. Vávra Jar. JK Královská 1 453
544. Štěch Stanislav JK Královská 1 1 600
545. Soukupová K. JK Královská 1 1 055
546. Veronika Fenclova YC Praha 12 1 5 106
547. Pavel Pšeidl YC SaS 1 804
548. Švík František YC RODOP 1 4 218
549. Milan Jeništa Sokol Dobřichovice 1 2 979
550. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 792
551. Ivan Senkyr YC Neratovice 1 2 273
552. Bilik Jan YC Neratovice 1 741
553. Hudec Vaclav YC Neratovice 1 880
554. Sklenář Petr YC Neratovice 1 2 994
555. Chudejova Hana YC Neratovice 1 978
556. Chudějová Hana YC Neratovice 1 1 333
557. Jan Štrunc YC Neratovice 1 3 677
558. Strunc Jan (NM,OR,RY) YC Neratovice 1 8 819
559. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 1 202
560. Šindýlek Vlastimil Dr. Bohemia Poděbrady 1 404
561. ?indýlek Michal Bohemia Poděbrady 1 554
562. Tkadlec Viki JK Toušeň 1 2 838
563. Šimek Karel Slavoj Hluboká 1 0
564. CUTKA JAN YC DIM Bezdrev 1 3 216
565. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 1 1 789
566. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 1 1 003
567. František Svatoš TJ Jiskra Třeboň 1 3 096
568. Šímová Petra JK Černá v Pošumaví 1 1 101
569. Švec Václav YC Dvořiště-Lišov 1 1 356
570. Maria Krausová YK CERE Plzeň 1 1 692
571. Lucia Končeková YK CERE Plzeň 1 3 031
572. Petr Oupický YK CERE Plzeň 1 2 891
573. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 683
574. Ouška Miroslav Chemička Ústí 1 1 600
575. Otto Radovan 1 646
576. Richter Zdeněk YC Doksy 1 3 012
577. Gruser Přemysl ASK Lovosice 1 1 608
578. Grusev Přemysl ASK Lovosice 1 1 407
579. Zobac Jakub JK Staré Splavy 1 1 197
580. Netřebský Zdeněk TJ Jachting Libštát 1 786
581. Dymakova Tereza YC Vysoké Mýto 1 481
582. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 1 414
583. Dominik Jiří Jachtklub Brno 1 1 187
584. Štěpán David Jachtklub Brno 1 610
585. Jan Hykrda Jachtklub Brno 1 7 290
586. Karáčo Tom Jachtklub Brno 1 4 396
587. Tomáš Karas Jachtklub Brno 1 7 290
588. Hykrdova Eliska Jachtklub Brno 1 808
589. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 1 1 407
590. Jakešová Svatava YC LS Brno 1 554
591. Lidarik Rudolf YC LS Brno 1 2 305
592. Kittler Jan YC LS Brno 1 1 187
593. Kupska Marketa YC LS Brno 1 570
594. Podzimek Karel YC Znojmo 1 226
595. Sláma Antonín YC Dyje 1 879
596. Přikryl Václav YC Dyje 1 0
597. Svoboda Otakar YC Dyje 1 613
598. Bronec Boris TJ Rapid Brno 1 303
599. Kucera Petr jun TJ Rapid Brno 1 2 217
600. Kučera jun. Petr TJ Rapid Brno 1 4 570
601. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 1 578
602. Rozsypal Jakub JK Olomouc 1 3 119
603. Indráková Romana Sokol Tovačov 1 1 608
604. Alexandr Pacek KJ Těrlicko 1 2 412
604. Jiří Šmíd KJ Těrlicko 1 2 412
606. Packová Saša KJ Těrlicko 1 904
607. Tomáš Valík YC Krnov 1 1 564
608. Valík Tomáš YC Krnov 2 1 936
609. Gaba Lukáš YC Krnov 2 694
610. Šmídová Petra KJ Těrlicko 2 13 071
611. Součková Barbora Baník Ostrava 2 908
612. Hadroušek Antonín YC Vranovská přehr. 2 650
613. Teplý Jiří, MUDr. YC Dyje 2 137
614. Kupská Markéta YC LS Brno 2 808
615. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 507
616. Dostálová Žaneta YC Pardubice 2 1 194
617. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 734
618. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 13 396
619. Bažant Jaroslav VS Duchcov 2 655
620. Maier Michael YCR Roudnice 2 12 057
621. Beranek Ivo ASK Lovosice 2 2 429
622. Novotny Jiri ASK Lovosice 2 2 933
623. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 2 1 735
624. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 606
625. Novotný Martin Slavoj Hluboká 2 1 412
626. Paruzek Jiri JK Toušeň 2 1 075
627. Roman Rocek YC Neratovice 2 24 671
628. Koranova Johanka YC Neratovice 2 7 694
629. Prchal Pavel ČYK 2 1 881
630. Beneš Vlasta Vodní stavby Pha 2 4 127
631. Soukup Jiří JK Královská 2 910
632. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 742
633. Herudek Petr YC Krnov 2 890
634. Šmídová Jana KJ Těrlicko 2 2 638
635. Kovaříková Jana YC Dyje 2 738
636. Jeřábek Alfréd YC Vranovská přehr. 2 933
636. Nováková Věra YC Vranovská přehr. 2 933
638. Seidl Šimon YC LS Brno 2 4 695
639. Ott Stanislav YC Znojmo 2 1 206
640. Podolský Marek YC Znojmo 2 428
641. Vysloužil Jan YC Dyje 2 516
642. Divácký Antonín YC Dyje 2 437
643. Pokorný Ladislav YC Dyje 2 137
644. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 5 717
645. Čajčík Karel YC Pardubice 2 2 274
646. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 2 3 961
647. Vacula Martin JK Staré Splavy 2 3 457
648. Polák Jiří VS Duchcov 2 2 914
649. Preibischová Monika 2 3 740
650. Wass František Lokomotiva Plzeň 2 299
651. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 5 763
652. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 2 1 762
653. Chasák Otakar YC Říčany 2 4 602
654. Sivý Josef ml. Slavoj Hluboká 2 15 657
655. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 2 3 177
656. Koranova Michaela YC Neratovice 2 3 179
657. Luža Radomír MEZ VSETÍN 2 505
658. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 2 2 728
659. Bradáč Roman YC Znojmo 2 628
660. Huk Václav YC LS Brno 2 2 541
661. Cvan Martin YC LS Brno 2 1 156
662. Bradáčová Zdenka Jachtklub Brno 2 303
663. Lejhanec Jiří YC Pardubice 2 2 810
664. Brabec Jan YC Pardubice 2 1 709
665. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 2 7 827
666. Cintl Václav ml. JK Česká Lípa 2 5 225
667. Solik Jakub JK Česká Lípa 2 2 028
668. Mendik Jan JK Staré Splavy 2 2 362
669. Mouchová Karolina YC Doksy 2 689
670. Mouchová Karolína YC Doksy 2 785
671. Kopřiva Luděk VS Duchcov 2 7 827
672. Riedel Ota VS Duchcov 2 2 914
673. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 10 075
674. Zdeněk Kacálek YC Markop FL 2 7 037
675. Hodac Pavel Slavoj Litoměřice 2 908
676. Michael Maier YCR Roudnice 2 14 451
677. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 2 1 172
678. CUTKA Jan YC DIM Bezdrev 2 6 175
679. Jablonský Dan YK CERE Plzeň 2 5 525
680. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 606
681. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 2 2 457
682. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 2 2 326
683. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 1 513
684. Vajsochová Nikola TJ Solenice 2 1 034
685. Lindová Kateřina YC Kladno 2 2 002
686. Havel Filip YC Neratovice 2 5 604
687. Jan Stantejsky YC RODOP 2 35 814
688. Killarová Alexandra Baník Ostrava 2 303
689. Poláková Svatava YC Dyje 2 215
690. Ciprys Ota YC Dyje 2 137
691. Rudolf Lidařík YC LS Brno 2 7 248
692. Audy Dan Jachtklub Brno 2 10 004
693. Bradáč Jindřich Jachtklub Brno 2 303
694. Dymak Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 734
695. Zirkler Jan Slávia Česká Skalice 2 524
696. Cintl Vaclav JK Česká Lípa 2 4 294
697. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 2 5 717
698. Háma Martin YC Doksy 2 3 204
699. John Vladimír ASK Lovosice 2 1 172
700. Martin Trcka Baník Most 2 11 003
701. Prochazka Libor ASK Lovosice 2 2 085
702. Benešová Jitka Chemička Ústí 2 792
703. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 636
704. Liška Jiří YK CERE Plzeň 2 8 768
705. Fučikovský Jan JK Sokolov 2 3 631
706. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 2 619
707. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 8 705
708. Culakova Adela YC Neratovice 2 3 179
709. Postl Michal Koh-i-noor ČB 2 776
710. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 2 1 760
711. Cvachová Aneta Spartak Modřany 2 969
712. Mrzilkova Lenka YC Neratovice 2 7 694
713. Peterka Mirek YC Neratovice 2 1 758
714. Jakub Havelka ČYK 2 8 858
715. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 2 2 506
716. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 2 2 340
717. Holub Miloslav YC Znojmo 2 901
718. Švolba Jan YC Dyje 2 215
719. Štěrba Igor YC Znojmo 2 1 309
720. Vodacek Tomas YC LS Brno 2 3 213
721. Dokoupilová Markéta Jachtklub Brno 2 5 574
722. Teplý Viktor Jachtklub Brno 2 10 307
723. Petr Janacek YC LS Brno 2 15 277
724. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 2 3 622
725. Novotný Bohuslav JK Staré Splavy 2 1 277
726. Joza Lukáš JK Staré Splavy 2 1 200
727. Rybáček Josef YC Doksy 2 13 396
728. Janda Martin ASK Lovosice 2 4 020
729. Liška Jirka YK CERE Plzeň 2 5 525
730. Vyplel Petr YK CERE Plzeň 2 11 358
731. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 2 2 277
732. Milan Hájek Lokomotiva Plzeň 2 904
733. Chlebna Milan YC Kovářov 2 4 875
734. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 3 073
735. Beránková Barbora Slavoj Hluboká 2 949
736. Starý Martin Slavoj Hluboká 2 4 300
737. Tobolka Miroslav TJ Jiskra Třeboň 2 950
738. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 885
739. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 1 556
740. Skalický Vladimír LK Štěchovice 2 1 819
741. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 2 2 736
742. Kuš Emil Slavoj Hluboká 2 3 177
743. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 2 2 144
744. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 2 1 048
745. Kadlec Martin YC Příbram 2 6 986
746. Martin Kubovy JK Toušeň 2 24 671
747. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 1 431
748. Petr Koran YC Neratovice 2 17 077
749. Pešta Jan JK Královská 2 516
750. Kovařík Petr YC Dyje 2 492
751. Hejnová Radka Baník Ostrava 2 2 077
752. Kuřava Jakub Baník Ostrava 2 1 653
753. Nedbalcová Kateřina YC Dyje 2 738
754. Seidl Simon YC LS Brno 2 3 213
755. Fantová Kateřina YC LS Brno 2 3 445
756. Janáček Petr YC LS Brno 2 7 311
757. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 3 366
758. Brázda Lukáš YC Pardubice 2 1 107
759. Lejhanec Filip YC Pardubice 2 635
760. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 505
760. Randák Jiri YC Vysoké Mýto 2 505
762. Malinová Míma IWS Club Nechra 2 1 998
763. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 2 2 240
764. Mouchová Karlolína YC Doksy 2 1 838
765. Švarc Roman JK Staré Splavy 2 3 457
766. Moucha3 Pavel YC Doksy 2 1 358
767. Hendrych Václav YC Doksy 2 5 633
768. Rybacek Josef YC Doksy 2 5 614
769. Koutsky Antonin ASK Lovosice 2 1 137
770. Jakub Kozelský YC Markop FL 2 7 639
771. Zárubová Michaela JK Cheb 2 3 494
772. Pěč Petr YK CERE Plzeň 2 5 525
773. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 3 277
774. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 2 8 623
775. Smuda Leopold YC Kovářov 2 4 875
776. Paruzek Zdenek JK Toušeň 2 3 240
777. Sedláček Pavel Slavoj Hluboká 2 1 458
778. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 2 3 400
779. Lambl Vojtech YC Neratovice 2 2 806
780. Landkammer Jan YC Neratovice 2 2 437
781. Petr Hron PS Eletrika 2 1 850
782. Jakoubek Milan JK Královská 2 1 932
783. Toth Martin ČWA 2 1 578
784. Tóth Martin ČWA 2 3 000
785. Kocián Pavel YC Krnov 2 2 446
786. Černý Jaroslav YC Dyje 2 890
787. Krystík Jan ing. YC Dyje 2 772
788. Kalina Jiří YC Dyje 2 0
789. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 828
790. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 2 3 015
791. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 2 2 230
792. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 2 963
793. Hanuš Daniel YC Pardubice 2 951
794. Mendík Jan JK Staré Splavy 2 5 633
795. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 792
796. Turnovský Martin JK Staré Splavy 2 808
797. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 1 593
798. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 2 4 037
799. Pokorný Miloslav YC Doksy 2 6 160
800. Moucha Pavel YC Doksy 2 3 206
801. Bažant Jiří VS Duchcov 2 404
802. Petr Vyplel YK CERE Plzeň 2 904
803. Jaromír Hudeč YK CERE Plzeň 2 11 039
804. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 2 2 333
805. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 2 2 812
806. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 3 544
807. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 3 007
808. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 544
809. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 7 010
810. Nosková Zdena TJ Jiskra Třeboň 2 1 664
811. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 2 1 108
812. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 2 600
813. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 3 618
814. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 2 1 084
815. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 2 13 499
816. Čermák Josef YC Neratovice 2 404
817. Cvach Marek Spartak Modřany 2 1 099
818. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 2 350
819. Ministr Jan Baník Ostrava 2 908
820. Bulín Zdeněk YC Znojmo 2 101
821. Ircing Pavel TJ Prostějov 2 9 275
822. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 2 2 065
823. Krejčiřík Jan YC LS Brno 2 3 626
824. Brázdová Petra YC Pardubice 2 2 295
825. Pekárna Jaroslav JK Staré Splavy 2 2 614
826. Joza Vladimír JK Staré Splavy 2 1 737
827. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 707
828. Alexandra Nováková YC Nechranice 2 404
829. Musil Jiří Chemička Ústí 2 3 784
830. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 2 1 409
831. Koch Fero YK CERE Plzeň 2 8 395
832. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 2 1 967
833. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 3 435
834. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 903
835. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 2 4 542
836. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 2 1 687
837. Snopek Martin Slavoj Hluboká 2 303
838. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 560
839. Čermáková Eva JK Toušeň 2 3 120
840. Plecity Martin JK Toušeň 2 6 204
841. Pavel Winkler JK Toušeň 2 17 077
842. Plecity Martin JK Toušeň 2 5 596
843. Skoda Michal YC Neratovice 2 6 189
844. Peštová Zuzana YC Neratovice 2 1 885
845. Petr Sklenar YC Neratovice 2 15 277
846. Sinova Alexandra ČYK 2 3 090
847. Tomas Musil YC RODOP 2 35 814
848. Mareček Vít ČYK 2 707
849. Štantejský Jan YC RODOP 3 15 682
850. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 3 2 260
851. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 1 629
852. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 3 3 304
853. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 1 814
854. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 3 4 554
855. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 3 4 697
856. Koubek Miroslav WS Nechranice 3 1 205
857. Hrnčál Milan YC Pardubice 3 1 407
858. Sláma Ivo Jachtklub Brno 3 1 408
859. Hýža Jiří Ing. ju Jachtklub Brno 3 10 339
860. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 6 668
861. Ott Vítězslav YC Znojmo 3 1 307
862. Aknai Tomáš Baník Ostrava 3 1 693
863. Berský Ivan Baník Ostrava 3 909
864. Klement Pavel YC RODOP 3 9 999
865. Fiala Petr YC Neratovice 3 21 659
866. Němec Jiříi Slavoj Hluboká 3 1 747
867. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 7 235
868. Chovanec Miloš YC Kovářov 3 3 418
869. Václavová Inna YK CERE Plzeň 3 7 702
870. Brázda Lukáš YC Pardubice 3 1 242
871. Chyťová Marcela YC LS Brno 3 4 552
872. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 3 12 039
873. Sojková Kateřina Baník Ostrava 3 1 693
874. Vlačiha Josef JK Královská 3 1 312
875. Sladký Martin YC RODOP 3 6 030
876. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 3 2 926
877. Sivá Helena Slavoj Hluboká 3 6 242
878. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
878. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 3 13 273
880. Jegorovová Lenka JK Černá v Pošumaví 3 3 029
881. Brejcha Zdeněk Prazdroj Plzeň 3 2 011
882. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 3 7 227
883. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 3 3 374
884. Miroslav Fanta YC Markop FL 3 8 443
885. Chaloupka Jiří Baník Most 3 1 176
886. Cintl Václav st. JK Česká Lípa 3 3 400
887. Kaválek Michal Slávia Česká Skalice 3 2 205
888. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 3 5 764
889. Pavka Petr YC Znojmo 3 703
890. Berský Jaroslav Baník Ostrava 3 2 366
891. Korbová Ivana JK Olomouc 3 1 727
892. Ondíková Petra ČYK 3 9 506
893. Čulák Tomáš YC Neratovice 3 2 996
894. Záruba Libor YC Kladno 3 10 174
895. Josef Ovčička YC Příbram 3 1 049
896. Jakoubková Dita YC Říčany 3 10 210
897. Kynčl Jan LK Štěchovice 3 3 453
898. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 3 1 819
899. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 2 702
900. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 1 070
901. Vít Jaroslav JK Plzeň 3 855
902. Hudec Jaromír YK CERE Plzeň 3 1 625
903. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 7 232
904. Netopilík Zdenek JK Sokolov 3 3 199
905. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 280
906. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 3 4 697
907. Storchová Lucie Chemička Ústí 3 5 068
908. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 3 1 982
909. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 3 9 938
910. Havel Jiří SC Testudo 3 1 728
911. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 3 5 631
912. Dyčka Jiří YC Krnov 3 1 398
913. Opletal František JK Olomouc 3 505
914. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 6 052
915. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 4 431
916. Kořanová Johana YC Neratovice 3 10 661
917. Voskovec Filip YC Kladno 3 10 174
918. Svoboda S. Slavoj Hluboká 3 496
919. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 6 242
920. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 3 952
921. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 1 122
922. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 6 106
923. Kacálková Petra YC Nové Sedlo 3 2 178
924. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 7 820
925. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 3 6 427
926. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 3 2 430
927. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 2 685
928. Komárek Zdeněk YC Pardubice 3 2 708
929. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 3 3 481
930. Lipenský Martin 3 4 272
931. Hejna Jan Baník Ostrava 3 3 065
932. Soukupová Karolína JK Královská 3 5 443
933. Sivý Josef Slavoj Hluboká 3 18 069
934. Koubek Z. Slavoj Hluboká 3 496
935. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 1 883
936. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 3 7 924
937. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 3 2 273
938. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 3 1 320
939. Vyplet Petr YK CERE Plzeň 3 4 215
940. Češka Jiří YC Kovářov 3 3 418
941. Polidarová Markéta JK Cheb 3 3 437
942. Prochazka Zdenek ASK Lovosice 3 3 950
943. Muller Zdenek ASK Lovosice 3 4 615
944. Riedel Michal VS Duchcov 3 2 716
945. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 3 1 471
945. Veselá Božena JK Staré Splavy 3 1 471
947. Malina Eduard WS Nechranice 3 2 496
948. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 3 2 598
949. Fetterle David YC Znojmo 3 1 801
950. Celá Barbora YC Znojmo 3 1 137
951. Pelikán Martin TJ Rapid Brno 3 2 070
952. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 3 1 673
953. Bekrová Gabriela Sokol Tovačov 3 3 955
954. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 5 672
955. Altman Jiří Císařská louka 3 2 890
956. Podzimek Antonín ČYK 3 1 403
957. Chodura Leopold ČYK 3 1 661
958. Horký Jan ČYK 3 1 832
959. Kuhnl Šimon ČYK 3 2 170
960. Aleš Hrdina YC Příbram 3 1 350
961. Vajsochrová Nikola TJ Solenice 3 679
962. Žila Jiří Slavoj Hluboká 3 805
963. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 3 6 573
964. Červený Mojmír ASK Lovosice 3 3 211
965. Fučíkovský Jan JK Sokolov 3 10 094
966. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 1 173
967. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 974
968. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 3 1 369
969. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 5 301
970. Přidal Radim JK Prostějov 3 3 168
971. Blahuta Libor Baník Ostrava 3 1 260
972. Lipový Vladimír Baník Ostrava 3 3 065
973. Matějů Helena Bohemia Poděbrady 3 1 629
974. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 3 7 203
975. Drncová Ivana JK Plzeň 3 580
976. Skalová Monika JK Cheb 3 606
977. Vaidisova Katerina JK Sokolov 3 3 770
978. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 3 1 367
979. Luděk Sejkora YC Markop FL 3 8 443
980. Hruby Karel Jachtklub Brno 3 4 401
981. Piňos Jiří TJ Prostějov 3 1 384
982. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 3 782
983. Novák René Sokol Palkovice 3 5 528
984. Gaba Ondra YC Krnov 3 1 312
985. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 3 3 466
986. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 4 3 058
987. Ručka Martin Sokol Palkovice 4 6 017
988. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 6 650
989. Zimák Petr LS Kroměříž 4 2 673
990. Vítek Miroslav YC Znojmo 4 1 634
991. Lux Arnulf ASK Lovosice 4 2 535
992. Harcuba Petr JK Staré Splavy 4 9 761
993. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 4 268
994. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 22 601
995. Kraus Jiří YC RODOP 4 14 217
996. Pšeidl Pavel YC SaS 4 7 014
997. Hron Petr PS Eletrika 4 4 460
998. Kovář František MEZ VSETÍN 4 3 434
999. Zimák Petr, Ing. LS Kroměříž 4 4 488
1000. Novotný Václav JK Cheb 4 17 209
1001. Ďásek František JK Cheb 4 2 412
1002. Kopřiva Luděk VS Duchcov 4 9 361
1003. Kala ing. Roman YC Doksy 4 11 247
1004. Ocelková Jindřiška ČYK 4 1 428
1005. Křížek David YC RODOP 4 14 217
1006. Kozelská Markéta YC CERE 4 10 142
1007. Štefan Petr T. J. Sokol Vrané II 4 2 402
1008. Valhausová Klára ČYK 4 6 805
1009. Opletal Petr JK Olomouc 4 873
1010. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 1 511
1011. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 4 1 209
1012. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 4 1 010
1013. Opletal Ladislav JK Olomouc 4 3 308
1014. Rotter Arnošt JK Olomouc 4 2 864
1015. Junek Vladimír JK Olomouc 4 2 063
1016. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 6 497
1017. Alexa Miloš YC LS Brno 4 4 286
1018. Venzarová Věra YC Pardubice 4 1 537
1019. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 5 634
1020. Marečková Renata YC Markop FL 4 7 008
1021. Gebhart Antonín JK Cheb 4 731
1022. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 4 987
1023. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 4 6 202
1024. Utíkal Petr JK Olomouc 4 8 054
1025. Hloch Tomáš JK Olomouc 4 3 636
1026. Smolka Milan Sokol Palkovice 4 2 454
1027. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 4 5 200
1028. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 11 414
1029. Vitoň Jan YC Znojmo 4 2 584
1030. Hodačová Veronika YC Pardubice 4 6 947
1031. Němečková Martina Slávia Česká Skalice 4 957
1032. Kozelský Jakub YC Markop FL 4 19 933
1033. Hájek Libor JK Cheb 4 1 231
1034. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 1 511
1035. Lála Miroslav Chemička Ústí 4 2 582
1036. Koskuba David Prazdroj Plzeň 4 2 367
1037. Gebhart Zdenek JK Cheb 4 9 180
1038. Sivý Josef st. Slavoj Hluboká 4 4 595
1039. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 6 614
1040. Pacovský Tomáš YC Kladno 4 799
1041. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 4 2 759
1042. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 9 923
1043. Horník Lukáš ČYK 4 7 430
1044. Lehečka Milan JK Olomouc 4 1 066
1045. Blatecky David Jachtklub Brno 4 6 322
1046. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 3 947
1047. Porada Henrich Chemička Ústí 4 2 582
1048. Rečka Jiří 4 2 978
1049. Kruml František YC Markop FL 4 8 676
1050. Vinkl Daniel YC Kladno 4 4 765
1051. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 2 770
1052. Fišer Roman JK Královská 4 4 331
1053. Kulík Martin YC RODOP 4 14 217
1054. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 4 7 075
1055. Čagan Martin Jachtklub Brno 4 17 381
1056. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 4 6 554
1057. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 4 11 682
1058. Kopecký Filip JK Plzeň 4 1 551
1059. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 4 3 784
1060. Ručková Lenka Sokol Palkovice 4 7 864
1061. Suderová Tereza Baník Ostrava 4 3 010
1062. Šmídová Kateřina KJ Těrlicko 4 17 923
1063. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 4 6 267
1064. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 4 6 000
1065. Marečková Lenka JK Staré Splavy 4 6 057
1066. Jelínek Jakub Slavia VŠ Plzeň 4 2 441
1067. Skala Pavel JK Cheb 4 4 884
1068. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 4 6 117
1069. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 4 112
1070. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 5 7 218
1071. Sehnal René YC SaS 5 13 050
1072. Soukal Miloslav YC Neratovice 5 4 012
1073. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 5 2 980
1074. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 6 860
1075. Jiranová Veronika JK Plzeň 5 1 718
1076. Koubek Miroslav WS Nechranice 5 8 247
1077. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 5 1 649
1078. Novotný Antonín TJ Rapid Brno 5 3 776
1079. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 5 4 015
1080. Vaculka Patrik YC LS Brno 5 4 574
1081. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 5 4 780
1082. Cikrt Tomáš JK Toušeň 5 10 639
1083. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 15 600
1084. Snopek Karel T. J. Sokol Vrané II 5 1 089
1085. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 5 8 108
1086. Sejkora Luděk YC Markop FL 5 24 892
1087. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 9 070
1088. Hýža Jiří Jachtklub Brno 5 14 116
1089. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 3 018
1090. Vašík Radim YC LS Brno 5 13 001
1091. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 5 1 111
1092. Waas František Lokomotiva Plzeň 5 2 507
1093. Bláha Tomáš JK Plzeň 5 907
1094. Záruba Marek JK Cheb 5 5 050
1095. Maršík Karel Chemička Ústí 5 4 417
1096. Hanuš Daniel YC Pardubice 5 5 576
1097. Vacula Jan YC Znojmo 5 1 954
1098. Kantor František YC LS Brno 5 5 426
1099. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 5 9 458
1100. Sklenář Petr YC Neratovice 5 15 632
1101. Šmídová Božena YC Neratovice 5 3 036
1102. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 5 3 866
1103. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 5 1 177
1104. Winkler Pavel JK Toušeň 5 13 913
1105. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 5 7 374
1106. Fanta Miroslav YC Markop FL 5 24 892
1107. Pacovská Lucie Slávia Česká Skalice 5 3 640
1108. Bezděk David Jachtklub Brno 5 1 091
1109. Krásný Petr Jachtklub Brno 5 3 554
1110. Blahoňovská Jitka YC LS Brno 5 6 478
1111. Valouch Vlastimil JK Olomouc 5 2 398
1112. Kuehnl Šimon ČYK 5 2 064
1113. Kittler Jan YC LS Brno 5 8 815
1114. Hykrda Jan Jachtklub Brno 5 5 286
1115. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 8 368
1116. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 1 987
1117. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 5 16 062
1118. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 5 3 184
1119. Procházka Jan JK Plzeň 5 883
1120. Laštovka Milan JK Plzeň 5 2 239
1121. Tkadlec Štěpán JK Toušeň 5 9 829
1122. Hrdina Patrik YC RODOP 5 13 363
1123. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 626
1124. Čech Milan ČWA 5 10 675
1125. Vacková Danuše TJ Solenice 5 1 951
1126. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 5 4 422
1127. Guryča Jan YC CERE 5 2 594
1128. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 5 687
1129. Frohlich Denis YC Kladno 5 6 216
1130. Vacula Libor JK Staré Splavy 5 6 302
1131. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 5 5 953
1132. Novotný Vaclav JK Cheb 5 17 039
1133. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 5 10 632
1134. Pečenka Lukáš MEZ VSETÍN 5 2 144
1135. Konopík Pavel Jachtklub Brno 5 4 986
1136. Chlup Zdenek Jachtklub Brno 5 12 087
1137. Musil Tomáš YC RODOP 5 23 959
1138. Tkadlec Viktor JK Toušeň 5 13 701
1139. Pilařová Tereza JK Sokolov 5 2 524
1140. Strach Václav Lokomotiva Plzeň 5 5 302
1141. Soukup Aleš VS Duchcov 5 2 729
1142. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 5 5 600
1143. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 5 25 564
1144. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 2 032
1145. Bartošek Petr YC Znojmo 6 4 223
1146. Korbová Helena JK Olomouc 6 1 858
1147. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 6 6 474
1148. Čondl Pavel Baník Most 6 2 251
1149. Postl Michal Koh-i-noor ČB 6 2 624
1150. Polidar Martin JK Cheb 6 1 450
1151. Fischer Christian Lokomotiva Cheb 6 8 663
1152. Handl Erich YC Kladno 6 3 511
1153. Bachtík Lukáš YC CERE 6 3 184
1154. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 6 567
1155. Haubold Petr Delfín Jablonec 6 15 703
1156. Buchta Jan ALT FB 6 13 947
1157. Kučera Petr TJ Rapid Brno 6 33 714
1158. Jackel Josef YC Kladno 6 4 929
1159. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 3 391
1160. Kupská Markéta YC LS Brno 6 3 569
1161. Šírek Martin Sokol Palkovice 6 4 547
1162. Vydra Petr TJ Rapid Brno 6 10 316
1163. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 952
1164. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 6 11 396
1165. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 10 301
1166. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 6 2 785
1167. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 6 2 774
1168. Píchová Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 2 873
1169. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 6 7 604
1170. Hendrych Václav YC Doksy 6 7 634
1171. Gebhart Zdeněk JK Cheb 6 8 223
1172. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 6 7 881
1173. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 6 3 843
1174. Nápravníková Barbora ČYK 6 7 588
1175. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 6 16 000
1176. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 6 3 657
1177. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 740
1178. Lindová Karolína YC Kladno 6 5 542
1179. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 6 975
1180. Nováková Ludmila YC LS Brno 6 10 668
1181. Sterba Igor YC Znojmo 6 15 156
1182. Krejča Filip JK Olomouc 6 1 504
1183. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 6 3 543
1184. Podhorec Štefan YC Kladno 6 4 167
1185. Audy Petr Jachtklub Brno 6 2 995
1186. Vacula Karel YC Znojmo 6 2 265
1187. Packová Alexandra KJ Těrlicko 6 12 877
1188. Svozilová Marcela Sokol Tovačov 6 18 565
1189. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 6 2 034
1190. Skála Pavel JK Cheb 6 12 633
1191. Šilhavý Martin ČYK 6 10 237
1192. Nápravník Jakub ČYK 6 4 710
1193. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 20 620
1194. Solfronk Antonín ml. Koh-i-noor ČB 6 21 830
1195. Drvota Jaromir YC Kladno 6 4 313
1196. Hálová Kateřina JK Toušeň 7 10 994
1197. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 7 12 881
1198. Pour Václav Slavoj Hluboká 7 6 553
1199. Hanzlík Jaroslav Sokol Tovačov 7 12 666
1200. Huk Václav YC LS Brno 7 8 613
1201. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 11 710
1201. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 11 710
1203. Zobač Jakub JK Staré Splavy 7 18 562
1204. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 7 7 382
1205. Neumann Lukáš YC RODOP 7 17 778
1206. Zaruba Marek JK Cheb 7 11 397
1207. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 7 5 717
1208. Šára Michal Sokol Dobřichovice 7 10 623
1209. Vinkl Petr YC Kladno 7 12 960
1210. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 7 8 617
1211. Hrubý Pavel ČWA 7 15 198
1212. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 4 105
1213. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 7 3 401
1214. Vaculka Patrik YC LS Brno 7 7 106
1215. Netík Pavel YC Velké Dářko 7 10 877
1216. Šára Marek JK Staré Splavy 7 4 941
1217. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 5 731
1218. Huková Tereza YC LS Brno 7 18 478
1219. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 7 836
1220. Storch Petr Chemička Ústí 7 20 908
1221. Holý Ivo Baník Ostrava 7 12 300
1222. Broul Stanislav Delfín Jablonec 7 4 217
1223. Vacula Karel YC Znojmo 7 4 844
1224. Kučera Petr TJ Rapid Brno 7 15 510
1225. Marval Jan T. J. Sokol Vrané II 7 6 700
1226. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 7 5 777
1227. Novotný Martin Slavoj Hluboká 7 3 913
1228. Sivý Josef Slavoj Hluboká 8 10 567
1229. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 15 111
1230. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 8 2 666
1231. Crháková Magda Jachtklub Brno 8 15 215
1232. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 8 11 068
1233. Moucha Pavel YC Doksy 8 8 033
1234. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 8 4 255
1235. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 8 5 150
1236. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 8 15 171
1237. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 8 11 581
1238. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 8 2 785
1239. Daniel Jakub YC Neratovice 8 12 461
1240. Homola Michal ČYK 8 3 456
1241. Kubový Martin JK Toušeň 8 37 856
1242. Hron Petr PS Eletrika 8 6 192
1243. Rott Jan JK Plzeň 8 21 228
1244. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 8 24 213
1245. Koutná Martina YC Bystrc Brno 8 29 357
1246. Vašík Martin YC LS Brno 8 10 946
1247. Himmel Jiří YC Nechranice 8 26 662
1248. Hotový Karel Baník Most 8 2 091
1249. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 3 834
1250. Lachner Vít YC Neratovice 8 17 902
1251. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 15 270
1252. Gebhartová Barbora JK Cheb 8 7 126
1253. Marián Jan Lokomotiva Plzeň 8 6 786
1254. Staněk Jan YC Doksy 8 4 139
1255. Pospíšil Martin Ing. Jachtklub Brno 8 20 423
1256. Brázdová Petra YC Pardubice 8 6 359
1257. Novák Adam Sokol Dobřichovice 8 3 410
1258. Landkammerová Jana YC Neratovice 8 32 746
1259. Hloušek Pavel Chemička Ústí 8 7 734
1260. Janderová Klára YC SaS 8 12 050
1261. Dragoun Ivan JK Plzeň 8 1 852
1262. Hartmann Pavel ČWA 8 7 981
1263. Seidl Šimon YC LS Brno 8 19 762
1264. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 8 2 774
1265. Čondl Petr Baník Most 8 1 880
1266. Hrnčál Milan YC Pardubice 8 2 960
1267. Vodáček Tomáš YC LS Brno 8 19 762
1268. Navrátil Jan Sokol Tovačov 8 13 407
1269. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 17 760
1270. Altmann Tomáš Slavia VŠ Plzeň 8 9 728
1271. Plecitý Martin JK Toušeň 8 30 634
1272. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 9 3 628
1273. Svoboda (ml.) Jiří Sokol Dobřichovice 9 10 714
1274. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 9 16 552
1275. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 9 9 301
1276. Jindřichová Markéta JK Cheb 9 16 320
1277. Lejhanec David YC Pardubice 9 20 294
1278. Svozilová Hana Sokol Tovačov 9 23 417
1279. Kramář Jiří JK Česká Lípa 9 3 934
1280. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 9 8 378
1281. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 9 6 555
1282. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 9 6 213
1283. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 9 4 993
1284. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 9 5 325
1285. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 9 27 974
1286. Rybáček Josef YC Doksy 9 27 225
1287. Plecitý Marek JK Toušeň 9 11 234
1288. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 9 10 920
1289. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 18 510
1290. Zíma Jakub ČWA 9 23 213
1291. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 9 7 126
1292. Juppe MIchal Sokol Dobřichovice 9 5 276
1293. Valdhansová Klára ČYK 9 12 709
1294. Němec Vojtěch ČYK 9 13 360
1295. Šachl Zdeněk VS Duchcov 9 4 234
1296. Cintl Václav JK Česká Lípa 9 21 193
1297. Bláha Martin JK Plzeň 9 6 128
1298. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 9 4 945
1299. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 9 16 763
1300. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 9 32 155
1301. Kamenský Radim YC Velké Dářko 9 35 956
1302. Švarc Roman JK Staré Splavy 9 11 618
1303. Slíva Jakub YC Nechranice 9 27 131
1304. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 9 2 797
1305. Fenclová Veronika YC Praha 12 9 40 679
1306. Bilík Jan YC Neratovice 10 9 004
1307. Cejnar Matyáš YC CERE 10 10 741
1308. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 14 526
1309. Cintl ml. Václav JK Česká Lípa 10 31 828
1310. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 10 10 365
1311. Dragoun Dominik JK Plzeň 10 3 217
1312. Král Karel JK Sokolov 10 6 376
1313. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 10 12 271
1314. Crháková Lenka Jachtklub Brno 10 21 226
1315. Šenkýř Ivan YC Neratovice 10 31 328
1316. Cejnar Lukáš YC CERE 10 7 958
1317. Kuš Emil Slavoj Hluboká 10 9 933
1318. Babický Roman JK Česká Lípa 10 35 029
1319. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 10 4 611
1320. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 10 9 697
1321. Rešl Matěj VS Duchcov 11 10 500
1322. Janda Martin ASK Lovosice 11 10 654
1323. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 11 16 269
1324. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 11 13 315
1325. Lacinová Alena YC Neratovice 11 13 117
1326. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 11 36 590
1327. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 11 37 699
1328. Roček Roman YC Neratovice 11 46 788
1329. Vacula Martin JK Staré Splavy 11 21 333
1330. Čajčík Karel YC Pardubice 11 8 470
1331. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 11 34 749
1332. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 11 20 427
1333. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 11 6 810
1334. Lidařík Rudolf YC LS Brno 11 41 677
1335. SMETANA Matěj Lokomotiva Plzeň 11 6 857
1336. Verner Jaroslav JK Toušeň 11 34 419
1337. Cejnar Tomáš YC CERE 11 5 989
1338. Hrubý Karel Jachtklub Brno 11 26 629
1339. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 11 28 426
1340. Štrunc Jan YC Neratovice 11 59 421
1341. Kořanová Michaela YC Neratovice 12 27 600
1342. Cvachová Adéla Spartak Modřany 12 5 840
1343. Krátký Jan Slavoj Hluboká 12 16 124
1344. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 44 312
1345. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 44 098
1346. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 52 529
1347. Outrata Jiří JK Toušeň 12 47 562
1348. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 12 28 828
1349. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 12 12 186
1350. Lambl Vojtěch YC Neratovice 12 25 283
1351. Havel Filip YC Neratovice 12 38 953
1352. Škoda Vít YC Neratovice 12 13 146
1353. Hájek Daniel YC CERE 12 11 079
1354. Solík Jakub JK Česká Lípa 12 13 187
1355. Burdová Michaela ČYK 12 12 966
1356. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 12 7 579
1357. Staniek Michal KJ Těrlicko 12 16 133
1358. Juřinová Petra YC LS Brno 12 21 572
1359. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 30 278
1360. Kvasnik Milan YC Neratovice 12 40 456
1361. Soukal Miloslav YC Neratovice 12 43 831
1362. Adam Zdeněk VS Duchcov 12 33 137
1363. Hodačová Veronika YC Pardubice 12 22 854
1364. Kořan Petr YC Neratovice 12 39 025
1365. Stará Jitka Slavoj Hluboká 12 9 149
1366. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 12 8 213
1367. Vít Ladislav JK Plzeň 12 8 149
1368. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 19 522
1369. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 12 11 986
1370. Šindelka Václav Baník Ostrava 12 7 329
1371. Bobek Pavel Baník Ostrava 13 53 905
1372. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 58 099
1373. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 13 37 634
1374. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 13 21 638
1375. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 13 16 812
1376. Lorenz Alan JK Česká Lípa 13 13 688
1377. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 13 29 320
1378. Nováková Alexandra YC Nechranice 13 15 156
1379. Drahorád Petr JK Cheb 13 26 870
1380. Kořanová Johanka YC Neratovice 13 42 536
1381. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 13 14 069
1382. Šárek Martin Sokol Palkovice 13 10 389
1383. Škoda Michal YC Neratovice 13 39 044
1384. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 13 39 398
1385. Novotný Štěpán JK Cheb 13 16 361
1386. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 13 51 333
1387. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 17 120
1388. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 13 17 987
1389. Packová Kristýna KJ Těrlicko 13 19 247
1390. Čuláková Adéla YC Neratovice 13 23 553
1391. Sivá Helena Slavoj Hluboká 14 17 898
1392. Sivý Josef Slavoj Hluboká 14 39 011
1393. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 14 7 329
1394. Will Jan Lokomotiva Plzeň 14 17 469
1395. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 14 35 703
1396. Parůžek Jiří JK Toušeň 14 15 355
1397. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 14 15 499
1398. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 14 11 993
1399. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 14 22 315
1400. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 14 20 816
1401. Polidarová Marketa JK Cheb 14 21 648
1402. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 14 29 222
1403. Gemperle Jiří ml. Sokol Dobřichovice 14 18 395
1404. Chudějová Hana YC Neratovice 14 20 937
1405. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 22 469
1406. Mrzílková Lenka YC Neratovice 14 53 798
1407. Antel Vladimír LS Kroměříž 15 8 671
1408. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 15 33 721
1409. Karas Tomáš Jachtklub Brno 15 45 656
1410. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 15 32 034
1411. Sivý Filip Slavoj Hluboká 15 20 124
1412. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 15 51 622
1413. Fučíkovský Jan JK Sokolov 15 35 654
1414. Sláma Eduard Jachtklub Brno 15 25 753
1415. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 15 21 552
1416. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 16 61 770
1417. Kotek Kamil JK Staré Splavy 16 43 006
1418. Sanková Lenka VS Duchcov 16 11 642
1419. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 16 35 812
1420. Horáček Marek LS Kroměříž 16 10 241
1421. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 16 36 557
1422. Blatecký David Jachtklub Brno 16 40 143
1423. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 25 854
1424. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 17 18 278
1425. Starý Martin Slavoj Hluboká 17 31 621
1426. Matějková Adéla VS Duchcov 17 14 624
1427. Šínová Alexandra ČYK 17 24 993
1428. Stránská Lucie VS Duchcov 17 25 663
1429. Audy Dan Jachtklub Brno 17 79 330
1430. Strejček Radim Sokol Palkovice 17 21 452
1431. Utíkal Petr JK Olomouc 17 23 122
1432. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 17 31 148
1433. Fiala Petr YC Neratovice 17 81 664
1434. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 54 461
1435. Tichánek Michael Sokol Palkovice 18 28 154
1436. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 18 17 138
1437. Korvas Filip ČYK 19 18 551
1438. Ircing Pavel TJ Prostějov 19 66 451
1439. Zárubová Michaela JK Cheb 19 27 788
1440. Rozsypal Jakub JK Olomouc 20 42 235
1441. Rozsypal Martin JK Olomouc 20 29 844
1442. Knorrová Barbora VS Duchcov 21 37 681
1443. Valouch Libor JK Olomouc 21 17 290
1444. Šmídová Petra KJ Těrlicko 23 51 977
1445. Ondíková Petra ČYK 25 72 128
1446. Peterka Miroslav YC Neratovice 26 34 774

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ