Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
211104 10.04.2021 Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211106 17.04.2021 Nechranický skluz
Závod zrušen - COVID-19 náhradní termín bude sdělen po dohodě s lodními třídami
29r-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211108 24.04.2021 Skiffmania
závod zrušen - COVID-19
29r-7P,RS7-7P,Was-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211402 24.04.2021 Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen)
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
211705 01.05.2021 Mácháčský zápich
závod zrušen - COVID-19
RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
212110 12.05.2021 Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK
závod zrušen - COVID-19
RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212114 16.05.2021 Nedělní rejs I.
závod zrušen - COVID-19
RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212404 19.05.2021 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212002 22.05.2021 Květáková regata Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
211517 22.05.2021 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211116 29.05.2021 OYC Prague Regatta 2021 RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
211411 29.05.2021 Štít města Plzně Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212120 30.05.2021 Nedělní rejs II. RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212121 02.06.2021 Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212406 02.06.2021 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211305 05.06.2021 Cena Šumavy Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
212407 12.06.2021 Mladý vítr Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
212125 13.06.2021 Nedělní rejs III. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212408 16.06.2021 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Rs5-7P,RsF-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
212127 19.06.2021 Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
212131 23.06.2021 Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211122 25.06.2021 Windy point regatta RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
211315 10.07.2021 O krále Šumavy 29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,RsT-3C Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
212137 14.07.2021 Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212138 17.07.2021 Omniplast Cup RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211412 24.07.2021 Modrá stuha Boleváku Q-2,RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212136 25.07.2021 Nedělní Rejs IV. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212411 28.07.2021 Cvilín race 4 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
212106 07.08.2021 Memoriál Miloše Alexy
změna termínu - COVID-19
RsV-7P,RsF-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212142 11.08.2021 Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3C,Las-3M,Las-3M,RsF-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
212144 15.08.2021 Nedělní rejs V. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
211329 28.08.2021 Bezdrevský vítr Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata RsT-7P,Fb-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
212150 29.08.2021 Nedělní rejs VI. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212151 01.09.2021 Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212153 04.09.2021 MČR Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212415 08.09.2021 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212156 11.09.2021 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212161 18.09.2021 Modrý hrozen 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race RsT-3C,RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212162 19.09.2021 Nedělní rejs VII. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211130 25.09.2021 Regata 725 RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212168 29.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXII. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
211409 02.10.2021 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Hracholusky Jachetní klub Plzeň, z.s.
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
212422 06.10.2021 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212172 10.10.2021 Nedělní rejs VIII. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212173 13.10.2021 Prígl Rejs 2021 XXIV. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ