Modrá vlajka Seče

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221906
Datum závodu 13.08.2022
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yacht Club Vysoké Mýto
Zúčastněné třídy Evropa-4K, Fireball-4K, Finn-4K, ILCA 6-4K, ILCA 7-4K, Pirát-4K, ILCA 4-3C, Optimist-2, RS Feva-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0010 Gebhart Zdeněk
1
1
1
3*
1
4
4404
2
1902-0158 Smutek Jan
3
2
3
1
6*
9
3200
3
2408-0002 Hyrš Ladislav
8*
3
2
2
4
11
2496
4
1901-0380 Prokopec Petr
5
4
5
6*
2
16
1996
5
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
2
5
4
DNC*
5
16
1608
6
1901-0235 Čajčík Karel
4
6
7
5
DNC*
22
1291
7
1902-0134 Zdražil Josef
6
7
6
4
DNC*
23
1024
8
1902-0033 Dymák Petr
9
10*
9
7
3
28
792
9
1901-0345 Komárek Zdeněk
7
8
8
9*
7
30
587
10
1906-0005 Balada Michal
10*
9
10
8
8
35
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0094 Svoboda Petr 1969
1
1
2*
1
1
4
3517
1206-0346 Bulušek Jiří
4
3517
2
1902-0070 Steiner Jiří
3*
3
1
2
2
8
2312
1902-0104 Rašín Vladimír
8
2312
3
1206-0374 Jaroš Marek
2
2
3
5*
5
12
1608
1206-0359 Čeněk Jiří
12
1608
4
1203-0450 Čermák Josef
4*
4
4
3
3
14
1108
1203-0224 Seibt Miloš
14
1108
5
1902-0234 Marhold Tomáš
5*
5
5
4
4
18
721
1902-0001 Bezdíček Petr
18
721
6
1206-0376 Jaroš Bohumil
6*
6
6
6
6
24
404
1206-0380 Jaroš Lukáš
24
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0199 Dymák Vojtěch
1*
1
1
1
1
4
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0200 Dymák Jonáš
1*
1
1
1
1
4
2110
2
1206-0360 Karbusický Jaroslav
2
3*
2
2
3
9
1508
3
1206-0327 Svoboda Petr
4
2
3
3
5*
12
1156
4
1901-0484 Satranská Zuzana
6
7*
5
4
2
17
906
5
1902-0224 Šulc Jan
3
6*
4
5
6
18
713
6
1206-0334 Horynová Alexandra
5
4
6
7*
4
19
554
7
1214-0111 Winklerová Anna
7
5
8*
8
7
27
420
8
1901-0510 Veselý Šimon
8
9*
9
6
8
31
304
9
1206-0345 Bulušek Ondřej
9
8
7
9
DNC*
33
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
7012-0039 Skála David
1*
1
1
1
1
4
0
7012-0038 Skála Petr
4
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0446 Plodek Adam
1
1
1
1
2*
4
1156
2
1901-0015 Lejhanec Pavel
2*
2
2
2
1
7
554
3
1902-0151 Šulcová Pavla
3*
3
3
3
3
12
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0482 Plachý Jonáš
1
1
1
1
DNC*
4
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0134 Lejhanec David
2*
1
1
1
2
5
1156
1902-0189 Steiner Michal
5
1156
2
1901-0517 Procházková Tereza
1
2
2
2
DNC*
7
554
1901-0499 Kyprá Nella
7
554
3
1902-0196 Drábek Oldřich
3*
3
3
3
1
10
202
1902-0216 Drábková Kateřina
10
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ