Kiss my RS

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222154
Datum závodu 10.09.2022
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy RS 400-7P
RS 500-7P
RS Feva-7P
RS Tera-7P
RS Vareo-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0948 Navrátilová Helena
3
1
2
1
2
10*
9.00
9658
2103-0927 Navrátilová Vanda
9.00
9658
2
1401-0496 Martan Matěj
5
3
1
6*
1
2
12.00
7551
1401-0518 Křížek David
12.00
7551
3
2407-0218 Doležel František
6
10*
4
4
4
5
23.00
6318
2407-0211 Novotný Alexandr
23.00
6318
4
1101-0498 Sazama Michal
2
7
6
3
6
OCS*
24.00
5444
1101-0628 Sazamová Eliška
24.00
5444
5
1401-0485 Pelnář Petr
1
2
3
OCS*
3
OCS
30.00
4765
1401-0524 Červeň Matěj
30.00
4765
6
1130-1309 Beránková Klára
10
4
10
5
12*
3
32.00
4211
1130-1288 Rathousová Berta
32.00
4211
7
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
4
6
9
9
10*
6
34.00
3743
2103-0966 Novotný Ondřej
34.00
3743
8
1130-0984 Bezušek Kristián
8
5
5
7
9
OCS*
34.00
3337
1130-1566 Jeřábek Petr
34.00
3337
9
2103-0870 Krejčiřík Daniel
9
11*
11
8
5
4
37.00
2979
2103-0925 Sklenář Matěj
37.00
2979
10
2103-0901 Grabarczyková Anna
11
8
12
13*
7
7
45.00
2658
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
45.00
2658
11
1302-0053 Szmaragowski Dominik
12
13*
8
11
11
9
51.00
2369
1145-0112 Stibůrek Matěj
51.00
2369
12
2103-0854 Křenková Monika
DNC*
DNC
DNC
2
8
1
53.00
2104
2103-0852 Křenková Kristýna
53.00
2104
13
2103-0886 Buchtová Agnes
7
9
15*
10
14
13
53.00
1861
2103-0949 Kalivoda Ondřej
53.00
1861
14
1801-0185 Víšek Jan
16*
16
7
12
13
11
59.00
1635
1801-0228 Fišer Jiří
59.00
1635
15
2103-0969 Vigh Aoife
13
15
14
14
17*
8
64.00
1426
2103-1025 Bónová Julia
64.00
1426
16
1101-0565 Skalová Ema
14
14
13
15*
15
12
68.00
1229
1101-0643 Iljuchin Jonáš 2011
68.00
1229
17
1801-0205 Fišer Zdeněk
17
18*
16
16
18
14
81.00
1045
1801-0186 Víšek Petr
81.00
1045
18
1801-0230 Valeš Jiří
18
17
DNF*
17
16
15
83.00
871
1801-0215 Žák Vratislav
83.00
871
19
2103-0971 Šrubařová Kristýna
15
12
17
DNC*
DNC
DNC
86.00
707
2103-0994 Symonov Mykhailo
86.00
707
20
2103-0923 Fiala Alexandr
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
105.00
0
2103-0957 Boháč Daniel
105.00
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0956 Chládek Dan
2*
1
1
1
1
1
5.00
8730
2
1311-0003 Myslík Matyáš
1
2
2
2
OCS*
2
9.00
6623
3
2103-0972 Vlach Viktor
3
4
4
3
OCS*
3
17.00
5390
4
2407-0233 Ptášníková Viktorie
4
3
7*
7
2
5
21.00
4515
5
2403-0118 Gelnar Lukáš
5
6
5
4
OCS*
6
26.00
3837
6
2103-1038 Kryštof Šimon
6
7
3
10*
5
10
31.00
3283
7
1145-0236 Hrebicek Tobias
11
5
9
12*
7
4
36.00
2814
8
2103-0968 Daněk Kryštof
8
9*
6
8
9
7
38.00
2408
9
1311-0004 Myslíková Eliška
7
8
10*
9
6
9
39.00
2050
10
2403-0119 Gelnar Tomáš
12*
11
8
6
4
12
41.00
1730
11
2103-1021 Koleňák Matěj
10
10
11*
11
3
8
42.00
1440
12
1145-0051 Tomažic Adam
9
12
12
5
8
14*
46.00
1176
13
2103-1017 Buček Adam
DNF*
14
14
13
10
11
62.00
932
14
2103-1039 Hajda Štěpán
13
13
13
14*
11
13
63.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
3
3
4*
1
1
1
9.00
9658
2
2103-0399 Janáček Martin
2
1
3
2
5*
2
10.00
7551
3
2103-0874 Kubeš Fedor
1
5
1
9*
3
3
13.00
6318
4
2101-0375 Pospíšil Martin
5
2
2
4
7
OCS*
20.00
5444
5
2103-0253 Pavlovský Josef
4
7*
6
5
6
4
25.00
4765
6
2103-0727 Labuda Ondřej
9*
9
7
6
2
5
29.00
4211
7
2103-0207 Pavlík Jiří
12*
6
9
7
4
7
33.00
3743
8
2103-0221 Fanta Miroslav
7
4
5
3
OCS*
DNF
39.00
3337
9
2103-0784 Otevřel Pavel
8
8
12*
8
9
6
39.00
2979
10
2103-0547 Grabarczyk Darek
14*
12
10
12
8
10
52.00
2658
11
2103-0154 Spousta Petr
15*
15
11
11
10
8
55.00
2369
12
2103-0235 Vaculka Zbyněk
10
18*
18
10
12
13
63.00
2104
13
2101-0342 Sláma Ivo
6
13
8
DNC*
DNC
DNC
67.00
1861
14
2103-1029 Kudrna Jan
16
14
15
DNF*
13
12
70.00
1635
15
2103-0873 Knetig Jindřich
18*
17
17
15
11
11
71.00
1426
16
2101-0281 Marečková Renata
11
10
13
DNC*
DNC
DNC
74.00
1229
17
2103-0483 Nováková Ludmila
17*
16
16
14
14
14
74.00
1045
18
2103-0595 Turba Marek
DNC*
DNC
19
13
15
9
76.00
871
19
2103-0755 Prax Jakub
13
11
14
DNC*
DNC
DNC
78.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0602 Matoušková Eva
2*
1
1
1
1
1
5.00
9136
1526-0039 Mertlová Michaela
5.00
9136
2
1149-0013 Borkovec Bořek
5
2
2
2
8*
2
13.00
7029
1149-0010 Najvárek Matěj
13.00
7029
3
1145-0109 Stibůrková Eliška
1
3
4
6
7*
3
17.00
5796
1401-0479 Hanton Josef
17.00
5796
4
1206-0318 Licková Nikola
3
6
5
5
2
9*
21.00
4921
1206-0317 Licková Aneta
21.00
4921
5
2103-0944 Buchta Jan
4
9
7
13*
3
6
29.00
4243
2103-0857 Janáček Vojtěch
29.00
4243
6
1901-0469 Richterová Eliška
9
4
6
10*
6
7
32.00
3689
1145-0111 Najvárková Magdaléna
32.00
3689
7
2103-0824 Pešková Adéla
12*
7
8
3
5
10
33.00
3220
2103-0928 Trubačíková Hana
33.00
3220
8
1607-0311 Motl Luboš
6
5
9
12*
9
5
34.00
2814
1607-0310 Martinkovičová Monika
34.00
2814
9
2103-0293 Krejčiřík Jan
13*
11
11
8
4
4
38.00
2456
2103-0868 Krejčiříková Karolína
38.00
2456
10
2103-0887 Buchtová Sarah
SCP*
12
16
4
11
8
51.00
2136
2103-1023 Kuthanová Eliška
51.00
2136
11
1101-0488 Košatová Lucie
7
8
3
DNC*
DNC
DNC
52.00
1846
1130-1201 Nalevajko Radek
52.00
1846
12
1302-0018 Szmaragowski Michaela
15
13
10
7
10
DNC*
55.00
1582
1302-0058 Szmaragowski Daniel
55.00
1582
13
1607-0304 Pfeiferová Veronika
11
10
13
9
15*
13
56.00
1338
1607-0303 Bryxová Lucie
56.00
1338
14
1149-0012 Najvárek Ondřej
8
16*
15
11
13
12
59.00
1113
1302-0054 Szmaragowski David
59.00
1113
15
2103-0788 Pavlovská Alexandra
10
14*
12
14
12
14
62.00
903
2103-1041 Pavlovská Dominika
62.00
903
16
2103-0902 Čoupek Ondřej
14
15*
14
15
14
11
68.00
707
2103-1027 Čoupek Miroslav
68.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1801-0142 Štěpánský Jan
2
1
4*
1
1
1
6.00
6154
1801-0226 Gnolová Denisa
6.00
6154
2
9999-0123 Košík Michal
1
3
1
2
2
4*
9.00
4047
9999-0124 Doležal Tomáš
9.00
4047
3
1801-0168 Holanec Martin
3
2
2
5*
4
3
14.00
2814
1801-0129 Veselá Barbora
14.00
2814
4
1206-0316 Licek Jiří
5*
5
3
3
5
2
18.00
1940
9999-0131 Vyhlídal Tomáš
18.00
1940
5
7040-0314 Jetmarová Ines
6*
4
6
4
3
5
22.00
1261
7040-0320 Šturmová Anita
22.00
1261
6
1607-0302 Bryx Petr
4
DNC*
5
DNC
DNC
DNC
30.00
707
1607-0301 Mrázová Sylvia
30.00
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru