Spring cup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 232105
Datum závodu 29.04.2023
Dní 3
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Fireball-7P, RS Feva-7P, RS 500-7P, ILCA 7-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0086 Novotný Štěpán 1994
1
4*
1
1
2
1
6.00
9320
2
1609-0248 Vaszi Mikuláš
4
11*
2
2
1
3
12.00
7213
3
2101-0453 Hrubý Karel
8*
3
5
6
5
2
21.00
5980
4
1902-0189 Steiner Michal
3
8*
4
4
8
6
25.00
5106
5
1508-0150 Vaidiš Tomáš
5
5
6
14*
6
8
30.00
4427
6
2001-0214 Moučka Vítězslav
13*
12
7
5
4
7
35.00
3873
7
1508-0171 Vainert Kateřina
15
7
8
3
3
DNF*
36.00
3404
8
2101-0577 Audy Dan
10
14
3
9
DNF*
5
41.00
2999
9
1607-0165 Himmel Jiří
7
16*
10
12
10
4
43.00
2640
10
1607-0162 Solfronk Antonín
12
1
13*
8
13
10
44.00
2320
11
2101-0509 Chlup Zdeněk
9
9
11*
11
7
9
45.00
2030
12
1130-0279 Kašpar Antonín
6
15*
9
7
11
13
46.00
1766
13
2101-0375 Pospíšil Martin
11
2
14*
13
9
14
49.00
1523
14
1508-0151 Netopilík Zdeněk
14
13
15*
10
12
11
60.00
1297
15
1609-0212 Müller Ondřej
2
6
DNF*
DNC
DNC
DNC
62.00
1088
16
1508-0231 Liška Matěj
16
17
12
DNC*
14
12
71.00
891
17
9999-0007 Šlechta Jiří
17
10
DNC*
DNC
DNC
DNC
81.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
4
3
2
6*
2
1
12.00
9814
2103-0684 Košvica Jakub
12.00
9814
2
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
5
13*
1
2
6
2
16.00
7707
1101-0882 Nápravník Jakub
16.00
7707
3
1214-0095 Kubový Martin
2
OCS*
7
4
1
4
18.00
6474
1203-0268 Roček Roman
18.00
6474
4
1203-0550 Jedlička Jan
6
2
5
1
7*
5
19.00
5600
1203-0503 Štrunc Jan
19.00
5600
5
1401-0419 Šnajdr Milan
7
9*
4
3
3
3
20.00
4921
1401-0420 Šnajdr Matěj
20.00
4921
6
1203-0172 Kořan Petr
10*
1
3
8
4
7
23.00
4367
1203-0293 Kvasnik Milan
23.00
4367
7
1203-0483 Jedličková Michaela
3
4
6*
5
5
6
23.00
3899
1402-0353 Dragoun Dominik
23.00
3899
8
1203-0083 Procházka Libor
1
12*
9
11
9
10
40.00
3493
1214-0090 Cikrt Tomáš
40.00
3493
9
1130-0985 Šamšulová Tereza
DNS*
8
8
12
8
8
44.00
3135
1401-0446 Čechura Přemysl
44.00
3135
10
1401-0250 Čechura Jiří
12*
5
10
10
11
9
45.00
2814
1401-0215 Will Jan
45.00
2814
11
1402-0508 Štursová Lucie
8
6
13
7
14*
11
45.00
2524
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
45.00
2524
12
1130-0750 Beneš Jiří
15*
10
14
14
10
12
60.00
2260
1130-0749 Špaček Matěj
60.00
2260
13
1203-0520 Štruncová Michaela
DNC*
11
11
13
13
13
61.00
2017
1203-0490 Škoda Michal
61.00
2017
14
1201-0142 Šupolík Petr
13
7
12
15
15
DNC*
62.00
1791
1201-0124 Vích Ondřej
62.00
1791
15
1108-0127 Průcha Alexandr
14
14
15*
9
12
14
63.00
1582
1108-0131 Beneš Vlastimil
63.00
1582
16
1401-0229 Juha Roman
9
17
16
16
17
DNC*
75.00
1385
1401-0482 Juha Jan
75.00
1385
17
1203-0130 Lambl Vladimír
11
16
17
DNF*
16
DNF
81.00
1201
1203-0617 Lambl Kubáňová Zuzana 1984
81.00
1201
18
1702-0186 Ptáčník Matěj
DNC*
19
18
17
18
15
87.00
1027
1702-0192 Ptáčník Ondřej
87.00
1027
19
1203-0314 Hamáčková Alice
16
18
DNC*
DNC
DNC
DNC
97.00
863
1203-0618 Veselá Jana
97.00
863
20
1710-0003 Štursová Pavla
DNS*
15
DNC
DNC
DNC
DNC
99.00
707
1203-0510 Svoboda Lukáš
99.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0854 Křenková Monika
2*
1
1
1
2
1
6.00
10104
2103-0852 Křenková Kristýna
6.00
10104
2
1401-0496 Martan Matěj
1
2
2
2
1
7*
8.00
7997
1401-0518 Křížek David
8.00
7997
3
1130-0984 Bezušek Kristian
3
5
4
7*
3
2
17.00
6764
1130-1566 Jeřábek Petr
17.00
6764
4
1130-1309 Beránková Klára
22*
14
3
3
4
3
27.00
5890
1130-1288 Rathousová Berta
27.00
5890
5
2407-0215 Stříž Tobiáš
6
3
16*
5
9
4
27.00
5211
2001-0235 Ptáčková Tereza
27.00
5211
6
2103-0870 Krejčiřík Daniel
8
10*
7
4
5
6
30.00
4657
2103-0968 Daněk Kryštof
30.00
4657
7
2103-0927 Navrátilová Vanda
7
11
10
9
8
DNC*
45.00
4188
2103-0969 Vigh Aoife
45.00
4188
8
2407-0254 Valenová Barbora
5
6
9
DNC*
15
14
49.00
3782
2407-0152 Hlavsová Sofie
49.00
3782
9
1145-0110 Stibůrková Tereza
16*
16
8
8
6
13
51.00
3424
1145-0112 Stibůrek Matěj
51.00
3424
10
2103-0923 Fiala Alexandr
11
15
18*
10
7
8
51.00
3104
2103-1067 Plotěná Viktorie
51.00
3104
11
1130-0954 Benovič Vojtěch
10
4
5
DNC*
10
DNC
52.00
2814
1130-1860 Beránek Ondřej
52.00
2814
12
2103-0901 Grabarczyková Anna
12
7
12
6
19*
15
52.00
2550
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
52.00
2550
13
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
15
17*
6
13
16
9
59.00
2306
2103-0966 Novotný Ondřej
59.00
2306
14
1901-0502 Rohlík Šimon
20*
20
13
11
14
5
63.00
2081
1901-0513 Kosina Václav
63.00
2081
15
1130-1000 Michalčín Šimon
14
12
11
DNF*
SCP
10
65.00
1871
1130-1924 Krejza Jakub
65.00
1871
16
1901-0517 Procházková Tereza
13
8
DNF*
14
DNF
11
69.00
1675
1901-0499 Kyprá Nella
69.00
1675
17
2103-1025 Bónová Julia
19*
19
15
12
13
12
71.00
1491
2103-0886 Buchtová Agnes
71.00
1491
18
1101-0565 Skalová Ema
18*
18
14
15
18
16
81.00
1317
1101-0566 Pavelková Sofie
81.00
1317
19
2407-0218 Doležel František
4
9
DNF*
DNC
DNC
DNC
82.00
1153
2407-0211 Novotný Alexandr
82.00
1153
20
2103-0949 Kalivoda Ondřej
17
22*
17
16
17
17
84.00
997
2103-1021 Koleňák Matěj
84.00
997
21
1201-0171 Krátký Šimon
9
13
DNF*
DNC
DNC
DNC
91.00
848
1201-0170 Novotný Jáchym
91.00
848
22
2109-0626 Fojtášek Kristian
21
21
DNF*
DNC
DNC
DNC
111.00
707
2109-0641 Václavková Sofia
111.00
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0695 Brabec Václav
1*
1
1
1
1
1
5.00
8505
1130-1746 Houšková Klára
5.00
8505
2
2103-0856 Justová Anna 2002
7*
2
2
7
2
2
15.00
6397
2103-0724 Tupý Petr
15.00
6397
3
1149-0013 Borkovec Bořek
3
3
3
4*
3
3
15.00
5165
1149-0010 Najvárek Matěj
15.00
5165
4
2103-0858 Schwanzer Albert
2
6
4
5
8*
5
22.00
4290
2103-0857 Janáček Vojtěch
22.00
4290
5
1130-1201 Nalevajko Radek
5
4
5
3
6
DNC*
23.00
3612
2103-0817 Škvařil Patrik
23.00
3612
6
1702-0258 Dvořák Jan
10*
5
9
2
5
4
25.00
3058
7040-0368 Šuranský David
25.00
3058
7
7040-0158 Buřil Miloš
11*
11
6
9
4
6
36.00
2589
2103-0804 Daněk Jan
36.00
2589
8
2103-0293 Krejčiřík Jan
9
10
7
6
9
DNC*
41.00
2183
2103-0868 Krejčiříková Karolína
41.00
2183
9
1145-0109 Stibůrková Eliška
8
8
8
10
7
DNF*
41.00
1825
1145-0130 Stibůrek Jan
41.00
1825
10
2103-0887 Buchtová Sarah
6
9
DNC*
8
10
DNF
47.00
1505
2103-1023 Kuthanová Eliška
47.00
1505
11
2103-0944 Buchta Jan
4
7
DNC*
DNC
DNC
DNC
53.00
1215
2103-0741 Žák Michal
53.00
1215
12
2103-0788 Pavlovská Alexandra
DNC*
12
DNF
DNC
DNC
DNC
68.00
950
2103-1041 Pavlovská Dominika
68.00
950
13
1901-0454 Veselá Elena
DNF*
DNF
DNF
DNC
DNC
DNC
70.00
707
1607-0313 Bryxová Pavla
70.00
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru