Cena Šumavy

 Stáhnout výsledky jako XLS

přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334

CTL 221308
Datum závodu 04.06.2022
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P, Evropa-7P, Flying Dutchman-7P, ILCA 4-7P, ILCA 7-7P, RS 500-7P, RS Feva-7P, Finn-7P
Poznámka přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1605-0093 Storch Petr
1*
1
1
1
1
4
6154
1609-0262 Palkovský Tomáš
4
6154
2
1302-0020 Čutka Jan
2
2
4*
2
3
9
4047
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
9
4047
3
1302-0070 Grill Milan
3
3
5*
3
2
11
2814
1302-0037 Novotný Michal
11
2814
4
1302-0110 Beneš Pavel
4*
4
3
4
4
15
1940
1301-0169 Šimek Karel
15
1940
5
1302-0005 Kleiner Otakar
5*
5
2
5
5
17
1261
1302-0111 Novotný Karel
17
1261
6
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
6
6
6
6
DNS*
24
707
9999-0051 Vistr Tomáš
24
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0466 Hýža Jiří
2
1
1
2
UFD*
4
10
8940
2
2408-0002 Hyrš Ladislav
4
2
2
3
1
13*
12
6832
3
2103-0437 Lidařík Rudolf
1
4
5
1
UFD*
3
14
5600
4
1901-0136 Jozíf Martin
6
7
3
4
2
12*
22
4725
5
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
14*
3
8
8
3
2
24
4047
6
2103-0771 Čajčík Jan
5
5
4
7*
7
7
28
3493
7
1504-0010 Gebhart Zdeněk
3
6
11
6
UFD*
5
31
3024
8
1219-0006 Skalický Vladimír
8
9
14*
5
4
6
32
2618
9
1702-0039 Vacula Martin
7
14*
6
12
5
10
40
2260
10
1214-0017 Plecitý Martin
12
11
9
10
UFD*
1
43
1940
11
1203-0170 Jochovič Josef
11
10
13*
11
6
8
46
1650
12
1130-1197 Kaloš Martin
10
8
12
9
8
14*
47
1385
13
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
13
12
7
14*
9
9
50
1142
14
1214-0086 Outrata Jiří
9
13
10
13
UFD*
11
56
917
15
1103-0080 Janatka Jan
15*
15
15
15
10
15
70
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0004 Halouzka Jakub
1*
1
1
1
1
1
5
10368
2
2101-0577 Audy Dan
3
3
5*
5
4
2
17
8261
3
1902-0189 Steiner Michal
4
2
4
3
7*
4
17
7029
4
1702-0147 Lawson Andrew 2002
2
5
3
UFD*
2
10
22
6154
5
1609-0248 Vaszi Mikuláš
6
16*
2
2
3
9
22
5476
6
2101-0453 Hrubý Karel
7
10
19*
6
5
3
31
4921
7
1130-0279 Kašpar Antonín
10*
9
6
8
10
5
38
4453
8
1508-0150 Vaidiš Tomáš
5
7
11
10
15*
8
41
4047
9
2101-0509 Chlup Zdeněk
9
6
8
11
9
16*
43
3689
10
2001-0214 Moučka Vítězslav
DNC*
8
DNS
4
8
6
51
3368
11
2101-0761 Hlavsa Tomáš
13
12
10
14*
6
13
54
3079
12
1607-0165 Himmel Jiří
15
11
9
7
13
17*
55
2814
13
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
8
20*
14
12
12
12
58
2571
14
1607-0162 Solfronk Antonín
11
4
16
17
16
18*
64
2346
15
1701-0222 Háma Martin
14
17
15
9
11
19*
66
2136
16
9999-0048 Vacula Jiří
20*
19
13
15
17
7
71
1940
17
1508-0151 Netopilík Zdeněk
12
14
18
19*
18
11
73
1755
18
1609-0212 Müller Ondřej
16
13
7
16
DNC*
DNC
77
1582
19
1305-0306 Vachel Ondřej
19*
18
12
13
19
15
77
1417
20
1508-0231 Liška Matěj
18
15
17
18
14
21*
82
1261
21
1703-0228 Václavík Jakub
17
22*
22
20
20
14
93
1113
22
1130-1741 Bareš David
22*
21
21
22
21
20
105
972
23
1130-1620 Janatka Jakub
21
23*
20
21
22
22
106
836
24
1130-1330 Malínek David
23
24*
23
23
23
23
115
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0011 Směšný Marek
3
1
4*
1
1
3
9
8261
2
1609-0287 Mlejnek Tomáš
2
2
1
3*
3
1
9
6154
3
2404-0454 Žáček Jiří
1
3
3
2
7*
6
15
4921
4
1203-0423 Bezušková Jana
5
5
2
6*
5
4
21
4047
5
2101-0766 Chlupová Kateřina
4
4
8*
7
6
2
23
3368
6
1203-0364 Soukal Miloslav
6
7
9*
4
4
5
26
2814
7
1606-0265 Kršňák Jan
8
9*
6
5
2
8
29
2346
8
2201-0019 Kováčová Tereza
7
10*
7
8
8
10
40
1940
9
1901-0134 Lejhanec David
10
6
5
11
9
DNC*
41
1582
10
2001-0172 Kafková Petra
11*
8
10
10
11
7
46
1261
11
1701-0122 Kala Roman
9
11*
11
9
10
9
48
972
12
1213-0191 Mojdl Martin
12
12
12
12
12
DNC*
60
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
1
6*
2
2
3
1
9
10612
2
2101-0726 Dokoupilová Linda
3*
3
1
1
2
3
10
8505
3
1304-0262 Flosmanová Kristýna
2
4
3
3
1
10*
13
7272
4
2116-0005 Halouzka Michal
5
1
4
7*
4
2
16
6397
5
2404-0467 Bělunková Tatiana
4
18*
5
4
6
4
23
5719
6
1609-0301 Tlapák Vojtěch
9*
8
8
5
5
8
34
5165
7
1702-0191 Povolný Adam
7
14
11
6
15*
5
43
4696
8
2419-0061 Rabasová Adéla
11
13*
9
9
8
6
43
4290
9
1701-0331 Klíma Ondřej
13
2
10
13
19*
7
45
3932
10
2301-0220 Zahornacký Jan
6
15
7
16*
7
12
47
3612
11
2301-0244 Zajíček Teo
10
5
15
8
12
16*
50
3322
12
1609-0308 Tlapáková Zuzana
16*
10
6
11
10
14
51
3058
13
1504-0094 Motlíková Pavlína
8
12
18*
18
11
11
60
2814
14
2103-0951 Knetig Jindřich
15
11
21*
20
SCP
9
72
2589
15
2101-0751 Kouřil Vít
12
17
20*
12
13
18
72
2379
16
1130-1685 Ziegenfuss Denis
17
20
12
10
23*
19
78
2183
17
2101-0758 Blatecká Michaela
14
19
17
14
14
22*
78
1999
18
2103-0853 Bína Rudolf
20
21*
16
15
16
13
80
1825
19
1606-0282 Ráža Matyáš
18
16
14
19*
18
17
83
1661
20
1901-0482 Plachý Jonáš
24*
9
19
17
21
20
86
1505
21
2103-0864 Šebková Kristýna
21
7
22
24*
22
15
87
1356
22
1130-1562 Nantl Ondřej
19
22
23*
21
17
21
100
1215
23
1508-0202 Pitelová Ema
22
23*
13
23
20
23
101
1080
24
1130-1244 Vondráček Tomáš
23
24*
24
22
24
24
117
950
25
1130-1659 Naxerová Nina
26
25
25
26
25
DNC*
127
826
26
2103-0965 Novotný Radim
25
26
DNC
25
26
DNC*
129
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0854 Křenková Monika
2
1
1
3
1
4*
1
9
9814
2103-0852 Křenková Kristýna
9
9814
2
1401-0485 Pelnář Petr
1
4*
3
2
3
2
3
14
7707
1401-0524 Červeň Matěj
14
7707
3
1101-0498 Sazama Michal
3
2
2
7*
4
1
5
17
6474
1101-0628 Sazamová Eliška
17
6474
4
2103-0948 Navrátilová Helena
4
9*
7
4
2
7
2
26
5600
2103-0927 Navrátilová Vanda
26
5600
5
1401-0496 Martan Matěj
5
8*
6
5
5
3
4
28
4921
1401-0518 Křížek David
28
4921
6
1902-0202 Veselá Ema
7
6
8
9
7
5
10*
42
4367
1902-0196 Drábek Oldřich
42
4367
7
1302-0053 Szmaragowski Dominik
16
5
SCP
1
6
17*
8
46
3899
1145-0112 Stibůrek Matěj
46
3899
8
2103-0923 Fiala Alexandr
6
3
12
6
14*
6
14
47
3493
2103-0957 Boháč Daniel
47
3493
9
1130-1309 Beránková Klára
8
10
11
10
13*
8
6
53
3135
1130-1288 Rathousová Berta
53
3135
10
1130-0984 Bezušek Kristián
13*
7
9
8
10
9
13
56
2814
1130-1566 Jeřábek Petr
56
2814
11
2103-0886 Buchtová Agnes
11
12
5
UFD*
8
11
15
62
2524
2103-0949 Kalivoda Ondřej
62
2524
12
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
14
16*
13
12
9
10
9
67
2260
2103-0966 Novotný Ondřej
67
2260
13
2103-0870 Krejčiřík Daniel
DSQ*
13
10
11
11
12
12
69
2017
1101-0568 Nalevajko Šimon
69
2017
14
1401-0508 Harmáček Milan
12
11
14
15
12
14
16*
78
1791
1101-0643 Iljuchin Jonáš
78
1791
15
2103-0901 Grabarczyková Anna
9
14
17
13
19*
15
18
86
1582
2103-0971 Šrubařová Kristýna
86
1582
16
1130-1000 Michalčín Šimon
15
DNS*
19
14
17
13
11
89
1385
1901-0502 Rohlík Šimon
89
1385
17
2103-0969 Vigh Aoife
UFD*
15
16
UFD
15
18
7
92
1201
2103-1025 Bónová Julia
92
1201
18
1901-0505 Lefflerová Zuzana
10
17
18
SCP*
16
16
17
94
1027
1901-0504 Leffler Alois
94
1027
19
1101-0565 Skalová Ema
18
18
15
17
18
19*
19
105
863
1101-0566 Pavelková Sofie
105
863
20
1130-1629 Macháček Ota
17
DNC*
DNC
18
20
20
20
116
707
1130-1441 Lipták Richard
116
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0405 Cibulka Vojtěch
1
2
1
6*
1
1
2
8
7029
7055-0002 Pokorný Jan
8
7029
2
1609-0255 Nevelöš Adam
2
1
2
1
3
3
DNC*
12
4921
1609-0256 Nevelöš Tibor
12
4921
3
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
3
3
4*
2
2
2
1
13
3689
1130-0230 Paigerová Vanda
13
3689
4
1703-0269 Svobodová Sára
6*
4
3
4
6
4
4
25
2814
1703-0248 Muchová Kateřina
25
2814
5
1401-0482 Juha Jan
4
5*
5
5
5
5
5
29
2136
1401-0478 Čechura Ladislav
29
2136
6
1702-0268 Iljuchin Matěj
5
6
6
7*
4
6
3
30
1582
1702-0267 Dvořák Tobiáš
30
1582
7
1130-0992 Doležel Ondřej
7
DNS*
7
8
7
7
6
42
1113
1130-0960 Krása Štěpán
42
1113
8
1130-0948 Šiknerová Adriana
DNC*
7
8
3
8
8
DNC
43
707
1130-0953 Benovičová Viktorie
43
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0602 Matoušková Eva
11
1
3
UFD*
1
2
1
19
9494
1526-0039 Mertlová Michaela
19
9494
2
1149-0005 Bartoš Richard 1969
3
2
11*
2
2
5
7
21
7387
9999-0047 Iljuchin Ilja
21
7387
3
2103-0824 Pešková Adéla
1
5
5
5
6*
6
2
24
6154
2103-0944 Buchta Jan
24
6154
4
1702-0258 Dvořák Jan
16*
7
1
3
5
1
8
25
5279
1702-0185 Lassig Jiří
25
5279
5
1149-0013 Borkovec Bořek
2
10
7
1
4
3
14*
27
4601
1149-0010 Najvárek Matěj
27
4601
6
9999-0042 Schmiedová Petra
4
12*
2
6
8
4
4
28
4047
9999-0043 Schmied Martin
28
4047
7
1145-0109 Stibůrková Eliška
10*
3
6
7
3
7
5
31
3578
1401-0479 Hanton Josef
31
3578
8
1901-0469 Richterová Eliška
5
11
10
10
14*
12
3
51
3172
1145-0111 Najvárková Magdaléna
51
3172
9
1206-0318 Licková Nikola
9
4
4
11
11
15*
12
51
2814
1206-0317 Licková Aneta
51
2814
10
2103-0858 Schwanzer Albert
8
6
12
UFD*
13
8
9
56
2494
2103-0857 Janáček Vojtěch
56
2494
11
1302-0018 Szmaragowski Michaela
15*
8
8
9
9
11
11
56
2204
1302-0058 Szmaragowski Daniel
56
2204
12
1305-0236 Klíma Pavel
14
15*
9
12
7
9
6
57
1940
1305-0340 Luhan Radek
57
1940
13
1302-0054 Szmaragowski David
12
13
17*
4
10
10
10
59
1696
1302-0069 Mašková Tereza
59
1696
14
2103-0293 Krejčiřík Jan
7
9
13
8
15*
14
13
64
1471
2103-0868 Krejčiříková Karolína
64
1471
15
1130-1233 Benovič Martin
17*
16
14
13
12
16
15
86
1261
1130-1201 Nalevajko Radek
86
1261
16
2103-0887 Buchtová Sarah
6
UFD*
15
UFD
16
13
17
87
1065
2103-1023 Kuthanová Eliška
87
1065
17
1130-1717 Culek Jindřich
13
14
16
DNC*
DNC
DNC
DNC
103
881
1130-1754 Šanda Radek
103
881
18
2103-0902 Čoupek Ondřej
DNC
DNF*
DNS
14
DNF
17
16
107
707
2103-1027 Čoupek Miroslav
107
707
19
1607-0304 Pfeiferová Veronika
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
120
0
1607-0303 Bryxová Lucie
120
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru