The Crown Cup - RS Feva Europeans

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221302
Datum závodu 25.08.2022
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Český svaz jachtingu
Zúčastněné třídy RS Feva-18me, RS Feva-7P, ostatní třídy-0
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9909-0016 Severi Diego
1
5
1
1
6
13*
14
35673
9909-0017 Collini Vittorio
14
35673
2
1401-0485 Pelnář Petr
11
4
2
UFD*
1
4
22
30254
1401-0524 Červeň Matěj
22
30254
3
9936-0001 Haamer Kaito
8
2
5
18*
3
7
25
27084
9936-0002 Orusaru Partel
25
27084
4
2103-0854 Křenková Monika
5
9
7
11*
5
8
34
24836
2103-0852 Křenková Kristýna
34
24836
5
9909-0007 Gesi Gabriele
4
8
12
2
BFD*
9
35
23091
9909-0008 Simoni Davide
35
23091
6
9909-0010 Bocciardi Alberto
3
7
11
8
20*
10
39
21666
9909-0011 Bocciardi Jacopo
39
21666
7
1101-0470 Peterka Tomáš
12
1
35*
19
12
3
47
20461
1305-0321 Lojková Karolína
47
20461
8
1130-0948 Šiknerová Adriana
7
11
32*
3
17
11
49
19417
1130-0953 Benovičová Viktorie
49
19417
9
9924-0012 MAZUNAVICIUTE RUTA
6
19
8
4
BFD*
14
51
18496
9924-0006 Tauras Kurlinkus
51
18496
10
1703-0244 Kraus Lukáš
16*
10
14
5
9
16
54
17673
2103-0796 Dadák Lukáš
54
17673
11
9909-0003 Bicocchi Giuseppe
18
3
17
15
2
21*
55
16928
9909-0004 Scarpellini Leonardo
55
16928
12
1302-0053 Szmaragowski Dominik
15
6
13
26*
21
2
57
16247
1145-0112 Stibůrek Matěj
57
16247
13
9909-0021 Brighenti Alex
19
14
3
20*
4
17
57
15622
9909-1016 Vedovelli Clarissa
57
15622
14
1145-0109 Stibůrková Eliška
13
29
6
17
BFD*
5
70
15042
1311-0004 Myslíková Eliška
70
15042
15
9906-0019 Tonks Samuel
14
22
15
42*
7
32
90
14503
9906-0020 Tonks Isabelle
90
14503
16
1401-0496 Martan Matěj
24
37
16
13
BFD*
1
91
13998
1401-0518 Křížek David
91
13998
17
2103-0948 Navrátilová Helena
2
23
48
52*
13
6
92
13525
2103-0927 Navrátilová Vanda
92
13525
18
9924-0003 STRIOKAS PIJUS
22
40*
26
9
11
31
99
13078
9924-0009 Ožalas ADAS
99
13078
19
1705-0189 Šercl Ondřej
34*
32
18
10
15
27
102
12655
1705-0211 Michalík Marek
102
12655
20
9909-0022 Pasqualini Siddharta
UFD*
15
23
16
8
45
107
12254
9909-0024 Marchi Lucia
107
12254
21
9909-0018 Fontanot Andrea
UFD*
13
10
12
16
58
109
11873
9909-0019 Baschetti Ludovica
109
11873
22
2103-0870 Krejčiřík Daniel
21
16
29
29
36*
18
113
11509
2101-0771 Plotěná Viktorie
113
11509
23
9901-0013 Kanukova Kristina
17
17
39
7
BFD*
35
115
11162
9901-0009 Holak Adam
115
11162
24
9906-0014 Callaghan Freddie
9
18
9
44
BFD*
36
116
10829
9906-0023 Roy Thomas
116
10829
25
1101-0498 Sazama Michal
26
30
41*
23
19
30
128
10510
1101-0628 Sazamová Eliška
128
10510
26
1130-0853 Valenta Jan
44
27
4
43
BFD*
12
130
10203
1130-1562 Nantl Ondřej
130
10203
27
9924-0017 Adrijana Zenkeviciute
27
38
19
30
26
64*
140
9908
9924-0010 GRINEVICIUS GUSTAS
140
9908
28
9906-0017 Ripley Benjamin
20
36
30
51*
35
22
143
9624
9906-0018 Ripley Emilia
143
9624
29
9909-0014 Lusini Giulia
46*
25
27
31
18
46
147
9349
9909-0015 Parrinelli Camilla
147
9349
30
9905-0076 Réka Prágai
10
47
31
49*
37
23
148
9084
9905-0035 Hanna Fekete
148
9084
31
9909-0020 Veronesi Valentina
25
24
46
6
BFD*
49
150
8828
9909-0023 Finato Lucia
150
8828
32
1214-0110 Winkler Adam
59*
20
40
32
39
19
150
8580
1214-0122 Růžička Luděk
150
8580
33
9924-1017 ŠEPUTIS JONAS
36
31
50*
14
28
43
152
8339
9924-1012 Cancingeris VILIUS
152
8339
34
9905-0071 Zsigmond Török
47*
34
36
37
32
20
159
8106
9905-0072 Dávid Kántor
159
8106
35
1130-1000 Michalčín Šimon
35
59*
47
22
27
28
159
7879
1130-1756 Němcová Lara
159
7879
36
9912-0006 Goossens Jente
30
21
49
47
14
55*
161
7659
9912-0007 Goossens Marle
161
7659
37
9924-0005 CHLEBINSKAITE EGLE
48
56*
22
40
10
42
162
7445
9924-0011 Ugne Urbonaite
162
7445
38
9906-0022 Walker Joanna
45
35
20
38
BFD*
26
164
7237
9906-0021 MacDonald Mhairi
164
7237
39
1705-0164 Verl Jan
41
49
21
41
22
67*
174
7033
1705-0165 Verl Vojtěch
174
7033
40
2407-0254 Valenová Barbora
23
39
37
28
47
75*
174
6836
2407-0152 Hlavsová Sofie
174
6836
41
1130-0984 Bezušek Kristián
37
12
25
UFD*
BFD
33
187
6643
1130-1566 Jeřábek Petr
187
6643
42
1902-0202 Veselá Ema
33
58*
33
39
29
54
188
6454
1902-0196 Drábek Oldřich
188
6454
43
9905-0009 Skoumal Huba
43
43
24
45
BFD*
37
192
6270
9905-0081 Palángi Péter
192
6270
44
2103-0901 Grabarczyková Anna
38
42
58*
36
33
50
199
6090
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
199
6090
45
1130-0954 Benovič Vojtěch
49
54*
52
24
34
41
200
5915
1130-1892 Nalevajko Šimon
200
5915
46
9905-0070 Zsombor Korompay
28
46
34
56*
46
47
201
5743
9905-0073 Borbála Náray
201
5743
47
2407-0218 Doležel František
40
53*
43
25
45
52
205
5575
2407-0211 Novotný Alexandr
205
5575
48
1705-0188 Zima Daniel
32
50
60
34
30
61*
206
5410
1705-0209 Michalík Daniel
206
5410
49
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
63*
41
51
59
41
15
207
5249
2103-0966 Novotný Ondřej
207
5249
50
9905-0082 Bacsek Borka
54
65
67*
21
24
44
208
5091
9905-0086 Medgyesi Imola
208
5091
51
9924-0013 Sarunas Jakas
58
57
38
63*
23
38
214
4936
9924-0014 Markevičius Faustas
214
4936
52
9924-1014 DIJOKAITE AUGUSTE
64
52
28
33
38
71*
215
4785
9924-0018 Austeja Karčiauskaite
215
4785
53
1130-1309 Beránková Klára
57
28
45
50
BFD*
39
219
4636
1130-1288 Rathousová Berta
219
4636
54
9905-0079 Gondos Gergő
52
26
53
62
BFD*
34
227
4490
9905-0085 Raák Bence
227
4490
55
9905-0080 Fülöp Noel
31
45
42
DSQ*
BFD
29
227
4346
9905-0087 Szalay Eszter
227
4346
56
2103-0925 Sklenář Matěj
42
48
DNC*
53
49
51
243
4205
2103-0887 Buchtová Sarah
243
4205
57
9924-0015 Gutauskas Arvydas
50
51
57
58*
31
57
246
4067
9924-0016 Ramanauskas Jokkubas
246
4067
58
9905-0077 Bodza Madzin
39
55
44
66*
48
66
252
3931
9905-0078 Katica Göblyös-Sztróka
252
3931
59
9905-0066 Méri Levente
66*
64
54
27
50
59
254
3797
9905-0067 Ádám Dóra
254
3797
60
1901-0517 Procházková Tereza
55
NSC*
63
35
55
53
261
3666
1901-0499 Kyprá Nella
261
3666
61
2103-0923 Fiala Alexandr
UFD*
33
UFD
46
BFD
25
264
3537
2103-0957 Boháč Daniel
264
3537
62
1901-0482 Plachý Jonáš
51
61
65*
48
44
60
264
3410
1901-0481 Mareš Michael
264
3410
63
9905-0074 Bence Tilistyák
61
60
66*
57
43
48
269
3285
9905-0075 Blanka Török
269
3285
64
9909-0012 Malinverno Ginevra
62
67
DNC*
DSQ
SCP
24
282
3161
9909-0013 Ontani Tommaso
282
3161
65
1401-0508 Harmáček Milan
56
44
59
54
BFD*
72
285
3040
1401-0519 Hrubý Tadeáš
285
3040
66
9905-0083 Tósoky Dorottya
DNC*
73
DNC
55
40
40
288
2921
9905-0084 Mile Róza
288
2921
67
2001-0235 Ptáčková Tereza
65
66*
61
61
42
63
292
2803
2407-0215 Stříž Tobiáš
292
2803
68
2103-0969 Vigh Aoife
60
62*
62
60
51
62
295
2687
2103-1025 Bónová Julia
295
2687
69
9999-0114 Stibůrková Tereza
53
68
71*
71
52
56
300
2573
1311-0003 Myslík Matyáš
300
2573
70
9924-1013 Šapkinas Benas
29
69
56
DNC*
DNC
DNC
314
2461
9924-0007 Volungevičius Kajus
314
2461
71
1901-0505 Lefflerová Zuzana
69
72
55
68
53
73*
317
2350
1901-0504 Leffler Alois
317
2350
72
1901-0502 Rohlík Šimon
67
70*
68
64
54
65
318
2241
1901-0513 Kosina Václav
318
2241
73
9905-0068 Sztankula Ágnes
71*
63
64
69
56
68
320
2133
9905-0069 Kun Benedek
320
2133
74
9905-0088 Nagy Maté
70
74*
69
70
57
69
335
2026
9905-0089 Feher Tomi
335
2026
75
2103-0886 Buchtová Agnes
68
71
70
65
BFD*
70
344
1922
2103-0949 Kalivoda Ondřej
344
1922
76
1101-0565 Skalová Ema
UFD*
75
72
67
BFD
74
368
1818
1101-0566 Pavelková Sofie
368
1818
77
9906-0015 Garcka Georgius
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
400
0
9906-0016 Skagerlind Zachary
400
0
77
9909-0009 Del Bimbo Cosimo
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
400
0
9909-0006 Del Bimbo Bianca
400
0
77
9905-0064 Horváth Barnabás
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
400
0
9905-0065 Horváth Benedek
400
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ