Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 231323
Datum závodu 30.08.2023
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht klub Jestřábí, z.s.
Zúčastněné třídy Evropa-12mr
ILCA 7-12mr
RS Feva-12mr
29er-12mr
29er-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0571 Teplý Viktor
2*
1
1
1
1
1
2
7.00
17079
2
2116-0004 Halouzka Jakub 1997
1
3
2
3
5*
2
3
14.00
13466
3
2101-0583 Teplý Ondřej
7
2
3
2
8*
3
1
18.00
11353
4
1504-0086 Novotný Štěpán 1994
4
6
8
15*
3
4
4
29.00
9854
5
9901-0138 Rajský Peter
12*
4
9
5
2
11
9
40.00
8691
6
2101-0453 Hrubý Karel
11
5
5
7
7
13*
6
41.00
7741
7
1607-0166 Himmelová Klára
16*
8
6
11
10
5
7
47.00
6937
8
2101-0577 Audy Dan
3
17
4
12
9
6
DNC*
51.00
6242
9
1609-0212 Müller Ondřej
14
18*
16
4
4
9
10
57.00
5628
10
1902-0189 Steiner Michal
13
7
12
14
6
8
DNS*
60.00
5079
11
1203-0452 Šenkýř Ivan
5
14
14
6
16*
14
11
64.00
4582
12
1607-0165 Himmel Jiří
8
12
13
16
18*
16
5
70.00
4128
13
2101-0509 Chlup Zdeněk
10
10
18*
18
11
7
14
70.00
3711
14
1508-0150 Vaidiš Tomáš
6
9
10
19*
19
15
12
71.00
3325
15
1607-0162 Solfronk Antonín
17
19*
15
9
14
12
8
75.00
2966
16
2101-0761 Hlavsa Tomáš
9
11
11
17
15
18*
15
78.00
2629
17
1508-0151 Netopilík Zdeněk
DSQ*
13
7
8
21
19
13
81.00
2313
18
1701-0222 Háma Martin
20*
20
20
10
12
10
17
89.00
2015
19
1305-0306 Vachel Ondřej
15
16
19
20*
13
17
16
96.00
1734
20
1508-0231 Liška Matěj
18
15
17
13
17
21*
18
98.00
1466
21
1130-1620 Janatka Jakub
19
21
DNC*
21
20
20
DNF
124.00
1212
22
1401-0259 Smetana Radek
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
138.00
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0231 Sivý Štěpán
1
1
1
1
1
4*
1
6.00
17079
2
1609-0287 Mlejnek Tomáš
3
2
2
2
2
2
9*
13.00
13466
3
2404-0379 Bobek Pavel
7
3
10*
4
5
1
10
30.00
11353
4
2404-0454 Žáček Jiří
4
8
16*
8
3
3
11
37.00
9854
5
1504-0031 Novotný Václav
8
9
7
10*
4
9
2
39.00
8691
6
2001-0075 Kafka Tomáš
18*
4
4
5
12
6
12
43.00
7741
7
1504-0085 Bobková Michaela
9
11
14*
6
7
5
8
46.00
6937
8
1203-0423 Bezušková Jana
11*
7
6
9
9
8
7
46.00
6242
9
2001-0154 Kafka Richard
10
6
9
3
8
14
RET*
50.00
5628
10
2201-0019 Kováčová Tereza
6
10
13
11
UFD*
10
3
53.00
5079
11
2001-0155 Kafka Roman
2
5
19*
7
14
13
15
56.00
4582
12
1130-0004 Bauerová Šárka
13
14
UFD*
13
6
7
4
57.00
4128
13
2402-0007 Čudek Radim
5
13
8
17*
11
15
6
58.00
3711
14
1145-0118 Mojdlová Kateřina
14
15
3
18*
13
12
5
62.00
3325
15
1701-0122 Kala Roman
12
17
11
15
UFD*
11
DNC
90.00
2966
16
1301-0229 Matoušek Matěj
15
12
5
12
DNC*
DNC
DNC
92.00
2629
17
1130-0267 Schwarzová Markéta
17
20*
17
16
10
17
16
93.00
2313
18
1702-0176 Sadílek Viktor
20*
18
15
20
16
16
13
98.00
2015
19
2001-0172 Kafková Petra 1991
16
16
12
14
DNC*
DNC
DNC
106.00
1734
20
1213-0191 Mojdl Martin
19
21*
20
19
17
19
14
108.00
1466
21
1504-0015 Jindřichová Markéta
DNC*
19
18
21
15
18
DNC
115.00
1212
22
1301-0230 Matoušek Ondřej
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
144.00
0
22
2419-0003 Škráčková Vendula
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
144.00
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0984 Bezušek Kristian
2
1
5*
3
2
3
11.00
18937
1130-1566 Jeřábek Petr
11.00
18937
2
2103-0854 Křenková Monika
1
2
6
4
UFD*
2
15.00
15325
2103-0852 Křenková Kristýna
15.00
15325
3
1401-0496 Martan Matěj
3
3
SCP*
1
1
9
17.00
13212
1401-0518 Křížek David
17.00
13212
4
1130-0954 Benovič Vojtěch
5
4
9*
2
3
5
19.00
11713
1130-1860 Beránek Ondřej
19.00
11713
5
2407-0218 Doležel František
8
18*
2
8
4
1
23.00
10550
2407-0211 Novotný Alexandr
23.00
10550
6
1130-1309 Beránková Klára
4
5
3
5
11
13*
28.00
9600
1130-1288 Rathousová Berta
28.00
9600
7
2001-0235 Ptáčková Tereza
7
10*
4
9
6
8
34.00
8796
2407-0215 Stříž Tobiáš
34.00
8796
8
1201-0171 Krátký Šimon
10
8
7
24*
8
4
37.00
8100
1201-0170 Novotný Jáchym
37.00
8100
9
2103-0927 Navrátilová Vanda
6
16
10
17*
10
7
49.00
7487
2103-0969 Vigh Aoife
49.00
7487
10
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
11
6
14
10
12
17*
53.00
6937
2103-0966 Novotný Ondřej
53.00
6937
11
2001-0240 Ptáčková Markéta
DNC*
22
8
11
5
11
57.00
6441
2001-0254 Svobodová Annie
57.00
6441
12
2103-0901 Grabarczyková Anna
9
7
24*
6
19
19
60.00
5987
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
60.00
5987
13
1145-0110 Stibůrková Tereza
16*
11
16
13
13
15
68.00
5570
1145-0112 Stibůrek Matěj
68.00
5570
14
2403-0112 Dragula Lukáš
17
13
12
26*
23
6
71.00
5184
2403-1425 Micenko Filip
71.00
5184
15
1214-0111 Winklerová Anna
23
24*
17
7
17
10
74.00
4824
1203-0586 Pfeifer Matyáš
74.00
4824
16
2407-0254 Valenová Barbora
14
17*
13
15
16
16
74.00
4488
2203-0242 Valenová Adéla
74.00
4488
17
2103-1025 Bónová Julia
19
15
18
14
21*
12
78.00
4172
2103-0886 Buchtová Agnes
78.00
4172
18
2103-0923 Fiala Alexandr
13
27*
11
21
20
14
79.00
3874
2103-0925 Sklenář Matěj
79.00
3874
19
1311-0011 Myslík Matyáš
15
9
22
27*
15
22
83.00
3592
1311-0004 Myslíková Eliška
83.00
3592
20
1130-1924 Krejza Jakub
28*
14
28
16
7
21
86.00
3325
1526-0025 Krejza Tomáš
86.00
3325
21
1130-1756 Němcová Lara
12
28
26
12
9
NSC*
87.00
3071
1130-1659 Naxerová Nina
87.00
3071
22
1130-1629 Macháček Otakar Andrew 2009
18
26*
19
18
14
26
95.00
2828
1130-1441 Lipták Richard
95.00
2828
23
1401-0494 Šimánek Jiří
21
20
21
20
25*
18
100.00
2597
1401-0497 Kulawiak Šimon
100.00
2597
24
1901-0502 Rohlík Šimon
25*
25
15
22
22
25
109.00
2375
1901-0513 Kosina Václav
109.00
2375
25
1901-0505 Lefflerová Zuzana
24
12
25
23
27
28*
111.00
2162
1901-0504 Leffler Alois
111.00
2162
26
1130-1000 Michalčín Šimon
26
21
23
25
18
27*
113.00
1958
1130-1450 Michalčínová Amálka
113.00
1958
27
1901-0517 Procházková Tereza
20
23
UFD
19
DNF*
20
113.00
1761
1901-0499 Kyprá Nella
113.00
1761
28
1101-0565 Skalová Ema
22
19
27
28*
24
24
116.00
1572
1101-0566 Pavelková Sofie
116.00
1572
29
1101-0643 Iljuchin Jonáš 2011
27
30*
20
30
26
23
126.00
1389
1101-0663 Kunesch Václav
126.00
1389
30
2109-0626 Fojtášek Kristian
29*
29
29
29
28
29
144.00
1212
2109-0641 Václavková Sofia
144.00
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0485 Pelnář Petr
2
4
4
1
UFD*
2
3
16.00
16275
2103-0922 Šlechtická Kateřina
16.00
16275
2
1703-0244 Kraus Lukáš
1
1
UFD*
6
1
1
8
18.00
12663
1401-0476 Baštář Ondřej
18.00
12663
3
9901-0105 Kocanová Barbora
4
2
5
11*
2
4
6
23.00
10550
2103-0796 Dadák Lukáš
23.00
10550
4
1101-0488 Košatová Lucie
3
8*
1
5
5
3
7
24.00
9051
1402-0405 Cibulka Vojtěch
24.00
9051
5
9901-0119 Krivosudský Oliver
5
5
2
7
8*
5
1
25.00
7888
9901-0120 Stolárik Ladislav
25.00
7888
6
2103-0795 Viščorová Nela
8
3
7
2
7
6
10*
33.00
6937
1901-0465 Košťálová Anna
33.00
6937
7
9901-0104 Kocanová Valeria
6
9
3
4
UFD*
10
2
34.00
6134
9901-0007 Brestovský Alex
34.00
6134
8
9901-0001 Mika Viktor
7
7
9
12*
6
7
4
40.00
5438
9901-0002 Lichvár Oliver
40.00
5438
9
1305-0321 Lojková Karolína
12
14*
14
3
4
8
5
46.00
4824
1302-0053 Szmaragowski Dominik
46.00
4824
10
1703-0269 Svobodová Sára
15*
6
6
9
9
12
9
51.00
4275
1703-0248 Muchová Kateřina
51.00
4275
11
1214-0110 Winkler Adam
13
10
10
8
3
16*
13
57.00
3779
2103-0870 Krejčiřík Daniel
57.00
3779
12
1902-0198 Dymák Matyáš
10
16*
11
10
11
11
14
67.00
3325
1702-0267 Dvořák Tobiáš
67.00
3325
13
1101-0226 Kramplová Annamaria
9
13
8
13
12
14
16*
69.00
2908
1401-0482 Juha Jan
69.00
2908
14
1909-0099 Bilerová Rozálie
11
11
DNC*
DNC
14
9
11
75.00
2522
1909-0035 Kučera Matěj
75.00
2522
15
9901-0088 Bartanusova Tereza
14
12
12
14
13
15*
15
80.00
2162
9901-0052 Drengubiak Patrik
80.00
2162
16
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
17
DNF*
DNF
15
10
13
12
86.00
1826
1101-0352 Lokajíčková Lucie
86.00
1826
17
1130-2010 Sazama Michal
16
15
13
16
DNC*
DNC
DNC
98.00
1510
1130-2008 Sazamová Eliška
98.00
1510
18
2103-0948 Navrátilová Helena
DNF*
DNF
DNF
DNC
15
17
17
106.00
1212
9999-0266 Boháč Daniel
106.00
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru