Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
211122 25.06.2021 Windy point regatta RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
212127 19.06.2021 Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
214115 23.07.2021 Tokyo 2020 Olympic Games Rsx-100oh Tokyo, JPN MOV
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata
přesun koef. Q-2 ze závodu 212401
RsT-7P,Fb-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race RsT-3C,RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
211411 29.05.2021 Štít města Plzně Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic
Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
211108 24.04.2021 Skiffmania
závod zrušen - COVID-19
29r-7P,RS7-7P,Was-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211517 22.05.2021 Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
214088 02.08.2021 RS500 Words 2021 Rs5-36ms Colico, Italy Per Sport ssd - GEAS NBC asd
214116 21.04.2021 RS:X World Championship Rsx-75ms Cadiz, ESP FAV
214083 31.07.2021 RS AERO EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021 RsA-24me Fraglia Vela Malcesine Fraglia Vela Malcesine
211130 24.09.2021 Regata 725 RsA-12mr,RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
212425 27.08.2021 Přátelská miniregatta RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
212173 13.10.2021 Prígl Rejs 2021 XXIV. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212170 06.10.2021 Prígl Rejs 2021 XXIII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212168 29.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXII. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212163 22.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXI. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212158 15.09.2021 Prígl Rejs 2021 XX. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212151 01.09.2021 Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212147 25.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212145 18.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVI. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212142 11.08.2021 Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212155 08.09.2021 Prígl Rejs 2021 XIX. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212141 04.08.2021 Prígl Rejs 2021 XIV. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212140 28.07.2021 Prígl Rejs 2021 XIII. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212139 21.07.2021 Prígl Rejs 2021 XII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212137 14.07.2021 Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212134 30.06.2021 Prígl Rejs 2021 X. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212126 16.06.2021 Prígl Rejs 2021 VIII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212123 09.06.2021 Prígl Rejs 2021 VII. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212121 02.06.2021 Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212118 26.05.2021 Prígl Rejs 2021 V. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212131 23.06.2021 Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212115 19.05.2021 Prígl Rejs 2021 IV-"Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AH
212110 12.05.2021 Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK
závod zrušen - COVID-19
RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Rs5-7P,RsF-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice
POZOR změna místa konání a délka závodu je pouze 1 den
Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 pískovna Mlékojedy YC Neratovice
211222 03.07.2021 Poděbradský jachting žije Rs5-1,RsF-1 Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211116 29.05.2021 OYC Prague Regatta 2021
závod zrušen - COVID-19
RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
212138 17.07.2021 Omniplast Cup RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
211315 09.07.2021 O krále Šumavy
přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021
29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P,Cad-4K,Fb-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
211106 02.10.2021 Nechranický skluz
NOVÝ TERMÍN ZÁVODU / new date of the regatta
Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
212172 10.10.2021 Nedělní rejs VIII. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212162 19.09.2021 Nedělní rejs VII. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212150 29.08.2021 Nedělní rejs VI. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212144 15.08.2021 Nedělní rejs V. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212136 25.07.2021 Nedělní Rejs IV. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212125 13.06.2021 Nedělní rejs III. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212120 30.05.2021 Nedělní rejs II. RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212114 22.08.2021 Nedělní rejs I.
Nový termín závodu
RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
212161 18.09.2021 Modrý hrozen 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P,29r-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211412 24.07.2021 Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady
Q-2,RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212407 12.06.2021 Mladý vítr Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211104 10.04.2021 Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
212106 31.07.2021 Memoriál Miloše Alexy
POZOR změna termínu !!
RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
212153 04.09.2021 MČR Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
211705 01.05.2021 Mácháčský zápich
závod zrušen - COVID-19
RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
212002 22.05.2021 Květáková regata
Závod zrušen - COVID-19
Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212156 11.09.2021 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
211217 28.08.2021 Hurá do školy
POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803
Pir-4K,Pir-7P,Q-1,Cad-7P,Fb-3C,Rs5-1 Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
211626 04.09.2021 Hop regata Fb-7P,Lar-7P,RsA-1,Rs5-1 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212422 06.10.2021 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212415 08.09.2021 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212411 28.07.2021 Cvilín race 4 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212408 16.06.2021 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212406 02.06.2021 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212404 19.05.2021 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
211402 24.04.2021 Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen)
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
211305 05.06.2021 Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211329 28.08.2021 Bezdrevský vítr Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
214020 01.06.2021 Allianz Regatta - World Cup Series 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz Medemblik World sailing
214074 23.07.2021 132. Travemünder Woche 2021 RsF-24msj, L47-18mej Travemünde Lübecker Yacht-Club e.V. Spolupořadatel
AR

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ