The Crown Cup - RS500 Eurocup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221301
Datum závodu 20.08.2022
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Český svaz jachtingu
Zúčastněné třídy RS 500-12mr
RS 500-8mz
RS 500-4K
ostatní třídy-0
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
loď
reg.č. jménorok.nar.
body
l.body
1
CZE 1688
1401-0439 Dobrý Jakub
7.00
18937
1401-0473 Dobrá Tereza
7.00
18937
2
CZE 619
1203-0602 Matoušková Eva
14.00
15325
1526-0039 Mertlová Michaela
14.00
15325
3
CZE 1010
2103-0856 Justová Anna 2002
26.00
13212
1130-1746 Houšková Klára
26.00
13212
4
CZE 674
1101-0488 Košatová Lucie
33.00
11713
1402-0405 Cibulka Vojtěch
33.00
11713
5
CZE 1652
1305-0203 Lojka Michal
35.00
10550
1305-0266 Lojková Petra
35.00
10550
6
CZE 554
1145-0079 Staniek Štěpán
42.00
9600
1145-0106 Uhlár Milan
42.00
9600
7
CZE 1111
1145-0109 Stibůrková Eliška
46.00
8796
1401-0479 Hanton Josef
46.00
8796
8
CZE 535
2103-0736 Nejezchleba Jakub
47.00
8100
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
47.00
8100
9
CZE 1668
1149-0005 Bartoš Richard 1969
58.00
7487
1703-0269 Svobodová Sára
58.00
7487
10
CZE 1052
1149-0013 Borkovec Bořek
69.00
6937
1149-0010 Najvárek Matěj
69.00
6937
11
CZE 640
2103-0824 Pešková Adéla
70.00
6441
2103-0857 Janáček Vojtěch
70.00
6441
12
CZE 673
1130-0996 Blažek Martin
72.00
5987
1130-0997 Blažek Marek
72.00
5987
13
CZE 1053
1702-0258 Dvořák Jan 1978
73.00
5570
1702-0267 Dvořák Tobiáš
73.00
5570
14
CZE 965
1302-0018 Szmaragowski Michaela
84.00
5184
1302-0058 Szmaragowski Daniel
84.00
5184
15
CZE 1633
1130-1717 Culek Jindřich
101.00
4824
1130-1754 Šanda Radek
101.00
4824
16
CZE 512
1305-0236 Klíma Pavel
108.00
4488
1305-0340 Luhan Radek
108.00
4488
17
CZE 1699
1901-0469 Richterová Eliška
112.00
4172
1145-0111 Najvárková Magdaléna
112.00
4172
18
CZE 1087
1607-0311 Motl Luboš
114.00
3874
1607-0310 Martinkovičová Monika
114.00
3874
19
CZE 636
1206-0318 Licková Nikola
116.00
3592
1206-0317 Licková Aneta
116.00
3592
20
CZE 727
2103-0944 Buchta Jan
120.40
3325
2103-0886 Buchtová Agnes
120.40
3325
21
CZE 499
1302-0054 Szmaragowski David
139.00
3071
1149-0012 Najvárek Ondřej
139.00
3071
22
CZE 1015
7040-0158 Buřil Miloš
141.00
2828
9999-0108 Buřil Adam
141.00
2828
23
CZE 1644
2103-0887 Buchtová Sarah
143.00
2597
2103-1023 Kuthanová Eliška
143.00
2597
24
CZE 537
7040-0009 Lis Jáchym
147.00
2375
9999-0074 Lis Jonáš
147.00
2375
25
CZE 550
2103-0788 Pavlovská Alexandra
161.00
2162
2103-1041 Pavlovská Dominika
161.00
2162
26
CZE 553
1130-1233 Benovič Martin
164.00
1958
1130-1201 Nalevajko Radek
164.00
1958
27
CZE 508
1607-0304 Pfeiferová Veronika
168.00
1761
1607-0303 Bryxová Lucie
168.00
1761
28
CZE 626
1305-0198 Svoboda Jiří
180.00
1572
1305-0333 Svobodová Katarina
180.00
1572
29
HUN 1099
9905-0092 Csupor Gergely
193.00
1389
9905-0093 Virgo Richard
193.00
1389
30
CZE 16
9999-0109 Mazgaj Robert
201.00
1212
9999-0110 Jenček Petr
201.00
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru