Květáková regata

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222002
Datum závodu 21.05.2022
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy RS 500-7P, RS Feva-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0485 Pelnář Petr
2
2
4*
3*
1
1
1
2
9
10239
1401-0524 Červeň Matěj
9
10239
2
2103-0854 Křenková Monika
RET*
3*
1
1
3
2
2
1
10
8132
2103-0852 Křenková Kristýna
10
8132
3
2103-0948 Navrátilová Helena
1
1
2
2
2
4*
3
4*
11
6899
2103-0927 Navrátilová Vanda
11
6899
4
1101-0498 Sazama Michal
RET*
4
3
4
5
3
4
UFD*
23
6025
1101-0628 Sazamová Eliška
23
6025
5
1401-0496 Martan Matěj
DNC*
11*
10
10
4
5
7
7
43
5346
1401-0518 Křížek David
43
5346
6
1302-0053 Szmaragowski Dominik
DSQ*
10*
7
9
8
9
5
5
43
4792
1145-0112 Stibůrek Matěj
43
4792
7
1130-0984 Bezušek Kristián
3
12*
9
6
10
10
11*
9
47
4323
1130-1566 Jeřábek Petr
47
4323
8
1130-1309 Beránková Klára
4
9
5
12*
12
8
13*
10
48
3917
1130-1288 Rathousová Berta
48
3917
9
2103-1025 Bónová Julia
11
5
8
7
14*
11
20*
6
48
3559
2103-0925 Sklenář Matěj
48
3559
10
2103-0870 Krejčiřík Daniel
5
6
13
16
UFD*
7
8
UFD*
55
3239
2103-1019 Krejčí Jakub
55
3239
11
2103-0923 Fiala Alexandr
DNC*
13
6
5
7
UFD*
16
13
60
2949
2103-0957 Boháč Daniel
60
2949
12
1902-0202 Veselá Ema
13
UFD*
16*
14
6
6
6
16
61
2685
1902-0196 Drábek Oldřich
61
2685
13
2203-0243 Valenová Barbora
8
8
11
17*
11
16
18*
8
62
2441
2407-0152 Hlavsová Sofie
62
2441
14
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
10
15
17
DNC*
18*
13
9
3
67
2216
2103-0966 Novotný Ondřej
67
2216
15
1130-0954 Benovič Vojtěch
6
16
18*
8
20*
12
10
15
67
2006
1130-1892 Nalevajko Šimon
67
2006
16
1401-0508 Harmáček Milan
9
14*
14
11
9
14
17*
12
69
1810
1401-0519 Hrubý Tadeáš
69
1810
17
1130-1000 Michalčín Šimon
7
7
DNF*
13
19
DNF*
14
19
79
1626
1130-1756 Němcová Lara
79
1626
18
2103-0901 Grabarczyková Anna
12
17*
12
15
17*
15
15
14
83
1452
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
83
1452
19
2407-0218 Doležel František
15
18
15
18
13
20*
19
21*
98
1288
2407-0211 Novotný Alexandr
98
1288
20
1901-0482 Plachý Jonáš
DNC*
DNC*
DNC
DNC
15
18
12
11
104
1132
1901-0481 Mareš Michael
104
1132
21
2103-0971 Šrubařová Kristýna
14
DNC*
DNC*
DNC
22
19
21
17
117
984
2101-0771 Plotěná Viktorie
117
984
22
1901-0505 Lefflerová Zuzana
DNC*
DNC*
DNC
DNC
21
17
22
18
126
842
1901-0504 Leffler Alois
126
842
23
1101-0565 Skalová Ema
DNC*
UFD*
DNC
DNC
16
21
23
20
128
707
1101-0566 Pavelková Sofie
128
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
1*
1
1
1
1
2*
1
1
6
9320
1401-0473 Dobrá Tereza
6
9320
2
1130-0695 Brabec Václav
2
2
4*
2
3*
1
3
2
12
7213
1130-1746 Houšková Klára
12
7213
3
1203-0602 Matoušková Eva
4*
3
2
3
2
3
4*
3
16
5980
1526-0039 Mertlová Michaela
16
5980
4
2103-0736 Nejezchleba Jakub
3
8*
5
6
12*
5
2
4
25
5106
2103-0687 Maršálková Blanka
25
5106
5
1607-0311 Motl Luboš
9*
5
6
5
4
4
8*
5
29
4427
1607-0310 Martinkovičová Monika
29
4427
6
1149-0013 Borkovec Bořek
6
4
3
8
10*
7
11*
6
34
3873
1149-0010 Najvárek Matěj
34
3873
7
1145-0109 Stibůrková Eliška
8
7
12*
4
5
6
5
13*
35
3404
1401-0479 Hanton Josef
35
3404
8
2103-0817 Škvařil Patrik
5
6
9
10
11*
DNF*
6
11
47
2999
2103-0944 Buchta Jan
47
2999
9
1302-0018 Szmaragowski Michaela
10*
9
7
7
9
13*
7
10
49
2640
1302-0058 Szmaragowski Daniel
49
2640
10
1145-0079 Staniek Štěpán
12*
10
11*
11
6
9
9
9
54
2320
1145-0106 Uhlár Milan
54
2320
11
2103-0293 Krejčiřík Jan
7
DNF*
8
9
8
14*
10
14
56
2030
2103-0868 Krejčiříková Karolína
56
2030
12
2103-0824 Pešková Adéla
DNC*
11
13
12
15*
12
14
7
69
1766
2103-0928 Trubačíková Hana
69
1766
13
1149-0012 Najvárek Ondřej
11
12
DNF*
DNC*
13
8
12
15
71
1523
1302-0054 Szmaragowski David
71
1523
14
1206-0318 Licková Nikola
DNC*
DNC*
DNC
DNC
7
10
13
8
74
1297
1206-0317 Licková Aneta
74
1297
15
1901-0469 Richterová Eliška
13
13
10
DNC*
14
16*
15
12
77
1088
1145-0111 Najvárková Magdaléna
77
1088
16
2103-0886 Buchtová Agnes
DNF*
DNF*
DNC
DNC
17
11
16
16
96
891
2103-1023 Kuthanová Eliška
96
891
17
1607-0304 Pfeiferová Veronika
DNF*
DNC*
DNC
DNC
16
15
17
DNC
102
707
1607-0303 Bryxová Lucie
102
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ