Seznam členů


YACHT CLUB CERE, z.s.

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
1130-0199  Andrlík Lukáš
1130-0920  Audy Karel
1130-0273  Augustin Michal
1130-0346  Babka Tomáš
1130-0107  Bachtík Marek
1130-0317  Bakošová Františka
1130-0409  Balog Peter
1130-0586  Bárta Karel
1130-0968  Bartoň Jiří
1130-0207  Bartůněk Miroslav
1130-0002  Bauer František
1130-0001  Bauer Karel
1130-0004  Bauerová Šárka
1130-0003  Bauerová Markéta
1130-0281  Bébr Jan
1130-0242  Bečka Jaroslav
1130-0250  Behenský Jan
1130-0750  Beneš Jiří
1130-1339  Beneš Jan
1130-0954  Benovič Vojtěch
1130-1233  Benovič Martin
1130-0953  Benovičová Viktorie
1130-0410  Beran Jiří
1130-1435  Blábol Jiří
1130-0996  Blažek Martin
1130-0997  Blažek Marek
1130-1432  Boháč Petr
1130-0695  Brabec Václav 1998
1130-0697  Brejcha Viktor
1130-0399  Brožíček Patrik
1130-0307  Bučík Petr
1130-0323  Bučkovský Miroslav
1130-0659  Budín Aleš
1130-0780  Budín Karel
1130-0816  Buchar Petr
1130-0801  Bucharová Klára
1130-1407  Bultasová Denisa
1130-0961  Burianová Jitka
1130-0340  Burska Zosia
1130-0360  Burská Iwona
1130-0460  Burski Tadek
1130-0569  Bychkov Alex
1130-0605  Cákoci Marek
1130-0320  Cejnar Zbyněk
1130-0139  Cejnar Matyáš
1130-0138  Cejnar Lukáš
1130-0130  Cejnar Tomáš
1130-1023  Cicvárek Martin
1130-0270  Cihelka Jiří
1130-0834  Císař Tomáš
1130-0150  Cizler Radek
1130-0787  Cotte Pamela
1130-0670  Coubal Václav
1130-0769  Čamrová Eva
1130-0259  Čapek Karel
1130-0546  Čejková Švarzová Veronika
1130-0282  Červenka Bruno
1130-0886  Čihák Jan
1130-0342  Daněk Tomáš
1130-0182  David Robert
1130-0389  Dejmek Tomáš
1130-0103  Dlouhý Lukáš
1130-0963  Doležalová Hana
1130-0992  Doležel Ondřej
1130-0988  Dostalík Ondřej
1130-0994  Dostalík Martin
1130-0923  Drahošová Romana
1130-0553  Drahota David
1130-0256  Drahovzal Pavel
1130-0301  Dudák Šimon
1130-0233  Dudák Marek
1130-0235  Dvořák Rudolf
1130-0234  Dvořák Ota
1130-0818  Dvořák Vladimír
1130-0114  Dvořák Jan
1130-1255  Dvořák Tobiáš
1130-0779  Effenberger Aleš
1130-0878  El Yaagoubi Martina
1130-0310  Farář Stanislav
1130-0163  Fedorčák Dušan
1130-0246  Fiala Otakar
1130-0355  Fialkin Viktor
1130-0696  Fialová Adéla
1130-0657  Filinger Marek
1130-0629  Focko Lubomír
1130-0198  Frank Luboš
1130-0478  Frélichová Lucie
1130-0748  Friedl Jakub
1130-0590  Frouz Jan
1130-0278  Fryc Jiří
1130-1024  Gúčik Ján
1130-0169  Guryča Daniel
1130-0197  Guryča Filip
1130-0168  Guryča Nikola
1130-0146  Guryča Jan
1130-0158  Hájek Adam
1130-0783  Hajn Petr
1130-0784  Hána Karel
1130-1257  Haramija Josef
1130-0188  Havelka Martin
1130-0208  Havlena Jiří
1130-0287  Havlůj Václav
1130-0665  Heilová Sophie
1130-0381  Hejduk Vincent
1130-0365  Hlaveš Jiří
1130-0921  Hnilička Tomáš
1130-1184  Horánska Magdalena
1130-0334  Horecký Jakub
1130-0319  Hošek Filip
1130-0288  Houdek David
1130-1144  Huber Tomáš
1130-0964  Hůlka Bohouš
1130-0918  Hůlková Amálie
1130-0463  Husák Jan
1130-1177  Chudoba Stanislav
1130-0329  Illetško Petr
1130-0311  Janata Radek
1130-0465  Janda Jakub
1130-0509  Janebová Marcela
1130-0377  Jarolymova Helena
1130-0400  Ječný Tomáš
1130-0144  Jelínek David
1130-0344  Jeník Miroslav
1130-1411  Jírovec Jakub
1130-0827  Jobert Severin
1130-0560  Jobertová Ingrid
1130-0828  Jobertová Daniela
1130-0627  Kaftan Pavel
1130-0515  Kalina Vojtěch
1130-1197  Kaloš Martin
1130-0279  Kašpar Antonín
1130-0945  Kašpar Antonín
1130-0231  Kellner Martin
1130-0554  Kindt Daniel
1130-0243  Klamt Antonín
1130-0785  Klas Tomáš
1130-0786  Klas Šimon
1130-0614  Klas Adam
1130-1404  Klímová Zuzana
1130-0402  Klofáč Radomír
1130-0877  Kmoníček Lukáš
1130-0628  Kocfelda Lukáš
1130-0339  Kofron Martin
1130-0538  Kokeš Petr
1130-0499  Kokoška Jan
1130-1150  Kolářová Kateřina Anna
1130-0322  Komárek Jakub
1130-0869  Konáš Jakub
1130-0913  Konopka Daniel
1130-0333  Kopecký Richard
1130-0260  Kopecký Jan
1130-0195  Kopřiva Jan
1130-1183  Kordíková Kateřina
1130-0487  Kotek Petr
1130-1408  Kotek Michal
1130-0588  Kovářík Tomáš
1130-0135  Kozelská Markéta
1130-0403  Králík Jan
1130-0960  Krása Štěpán
1130-0812  Krautwurst Filip
1130-0811  Krautwurstová Klára
1130-0881  Krejčík Adam
1130-0525  Krejčíková Klára
1130-1336  Krejčíková Hana
1130-1434  Krejsa Milan
1130-0184  Kristan Josef
1130-0299  Krsička Lukáš
1130-0298  Krsička Michal
1130-0275  Krsička Martin
1130-1293  Kšír Vladislav
1130-0790  Kucián Josef
1130-0682  Kučera Matyáš
1130-0663  Kučera Patrik
1130-0115  Kuchař Jan
1130-0226  Kunc Jan
1130-0232  Kvapil Pavel
1130-0239  Kvapilová Petra
1130-0529  Lachout Jiří
1130-0412  Langr Ladislav
1130-1402  Laurenčík Petr
1130-0637  Lavický Radim
1130-0591  Lederová Štěpánka
1130-0227  Ležal Tomáš
1130-1141  Lišková Patricie
1130-0582  Lorenc Vladimír
1130-0767  Lujka Miloslav
1130-0976  Macháčková Dana
1130-0957  Marek David
1130-0437  Mareš Michal
1130-1022  Mareš Jan
1130-0999  Marchal Jan
1130-0220  Martinkovičová Monika
1130-0338  Meistr Martin
1130-0209  Melika Jan
1130-0781  Mendlíková Lucie
1130-1175  Michalčín Jiří
1130-1000  Michalčín Šimon
1130-0483  Mlich Radek
1130-0264  Motl Luboš
1130-0284  Mrázek Roman
1130-0193  Múdrá Jana
1130-0436  Musil Jiří
1130-0990  Mutl Antonín
1130-1174  Nahodil Alexandr
1130-1173  Nahodil Alexander
1130-1201  Nalejvajko Radek
1130-1134 Nalevajko Šimon
1130-0390  Naumov Alexej
1130-0252  Navara Petr
1130-0325  Nikl Martin
1130-0534  Novák Jiří
1130-0631  Novák David
1130-1143  Novák Matyáš
1130-0224  Novozámský Jaroslav
1130-0987  Obst Lukáš
1130-0622  Okrouhlý Kryštof
1130-0274  Outratová Anna
1130-0230  Paigerová Vanda
1130-1129  Paigerová Nina
1130-1510  Palanti Alessia
1130-0597  Páleníčková Aneta
1130-0379  Palicunin Michal
1130-0909  Patrná Petra
1130-0345  Pavel Aleš
1130-0316  Pavlíková Barbora
1130-1335  Payer Miky
1130-1027  Pechanec Tomáš
1130-0698  Pešta Roman
1130-0823  Petr Jonatan
1130-0824  Petr Benjamin
1130-0978  Petrunčíková Kateřina
1130-1009  Petryakov Eduard
1130-0601  Petřina Ondra
1130-0205  Pfeifer Tomáš
1130-0549  Pincová Olga
1130-0185  Plesníková Barbora
1130-0526  Podskalský Jan
1130-1447  Popov Adam
1130-0280  Pospíšil Jiří
1130-1025  Pražský Ondřej
1130-0798  Prinz Jiří
1130-1332  Procházka Oliver
1130-0303  Prokopec Pavel
1130-0321  Prouzová Johana
1130-0587  Pšenička Štěpán
1130-0556  Pýcha David
1130-1019  Ranzenfofer Tomáš
1130-1015  Reimer Robert
1130-0998  Reynaud Michal
1130-0212  Richtr Petr
1130-0315  Rosík Alex
1130-0486  Rott Honza
1130-0603  Rozlivka Jan
1130-0432  Rozlivková Johana
1130-0495  Rozman David
1130-0815  Růžek Jiří
1130-0213  Rýdl Miroslav
1130-0852  Ryšavý Jan
1130-0766  Řezníková Michaela
1130-1026  Sabo Stefan
1130-0362  Serafín Zbyšek
1130-0267  Schwarzová Markéta
1130-0129  Skopka Jan
1130-0128  Sláma Miloš
1130-0215  Slezák Jaroslav
1130-0164  Smolařová Barbora
1130-0933  Smrž Michal
1130-0934  Smržová Hana
1130-0519  Sottner Radim
1130-0847  Soukup Ondřej
1130-0408  Staněk Akram
1130-1193 Staňková Nikol
1130-0305  Stojanov Štěpán
1130-0607  Stoklasa Petr
1130-1176  Stoklásek Petr
1130-0125  Stoklásek Martin
1130-0593  Sušil Jan
1130-1172  Sušilová Iveta
1130-0609  Svítková Jana
1130-0262  Svoboda Radek
1130-0974  Sýkora Hynek
1130-0481  Szabo Vladimír
1130-0985  Šamšulová Tereza
1130-1147  Šebor Zbyněk
1130-1158  Šikner Jakub
1130-0948  Šiknerová Adriana
1130-0422  Šimek Michal
1130-0991  Šimůnek Václav
1130-0819  Šindelář Vojtěch
1130-0577  Šlechta Max
1130-0210  Šmídová Veronika
1130-0621  Šourek Michal
1130-0749  Špaček Matěj
1130-0175  Špidlen Jan
1130-0106  Štěpán Karel
1130-0347  Štětina Max
1130-0383  Štrait Martin
1130-0494  Švábek Jan
1130-1280  Švejdová Michala
1130-0352  Švíková Barbora
1130-0276  Švíková Kateřina
1130-0594  Tatek Lukáš
1130-0709  Teplý Jakub
1130-0223  Teplý Tomáš
1130-0353  Toman Martin
1130-0799  Toperczerová Barbora
1130-0610  Topiarzová Magda
1130-0433  Topinka Lukáš
1130-0943  Trubková Kateřina
1130-0826  Turinská Zuzana
1130-0825  Turinský Matyáš
1130-0116  Tuzarová Barbora
1130-0498  Uhlířová Máša
1130-1401  Ulmaier Aleš
1130-0200  Urban Zdeněk
1130-0453  Váca Jan
1130-0336  Váca Jan
1130-0853  Valenta Jan
1130-0518  Valeš Jáchym
1130-0401  Valeš Karel
1130-0418  Valíček Jindřich
1130-0249  Valut René
1130-0919  Vašíček Michal
1130-0608  Veselý Ladislav
1130-0176  Vetíšková Lenka
1130-0434  Vickers Paul
1130-0496  Vítovec Matěj
1130-0611  Vítovec Dan
1130-0615  Vlačiha Otakar
1130-0677  Vlček Tomáš
1130-0458  Vobořil Tomáš
1130-0547  Vodičková Barbora
1130-1431  Vokroj Petr
1130-0907  Vondráčková Alena
1130-0789  Vonka Martin
1130-0104  Vrabec Jan
1130-0457  Vynikal Tomáš
1130-0838  Wertheim Zdeněk
1130-0398  Yazovskikh Alexey
1130-0206  Zábranský Stanislav
1130-1430  Záluský Tomáš
1130-0946  Záruba Adam
1130-1433  Závodný Martin
1130-0941  Zelinka Jiří
1130-0157  Zelinková Alena
1130-1136  Zikmund Ondřej
1130-0363  Žahour Jiří
1130-0705  Žižkovský Nikita

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ