Seznam členů


TJ Lodní sporty Brno

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
2103-0798  Adamcová Jiřina
2103-0658  Ach-Hübner Otakar
2103-0875  Baran Miroslav
2103-0900  Baran Maroš
2103-0906  Baran Miroslav
2103-0404  Bartoš Vítězslav
2103-0807  Bejvl Vojtěch
2103-0803  Bělehrad Pavel
2103-0428  Bidlová Jitka
2103-0570  Bielik Ivan
2103-0853  Bína Rudolf
2103-0426  Blahoňovský Jan
2103-0957  Boháč Daniel
2103-0783  Borčická Lucie
2103-0944  Buchta Jan
2103-0607  Buchtová Liliana
2103-0886  Buchtová Agnes
2103-0887  Buchtová Sarah
2103-0931  Buzek Ondřej
2103-0521  Cvan Martin
2103-0771  Čajčík Jan
2103-0911  Černošek Ivan
2103-0820  Červená Monika
2103-0902  Čoupek Ondřej
2103-0796  Dadák Lukáš
2103-0804  Daněk Jan
2103-0108  Daněk Tomáš
2103-0871  Daňková Pavlína
2103-0830  De Roeck Joffrey
2103-0821  Defer Thierry
2103-0952  Dojmazov Petr
2103-0800 Dufek Martin
2103-0221  Fanta Miroslav
2103-0308  Fantová Kateřina 1968
2103-0923  Fiala Alexandr
2103-0908  Filip Miroslav
2103-0914  Filip Martin
2103-0955 Frola Petr
2103-0547  Grabarczyk Darek
2103-0901  Grabarczyková Anna
2103-0678  Hakl David
2103-0805  Haklová Lucie
2103-0863  Halamíček Jaromír
2103-0891  Hampeis Lukáš
2103-0543  Hartl Radim
2103-0832  Hepner Jaromír
2103-0587 Hlaváček Jiří
2103-0849  Horánská Magdaléna
2103-0693  Houdek Roman
2103-0895  Hrabálek Michal
2103-0894  Hrabálek Jakub
2103-0659  Huk Lubomír
2103-0790  Huk Vítězslav
2103-0956  Chládek Dan
2103-0850  Ivanová Radka
2103-0118  Jakešová Svatava
2103-0399  Janáček Martin
2103-0383  Janáček Petr
2103-0857  Janáček Vojtěch
2103-0664  Janča Jean-Baptiste
2103-0890  Janečková Ester
2103-0905  Jelínek Petr
2103-0856  Justová Anna
2103-0949  Kalivoda Ondřej
2103-0636  Kašpar Roman
2103-0872  Kašpar Zdeněk
2103-0608  Klusáčková Radka
2103-0950  Klusoň Jan
2103-0873 Knetig Jindřich
2103-0951  Knetig Jindřich
2103-0574  Koláček Milan
2103-0413  Komárek Martin
2103-0711  Košvica František
2103-0684  Košvica Jakub
2103-0293  Krejčiřík Jan
2103-0870  Krejčiřík Daniel
2103-0868  Krejčiříková Karolína
2103-0669  Krupica Miloš
2103-0855  Křenek Miloš
2103-0854  Křenková Monika
2103-0852  Křenková Kristýna
2103-0096  Kříž Ladislav
2103-0910  Křížek Pavel
2103-0867  Křupala Jan
2103-0874  Kubeš Fedor
2103-0668  Kuchyňková Martina
2103-0825 Kuklík Radek
2103-0194  Kupská Martina
2103-0727  Labuda Ondřej
2103-0437  Lidařík Rudolf
2103-0262  Malec Martin
2103-0893  Malý Miroslav
2103-0904  Maňáková Linda
2103-0687  Maršálková Blanka
2103-0909  Melichar Daniel
2103-0848  Mihóková Vanda
2103-0816  Mikuláštík Pavel
2103-0829  Mohelská Magdalena
2103-0946  Mucska Pavol
2103-0926  Munclinger Daniel
2103-0929  Muzikář Josef
2103-0927  Navrátilová Vanda
2103-0948 Navrátilová Helena
2103-0390  Nedbal Lubomír
2103-0736  Nejezchleba Jakub
2103-0505  Němeček Milan
2103-0797 Nevřiva Václav
2103-0809  Novák Miloš
2103-0772  Novák Václav
2103-0483  Nováková Ludmila
2103-0719  Olša Jiří
2103-0822  Ondráček Radovan
2103-0757  Opletal Petr
2103-0912  Ostrý Dominik
2103-0784  Otevřel Pavel
2103-0715  Pavlíček Jaroslav
2103-0207  Pavlík Jiří
2103-0515  Pavlíková Gabriela
2103-0788  Pavlovská Alexandra
2103-0289  Pavlovský Marek
2103-0253  Pavlovský Josef
2103-0824  Pešková Adéla
2103-0851  Plocková Lucie
2103-0726  Podzimek Pavel
2103-0656  Polák Jiří
2103-0755  Prax Jakub
2103-0712  Přikryl David
2103-0930  Pýcha Norbert
2103-0753  Roubal Pavel
2103-0575  Seidl Šimon
2103-0569  Seidl Miroslav
2103-0858  Schwanzer Albert
2103-0737  Simeonov Jan
2103-0567  Skalníková Lucie
2103-0925  Sklenář Matěj
2103-0862  Slivka Roman
2103-0876  Soška Jiří
2103-0154  Spousta Petr
2103-0466  Svanovská Helena
2103-0729  Synková Anna
2103-0913  Šabatová Barbora
2103-0763  Šebek Martin
2103-0864  Šebková Kristýna
2103-0785  Šír Michal
2103-0817  Škvařil Patrik
2103-0922  Šlechtická Kateřina
2103-0888  Šmídmajer Lukáš
2103-0841  Šorm Milan
2103-0415  Šormová Marcela
2103-0652  Šotnar Stanislav
2103-0745  Šteflíček Michal
2103-0897  Štemberk Petr
2103-0808  Štepník Štefan
2103-0666  Tlach Michal
2103-0928  Trubačíková Hana
2103-0724  Tupý Petr
2103-0595  Turba Marek
2103-0402  Ulrich Karel
2103-0522  Vaculka Patrik
2103-0235  Vaculka Zbyněk
2103-0768  Vácha Martin
2103-0702  Vallová Anna-Viktorie
2103-0834  Vaníček Michal
2103-0835  Vaníček Lukáš
2103-0470  Vašík Martin
2103-0461  Vašík Roman
2103-0422  Vašík Radim 1979
2103-0794  Viščor Dan
2103-0795  Viščorová Nela
2103-0762  Vitouch Jan
2103-0662  Vodáček Lukáš
2103-0896  Voráč Pavel
2103-0903  Vorel Petr
2103-0812  Vřešťál Rudolf
2103-0881  Všetečka Ladislav
2103-0761  Vymazal Oldřich
2103-0657  Wolk Roland
2103-0838  Zoubek Ivo
2103-0889  Zoubková Lucie
2103-0741  Žák Michal
2103-0754  Žák Marek
2103-0699  Žáková Věra
2103-0811  Železný Zdeněk

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ