Seznam členů


Jachtklub Brno z.s.

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
2101-0627  Absolon Stanislav
2101-0599  Audy Petr
2101-0577  Audy Dan
2101-0543  Audyová Markéta
2101-0744  Audyová Michaela
2101-0731  Balák Martin
2101-0481  Balzerová Lenka
2101-0712  Beranovský Marek
2101-0729  Beroun Daniel
2101-0660  Bezděk Martin
2101-0316  Blatecká Marta
2101-0758  Blatecká Michaela
2101-0757  Blatecká Veronika
2101-0768  Blatecká Eliška
2101-0769  Blatecká Hana
2101-0102  Blatecký Pavel
2101-0442  Blatecký Patrik
2101-0473  Blatecký David
2101-0722  Blatecký Martin
2101-0308  Bradáč Jindřich
2101-0355  Bradáčová Zdenka
2101-0011  Cenek Miroslav
2101-0012  Crhák Jindřich
2101-0480  Crháková Magda
2101-0556  Čagan Martin
2101-0661  Čagan Antonín
2101-0756  Čaganová Julie
2101-0662  Čermák Lubomír
2101-0714  Černoch Filip
2101-0734  Diviš Tomáš
2101-0764  Dohnal Tomáš
2101-0749  Dokoupil Hynek
2101-0513  Dokoupilová Markéta
2101-0726  Dokoupilová Linda
2101-0725  Dokoupilová Beáta
2101-0569  Dominik Jiří
2101-0148  Dominik Jiří
2101-0699  Dvořák Filip 1999
2101-0701  Dvořák Ondřej
2101-0495  Dvořák Jaroslav
2101-0763  Dvořák Jiří
2101-0733  Egerle Jan
2101-0774 Fantová Kateřina 1968
2101-0462  Formánek Jindřich
2101-0020  Formánek Jindřich
2101-0723  Formánek Patrik
2101-0138  Formánková Alena
2101-0697  Formanová Ivana
2101-0760  Havlová Alena
2101-0247  Hladil Milan
2101-0761  Hlavsa Tomáš
2101-0728  Holub Adam
2101-0667  Holubová Danuše
2101-0233  Horáčková Iva
2101-0202  Hrotek Jiří
2101-0753  Hrubá Anna
2101-0453  Hrubý Karel
2101-0112  Hrubý Karel
2101-0727  Hrubý Lukáš
2101-0507  Hübnerová Karolina
2101-0755  Hübnerová Tereza
2101-0610  Hykrda Jakub
2101-0350  Hykrda Jan
2101-0562  Hykrdová Monika
2101-0447  Hýža Vít
2101-0435  Hýža Petr
2101-0466  Hýža Jiří
2101-0741  Hýžová Helena
2101-0629  Chaloupka Tomáš
2101-0717  Chalupníková Klára
2101-0509  Chlup Zdeněk
2101-0500  Chlupatý Petr
2101-0766  Chlupová Kateřina
2101-0029  Chmelař Milan
2101-0167  Chmelařová Jana
2101-0669  Ingršt Igor
2101-0754  Ira David
2101-0740  Jahoda Štěpán
2101-0739  Jahodová Běla
2101-0403  Jančálek Petr
2101-0196  Jančálek Pavel
2101-0161  Janda Jiří
2101-0709  Jára Jaroslav
2101-0743  Jílková Alena
2101-0523  Juřinová Danuše
2101-0653  Kališová Markéta
2101-0637  Kališová Lenka
2101-0405  Karas Tomáš
2101-0742  Karas Filip
2101-0772  Karas Hynek
2101-0175  Klein Miroslav
2101-0608  Kmenta Martin
2101-0459  Knetig Martin
2101-0496  Knetig Jindřich
2101-0698  Komendová Kateřina
2101-0432  Konopík Pavel
2101-0632  Konopík Matěj
2101-0705  Konopík Tomáš
2101-0765  Konopík Šimon
2101-0751  Kouřil Vít
2101-0420 Kozelská Markéta
2101-0245  Krásný Petr
2101-0670  Kubíček Rostislav
2101-0621  Kučera Jan
2101-0672  Kukla Libor
2101-0673  Kulíšková Jitka
2101-0746  Kvizda Martin
2101-0695  Látal Petr
2101-0715  Legátová Martina
2101-0767  Lidaříková Ema
2101-0656  Mader Dan
2101-0706  Mader David
2101-0617  Mareček Šimon
2101-0281  Marečková Renata
2101-0641  Marečková Lucie
2101-0752  Mátl Albert
2101-0450  Mátlová Kateřina
2101-0278  Melicharová Nina
2101-0710  Muzikář David
2101-0484  Navrátil Vladimír
2101-0472  Navrátil Vladimír
2101-0724  Navrátil Václav
2101-0738  Navrátil Vojtěch
2101-0718  Navrátilová Helena
2101-0750  Nováček Vojtěch
2101-0337  Novák Rostislav
2101-0732  Novotná Marcela
2101-0047  Novotný František
2101-0361  Orzech Richard
2101-0770 Ostrý Dominik
2101-0650  Ott Adam
2101-0093  Outratová Alena
2101-0735 Pavlovská Alexandra
2101-0657  Pelikán Aleš
2101-0555  Perníčková Lucie
2101-0633  Petrovský Jan
2101-0737  Petříková Helena
2101-0346  Piak Ivan
2101-0771  Plotěná Viktorie
2101-0678  Podepřelová Marie
2101-0679  Pochylý Jaromír
2101-0692  Pokorný Přemysl
2101-0375  Pospíšil Martin
2101-0553  Puklušová Lucie
2101-0654  Putna Petr
2101-0745  Rotter Leopold
2101-0748  Říha Tomáš
2101-0747  Sachs Vojtěch
2101-0655  Samec Marek
2101-0211  Sedláček Bořivoj
2101-0068  Sekanina Aleš
2101-0680  Sekaninová Miroslava
2101-0681  Sládek Petr
2101-0342  Sláma Ivo
2101-0581  Sláma Eduard
2101-0759  Smejkal Jiří
2101-0446  Smutný Ladislav
2101-0619  Sopoušek Radek
2101-0340  Sopoušek Jiří
2101-0762 Svanovská Helena
2101-0736 Šmídová Pavla
2101-0682  Špačková Jana
2101-0275  Šperka Petr
2101-0089  Šťastný Karel
2101-0258  Štěpán David
2101-0200  Teplá Markéta
2101-0583  Teplý Ondřej
2101-0531  Teplý Roman
2101-0571  Teplý Viktor
2101-0773  Trkan Tobiáš
2101-0497  Trnavský Martin
2101-0683  Trnavský Václav
2101-0636  Weiszová Ludmila
2101-0687  Wilding Maxmilián
2101-0463  Zezula Michal

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ