Seznam členů


YCR Jachting Roudnice n/Labem

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
1602-0300  Arenas Manuel 1957
1602-0324  Bambas Jan 1984
1602-0206  Bambasová Marcela 1954
1602-0117  Barcal Stanislav 1980
1602-0318  Bělohlávek Josef 1946
1602-0150  Bláha Pavel 1947
1602-0118  Bláha Pavel 1973
1602-0151  Bláhová Tekla 1948
1602-0320  Bošinová Kateřina 2006
1602-0316  Brodský Radek 1966
1602-0207  Brožovská Alena 1939
1602-0315  Cílková Milena 1980
1602-0303  Činčura Jiří 1966
1602-0210  Dykast Kamil 1975
1602-0326  Faist Tomáš 1985
1602-0332  Fišer Petr 1967
1602-0333  Fišerová Yveta 1971
1602-0334  Hadravová Petra 1995
1602-0335  Hadravová Romana 1971
1602-0212  Hájek Ladislav 1945
1602-0120  Honzajk Jaroslav 1970
1602-0217  Horešovská Drahomíra 1927
1602-0216  Horešovská Božena 1948
1602-0218  Horská Jiřina 1937
1602-0305  Husák Jaroslav 1958
1602-0304  Husák Jan 1983
1602-0106  Husáková Dominika 2009
1602-0107  Chmelík Petr 1975
1602-0108  Chmelíková Michaela 1978
1602-0220  Chytrá Radka 1978
1602-0322  Kohout Josef 1974
1602-0250  Kraupner Petr 1993
1602-0169  Kraupner Petr 1962
1602-0223  Kraupnerová Hana 1947
1602-0222  Kraupnerová Eliška 1968
1602-0224  Krejčová Jana 1946
1602-0306  Krchňavý Vít 1982
1602-0104  Krchňavý Vít 2008
1602-0105  Krchňavý Vojtěch 2010
1602-0171  Krob Tomáš 1993
1602-0135  Krob Miroslav 1989
1602-0219  Krobová Petra 1991
1602-0116  Lehman René 1965
1602-0121  Lehman René 2009
1602-0153  Linda Martin 1978
1602-0122  Linda Jakub 2006
1602-0123  Linda Matěj 2006
1602-0228  Malá Eliška 2004
1602-0154  Malá Edita 1975
1602-0308  Malý Vojtěch 2008
1602-0307  Malý Matěj 2008
1602-0229  Martinovská Marie 1944
1602-0112  Medek Rudolf 1958
1602-0328  Mixa Jan 1975
1602-0113  Moravcová Vanessa 2009
1602-0110  Müllerová Alžběta 1990
1602-0321  Pospíšil Petr 1955
1602-0231  Přerost Kamil 1965
1602-0158  Přerost Aleš 1988
1602-0232  Přerostová Ludmila 1944
1602-0124  Rouček Jiří 1950
1602-0160  Rubeš Josef 1977
1602-0233  Rubeš Josef 1948
1602-0234  Sedmera Miroslav 1964
1602-0237  Sejpal Vladimír 1948
1602-0235  Sejpal Martin 1974
1602-0162  Sejpalová Jarmila 1953
1602-0309  Sejpalová Markéta 1975
1602-0327  Sejpalová Tereza 2001
1602-0330  Semerák Pavel 1982
1602-0238  Schejbalová Renata 1960
1602-0125  Schell Tobias 1989
1602-0126  Sovadina Jiří 1958
1602-0323  Sovadina Petr 1981
1602-0311  Suchý Martin 1984
1602-0240  Svoboda Jan 1947
1602-0239  Svoboda Bohumil 1949
1602-0170  Šimral Jakub 1983
1602-0241  Šimralová Marie 1952
1602-0127  Šoustková Lucie 1975
1602-0336  Šrámek Petr 1979
1602-0203  Štyvar Václav 1953
1602-0204  Štyvarová Jana 1953
1602-0242  Tvarochová Blanka 1948
1602-0161  Valík Martin 1973
1602-0284  Valík Jiří 2004
1602-0285  Valík David 2007
1602-0130  Vlach Miroslav 1973
1602-0131  Vlach Miroslav 2005
1602-0132  Vlachová Eliška 2009
1602-0159  Vojík Martin 1974
1602-0111  Vojík Matěj 2010
1602-0205  Vojíková Kristýna 2002
1602-0244  Vršecký Petr 1942
1602-0313  Zavázal Jaroslav 1950
1602-0247  Zázvorková Alena 1971
1602-0248  Zázvorková Anna 2002
1602-0102  Zeman Petr 1975
1602-0109  Zerzán Miroslav 1981
1602-0314  Zikmundová Jana 1955
1602-0166  Zrzavá Anna 1994
1602-0167  Zrzavý Jan 1989

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ