Seznam členů


Yacht Club Regent

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
1526-0001  Babka Karel 1951
1526-0108  Bečvářová Jaroslava 1965
1526-0003  Benzl Petr 1953
1526-0002  Benzl Lukáš 1988
1526-0004  Benzlová Charlotta 1958
1526-0109  Boháč Martin 1972
1526-0098  Botek Zdeněk 1968
1526-0005  Cach Jan 1957
1526-0006  Cach Zdeněk 1991
1526-0008  Cachová Šárka 1986
1526-0007  Cachová Lenka 1961
1526-0009  Čech František 1938
1526-0107  Černý Václav 1969
1526-0010  Fialová Eliška 1965
1526-0011  Fontánová Kamila 1967
1526-0014  Geistová Jarmila 1962
1526-0103  Grunt Jaroslav 1965
1526-0104  Gruntová Andrea 1991
1526-0031  Hájková Barbora 2006
1526-0017  Havel Stanislav 1985
1526-0016  Havel Jan 1954
1526-0018  Havlová Dana 1963
1526-0054  Hloušková Monika 1985
1526-0019  Hradil Vavřinec 1949
1526-0021  Jeslínková Selma 1949
1526-0094  Johanides Roman 1960
1526-0025  Krejza Tomáš 1976
1526-0024  Krejza Oldřich 1947
1526-0026  Krejzová Marie 1953
1526-0028  Kunešová Jana 1946
1526-0029  Kurc David 1968
1526-0035  Mertl Václav 1959
1526-0039  Mertlová Michaela 1986
1526-0038  Mertlová Kateřina 1989
1526-0036  Mertlová Dana 1930
1526-0043  Mertlová Veronika 1989
1526-0042  Mertlová Monika 1995
1526-0041  Mertlová Miroslava 1960
1526-0040  Mertlová Miluše 1964
1526-0044  Mrůzek Pavel 1963
1526-0045  Mucina Martin 1963
1526-0047  Pacinda Jiří 1959
1526-0048  Pacinda Michal 1990
1526-0049  Pacindová Helena 1961
1526-0050  Pavlíček Zdeněk 1953
1526-0089  Pavlíček Zdeněk 1979
1526-0095  Pavlíčková Anna 1966
1526-0052  Preibisch Richard 1958
1526-0053  Preibischová Michaela 1987
1526-0055  Prošek Vit 1986
1526-0056  Prošková Stanislava 1953
1526-0058  Rachová Jarmila 1934
1526-0060  Rečka Josef 1938
1526-0061  Rečka Petr 1961
1526-0112  Rečka Pavel 1969
1526-0062  Rečková Jana 1943
1526-0093  Rečková Viktorie 1996
1526-0099  Sidorjak Miroslav 1964
1526-0100  Sidorjaková Markéta 1982
1526-0063  Soukup Filip 1991
1526-0065  Soukup Václav 1961
1526-0064  Soukup Michal 1988
1526-0066  Soukupová Zuzana 1964
1526-0068  Splitková Martina 1969
1526-0071  Šístek Stanislav 1941
1526-0090  Šnajdr Válav 1950
1526-0106  Šolc Josef 1957
1526-0091  Šťasnár Petr 1960
1526-0092  Šťasnárová Marie 1974
1526-0075  Štětka Emil 1932
1526-0097  Štětková Eva 1947
1526-0105  Štětková Magda 1969
1526-0111  Šturma Petr 1975
1526-0078  Šturmová Emílie 1945
1526-0080  Šup Robert 1972
1526-0081  Tomášková Milada 1958
1526-0110  Trnková Karolína 1991
1526-0101  Ulihancová Dagmar 1964
1526-0102  Ulihancová Nikola 1990
1526-0082  Vaněk Václav 1959
1526-0083  Vaňková Dana 1969
1526-0084  Vejrek Miloš 1964
1526-0085  Veselý Miloš 1953
1526-0087  Zvědělík Josef 1947
1526-0088  Zvědělíková Irena 1947

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ