Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181107 21.04.2018 O vorařskou houžev
Závod se neuskutečnil - bez závodníků.
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
181605 26.05.2018 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
182117 26.05.2018 Májová přeháňka
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
181336 02.06.2018 Lipno Marathon
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
AR
181606 02.06.2018 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
184013 02.06.2018 Trim Cup - PLM
Jacht klub Trim Zvolen
Q-4iz, L47, Kaj Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
AR AH
181804 08.06.2018 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
181607 09.06.2018 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR AH
181805 09.06.2018 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
182124 09.06.2018 Jarní závod
VPOZ
Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
181608 16.06.2018 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky ASK Lovosice - jachetní oddíl
AR
181610 23.06.2018 Česká brána Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
182131 23.06.2018 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
181316 30.06.2018 Radavská regata
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava Yacht Club Písek o.s.
181318 14.07.2018 Modrá stuha Lipna 53.ročník
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
182135 14.07.2018 Brněnská šestka (vytrvalostní závod)
VPOZ
Kaj-1V,OT-1V Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
181806 28.07.2018 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 29.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
181322 11.08.2018 Lipenský vítr
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
182144 18.08.2018 Memoriál Dušana Vaculky
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
181325 25.08.2018 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava Yacht Club Písek o.s.
182148 25.08.2018 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
181134 01.09.2018 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
181618 01.09.2018 Labský pohár Kaj-4K Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
182151 01.09.2018 Retro Cup
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR
181330 08.09.2018 Memoriál Karla Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
181619 08.09.2018 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
182155 08.09.2018 Dálková plavba
VPOZ
Vau-1,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
182159 15.09.2018 Grand Prix NJ
závod zrušen pro nedostatek vody
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR AH
181109 06.10.2018 Vytrvalostní závod kajutových lodí
závod se neuskutečnil
Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181622 06.10.2018 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR AH
181141 13.10.2018 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod)
VPOZ
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,Q-1,Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
AR

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ