Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192165
Datum 20.10.2019
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0538 Kokeš Petr
1
1
1423
2103-0678 Hakl David
1
1423
2101-0641 Marečková Lucie
1
1423
2101-0281 Marečková Renata
1
1423
2
8888-0034 Brožek Pavel
2
2
1122
8888-0035 Pohlodek David
2
1122
8888-0036 Štěpán Pavel
2
1122
3
2103-0108 Daněk Tomáš
3
3
946
2103-0946 Mucska Pavol
3
946
8888-0026 Daňková Jarka
3
946
8888-1001 Sedlačko Josef
3
946
4
2103-0235 Vaculka Zbyněk
4
4
821
8888-0001 Vaculka Tomáš
4
821
2103-0762 Vitouch Jan
4
821
5
2103-0881 Všetečka Ladislav
5
5
724
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
5
724
8888-0039 Maruška Tomáš
5
724
6
8888-0017 Polan Marek
6
6
645
8888-0018 Polanová Lenka
6
645
7
8888-0027 Vodáček Lukáš
7
7
578
8888-0028 Chadimová Vladimír
7
578
8888-0029 Vodáček Tomáš
7
578
8
2101-0350 Hykrda Jan
8
8
520
8888-0055 Hykrdová Eliška
8
520
8888-0052 Hykrda Kryštov
8
520
8888-0053 Bezděková Veronica
8
520
8888-0054 Hakl Marek
8
520
2103-0805 Haklová Lucie
8
520
9
2103-0466 Svanovská Helena
9
9
469
8888-0047 Svanovská Kateřina
9
469
8888-0046 Svanovská Magda
9
469
8888-0045 Svanovský Evžen
9
469
10
8888-1934 Fridrich Tomáš
10
10
423
8888-0043 Fridrich Oliver
10
423
11
2103-0872 Kašpar Zdeněk
11
11
382
2103-0567 Skalníková Lucie
11
382
8888-0032 Kučera Jiří
11
382
12
2103-0570 Bielik Ivan
12
12
344
8888-0030 Kuchyňková Martina
12
344
13
8888-1921 Ševčík Marek
13
13
309
8888-0044 Brabcová Naděžda
13
309
14
2103-0666 Tlach Michal
14
14
277
8888-0005 Tlachová Zdenka
14
277
15
2103-0822 Ondráček Radovan
15
15
247
8888-0040 Marečková Helena
15
247
16
8888-1962 Staněk Petr
16
16
219
8888-0056 Staněk P
16
219
2103-0913 Šabatová Barbora
16
219
17
2101-0346 Piak Ivan
17
17
193
8888-0041 Mrázek Alois
17
193
18
8888-0024 Hlaváček Jiří
18
18
168
8888-0025 Arnoštová Brigita
18
168
19
8888-0031 Ulrich Karel
19
19
144
20
8888-1954 Kovařík Martin
20
20
122
8888-0037 Pavláček Martin
20
122
8888-0038 Vičíková Magda
20
122
21
2103-0772 Novák Václav
21
21
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0375 Pospíšil Martin
1
1
1724
2
2103-0543 Hartl Radim
2
2
1423
3
2103-0221 Fanta Miroslav
3
3
1247
4
2101-0608 Kmenta Martin
4
4
1122
5
2101-0761 Hlavsa Tomáš
5
5
1025
6
2103-0944 Buchta Jan
6
6
946
2103-0817 Škvařil Patrik
6
946
7
2101-0473 Blatecký David
7
7
879
8
2101-0447 Hýža Vít
8
8
821
9
2101-0513 Dokoupilová Markéta
9
9
770
10
2101-0258 Štěpán David
10
10
724
11
2103-0293 Krejčiřík Jan
11
11
683
8888-0051 Krejčiřík Simon
11
683
12
2101-0710 Muzikář David
12
12
645
2103-0929 Muzikář Josef
12
645
13
2101-0726 Dokoupilová Linda
13
13
610
14
2103-0483 Nováková Ludmila
14
14
578
15
2103-0796 Dadák Lukáš
15
15
548
2103-0922 Šlechtická Kateřina
15
548
16
2103-0547 Grabarczyk Darek
16
16
520
17
2101-0725 Dokoupilová Beáta
17
17
494
18
2103-0824 Pešková Adéla
18
18
469
2103-0852 Křenková Kristýna
18
469
2103-0854 Křenková Monika
18
469
19
2101-0717 Chalupníková Klára
19
19
445
20
2101-0741 Hýžová Helena
20
20
423
21
2103-0870 Krejčiřík Daniel
21
21
402
22
2103-0853 Bína Rudolf
22
22
382
23
2103-0825 Kuklík Radek
23
23
363
24
2101-0758 Blatecká Michaela
24
24
344
25
2101-0757 Blatecká Veronika
25
25
326
26
2103-0901 Grabarczyková Anna
26
26
309
27
2101-0722 Blatecký Martin
27
27
293
28
2103-0948 Navrátilová Helena
28
28
277
2103-0927 Navrátilová Vanda
28
277
29
2103-0956 Chládek Dan
29
29
262
30
2103-0926 Munclinger Daniel
30
30
247
31
2103-0887 Buchtová Sarah
31
31
233
32
8888-0050 Šmidmajer Petr
32
32
219
2103-0807 Bejvl Vojtěch
32
219
33
2103-0886 Buchtová Agnes
33
33
206
34
2103-0957 Boháč Daniel
34
34
193
35
2101-0773 Trkan Tobiáš
35
35
180
36
2101-0750 Nováček Vojtěch
36
36
168
37
8888-0048 Bína Rudolf
37
37
156
8888-0049 Bínová Věra
37
156
38
2101-0749 Dokoupil Hynek
38
38
144
39
2101-0729 Beroun Daniel
39
39
133
40
2103-0902 Čoupek Ondřej
40
40
122
2103-0949 Kalivoda Ondřej
40
122
41
2101-0733 Egerle Jan
41
41
111
8888-0042 Egerlová MIchaela
41
111
42
8888-1971 Šrubařová Kristýna
42
42
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ