Primátorský štít

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 191148
Datum 12.10.2019
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-1579 Černý Max
DNS*
1
1
1
1
1
5
402
2
1130-1418 Yashchuk Philipp
DNS*
2
2
2
2
2
10
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0594 Dvořáková Nela
1
1
1
2
2
3*
7
4016
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
7
4016
2
1101-0127 Holubová Tereza
3
2
3
6*
3
1
12
2812
1214-0111 Winklerová Anna
12
2812
3
1101-0481 Ronovský Jonáš
2
6*
5
1
1
5
14
2108
1101-0522 Šebor Martin Morgan
14
2108
4
1203-0595 Pfeiferová Veronika
4
4
2
5
7*
4
19
1608
1101-0513 Beretová Adéla
19
1608
5
1203-0591 Dítětová Tereza
7*
5
7
4
4
2
22
1220
1203-0608 Dítětová Anna Marie
22
1220
6
1602-0131 Vlach Miroslav
6
7*
4
3
5
6
24
904
1602-0329 Vlachová Eliška
24
904
7
1101-0444 Motal Filip
5
3
6
DNF*
DNC
8
31
636
1101-0539 Dressler Antonín
31
636
8
1203-0586 Pfeifer Matyáš
8
8
8
DNC*
6
7
37
404
1602-0104 Krchňavý Vít
37
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0318 Licková Nikola
1
1
1
2
RET*
1
1
7
1156
1206-0317 Licková Aneta
7
1156
2
1702-0174 Ptáčník Milan 1974
2
2
2
3*
1
2
2
11
554
1702-0192 Ptáčník Ondřej
11
554
3
1206-0374 Jaroš Marek
RET*
3
3
1
2
3
3
15
202
1206-0359 Čeněk Jiří
15
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0470 Peterka Tomáš
1
1
1
2
6*
4
9
6530
2
1703-0236 Burda František
2
3
2
5*
1
3
11
5326
3
1101-0352 Lokajíčková Lucie
7*
4
4
3
7
2
20
4621
4
1702-0191 Povolný Adam
8
10*
8
1
3
1
21
4122
5
1304-0262 Flosmanová Kristýna
5
2
3
13*
4
10
24
3734
6
1703-0249 Tomeš Jiří
6
DSQ*
11
4
5
5
31
3417
7
1101-0211 Klíma Vojtěch
4
8
7
6
14*
6
31
3150
8
1130-0853 Valenta Jan
3
5
6
15*
12
9
35
2918
9
1101-0478 Štolbová Ela
9
6
12
14*
2
8
37
2713
10
1101-0433 Klíma Jáchym
11
9
13*
7
9
11
47
2530
11
1130-0816 Buchar Petr
13
14*
10
8
10
14
55
2364
12
1130-1129 Paigerová Nina
17*
13
5
12
11
15
56
2213
13
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
20*
11
9
11
17
12
60
2074
14
1101-0363 Janota Jonáš
22
7
17
DNF*
15
7
68
1945
15
1504-0094 Motlíková Pavlína
16
17
18*
16
18
16
83
1826
16
1101-0526 Zákoucký Václav
10
12
19
DNF*
21
25
87
1713
17
1101-0514 Klímová Johana
12
16
21
DNF*
22
18
89
1608
18
1206-0360 Karbusický Jaroslav
28*
23
23
9
13
28
96
1509
19
1101-0500 Busta Anna
15
21
15
DNF*
25
21
97
1415
20
1206-0339 Procházková Tereza
23
18
14
DNF*
8
DNS
98
1326
21
1206-0343 Mašková Eliška
18
DNC*
DNC
10
16
19
98
1241
22
1101-0474 Škoda Jan
19
20
24
DNF*
20
20
103
1160
23
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
14
19
22
DNF*
27
22
104
1083
24
1702-0220 Bernt Bartoloměj
27
27
16
DNF*
24
13
107
1009
25
1101-0507 Skořepová Anna
25
15
28
DNF*
28
17
113
938
26
1101-0511 Beringer Jan
24
26
27
DNF*
19
23
119
870
27
1101-0525 Vrána Adam
26
25
20
DNF*
23
26
120
804
28
1703-0257 Štolba Marek
21
22
25
DNF*
26
27
121
741
29
1101-0505 Tomolová Kateřina
DNF*
24
30
DNF
29
24
142
680
30
1130-0981 Valenta Max
30
30
26
DNF*
30
31
147
621
31
1130-1194 Mastník Štěpán
29
31
32
DNF*
31
30
153
564
32
1101-0544 Hrubý David
32
29
29
DNF*
DNF
29
154
509
33
1130-1240 Horký Antonín
31
28
31
DNF*
DNC
DSQ
160
456
34
9901-0001 Čulenová Karolína
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
175
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0466 Borkovec Bořek
2
1
1
3
4*
1
1
9
4721
1101-0521 Najvárková Magdaléna
9
4721
2
1703-0228 Václavík Jakub
1
3
2
7*
2
3
4
15
3517
1703-0248 Muchová Kateřina
15
3517
3
1130-0496 Vítovec Matěj
6
2
RET*
2
5
2
5
22
2812
1130-0230 Paigerová Vanda
22
2812
4
1130-0948 Šiknerová Adriana
8*
5
3
4
7
5
2
26
2312
1130-0953 Benovičová Viktorie
26
2312
5
1101-0541 Kuthanová Kateřina
3
4
4
1
6
9*
9
27
1925
1145-0096 Iljuchin Matěj
27
1925
6
1101-0446 Brhelová Iva
5
11*
5
6
9
6
3
34
1608
1101-0498 Sazama Michal
34
1608
7
1101-0419 Stibůrková Tereza
11
6
DNC*
5
1
4
8
35
1340
1101-0451 Stibůrková Eliška
35
1340
8
1101-0551 Svobodová Sára
4
10
RET*
8
3
8
6
39
1108
1101-0445 Kaltounková Klára
39
1108
9
1130-0954 Benovič Vojtěch
9
7
6
9
11*
7
7
45
904
1130-1000 Michalčín Šimon
45
904
10
1130-0996 Blažek Martin
7
9
RET*
10
8
DNC
DNC
60
721
1130-0997 Blažek Marek
60
721
11
1130-1568 Janda Tobiáš
10
8
7
DNF*
10
OCS
DNF
61
555
1130-1569 Janda Vojtěch
61
555
12
1703-0259 Sakman Adam
12
12
8
DNF*
DNF
10
10
65
404
1703-0222 Václavík Radek
65
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ