GRAND PRIX NJ

VÝSLEDKY ZÁVODUAKTIVITA ROZHODČÍCH
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192150
Datum 28.09.2019
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0804 Daněk Jan
1
1
1
3
1516
2103-0221 Fanta Miroslav
3
1516
2103-0873 Knetig Jindřich
3
1516
2
2103-0788 Pavlovská Alexandra
2
2
3
7
1215
2101-0281 Marečková Renata
7
1215
2101-0562 Hykrdová Monika
7
1215
3
2103-0952 Dojmazov Petr
3
3
2
8
1039
2103-0253 Pavlovský Josef
8
1039
8888-0007 Rohovský Martin
8
1039
8888-0006 Mikuláš Franta
8
1039
4
8888-0028 Navrátil Michal
4
5
4
13
914
2103-0908 Filip Miroslav
13
914
8888-0029 Rašková Tereza
13
914
5
2103-0108 Daněk Tomáš
5
4
5
14
817
2103-0946 Mucska Pavol
14
817
8888-0026 Daňková Jarka
14
817
8888-1001 Sedlačko Josef
14
817
6
2103-0881 Všetečka Ladislav
6
6
6
18
738
2103-0289 Pavlovský Marek
18
738
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
18
738
7
8888-0017 Polan Marek
7
8
9
24
671
8888-0018 Polanová Lenka
24
671
8
8888-0030 Schwanzer Pavel
8
7
11
26
613
8888-0031 Schwanzer Petr
26
613
2103-0858 Schwanzer Albert
26
613
9
2103-0662 Vodáček Lukáš
9
10
7
26
562
8888-0004 Chadimová Vladimíra
26
562
2103-0913 Šabatová Barbora
26
562
10
2103-0652 Šotnar Stanislav
11
9
8
28
516
8888-0008 Šotnarová MIroslava
28
516
11
2103-0772 Novák Václav
10
13
12
35
475
2103-0824 Pešková Adéla
35
475
2103-0857 Janáček Vojtěch
35
475
12
2101-0709 Jára Jaroslav
12
11
13
36
437
8888-0027 Járová Bohuslava
36
437
13
2103-0570 Bielik Ivan
13
17
10
40
402
14
8888-0019 Svoboda Vašek
14
12
18
44
370
8888-0020 Nakládal Jiří
44
370
15
2103-0404 Bartoš Vítězslav
16
14
15
45
340
8888-0016 Remeš Bohumír
45
340
8888-0015 Bartošová Ilona
45
340
8888-0014 Remešová Petra
45
340
16
8888-0002 Ševčík Marek
15
16
17
48
312
8888-0003 Brabcová Naďa
48
312
17
2101-0346 Piak Ivan
18
21
14
53
286
2101-0523 Juřinová Danuše
53
286
18
2103-0785 Šír Michal
19
15
20
54
261
8888-0022 Šálková Hanka
54
261
8888-0021 Šálek Karel
54
261
8888-0023 Šírová Michal
54
261
19
2103-0666 Tlach Michal
17
26
16
59
237
8888-0005 Tlachová Zdenka
59
237
20
8888-0009 Juřina Igor
21
18
21
60
215
8888-0010 Juřina Antonín
60
215
21
2103-0505 Němeček Milan
24
19
19
62
194
8888-0001 Krejčí Lenka
62
194
22
8888-0024 Hlaváček Jiří
20
25
23
68
174
8888-0025 Arnoštová Brigita
68
174
23
2103-0390 Nedbal Lubomír
23
24
22
69
154
8888-0011 Polák Jiří
69
154
24
2103-0715 Pavlíček Jaroslav
22
23
25
70
136
8888-0032 Pavlíčková Jana
70
136
25
2103-0668 Kuchyňková Martina
25
20
26
71
118
8888-0012 Bielik Jan
71
118
8888-0013 Kuchyňka Leon
71
118
26
2103-0712 Přikryl David
DNC
22
24
73
101
8888-0033 Maršálková Jiřina
73
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ