Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)

VÝSLEDKY ZÁVODUAKTIVITA ROZHODČÍCH
 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 192141
Datum 17.08.2019
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
8888-0010 Všetečka Jan
1
1
2*
1
3
1423
2103-0952 Dojmazov Petr
3
1423
8888-0011 Mikuláš T
3
1423
2
8888-0021 Navrátil Michal
3*
2
1
2
5
1122
8888-0024 Bordovský Ondřej
5
1122
8888-0023 Koleňáková Veronika
5
1122
8888-0022 Koleňák Jiří
5
1122
3
2103-0235 Vaculka Zbyněk
2
4
4
5*
10
946
2103-0762 Vitouch Jan
10
946
2103-0820 Červená Monika
10
946
4
8888-0001 Daňková Jaroslava
5*
5
3
3
11
821
2103-0383 Janáček Petr
11
821
8888-0002 Mucska Pavel
11
821
5
8888-0016 Vodáček Lukáš
4
8*
8
4
16
724
8888-0017 Chadimová Vladimíra
16
724
8888-0018 Vodáček Tomáš
16
724
6
8888-0014 Pavelka Mojmír
7*
6
5
6
17
645
2103-0857 Janáček Vojtěch
17
645
7
2103-0881 Všetečka Ladislav
6
3
BFD*
9
18
578
2103-0221 Fanta Miroslav
18
578
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
18
578
8
8888-0019 Krupica Miloš
8*
7
6
7
20
520
8888-0020 Čumová Lenka
20
520
9
8888-0027 Vaculka Tomáš
11
12*
7
8
26
469
10
8888-0012 Ševčík Jan
10
11
9
14*
30
423
8888-0013 Brabcová Naděžda
30
423
11
2103-0652 Šotnar Stanislav
9
10
11
18*
30
382
8888-0008 Šotnarová
30
382
12
2103-0466 Svanovská Helena
12
14*
10
10
32
344
8888-0025 Svankovský Evžen
32
344
13
2101-0709 Jára Jaroslav
14*
9
13
12
34
309
14
2103-0772 Novák Václav
17*
16
12
11
39
277
8888-0033 Nováková Kateřina
39
277
15
2103-0785 Šír Michal
13
13
18*
15
41
247
2103-0668 Kuchyňková Martina
41
247
8888-0026 Nos Luboš
41
247
16
8888-0030 Simeonov Jan
15*
15
14
13
42
219
8888-0032 Chrápalová Eva
42
219
8888-0031 Siemeonová Adéla
42
219
17
2103-0404 Bartoš Vítězslav
18*
17
15
16
48
193
8888-0007 Remešová K
48
193
8888-0005 Remešová P
48
193
8888-0006 Remeš T
48
193
8888-0004 Remeš B
48
193
8888-0003 Bartošová Ilona
48
193
18
2101-0346 Piak Ivan
16
18
16
19*
50
168
2101-0523 Juřinová Danuše
50
168
19
8888-0028 Pavlíček Jaroslava
19*
19
17
17
53
144
8888-0029 Pavlíčková Jana
53
144
20
2103-0390 Nedbal Lubomír
20*
20
19
20
59
122
8888-0009 Polák Jiří
59
122
21
2103-0587 Hlaváček Jiří
21*
21
20
21
62
101
8888-0015 Arnoštová Brigita
62
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ