Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
113351 01.01.2011 Australian Laser Championships Lar-7iz,Las-7iz Sydney - AUS AUS
111701 01.01.2011 Memoriál Pavla Škopa Dn-5mz,Dn-4P Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
113202 01.01.2011 IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP Q-10ms Langkawi, Malaysia IODA
113203 01.01.2011 Europa cup Hvar Las-5mz Hvar JK Zvir
114201 01.01.2011 Europa Cup Hvar , Croatia L47-5iz,Lar-5iz Hvar , Croatia JK Zvir , Hvar
111702 08.01.2011 Cena Oldy Vintišky Dn-4p Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
113301 12.01.2011 RS:X Asian Windsurfing Championships Rsx-8iz SIN SIN
111703 15.01.2011 MČR Dn-6mr Svět Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
114306 17.01.2011 Key West Race Week OT-4iz key west us melges 32 class association
113352 21.01.2011 New Zeland Laser Championship Lar-7iz,Las-7iz Waiake - NZL NZL
111704 22.01.2011 Memoriál J. Novotného Dn-4P,Dn-2 Lipno Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
113302 23.01.2011 US SAILINGs Rolex Miami OCR 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,T24-8iz Miamy - USA USA
111705 29.01.2011 Pohár 311. Perutě Dn-4p,Dn-2 Lipno Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
114005 29.01.2011 Hungarian Championship DN-6mm Balaton Hungary
113303 02.02.2011 Sail Auckland Regatta 470-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz Auckland - NZL NZL
111706 05.02.2011 Pohár Máchova Jezera Dn-4p,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
112001 12.02.2011 Snow Big Day 2011
změna termínu
Rac-1,OT-1 Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
111707 12.02.2011 Velká Cena DN Dn-4p,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
113353 15.02.2011 Semaine Internationale Cannes Fin-7iz Cannes - FRA FRA
114004 15.02.2011 Qatar Intl. Championship TRQ-6mm Doga, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
114003 16.02.2011 Qatar Intl. Championship Q-6mm Doha, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
111708 19.02.2011 Regata Ledový dech Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
114202 19.02.2011 ALEXANDRIA CUP 2011 L47-3iz Athens Ε.Ν.Ο.Α.
113304 24.02.2011 Midwinter regatta T24-8iz St. Petersburg - CAN St. Petersburg Yacht Club
114205 25.02.2011 Karnevalska regata Nj-4iz Biograd n/M YC Biograd
113201 26.02.2011 European DN Championship 2011 Dn-10me Kuresaare Estonsko
114206 02.03.2011 European Cup 2011 DN-5iz Kuresaare Estonia
114208 02.03.2011 Middle Island (Ranking) Regatta Q-5iz Hong Kong RHKYC Hong Kong
114269 02.03.2011 VIII Regaty Żar Q-3iz Międzybrodzie Bialskie - PL
114221 04.03.2011 SPRING MEETING 2011 Q-5iz,L47-3iz Piran Slovinsko ŠPORTNO DRUŠTVO PIRAN
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 R2,R3 Praha - YC CERE KSJ kraj Praha
AR
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Komise vrcholového sportu
AR
112416 13.03.2011 Sailing Academy - Ledoborci "Q"
nově vložený závod
Q-1 Rybnik - Polsko Yachtclub Baník Ostrava
AR
114203 16.03.2011 Split olympic week Las-5iz Split JK labud
114204 18.03.2011 Spomladnski pokal 2011 Q-5iz Koper jadro koper
114307 18.03.2011 Melges 32 audi tour OT-4iz neapole international melges 32 association
111101 19.03.2011 Svatý Patrik Team Race
Závod se neuskutečnil
Tr-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
119903 19.03.2011 Školení rozhodčích KSJ 14+15 R2,R3 Plzeň KSJ kraj Plzeňský
AR
114207 19.03.2011 Odyssea Cup Q-5iz Athens Y.C.G.
113354 21.03.2011 Athens Olympic Week 470-7iz,Rsx-7iz Athens - GRE GRE
113355 25.03.2011 Laser Europa Cup - Italy Lar-7iz,Las-7iz Torbole - ITA ITA
114209 25.03.2011 Europa Cup Torbole L47-5iz Lago di Garda Circolo Vela Torbole
991104 26.03.2011 Školení rozhodčích R2,R3 Těrlická přehrada KSJ kraj Moravskoslezský
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 R2,R3 Těrlická přehrada KSJ kraj Moravskoslezský
AR
114210 26.03.2011 Essen City Cup T24-4iz Baldeneysee, Essen WSB1919
114234 26.03.2011 Essen-Ruhr-City-Cup T24-4iz Essen (Baldeneysee) WSB
117016 02.04.2011 Czech & Slovak Grand Prix
ORCi, ORC
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
111709 02.04.2011 NOPROSU CUP Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
113356 02.04.2011 Trofeo SAR Princess Sofia MAPFRE 470-7iz,Fin-7iz,Lar-7iz,Las-7iz,Rsx-7iz Palma de Majorca - ESP ESP
114211 02.04.2011 Trofej mesta Piran Q-5iz Piran, Slovenija ŠD Piran
114233 02.04.2011 Münster Cup T24-3iz Münster (Aasee) SCM
114006 07.04.2011 melges24 Italian Championat Volvo cup M24-6mm Scarlino Italie
114212 08.04.2011 Memorijal Branko Tudor Q-2iz Jedriličarski klub PLAV Krk Valná hromada
111301 09.04.2011 Slavoj cup - Grand Prix Evr-2,Pir-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
111401 09.04.2011 Bohemia regata Rs7-4P,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Rs1-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
111710 09.04.2011 Baban Cup I. Fin-3C,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
112301 09.04.2011 Jarní rozcvička Evr-2,Q-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
112401 09.04.2011 Jarní závod 420-2,Lar-2,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
113357 13.04.2011 International 470 Spring Cup 470-7iz Les Sablettes - FRA FRA
112101 13.04.2011 Závod 1 - Dřevák - nejlepší volba Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
113358 14.04.2011 Laser Europa Cup - France Lar-7iz,Las-7iz La Rochelle - FRA FRA
111102 15.04.2011 Katamarán Match Race Mr-6mr,Tor-4P Vltava - Praha YC Markop FL
AR
111103 16.04.2011 Prague Catamaran 2011
závod se neodjel = bezvětří
Tor-5mz,Tor-4P Vltava - Praha YC Markop FL
112302 16.04.2011 Ahoj Sluníčko
závod zrušen bez náhrady
Q-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-2,420-2 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
111501 16.04.2011 I.Jesenický maratón Fun-3D, Rac-3D Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
112102 16.04.2011 Krajský přebor 420-4K,Cad-4K,De1-4K,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-4K,T24-4K,De1-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
112201 16.04.2011 Jarní závod Fin-4K,Evr-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
114213 16.04.2011 United 4 Sailing Cup 1/4 Optimist Medemblik, Holandsko United 4 Sailing, Holandsko
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Evr-5iz Lago de Garda, Itálie Circolo Vela Torbole
114216 16.04.2011 Śląski Puchar Optimista Q-4iz Rybnik PL Pod Zaglami Rybnik
114237 16.04.2011 Frejus windsurf festival Rsx-4iz Frejus, FRA Club nautique de Frejus
114218 21.04.2011 XXIX Lake Garda Meeting Optimist Class Q-5iz Lago di Garda, Italie Fraglia Vela Riva
113305 22.04.2011 Semaine Olympique Francaise 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz Hyeres - FRA FRA
114215 22.04.2011 Velikonočna regata 2011 Q-5iz jk pirat portorož jk pirat portorož
114217 22.04.2011 Spring Cup 2011 420-5iz IZOLA, Slovinsko Yacht Club Burja
114219 22.04.2011 MM International Easter Optimist Regatta Q-5iz Braassemermeer, Holandsko WV Braassermermeer, Holandsko
111104 23.04.2011 Mem. Dr. Štěpána
závod zrušen bez náhrady
Cad-2,Q-2,L47-2,Lar-2,420-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
112103 23.04.2011 Jarní Team race
závod zrušen bez náhrady
Tr-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
111203 23.04.2011 Jarní závod Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
111402 23.04.2011 Štít města Plzně Pir-4P Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
111502 23.04.2011 Luky Regata Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
111601 23.04.2011 Cena Roudnice Fin-3C Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
112105 23.04.2011 Mistrovství ČR T24-6mr,T24-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112402 23.04.2011 Pohár Olešné L47-3M,Q-3M,Evr-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
114243 24.04.2011 ČTK 402 - Slovak Sailing Week 2011 Nj-3iz Chorvatsko Dynamo BA
127025 28.04.2011 Czech Open
Course racing
Kit-5iz Nové Mlýny ALT Kiteboarding
114007 28.04.2011 Schweizer Meisterschaft Fb-6mm Bodensee Seglervereinigung Mammern
114302 28.04.2011 Grand Prix Guyader Nj-3iz Douarnenez, Francie Société des Régates de Douarnenez
114222 29.04.2011 Berlin Cup T24-3iz Berlin - Mueggelsee YCBG
114230 29.04.2011 Berlin Cup T24-3iz Berlin - Mueggel see YCBG
114305 29.04.2011 melges 32 audi tour OT-4iz scarlino international melges 32 association
111302 30.04.2011 Modrá stuha Bezdreva Pir-5mz,Pir-4P,Evr-3C,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,L47-3C,Cad-3C Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
111712 30.04.2011 Baban Cup II. Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
111901 30.04.2011 Jarní závod 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2, Seč Yachtclub Pardubice
AR
112002 30.04.2011 Jarní pohár WCVD Fun-3M,Rac-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
112106 30.04.2011 Moravia RS Regata Rs7-4P,Rs1-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
114220 30.04.2011 United 4 Sailing 420-4iz Workum (NED)
114225 30.04.2011 Kornati cup 11. Nj-3iz Murter Croatia JK Kornati Murter, Pitter
114226 30.04.2011 Kornati cup 11. Orc-5iz Murter Croatia JK Kornati Murter, Pitter
114236 30.04.2011 Ostseecup 2011 Cad-3iz Warnemunde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.
124243 30.04.2011 Essen City Cu,středoevropský pohár T24-5iz Baldensee WSB
112107 01.05.2011 Prígl mač I.
závod se neuskutečnil
OT-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
114223 01.05.2011 blue sky racing days 420-3iz Breitesbruun / Rakousko YC Breitesbruun
114252 03.05.2011 Leba Cup IV eliminacja MS i ME Q-5iz Leba Polsko
112108 04.05.2011 Brněnský rejs I.
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
114229 05.05.2011 South East European Open Optimist Cup Q-5iz Palić, Srbsko JK Palić, JK Gemax, IODA
114231 05.05.2011 Volvo melges24cup M24-4iz Umama -Italie YC Umama
111603 06.05.2011 Český pohár - slalom I. Fus-4P, Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
AR
112109 06.05.2011 Pálavská regata De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
117001 07.05.2011 Melges Tour I.
závod zrušen bez náhrady
M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
112403 07.05.2011 Santi Cup
závod zrušen bez náhrady
Rac-4K, Rac-3M,Fin-2,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
111204 07.05.2011 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-2,C-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
111403 07.05.2011 Jarní závod Fb-2,Rs1-2,Rs7-2,Evr-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
111503 07.05.2011 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
111713 07.05.2011 Mem. Böhma T24-4P,420-3C,Pir-3C, Sta-2, Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
112110 07.05.2011 To je celá, to je půl Fb-4K,Vau-4P,420-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
112111 07.05.2011 Pohár Jedovnic Q-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
114227 07.05.2011 Boddenpokal 2011 Q-3iz Greifswald Greifswalder Yachtclub
114228 07.05.2011 Steinberger Krug Fd-3iz Steinbergsee -Německo Steinberger Yacht Club
114232 07.05.2011 Trofeo Paolo Neirotti Fun-5iz Lago di Garda Circolo Vela Torbole
114238 07.05.2011 XVI Trofeo Neirotti Fun-5iz Lago di Garda, ITA Circolo Surf Torbole
112112 11.05.2011 Závod 2 - Komu co chybí Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
113359 11.05.2011 Expert Olympic Garda 470-7iz,Fin-7iz,Lar-7iz,Las-7iz,Rsx-7iz Riva del Garda - ITA ITA
117002 13.05.2011 CECC POL Cad-5ip Kiekrz - POL Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
111716 14.05.2011 Příšovický trojúhelník
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
111105 14.05.2011 Mem. Arnošta Burgermeistera
změna názvu závodu
Cad-2,Q-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,420-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
111106 14.05.2011 Cena Modřan Evr-2,Q-2,420-1,Fb-1,Fin-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
111205 14.05.2011 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
111404 14.05.2011 Okresní přebor Rs7-2,Rs1-2,Evr-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
111714 14.05.2011 Jarní hrádecký trojúhelník Q-1,Rac-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
111715 14.05.2011 Altošův Vymácháč Fun-3C,Rac-3C Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
112113 14.05.2011 Pavlovská regata
MČR 470 - zrušeno bez náhrady
420-4P,Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
113312 14.05.2011 PWA Korea Fus-8iz Ulsan, Korea PWA
114224 14.05.2011 Vodice L47-3iz,Q-3iz Vodice, Chorvatsko JK TIJAT VODICE
117003 14.05.2011 Silberbarrentrophy Tor-4P Attersee - AUT ALT Tornádo
112114 18.05.2011 Brněnský rejs II.
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
112417 18.05.2011 Kontrolní závod I.
pro všechny LT - VPOZ
Evr-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučím JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
114235 20.05.2011 Memorijal Antolic-Cešic 2011 Q-2iz Pula JK Uljanik Plovidba
111107 21.05.2011 O vorařskou houžev
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
111802 21.05.2011 Jarní premiéra II.
neodjeto - bezvětří bude následovat přesun koef.
420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Spl-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
111108 21.05.2011 Pirátská sekyrka
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
111206 21.05.2011 Cena Izoglass Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
111305 21.05.2011 Mistrovství ČR Tor-6mr,Tor-4P Lipno - Černá v Pošumaví YC Mulda + JK Černá
AR
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Lar-4P,Q-3C,Evr-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
111338 21.05.2011 Jestřábí Open Cat Race - open class
pro všechny LT VPOZ
OT-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111717 21.05.2011 Mem.Bruno Hámy Sta-4P,Fin-2,Pir-2 Máchovo Jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
112003 21.05.2011 Májový pohár L47-3M,Q-3M,Evr-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
112115 21.05.2011 Věstonická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112202 21.05.2011 Olomoucká regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
114288 21.05.2011 Melges24 Cup, Starnberger See M24-3iz StarnbergerSee, Německo Valná hromada
111110 22.05.2011 Proti proudu
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
113306 24.05.2011 Delta Lloyd Regatta 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz Medemblik - NED NED
112116 25.05.2011 Brněnský rejs III.
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
111604 27.05.2011 eský pohár - slalom II. Fus-4P Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
111418 27.05.2011 Bambiriada
VPOZ
Q-1 Litická přehrada TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
111307 28.05.2011 Krajský přebor Jč.kraje Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
111504 28.05.2011 SKP Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Evr-4K,470-2,Q-2 Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Fin-4K, Fb-4K, 420-4K, Pir-4K, Fb-3C, Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
111902 28.05.2011 Memoriál Tomáše Dymáka 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112118 28.05.2011 KP Jm kraje Rac-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
112404 28.05.2011 Hornický kahan 420-3M,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
113313 31.05.2011 PWA Fus-8iz Costa Brava PWA
112119 01.06.2011 Prígl mač II.
závod se neuskutečnil
OT-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
112120 01.06.2011 Brněnský rejs IV.
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
111419 01.06.2011 Středeční liga I.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL
Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
114303 01.06.2011 Le Record SNSM Class 40 Saint-Nazaire, Francie Profil Grand Large
114001 02.06.2011 MM Rakouska PIR Pir-6mm Traun - AUT AUT
114008 02.06.2011 Oestereichische Melges championat M24-6mr Attersee -Seewalchen SCK
114246 02.06.2011 Topsport Flanders Nieuwpoortweek Regatta Q-5iz Nieuwpoort, Belgium KYCN, VVW, WSKLuM, IODA
AR
114282 02.06.2011 Dutch Youth Regata Spl-3iz Holandsko, Workum
111207 04.06.2011 Izoglass regata Fin-4P Jesenice Yacht Club Kladno
AR
111308 04.06.2011 Lipno marathon 2011 - Lipenský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Tor-6mr,Kaj-4P,Tor-4P,M24-3V,Kaj-1 Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
111606 04.06.2011 Jarní cena Labe Kaj-2 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
111607 04.06.2011 Hop Regata 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
111803 04.06.2011 Pohár Rozkoše Fun-4P, Rac-4P, Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
112121 04.06.2011 Cukrovarnická regata
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-2,Q-2,Sta-2,Vau-2,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
112122 04.06.2011 O kapitánskou čepici
VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112203 04.06.2011 Jarní sokolská regata Vau4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
112405 04.06.2011 Pohár Radegastu L47-3M,Q-3M,Evr-2,Lar-2,Fin-1 Žermanice Yacht Club Kozmice o.s.
AR
113307 05.06.2011 Skandia Sail for Gold Regatta T24-8iz Weymouth - GBR GBR
113360 05.06.2011 Skandia Sail for Gold Regatta 470-7iz,Fin-7iz,Rsx-7iz Weymouth - GBR GBR
111420 08.06.2011 Středeční liga II.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL
Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
112123 08.06.2011 Brněnský rejs V.
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
117004 10.06.2011 Mistrovství ČR - Slalom Fus-6mr Tenerife Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
111310 11.06.2011 Cena Šumavy II.
závod zrušen bez náhrady
De1-4P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
111111 11.06.2011 Regata Sasanek
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111608 11.06.2011 Regata Lovosice Kaj-2 ernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
111609 11.06.2011 Cena Damet Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
111719 11.06.2011 Bohemia Cup Pir-4P,Vau-4P,420-3C,Cad-3C,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
112004 11.06.2011 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
114240 11.06.2011 Spring Cup 2011 420-4iz Neusiedler am See UYCNS
113204 12.06.2011 FINN WORLD MASTER 2011 Fin-10ms Punta Ala Italy circola vela -World Finn Class
114009 13.06.2011 Singapore Open National Championship Q-6mm Singapore, Singapore Singapore Sailing Federation
112418 15.06.2011 Kontrolní závod II.
závod se neuskutečnil
Evr-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
111421 15.06.2011 Středeční liga III.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL
Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
112124 15.06.2011 Závod 3 - Kdo se necvaká, jezdí pod své Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,420-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
112125 15.06.2011 Brněnský rejs VI.
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
111804 17.06.2011 Odysseův pohár I.
noční závod, VPOZ
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
114304 17.06.2011 melges 32 audi tour M32-3iz porto cervo international melges 32 association
111304 18.06.2011 Pohár Hluboké - Grand Prix
změna termínu
Pir-4P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
111311 18.06.2011 O pohár starosty Lipna Spl-4P,Q-3C Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
111312 18.06.2011 24 hodin Nonstop - Lipenský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Lipno - Hrdoňov Yachtclub Lipno
AR
111406 18.06.2011 Cena Ziosu
změna termínu
Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Fun-1,Q-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
111505 18.06.2011 Jesenický pohár L47-4P,Las-4P,Evr-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
111610 18.06.2011 Česká brána Kaj-4P,Kaj-3D,OT-3D Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
111805 18.06.2011 Odysseův pohár II.
vše VPOZ
Kaj-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
111903 18.06.2011 O perníkovou chaloupku 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
112005 18.06.2011 Velká cena Dářka Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
112126 18.06.2011 Veletržní regata De1-4P,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Cad-2,Vau-2,Fin-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
112127 18.06.2011 Moravia Cup
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Sta-4P,Kaj-2,Q-2,Sta-2,Vau-2,Kaj-1 Vranovská přehrada YachtClub Dyje z.s.
AR
112406 18.06.2011 Mladý vítr Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
113102 18.06.2011 Fireball Worlds 2011 Fb-12ms Sligo Yacht Club, Ireland Fireball International
113132 18.06.2011 ORCi World Championship Orc-12ms Cres, Chorvatsko SCOR
113308 18.06.2011 Kiel Woche 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,T24-8iz Kiel - GER GER
117005 18.06.2011 RODOP Melges Tour I.
změna místa konání
M24-4P Lipno Melges 24 z.s.
AR
117006 18.06.2011 CECC GER Cad-5ip Geierwalder see - GER Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
113199 19.06.2011 FB World Championship Fb-12ms Sligo Yachrt Club Ireland
114010 19.06.2011 CROATIAN CHAMPIONSHIP OPTIMIST 2011 Q-6mm Croatia Split JK Mornar
114239 20.06.2011 Dutch Youth Regatta LaR-5iz,L47-5iz,Spl-5iz,Q-5iz,Cad-5iz Workum , NL IJsselmeer , Workum
111422 22.06.2011 Středeční liga IV.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL
Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
114245 23.06.2011 Super Cup Balaton Fun-4iz Balaton HUN Ski+Surf Balatogyorok
112128 24.06.2011 Mistrovství ČR Sta-6mr Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,Las-3C,420-2,Evr-2,Q-2 Orlík YC Neratovice
AR
111313 25.06.2011 Bali Cup Pir-3C,Q-3C,Evr-1 Bezdrev - malý Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
111314 25.06.2011 1000 Bezdrevských kapříků Fun-3C,Rac-3C Bezdrev - velký Yacht Club DIM Bezdrev
AR
111315 25.06.2011 Radavská regata Kaj-1 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
111405 25.06.2011 SKP
změna termínu
Fb-4K,Pir-4K,RS7-4K,RS1-4K,Q-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
112129 25.06.2011 Veterán Cup Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
112204 25.06.2011 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso
změna termínu
Evr-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
112407 25.06.2011 Velká cena Ostravy
Fb-4K a 420-4K přesunut na CTL 11-2412
Evr-4K,Q-4K,420-3M,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
117007 25.06.2011 Lipenský pohár RS Rs7-4P,Rs1-4P Lipno n/Vlt. Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
113210 28.06.2011 D One Gold Cup 2011 De1-12ms Riva, Lago di Garda, Itálie Fraglia Vela Riva
111423 29.06.2011 Středeční liga V.
ZÁVOD SE NEUSKUTEČNIL
Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
111210 29.06.2011 Přebor ČOS-dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
112130 29.06.2011 Brněnský rejs VII.
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
113107 30.06.2011 IFDS Worlds 2011 T24-12ms Weymouth IFDS
113209 30.06.2011 FLYING DUTCHMAN OPEN WORLD CHAMPIONSHIP Fd-12ms Malcesine - Itálie FRAGLIA VELA MALCESINE
113198 01.07.2011 MS-IFDS Worlds T24-12ms Weymouth - GBR GBR
113309 01.07.2011 IFDS Disable Sailing World Championship T24-8iz Weymouth - GBR GBR
113108 01.07.2011 ME Helsinki Las-10me Helsinki
113109 01.07.2011 ME LASER RADIAL_W Lar-10me Helsinki
112007 02.07.2011 WS-SPEED + CYKLO Fun-1,Rac-1 Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
113361 02.07.2011 Laser Europa Cup - Germany Lar-7iz,Las-7iz Warnemünde - GER GER
111507 02.07.2011 Hurá na prázdniny Q-1, Evr-1, 420-2, RAC-1 Regent TJ Slovan Mar. Lázně
AR
111316 02.07.2011 MČR - O krále Šumavy 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111407 02.07.2011 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
111506 02.07.2011 Mistrovství ČR Pir-6mr Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
111611 02.07.2011 Optimist veterán cup
VPOZ
Q-1 ernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál
koef. L47-3M přesunut na CTL 11-2009
Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,L47-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
113135 02.07.2011 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2011 - BOYS Q-8me Portugal, Tavira Nautico Tavira
113136 02.07.2011 IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Q-8me Portugal, Tavira Nautico Tavira
114241 02.07.2011 19.Brandenburgische Meisterchaft Finn Fin-3iz Schwielochsee SG Schwielochsee
114244 02.07.2011 REGATA MEĐUNARODNOG DJEČJEG FESTIVALA Q-4iz Croatia, Šibenik VAL Šibenik
114249 02.07.2011 Krčka regata Q-5iz Krčki z. JK Plav, Krk
114250 02.07.2011 Warnemuender woche L47-5iz Warnemuende, BRD Warnemuender Segel-Club
111408 05.07.2011 MS Hracolusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
113114 05.07.2011 ME 470 470-10me Helsinki - FIN FIN
117008 06.07.2011 Torbole Melges Tour M24-4P Garda Melges 24 z.s.
113110 06.07.2011 ME Laser 4,7 L47-8me NL,Workum
113133 06.07.2011 ME Laser 4,7 L 4,7 NL,Workum
113197 07.07.2011 MS ISAF 2011 - LT 420 420-10ms Zadar - CRO ISAF
114247 07.07.2011 Melges24 Volvo Cup 5 M24-5iz Riva Del Gatda cicolo vela Garda
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE
pro LT FB přebor hl.m.Prahy
Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111424 09.07.2011 Závod nadějí
nově vložený závod
Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
111904 09.07.2011 Setkání Finnařů na Seči
VPOZ
Fin-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Q-4K,Evr-4K,L47-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
112408 09.07.2011 Modrá stuha Č.Těšína Fin-4K,Evr-2,Q-2,420-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
113105 09.07.2011 Open Europeans Helsinki 2011 Fin-10me Finsko - Helsinki HRSM
114248 09.07.2011 Kraljevačka regata Q-3iz Chorvatsko-Kraljevica JK
113205 11.07.2011 MS Laser Radial Youth Lar-10ms La Rochelle France
112420 12.07.2011 Open Week Harta
nově vložený závod
Evr-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
111318 16.07.2011 Modrá stuha Lipna 46.ročník -Lipenský p.
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
112009 16.07.2011 Bambusová regata
koef. L47-3M přesunut ze závodu CTL 11-2006
Q-4P,L47-3M,Evr-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
112409 16.07.2011 Bermuda Cup
VPOZ pro LT Finn, Pirát, Kaj
Lar-4K,Fb-3M,Evr-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
114286 16.07.2011 15. Chiemsee Tornado Cup Tor-3iz Chiemsee - GER Segelclub Chieming
114012 17.07.2011 ORC Italian Championship OrI-6mm Trieste YCPSR
114011 18.07.2011 OTVORENO PRVENSTVO HRVATSK Fus-6mm,Fun-6mm Viganj, CRO Valná hromada
113196 20.07.2011 ME 420 420-10me Tavira - POR POR
151906 20.07.2011 Setkání Finnařů na Seči
1901
Fin-1 Seč Yachtklub Pardubice
113141 22.07.2011 ME 420 420-10me Tavira,POR Tavira,POR
114255 22.07.2011 21st IODA Asian Optimist Championship Q-8me Singapore IODA
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata T24-4P,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
111410 23.07.2011 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
114002 23.07.2011 Velká cena Slovenska 420-6mm SVK Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
114251 23.07.2011 Otvoreno prvenstvo grada Poreča Q-5iz Poreč- uvala Peškera JK Horizont Poreč
114261 23.07.2011 Finn Silvec Cup 2011 Fin-10ms Moskva Valná hromada
113117 24.07.2011 MEJ-Evropa Evr-10me Trawemunde GER
113134 24.07.2011 Mistrovství světa La Rochelle Lar-10ms La Rochelle La Rochelle FRA
117009 25.07.2011 Mistrovství ČR - Course racing Fun-6mr, Fus-4P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Cad-10ms Kühlungsbom - GER GER
114013 27.07.2011 German Tornado Championship Tor-3mm Travemunde, Německo IDM
114253 28.07.2011 Olympic hopes regata 2011 Q-4ip,L47-3ip,Lar-3ip Orava, Slovakia Valná hromada
111211 30.07.2011 Prázdniny v půli Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
111319 30.07.2011 Bezdrevský maraton Pir-3V,Evr-3V Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Fb-3C Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
AR
111337 30.07.2011 Špásregata - Lipenský pohár
VPOZ
Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111508 30.07.2011 Femina regata 420-2,Evr-1,Q-1,Rac-1,Fun-1 Regent TJ Slovan M. Lázně
AR
111806 30.07.2011 4 hodiny Rozkoše
vše VPOZ, náhr.termín 31.7.
Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
112010 30.07.2011 24 hodin Dářka Fun-3D,Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova
změna místa konání závodu
Evr-4K,Las-3M,Evr-3M,Lar-3M,Vau-3M,Q-2 Mohelnici – Moravičanech JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
113194 30.07.2011 ME PIR Pir-10me Balaton - HUN HUN
113208 30.07.2011 Vaurien WC 2011 Vau-12ms Lake Dümmer, Germany Segelclub Lembruch
113362 01.08.2011 London Olympic Games Test Event 470-7iz,Fin-7iz,Lar-7iz,Las-7iz,Rsx-7iz Weymouth - GBR GBR
113363 04.08.2011 Intervela 470-7iz,Fin-7iz Riva del Garda - ITA ITA
112410 05.08.2011 49.Beskydská regata - Mem. Břetislava Hr Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Las-5ip,Fin-5mz,420-5mz,420-3M,Lar-3M,Las-3M,420-2 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
113126 05.08.2011 World Champiopionship Evr-12ms Lago di Como AVAL CDV
111510 06.08.2011 Modrá stuha Regentu 420-2,Evr-2,Rac-1,Q-1 Regent TJ Slovan Mar. Lázně
AR
111212 06.08.2011 "24" Kaj-4P Slapy 93. Km Lodní klub Štěchovice
AR
111321 06.08.2011 Bezdrevský kapr Fd-4P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
111509 06.08.2011 Sdružený krajský přebor Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
111720 06.08.2011 Mistrovství české flotily Sta-4P,Sta-2 Máchovo Jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
111905 06.08.2011 Prázdninový závod mládeže Evr-2,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
112154 06.08.2011 FINNLANDIA CUP
nově vložený závod
Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
114014 06.08.2011 ORCi Greek Championship Orc-6mm Skopelos Th.O.R.C.
114254 06.08.2011 4 LAGHI Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
114256 06.08.2011 Copa Patella Fin-4iz Traunsee - Austria UYC Traunsee
114259 06.08.2011 Sv Roko 2011 Q-4iz Sv. Filip i Jakov, Croatia JK Sv. Filip i Jakov
113193 07.08.2011 MEJ 420 420-10me Niewpoort - BEL BEL
113314 08.08.2011 PWA Fus-8iz Alacati PWA
114257 08.08.2011 Ora cup Ora Q-5iz Italy, Riva del Garda Circolo vela Arco
111322 09.08.2011 MČR - Připravný závod před MS 2011
změna termínu
Spl-6mr,Fla-6mr,Fla-5mz Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111612 12.08.2011 Český pohár - slalom III. Fus-4P Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
113192 12.08.2011 MS Open 2011 - T 2.4mR T24-12ms Alesund - NOR NOR
113206 12.08.2011 Mistrovství světa LT 2.4mR T24-12ms Alesund ASC
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Spl-10ms,Fla-8iz Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111324 13.08.2011 Optík regata - Grand Prix Evr-2,Q-2 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
111411 13.08.2011 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Rs7-2,Q-2,Rs1-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
111511 13.08.2011 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
111613 13.08.2011 Cena Duchcova+KP 470-4K,Evr-2,Q-2,Fin-1 Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
111721 13.08.2011 Star Cup I. Sta-4P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Fin-3C,Q-3C,Evr-3C Seč Yachtclub Pardubice
AR
112132 13.08.2011 Kutálkův memoriál
VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112207 13.08.2011 Tovačovskéma zátokama
pro Fun,Rac a Rsx - VPOZ
Q-4K,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
114262 13.08.2011 Rosewindpokal-mistr.hor.Rakouska Pir-3iz Atersee Rakousko
114266 13.08.2011 Trofeo Simone Lombardi Q-5iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
113112 16.08.2011 World & European Laser Radial Men Lar-12ms La Rochelle Societe des Regates Rochelaises
111615 17.08.2011 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
114018 17.08.2011 Swiss Open Championship 2011 Q-6mm Lake Silvaplana Segelclub St. Moritz
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Evr-10ms Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie FB-8me Le Val-André Valná hromada
114016 18.08.2011 Hungary National championship 2011 Q-6mm Balatonfuhred, Madarsko Byc
117011 18.08.2011 CECC HUN Cad-5ip Balaton - HUN Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
114279 19.08.2011 O Pohár primatora mesta Piešťan Fin-3iz Piešťany TJ Slnava Piestany
111325 20.08.2011 Modrá stuha Dvořiště - Grand Prix Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
111512 20.08.2011 Porcelán CUP Lar-2,Las-2,Evr-1;Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
111513 20.08.2011 O (plný) pohár prezidenta klubu
VPOZ
Kaj-1 Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
113310 20.08.2011 Cork OCR Lar-8iz,Las-8iz Kingston - CAN CAN
111112 20.08.2011 Modrá stuha Slap
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
111412 20.08.2011 Letní závod Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1,Rs7-1,Rs1-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
111618 20.08.2011 Nechranická buchta Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C Nechranice - Lomazice Sportklub Lomazice
AR
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
112134 20.08.2011 Mem. Dušana Vaculky
pro LT Kaj a OT - VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
112135 20.08.2011 Dálková plavba
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-3D,Sta-3D,Vau-3D,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
114260 20.08.2011 IODA AUDI QUATTRO JUNIOR CUP 2011 Optimist Koper / Capodistria, Slovenija Jadralno Društvo J/24 + JK Jadro Koper
114263 20.08.2011 ROFI Pokal Fin-5iz Attersee UYCK Attersee
117012 20.08.2011 Velká cena ALT Melges 2011
změna názvu závodu
M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
114032 21.08.2011 International Schweizer Meisterschaft Fin-6mm Ubersse Yacht club Schafhausen
113191 22.08.2011 MS TOR Tor-12ms Bielersee - SUI SUI
113121 22.08.2011 Mistrovství Evropy Melges24 M24-10me Aarhus Dánsko Melges 24 class
114017 22.08.2011 Austria National championship 2011 Q-6mm Neusiedel am See, Rakousko OeS
113128 23.08.2011 MCM TORNADO World Championship Tor-12ms Biel, Švýcarsko YCB
114265 25.08.2011 Eurpa Cup Puck, PL L,LaR,L 4,7 Puck, PL PUCK
117013 25.08.2011 Mistrovství ČR M24-6mr Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
111326 26.08.2011 Mistrovství ČR RS700 Rs7-6mr,Rs7-4P,Rs1-5vc Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
113364 27.08.2011 Pacific Games Las-7iz Noumea - CAL CAL
111113 27.08.2011 Memoriál Rösslera-Ořovského
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Spl-2,420-1,Fb-1,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Pir-4K,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
111214 27.08.2011 Truc Regata
pro LT Kaj - VPOZ
Kaj-1 Slapy -Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
AR
111327 27.08.2011 Modrá stuha Světa Pir-4P Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
AR
111328 27.08.2011 Radavský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
111413 27.08.2011 Apollo Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
111514 27.08.2011 Modrá stuha Jesenice Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
111619 27.08.2011 Labský pohár Kaj-2 ernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
111908 27.08.2011 Opatovický pohár 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
112136 27.08.2011 Gagan regata
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Vau-4P,Kaj-2,Q-2,Sta-2, Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
112137 27.08.2011 Mistrovství ČR Rac-6mr, Fun-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112206 27.08.2011 Prázdninová regata Fin-2, Evr-2, Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
112411 27.08.2011 Olešná regata Fb-3M,Evr-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
114019 27.08.2011 Optimist Open Belgian Championship 2011 Q-6mm Oostende, Belgium Royal North Sea Yacht Club, Oostende
114026 27.08.2011 Mistrovství Anglie LaR-6mm Weymouth - Portland, GBR
114264 27.08.2011 TRAMONTANA KUP 2011 Q-4iz Chorvatsko, Pag JK TRAMONTANA OPATIJA
114274 27.08.2011 lefkas islands cup 2011 Q-5iz Lefkas Grece YC N O E
112138 31.08.2011 Prígl mač III.
závod se neodjel
OT-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
112139 31.08.2011 Brněnský rejs VIII.
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
111329 02.09.2011 Lipno regata 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111330 02.09.2011 Lipno regata De1-6mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
114268 02.09.2011 Laser Europa Cup Hungary L47-5iz Balatonfuered, Maďarsko BYC
114270 02.09.2011 Puchar Beskydow Q-4iz POL, Tresna Wiking v Zarzeczu
114292 02.09.2011 Europa Cup- Hungary Lar-5iz Balaton HUN
111414 03.09.2011 Cena Lokomotivy
závod se neodjel pro bezvětří
Rs7-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1,Rs1-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
111515 03.09.2011 Modrá stuha hracholusek Jak
VPOZ
Kaj-1 Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
111723 03.09.2011 Cena Příšovic VPOZ Cad-1, Fin-1, OT-1, Pir-1 Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
111114 03.09.2011 Regata Laguna
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-4P,Kaj-1 Slapská přehrada TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
111215 03.09.2011 Hurá do školy Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-2, Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
111216 03.09.2011 Letní přeháňka Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
111331 03.09.2011 Lipenský drak Q-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
111620 03.09.2011 Štít města Litoměřic 470-2, Evr-2, Kaj-2, Fin-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
111722 03.09.2011 Grand Prix Bohemia Pir-4P,T24-4P,Cad-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
111909 03.09.2011 Mem. Františka Ehla
změna místa konání
Fd-3C,Evr-2,Q-2 jezero Glebinowskie - POL TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
112140 03.09.2011 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112208 03.09.2011 Podzimní sokolská regata, Veterán cup -
pro Vau-1 - VPOZ
Vau-3M,Q-2,Vau-4,Vau-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
113130 03.09.2011 MS Raceboard Rac-12ms L Hospitalet de L Infant, Španělsko Club Nautico Hospitalet-Vandellos
114267 03.09.2011 Lindenblat Fin-3iz Chiemsee Wvf Frauinsel Chiemsee
112141 07.09.2011 Brněnský rejs IX.
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
113129 07.09.2011 2011 European Championship Tor-10me Dervio, Lago di Como, Itálie CV Dervio
113190 08.09.2011 ME TOR Tor-10me Lago di Como - ITA ITA
114272 08.09.2011 Europa Cup , Austria L47-4iz Breitenbrunn YCBB
114293 08.09.2011 Auropa Cup- Breitrenbrunn Lar-5iz Breitenbrunn Breitenbrunn
112142 09.09.2011 Český pohár - slalom IV.
závod zrušen bez náhrady
Fus-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
114271 09.09.2011 Puchar Wojta Gminy Clem Slaski - Mistror Q-3iz Chelm Slaski
111332 10.09.2011 Borůvková regata
závod se neodjel - beztvětří
Cad-4P,Spl-4P,L47-3C,Lar-3C,Q-3C,Spl-3C Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
111622 10.09.2011 Cena YC Nechranice
závod se neodjel - bezvětří
Fd-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
111115 10.09.2011 Pirátský šátek
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
111415 10.09.2011 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs7-2,Rs1-2,Evr-1,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
111621 10.09.2011 Sdružený krajský přebor Kaj-4K ernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-4P, T24-4P,420-3C,Fb-3C,Pir-3C,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
112209 10.09.2011 Tvarůžková regata Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
112304 10.09.2011 Krajský přebor Q-4K JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
112412 10.09.2011 Hornická regata
420-4K, Fb-4K přesunut ze závodu CTL 11-2407
420-4K,Fb-4K,420-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
113131 10.09.2011 RS:X European championship Rsx-10me Burgas, BUL Bulgarian sailing federation
114278 10.09.2011 Pohár Slovana - Memorial Tonky Malej Fin-3iz Senec - Slovensko Slovan
114294 10.09.2011 Sanduhr Orc-5iz Ammersee Segelgemeinschaft Augsburg
113207 11.09.2011 Finn Masters Europa Cup 2011 Fin-8me Balaton, HUN Tihanyi Hajós Egylet
114296 12.09.2011 European Masters Games Rac-8me Lignano Sabbiadoro O.C. EMG Lignano
112144 14.09.2011 Brněnský rejs X.
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
112143 14.09.2011 Závod 4 - Drž pínu za konec Cad-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Fd-6mr,Vau-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
114020 16.09.2011 Open Dutch Championships T24-3mm Medemblik Saling Center Medemblik
112131 17.09.2011 Putovní pohár
závod se neuskutečnil - bezvětří
Kaj-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
111623 17.09.2011 Cena Povodí Labe
závod se neodjel - bezvětří
Kaj-2 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
111910 17.09.2011 Poslední Seč
závod se neuskutečnil - bez účasti
420-2,Cad-2,Fb-2,Fin-2,Piir-2,Evr-1,Q-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
111217 17.09.2011 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
111333 17.09.2011 Lipenská vlna - Lipenský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
111516 17.09.2011 Švestková regata Evr-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
111624 17.09.2011 Cena Lučana + SKP
závod se pro bezvětří neodjel
Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
111807 17.09.2011 Fair play De1-4P,L47-4P,Las-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
112146 17.09.2011 Modrý hrozen 420-4P,Cad-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže
změna termínu
Evr-4K,Evr-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
112413 17.09.2011 FLEXIMONT Cup Fb-2,Lar-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
114273 17.09.2011 Battle of Marathon 2011 Q-3iz Marathon Řecko NAUTICAL CLUB OF GREEK SEAS
111109 18.09.2011 Czech & Slovak Championship
závod zrušen bez náhrady
Orc-6mr,OrcI-6mr Biograd na Moru Sportovní klub YACHTING STYL
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA
One Design
Nj-6mr,Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
114022 18.09.2011 MMSR Elektrovod cup ORC Nj-3mm Chorvatsko, Split YC Šibenik
112419 19.09.2011 Kontrolní závod III.
závod se neuskutečnil
Evr-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
111117 22.09.2011 MČR kajutových lodí Kaj-6mr Vltava - Praha TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
114021 22.09.2011 Mistovství Itálie Las-6mm Torbole, ITA circolovelatorbole
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Lar-6mr,Q-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
114031 23.09.2011 Open Dutch Class Chapionship FD Fd-6mm Roelofsarendsveen OKK Braassemermeer
111725 24.09.2011 LIGHTHOUSE CUP+KP
závod se neuskutečnil pro bezvětří
Sta-4K,420-3C,Fin-2,Pir-2 Máchovo Jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
111218 24.09.2011 Veterán regata -mem.J. Sosnovce Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Fb-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112210 24.09.2011 Burčáková regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
114275 24.09.2011 Finn Duell Fin-5iz Wolfgangsee Austria UYC Wolfgangsee
117014 24.09.2011 Vyvoněná "40", Ski regata Rac-5mz,Fun-5mz Jablonecká přehrada Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
111220 28.09.2011 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
114276 29.09.2011 Finn Bajnokság 2011 Fin-5iz Balatonkenese
114280 29.09.2011 IDM 2011 Travamünde T24-4iz Travemünde NRV,LYC.STG
113366 30.09.2011 International Finn Cup (ISAF GRADE 2) Fin-7iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
111626 01.10.2011 Podzimní regata V.Vacka
závod se neodjel = bezvětří
470-2,Evr-2,Q-2 Barbora - Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
111627 01.10.2011 Nechranický maratón
závod se neodjel - bezvětří
Fun-3D,Rac-3D Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
111334 01.10.2011 Jihočeská žába - Grand Prix Pir-3C,Q-2,Evr-1 Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
AR
111625 01.10.2011 Modrá stuhu Labe Kaj-2 Labe Ústí-Církvice TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
112149 01.10.2011 Poslední vítr Vau-4P,Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
112150 01.10.2011 Burčáková regata
VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Cad-6mm Blossin - Wolziger See Segelclub Zeuthen e.V.
114295 01.10.2011 Jesenski Pokal Q-5iz Koper, Slovenia JK Jadro
114309 01.10.2011 Varwelkom Spl-5iz Grou, NL KWV Frisia
117017 01.10.2011 15. Česká námořní rally
Ela340
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
114024 02.10.2011 India Intl Regatta (Championship) 2011 Q-6mm Chennai, Tamil Nadu, India IYA, IODA
113156 04.10.2011 MS_470_M 470-12ms Perth - Australie ISAF
114029 07.10.2011 Bavarian Masters Rac-3mm Chiemsee, Německo Regatta Surfclub Chiemsee
117015 07.10.2011 Puchar Rybnika Q-5ip Rybnik - POL POL
111118 08.10.2011 Vytrvalostní závod
pro LT Kaj-1 VPOZ
Kaj-4P,Kaj-4K,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
111119 08.10.2011 Modrá stuha Vranské přehrady Evr-2,420-1,Fb-1,Q-1,Fin-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice
změna termínu, koef. Cad-3C přesunut z 11-1201
Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
AR
111222 08.10.2011 Pohár ČOS Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Fb-2,Fin-1,Rs7-2,Rs1-2,Q-2,Fin-1,L47-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
111711 08.10.2011 Pohár HAAS&SOHN
změna termínu
Fin-4P Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
111726 08.10.2011 Mike D1 Cup De1-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
112151 08.10.2011 Mem. Jana Sedláka T24-4P,De1-3M,420-3M,Lar-3M,Las-3M,Cad-2,L47-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
114025 08.10.2011 Mistrovství Rakouska FW & SL Fus-6mm WEIDEN - Rakousko YACHT CLUB WEIDEN
114277 08.10.2011 FD finale Leipzig Fd-3iz Cospundener see Cospudener Yachtclub e. V.
114285 08.10.2011 Chiemsee Insel Marathon 2011 Rac-5iz Chiemsee, Německo Regatta Surfclub Chiemsee
114027 11.10.2011 6th Sail Qatar Open Championship 2011 Q-6mm Doha, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
114028 11.10.2011 6th Sail Qatar Open Championship 2011 TRQ-2mm Doha, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
111727 15.10.2011 Baban Cup III. Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
111120 15.10.2011 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
111335 15.10.2011 Lipenský kotrmelec Rs7-4P,Rs1-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
111417 15.10.2011 Poslední vítr Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs7-2,Rs1-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
112303 15.10.2011 Mistrovství Valašsko-Slovácka na Hané
změna termínu, doplněno Q-2
Vau-4K,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
114281 15.10.2011 22 Inter. Herbstpokal Q, Schwerin, DE Schweriner Yacht Club
114299 19.10.2011 VinaCapital Hong Kong to Vietnam Race Nj-3iz China sea Royal Hong Kong Yacht Club
113365 20.10.2011 Enoshima Olympic Week 470-7iz,Las-7iz Enoshima - JPN JPN
114030 21.10.2011 Jesenski pokal - DP Fireball Fb-6mm Portorož - SLO Český Fireball, z.s.
112415 22.10.2011 FB party
změna termínu
Fb-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
111223 22.10.2011 Konec větru
závod se neuskutečnil pro bezvětří
Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
111628 22.10.2011 Zlatá sekyrka
neodjeto pro bezvětří
Fin-2 Labe-Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
112153 22.10.2011 Podzimní Team Race
závod se neuskutečnil
Tr-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj4P,Evr-4K,L47-4K,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Kaj-2,Lar-2,Q-2,420-1,Fb-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
111336 22.10.2011 Zbytek Větru - Grand Prix Evr-2,Pir-2,Q-2 Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
AR
111425 22.10.2011 Optimistrace
závod dosplěých na lodí optimist - VPOZ
OT-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
112155 22.10.2011 Modrá stuha Brněnské přehrady
VPOZ, nově vložený závod
OT-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
112211 22.10.2011 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
114283 22.10.2011 TROFEO TORBOLI Q-5iz Riva del Garda, ITALY
114284 22.10.2011 Joachim-Hunger-Gedächtnis-Preis Fd-3iz Wannsee - Berlín VSaW - Berlín
114287 22.10.2011 Tatran Cup Lar-3iz Senec Tatran
114289 22.10.2011 Trofeo Torboli Juniores Q-5iz Riva del Garda YC Riva
114290 22.10.2011 Trofeo Torboli Cadeti Q-5iz Lago di Garda Italy YC Riva
114297 22.10.2011 ROLEX Middle Sea Race Orc-5iz Valetta, MLT Royal Malta Yacht Club
112309 23.10.2011 Prázdninový podzimní vítr
nově vložený závod
Q-1 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
114291 27.10.2011 Antwerp City Cup T24-4iz Galgenweel, Antwerp The Royal Yacht Club van België
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Tr-6mr,Tr-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
112212 28.10.2011 Konec sezóny Evr-1,Fin-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
111728 29.10.2011 Star Cup II. Sta-4P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
112307 29.10.2011 Poslední réčko
změna termínu
Evr-2,Q-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
113311 06.11.2011 Sail Melbourne Int. Regatta 470-8iz,Fin-8iz,Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,T24-8iz Melbourne - AUS AUS
114301 11.11.2011 Regata Jabuka Nj-3iz Vodice YC Tijat Vodice
112308 12.11.2011 EVROPA Cup
nově vložený závod
Evr-1 Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
114298 19.11.2011 All Saints Regatta 2011 Dn-4iz Muonio, lake Jerisjjärvi, Finland Finnish DN Ice Yacht Assosiation
113151 04.12.2011 MS RSX_M Rsx-12ms Perth - Australie ISAF
113154 04.12.2011 MS LASER_M Las-12ms Perth - Australia Asociace lodní třídy Laser, z. s.
113155 04.12.2011 MS_LASE_R_Ž Lar-12ms Perth - Austrálie ISAF
113252 04.12.2011 MS FINN Fin-12ms Perth - Australie ISAF
114308 08.12.2011 Imperia Winter Regata 420-5iz San Stefano al Mare, Itálie Y C Imeria, Itálie
117018 31.12.2011 Trofeo P. Neirotti Fun-4P Lago di Garda Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
115101 31.12.2011 ČANY hlášení plaveb pro ročenku Nj-1 dle jednotlivých plaveb dle jednotlivých plaveb

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ